Hokej

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

PL8

Re: Hokej

Příspěvekod PL8 » 13 úno 2020 19:27

FrantaKocourek píše: ad Rokytnice...
Solidně to plácáš dohromady hochu...

<FrantoKocourku>, buď klid, buď v poháči, já si tě nikdy do zákazu nedám, i kdybys psal cokoli. Já na to čekám, protože o tom to celé přece je. A taky čtu, jak kdo reaguje na druhé a snažím se udělat si o nich obrázek.
Koneckonců - všichni dohromady víme starou belu. Stejně to s námi zkoulejí, jak budou potřebovat.
Píš, já na to čekám, protože jsi korektor myšlení. A bez toho to nejde...
Hele, možná tě jen nadzvedává... (taky se dřív říkalo štengruje)...

FrantaKocourek

Příspěvekod FrantaKocourek » 13 úno 2020 19:32

Woe

V pohodě...měj si názor jaký chceš, nemusíš mě mít rád, o tom to přece není...a jestli je nebo není můj příběh pravdivý? Jestli mu ty věříš nebo ne, s tím to nestojí ani nepadá...já vím svoje...mě akorát sere to kastovani a názory že je někdo větší nebo menší fanda...kdo si dovoluje tohle rozhodovat?

A kdo tu brečí? Já rozhodně ne...to spíš ti co po každým gólu Litvínova a Vítkovic vylezou a začnou tu nadávat jejich soupeřům v tom daným zápase....zkus se nad tím zamyslet....

PL8

Díky! Taky rád diskutuji, i když má druhá strana jiný názor...a neboj, mě tihle lidi co kastuji ostatní nemůžou otrávit...

PS: Sorry už nemám čas, jdu si se synem zahrát nhl20....za Pardubice jako vždy :wave:
Naposledy upravil(a) FrantaKocourek dne 13 úno 2020 20:08, celkem upraveno 1 x.

torrent

Příspěvekod torrent » 13 úno 2020 19:57

No vida, nakonec se tu bude hodnotit velikost fanouška dle data registrace na tomto fóru. Co ještě zavést kritérium dle počtu příspěvků a ten kdo nemá alespoň 5000 příspěvků tak dostane ban?

jimmypop

Re: RE: Re: Hokej

Příspěvekod jimmypop » 13 úno 2020 20:08

torrent píše:No vida, nakonec se tu bude hodnotit velikost fanouška dle data registrace na tomto fóru. Co ještě zavést kritérium dle počtu příspěvků a ten kdo nemá alespoň 5000 příspěvků tak dostane ban?
tu mistni relikvii smrti snad uz nebere vazne nikdo, ne?

torrent

Příspěvekod torrent » 13 úno 2020 20:26

jimmypop píše:
torrent píše:No vida, nakonec se tu bude hodnotit velikost fanouška dle data registrace na tomto fóru. Co ještě zavést kritérium dle počtu příspěvků a ten kdo nemá alespoň 5000 příspěvků tak dostane ban?

Nevim presne koho myslis, ale na "mistni relikvii smrti" je tu kandidatu dost.

Pick

Příspěvekod Pick » 13 úno 2020 20:34

Chlapci a dívky, buďte v klidu.......sice nejpíš sportovně "sestoupíme", ale protože po konci ELH dojde nejenom k převzetí soutěže APK, ale zároveň i k rozšíření ligy, tak se v reálu vůbec nic nezmění......v pralese nikdy neodehrajem jedinej špíl... :wave:

denyip

Příspěvekod denyip » 13 úno 2020 20:37

Pick píše:Chlapci a dívky, buďte v klidu.......sice nejpíš sportovně "sestoupíme", ale protože po konci ELH dojde nejenom k převzetí soutěže APK, ale zároveň i k rozšíření ligy, tak se v reálu vůbec nic nezmění......v pralese nikdy neodehrajem jedinej špíl... :wave:

Tim by se vysvetlovalo houfne podepisovani kontraktu

PL8

Příspěvekod PL8 » 13 úno 2020 20:41

Pick píše:Chlapci a dívky, buďte v klidu.......sice nejpíš sportovně "sestoupíme", ale protože po konci ELH dojde nejenom k převzetí soutěže APK, ale zároveň i k rozšíření ligy, tak se v reálu vůbec nic nezmění......v pralese nikdy neodehrajem jedinej špíl... :wave:

Kéž by! Vůbec bych se nestyděl. Dík za naději. Doufám, že víš...

