Hokej

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

FrantaKocourek

Re: Hokej

Příspěvekod FrantaKocourek » 06 kvě 2020 21:31

Kula píše:No teda Franto Kocourku taky nevím: Zdá se mě, že ti vyhovovala situce kde jsme byly za poslední roky dělal jsi jak s náma zde soucítíš přitom jsi měl z toho radost a byl jsi rád, že seš a fandíš Liberci.
No a k dešku a tvému psaní:
Taky jsem se všiml když jsi psal o farmě Liberce v Benátkách, že taková druhá není a zase zde někdo z kolegů připoměl Třinec/Frýdek taky jsi to nějak zvláštně komentoval. No a dnes dle tvých komentů mě přijde, že nemáš radost ze spolupráce Pardubice/Vrchlabí...

Tak gratuluji,měl by ses dát na věštění, určitě se tím dobré uživíš, když tak perfektně dokonalé víš co si kdo myslí :thumbup:

Kula

Příspěvekod Kula » 06 kvě 2020 21:33

FrantaKocourek píše:Tak gratuluji,měl by ses dát na věštění, určitě se tím dobré uživíš, když tak perfektně dokonalé víš co si kdo myslí :thumbup:

Nepsal jsem, že vím...

FrantaKocourek

Příspěvekod FrantaKocourek » 06 kvě 2020 21:33

Adze píše:Posledni dobou uz tak casto forum nenavstevuji ale to tady stale vysira ten radoby fanousek Dynama co sem cpe moudra z Liberce?
Fanousi tahni uz do prdele na tygri diskuzi mezi sve.
Pulka stranek tady zacpana nesmyslama o nicem od Frantiska z Kocourkova.
Vyborne forum se stava prumernym kvuli exotum co Pardubicim ani nefandi a pisi sem jen sracky.
Poprve tady pouziji “black list” Cist tyhle hovna od “fanousku” jinych klubu uz fakt nebudu.
Sorry za vulgaritu

A tobě gratuluji taky, krásně si dokázal že máš pravdu.... protože ses hned stal prvním exotem co tu píše sračky :wave:

Cavalera

Příspěvekod Cavalera » 06 kvě 2020 21:33

Adze píše:Posledni dobou uz tak casto forum nenavstevuji ale to tady stale vysira ten radoby fanousek Dynama co sem cpe moudra z Liberce?
Fanousi tahni uz do prdele na tygri diskuzi mezi sve.
Pulka stranek tady zacpana nesmyslama o nicem od Frantiska z Kocourkova.
Vyborne forum se stava prumernym kvuli exotum co Pardubicim ani nefandi a pisi sem jen sracky.
Poprve tady pouziji “black list” Cist tyhle hovna od “fanousku” jinych klubu uz fakt nebudu.
Sorry za vulgaritu

Tak to si podělal v nejbližší době Ti odepišE tisíc důvodu Bla bla nejlepší bude bez reakce nebo BAN :wave: :whistle:

FrantaKocourek

Příspěvekod FrantaKocourek » 06 kvě 2020 21:38

digitalmouse píše:Tak ale trochu klid!
Klidně si tu založte svý téma a tam si klidně rozbijte držky, ale dělejte to mimo hlavní fórum!

Z důvodu přehlednosti omezeny citace pouze na jednu vnořenou.

Digital nic ve zlém, ale když už to tu "moderujes" tak aspoň ty bys měl zachovávat objektivitu...já jsem tu odpoledne reagoval na Swenika a frystu, s kterýma jsem rozebíral normální hokejový téma, bez emocí a urážek....a následně se na to nabalili exoti tipu Pick, cavalera a další, který se do diskuze vložili jen proto, aby mě začali urážet...nebyl jsem to já kdo začal, já se JENOM bránil, nevím proč bych si měl nechat něco takového líbit....je zvláštní že když to samé na několika postech rozebírá J14 tak se nic nestane...a když ten samý názor rozebírám já, v klidu a s někým jiným tak se do toho někdo vloží... nepřijde ti to zvláštní? Buď tak hodný, najdi si začátek a ověř si to...