Zíbrdý

Příspěvekod Zíbrdý » 13 úno 2020 20:46

jimmypop píše:

Teď jsi mne pobavil :clap: :thumbup:

frysta

Příspěvekod frysta » 13 úno 2020 20:51

Tak to je asi super tajné. Spodek ligy sem tahá hráče ze všech možných koutů na posledních pár kol, my vyhodili ranec za Vondrce, platíme hráče z KHL a ono stačilo počkat do léta, kdy se nastaví všechny podmínky pro rozšíření ligy? Volejte Dušanovi! :)

NespokojeniFans

Příspěvekod NespokojeniFans » 13 úno 2020 21:22

Přátelé, blíží se hodina H v historii našeho klubu a ta se neodehraje na ledě, ale na radnici. Máme bohužel ze zdroje přímo zevnitř výběrového řízení info, že situace nevypadá úplně dobře. Vše nasvědčuje tomu, že město prodávat nechce a pokud ano, tak Dědek rozhodně není jejich favoritem. Je čas městu viditelným způsobem říct, že už stačilo. Sledujte nás, bude nás zase vidět a slyšet. Jakýkoliv nápad a nabídku pomoci uvítáme. Je čas to znovu hecnout! Když to neudělá komunita z tohohle fóra, tak nikdo. Je čas konečně udělat #RESTART!

speedmetal
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod speedmetal » 13 úno 2020 21:59

Torrente, já bych to také nehodnotil podle počtu příspěvků či dokonce podle data příchodu na fórum, ale jeden dotaz bych přece jenom měl. Kolikrát jsi byl za dejme tomu za poslední dvě sezóny na hokeji v PCE?

Sweník

Příspěvekod Sweník » 13 úno 2020 22:06

Rokytnice píše:FrantaKocourek diskuze: Kurva, vzdyt je to v uplne jine rovine. Fandeni je o emoci. Nikdo nemame tolik informaci, abychom mohli vynest absolutni spravedlivy vyrok. K pousteni zapasu tuplem.
Emoce je to, o co jde. Vybrali jsme si svuj klub, se kterym se radujeme i trpime. A protoze jsou tady kluci, co vidi do vetsiho detailu, je to zabavnejsi a osobnejsi.
Franta je dle meho proste rozumprd. Hokej ho bavi, neco o nem vi, ale tu emoci nechce nebo neumi pobrat. Takze Franto, za me. Vis toho o hokeji vic nez ja. Kdyz budu mit doma kluka (minim syna), co bude grazl a slohne v samosce cokoladu, tak ho serezu, ale budu ho mit porad rad. Kdyz mi soused rekne, tvuj kluk kradl v samosce, tak mu reknu, at jde do prdele, ze to neni jeho vec. A s tebou to mam stejny. Jses jak ten soused, co picuje do meho klubu. A vohanej se demokracii jak chces, je mi to sumak, nerad Tve prispevky ctu.

Já čekal, že když budeš mít kluka, co nefandí Pardubicím, nedostane večeři.. :-))

Kluci, trochu nadhledu, je to jen sport, dokonce obyčejný hokej..
FK v mnohém chápu, byť nemusím se vším souhlasit. Ale jeho příspěvky nutí k zamyšlení, což není tak obvyklé.. ;-) Ale pro diskuzi tady za mne určitě výživné, jak by asi napsal kolega PL8. Každá diskuse má smysl, když ji lidé myslí vážně a stojí si za svými názory..

av69

Příspěvekod av69 » 13 úno 2020 22:18

Mně osobně taky nepřipadá, že sem chodí Franta trollit a věřím mu, že je na jedné lodi s námi. Co kdybyste začali u každého příspěvku řešit jeho obsah místo autora?

subris

Příspěvekod subris » 13 úno 2020 22:41

stará hokejka píše:
subris píše:... Dneska sem výsledky průběžně neregistroval, shlédl sem bitvu Dvůr - Vrchlabí. Sejcek se dnes moc neprosadil

Zato se prosadil ze "zrcadlového" střeleckého postu Mert.