Jo zapomněl jsem ještě na orosenou desítku, i s tím jsme se bavili normálně a nebyl problém...

tomaso25

Příspěvekod tomaso25 » 06 kvě 2020 21:40

Stars píše:Mám dotaz, měli jsme někdy ofiko farmu nebo partnerský klub z úzkou spolupráci? Chrudim?

Pokus o partnerskej klub jsme měli, co si pamatuju, dvakrát.

V roce 2015 Salfický domluvil partnerství se Šumperkem, kde měla podle jeho vymakaný koncepce (která tradičně neobstála v souboji s realitou) trvale hrát jedna lajna z Pardubic. Ihned po nepovedeným začátku se tahle spolupráce zhroutila. Šumperk v tý sezoně sestoupil a jistě tam na blonďatou slibotechnu rádi vzpomínají...

V roce 2016 domluvil Rohlík spolupráci s Kolínem, kterej pak byl na stránkách Dynama veden jako "partnerský klub". Dopadlo stejně jako rok předtím.

Stars

Příspěvekod Stars » 06 kvě 2020 21:43

tomaso25 píše:Pokus o partnerskej klub jsme měli, co si pamatuju, dvakrát.

V roce 2015 Salfický domluvil partnerství se Šumperkem, kde měla podle jeho vymakaný koncepce (která tradičně neobstála v souboji s realitou) trvale hrát jedna lajna z Pardubic. Ihned po nepovedeným začátku se tahle spolupráce zhroutila. Šumperk v tý sezoně sestoupil a jistě tam na blonďatou slibotechnu rádi vzpomínají...

V roce 2016 domluvil Rohlík spolupráci s Kolínem, kterej pak byl na stránkách Dynama veden jako "partnerský klub". Dopadlo stejně jako rok předtím.

Diky, to jsem ani nevěděl

tau

Příspěvekod tau » 06 kvě 2020 21:49

Stars píše:Mám dotaz, měli jsme někdy ofiko farmu nebo partnerský klub z úzkou spolupráci? Chrudim?

Za Kusáka držel pardubický klub podíl v mechau. Tenkrát díky tomu defacto zůstal v mechau hokej na nějaký uspokojivý úrovni. Chodili tam naši mladí. Oficiální farma to nebyla, ale užší spolupráce fungovala....

Stars

Příspěvekod Stars » 06 kvě 2020 21:51

tau píše:Za Kusáka držel pardubický klub podíl v mechau. Tenkrát díky tomu defacto zůstal v mechau hokej na nějaký uspokojivý úrovni. Chodili tam naši mladí. Oficiální farma to nebyla, ale užší spolupráce fungovala....

Dik za info.

dani.12

Příspěvekod dani.12 » 06 kvě 2020 22:24

to J14, Kula: Jo, to jsem byl já.

Když se podíváte do Áčka F-M, tak hráč vedle hráče s třineckou historií, asistent Daňo, který je i sportovní manažer v třinecký akademii, předtím to trénoval Juřík, šéftrenér v Třinci. Jednatel je tam Peterek, který dělá sportovního ředitele v Třinci.

A ten vývoj je tam z mého subjektivního pohledu takovej, že co to tam takhle provázali, tak ten tým šel nahoru a i pro lidi jsou ty utkání atraktivnější, jsou v tabulce výš a s větší kvalitou. A nezaznamenal jsem názor, že je to o ničem, protože tam není ambice na ELH. Ta tam nebyla nikdy, není to v místních možnostech. Oni mají svoje derby v rámci Chance ligy a to bývá mnohdy řádný hukot a užívají si, že v nich dělají dobrý výsledky.

J14

Příspěvekod J14 » 07 kvě 2020 00:10

tau píše:Za Kusáka držel pardubický klub podíl v mechau. Tenkrát díky tomu defacto zůstal v mechau hokej na nějaký uspokojivý úrovni. Chodili tam naši mladí. Oficiální farma to nebyla, ale užší spolupráce fungovala....

Ještě bych to doplnil o Chrudim a Vrchlabí za ZK. V obou týmech jsme ohrávali mladé a hráče na hraně sestavy. Ale nebyly to ani "farmy", ani farmy typu B. n. J a F. - M. Jeden čas jsme měli dost hráčů i v Ústí, nebo Třebíči ( to před návratem Komety do ELH).
Ale jak zde bylo uvedeno, tak opravdovou farmu ne.
Ta Chrudim k tomu (myslím počtem hráčů a obsazením trenerských pozic) byla nejblíž. I díky tomu, že byla nejblíž..... Tam to asi chtělo víc podchytit vedení....
Doplní někdo z místních?

Štenkovan

Příspěvekod Štenkovan » 07 kvě 2020 04:25

Ona treba Chrudim je v mladezi farmou Dynama i v sezone 20/21. V Chrudimi nebude dorost takze Dynamo dorost B bude hrat za Chrudim.

Georgre

Příspěvekod Georgre » 07 kvě 2020 05:42

Pojďmě dnes všichni minutou ticha i potlesku :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: zavzpomínat na naši legendu, která nás přesně před rokem opustila :-( :sadd: :sadd: :sadd: :sadd: :sadd: :sadd: :sadd: Ádo chybíš nám všem
Věřím, že p. Dědek bude náš majitel :goodpost: :goodpost: a díky němu podepíše Kuba Nakly Nakládal a Robert Kousy Kousal, já to vím :rock: :rock: :rock: :party: :party:

kedar

Příspěvekod kedar » 07 kvě 2020 06:36

Georgre píše:Pojďmě dnes všichni minutou ticha i potlesku :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: zavzpomínat na naši legendu, která nás přesně před rokem opustila :-( :sadd: :sadd: :sadd: :sadd: :sadd: :sadd: :sadd: Ádo chybíš nám všem

:clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap:

Zíbrdý

Příspěvekod Zíbrdý » 07 kvě 2020 07:55

Georgre píše:Pojďmě dnes všichni minutou ticha i potlesku :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: zavzpomínat na naši legendu, která nás přesně před rokem opustila :-( :sadd: :sadd: :sadd: :sadd: :sadd: :sadd: :sadd: Ádo chybíš nám všem

Díky za zmínku,já vzpomínám velmi často....... Ahoj Ádo :-(

Itchy

Příspěvekod Itchy » 07 kvě 2020 08:02

tak já i zas vzpomenu, jak když vlezli kluci na led v půlce července 2018, tak před offiko tréningem Áda potil gólmany. Mělo to od něj velkou energii, byl tam kamarádskej přístup i přísnost a jel to celkově s vysokým nasazením. Myslím,že se v tom našel....

Tehdy na ně stříleli Hrabal, pár dalších a třeba taky Mandát, na kterým mně v tý době zaujalo, že tam byl s pokorou a od začátku si nakládal víc.

Itchy

Příspěvekod Itchy » 07 kvě 2020 08:11

jinak spolupráci s Vrchlabím tleskám.... je to další střípek do mozaiky doufejme nových pořádků...

něco od vedle:

boyscrime
6.5.2020, 13:44
Dobrý den dnes Vrchlabí oznámilo že přihlásí Chance ligu objevuje se v jeho plánech i spolupráce s naším klubem nebo to bude” čistě druhá jižanská část koně” asi víte jaký klub myslím.

Odpověď:
Dobrý den,
Vrchlabí bude úzce spolupracovat s Pardubicemi, jelikož potencionální majitel Pardubic jim přislíbil i finanční pomoc v takové výši, která jim umožní CHANCE ligu hrát. Pokud bude mít Vrchlabí zájem, můžou se tam někteří naši hráči objevit.