.. Jo zajímavý ten moment, když se ani nerozsvitilo světlo, ale prý přítomní poblíž viděli, že to byl gól, po zápase to našli i na nějakém videu... Ale ten Mert na druhou ligu se slušným přehledem to hraje..
... jsme otevřeným klubem, komunikace s fanoušky je velmi důležitá. Názor fanoušků je pro Dynamo velmi důležitý. Ať žije Brand

FOGLIK

Příspěvekod FOGLIK » 13 úno 2020 22:52

av69 píše:Mně osobně taky nepřipadá, že sem chodí Franta trollit a věřím mu, že je na jedné lodi s námi. Co kdybyste začali u každého příspěvku řešit jeho obsah místo autora?

Už jen to, že přinese pohled z jiných měst a hlavně s jiných stadionů.

subris

Příspěvekod subris » 14 úno 2020 07:48

... https://www.idnes.cz/pardubice/zpravy/d ... vo/diskuse

.. Ten kdo to ještě tady nečetl
... jsme otevřeným klubem, komunikace s fanoušky je velmi důležitá. Názor fanoušků je pro Dynamo velmi důležitý. Ať žije Brand

subris

Příspěvekod subris » 14 úno 2020 07:50

Muf

Příspěvekod Muf » 14 úno 2020 08:14

Můj dnešní tip:

VIT x PCE: 3:1 (1:0 1:1 1:0)

Lakatoš, Bukarts, Schleiss - Blümel

střely na branku 34 - 26

vyloučení 6 - 8
Dušan to zvládne :red:

fido

Příspěvekod fido » 14 úno 2020 08:20

Muf píše:Můj dnešní tip:

VIT x PCE: 3:1 (1:0 1:1 1:0)

Lakatoš, Bukarts, Schleiss - Blümel

střely na branku 34 - 26

vyloučení 6 - 8

A průběh utkání bude 2:0, 2:1, 3:1!
Vyhodíš ho dveřmi, vrátí se oknem.

Pilsner Urquell

Příspěvekod Pilsner Urquell » 14 úno 2020 08:34

Tak mě a mladýho + dalšího blázna ve 13.45 nabírá bus ,, starý gardy,, v Mejtě směr Vítkovice. Jo jo, naděje umírá poslední......Jede i bus DF. takže nás tam bude asi dost. PS:Rum sebou :pivko:

Mišel

Příspěvekod Mišel » 14 úno 2020 08:39

Dnes 5:1 konec nadějí
užijeme si to :pivko:

Muf

Příspěvekod Muf » 14 úno 2020 08:55

Pilsner Urquell píše:Tak mě a mladýho + dalšího blázna ve 13.45 nabírá bus ,, starý gardy,, v Mejtě směr Vítkovice. Jo jo, naděje umírá poslední......Jede i bus DF. takže nás tam bude asi dost. PS:Rum sebou :pivko:

:thumbup:
Dušan to zvládne :red:

Propulse

Příspěvekod Propulse » 14 úno 2020 09:23

Dnes 2:4 :-)

Jakub82

Příspěvekod Jakub82 » 14 úno 2020 09:27

Robinson
Kdyby si měl podat trestní oznámení za to, že se vypustí občas zápas a že se pak vsází, tak už polovina hráčů z ligy nehraje.
Sweniku
Mně Fanda nevadí, rád se s ním přu, ale když napíše blbost, tak mu to napíšu.
Dnes vyhrajeme a Davidová bude do třetího místa, takže vzít hypotéku chlapi a sázet. :clap:
Naposledy upravil(a) Jakub82 dne 14 úno 2020 09:44, celkem upraveno 1 x.

Zpět na “Diskuzní forum”