FrantaKocourek

Příspěvekod FrantaKocourek » 07 kvě 2020 08:27

Itchy píše:jinak spolupráci s Vrchlabím tleskám.... je to další střípek do mozaiky doufejme nových pořádků...

něco od vedle:

boyscrime
6.5.2020, 13:44
Dobrý den dnes Vrchlabí oznámilo že přihlásí Chance ligu objevuje se v jeho plánech i spolupráce s naším klubem nebo to bude” čistě druhá jižanská část koně” asi víte jaký klub myslím.

Odpověď:
Dobrý den,
Vrchlabí bude úzce spolupracovat s Pardubicemi, jelikož potencionální majitel Pardubic jim přislíbil i finanční pomoc v takové výši, která jim umožní CHANCE ligu hrát. Pokud bude mít Vrchlabí zájem, můžou se tam někteří naši hráči objevit.

Zvláštní odpověď... Vrchlabí jako farma Pardubic využívající hráče HK :-))) a solidní potupa pro Hradec

Georgre

Příspěvekod Georgre » 07 kvě 2020 08:27

Zíbrdý píše:Díky za zmínku,já vzpomínám velmi často....... Ahoj Ádo :-(

To jsme dva, jen fakt mě nenapadlo, že to bude rok
Věřím, že p. Dědek bude náš majitel :goodpost: :goodpost: a díky němu podepíše Kuba Nakly Nakládal a Robert Kousy Kousal, já to vím :rock: :rock: :rock: :party: :party:

Dizzy

Příspěvekod Dizzy » 07 kvě 2020 08:30

FrantaKocourek píše:Zvláštní odpověď... Vrchlabí jako farma Pardubic využívající hráče HK :-))) a solidní potupa pro Hradec

Proč potupa? Není to tak dávno co v Litoměřicích se potkávali hrači obouch extraligových týmu...

FOGLIK

Příspěvekod FOGLIK » 07 kvě 2020 08:44

Pro mě byl úlet, že tenkrát nechali padnout Chrudim, úplně ideální farma by to byla. V podstatě 15 min od zimáku.

FrantaKocourek

Příspěvekod FrantaKocourek » 07 kvě 2020 08:46

Dizzy píše:Proč potupa? Není to tak dávno co v Litoměřicích se potkávali hrači obouch extraligových týmu...

To máš vlastně pravdu,ale tak ta situace byla trochu jiná, byla to relativně neutrální půda. Litoměřice je tuším projekt svazu, kde se setkávají mladý hráči více klubů ne? Nevím přesně jestli to tak je....ale tohle je vyloženě tak že se hráči Hradce budou rozehrávat na farmě Pardubic, to už mi přijde jako úplně jiná situace..a při řevnivosti obou klubů, lehce ponižující pro HK

evžen

Příspěvekod evžen » 07 kvě 2020 08:48

Autobusák píše:Neni zde mezi náma náhodou bývalí golman Matuška ? Chytal v Chrudimi cca v roce 1991-1992 ? :-)

Chytal i 2.ligu za Litomyšl a solidně prodával zápasy.

J14

Příspěvekod J14 » 07 kvě 2020 08:55

FOGLIK píše:Pro mě byl úlet, že tenkrát nechali padnout Chrudim, úplně ideální farma by to byla. V podstatě 15 min od zimáku.

Ano, to byla podle mě chyba.
A protože jsou tu pamětníci, znalci, nebo kovaní Chrudimáci, mohli byste připomenout kdo ten klub vedl?
Nemělo to jméno náhodou něco společného s naším současným trenérem brankářů????? Nebo si to jen pletu? Předem díky.

FrantaKocourek

Příspěvekod FrantaKocourek » 07 kvě 2020 08:58

J14 píše:Ano, to byla podle mě chyba.
A protože jsou tu pamětníci, znalci, nebo kovaní Chrudimáci, mohli byste připomenout kdo ten klub vedl?
Nemělo to jméno náhodou něco společného s naším současným trenérem brankářů????? Nebo si to jen pletu? Předem díky.

Já si to teda nepamatuju,ale psalo se tu že v tom měl hlavní prsty předchůdce velkého Dušana, tedy Pája Rohlík.....mám ten pocit

Zpět na “Diskuzní forum”