Hokej

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Dassty

Re: Hokej

Příspěvekod Dassty » 11 kvě 2020 14:42

Stars píše:Pan Ryšavý to je také.....(komu chce radit)

Juraj proč ne, já jeho velký fanoušek nejsem, ale 31 let chvili by tu mohl vydržet , pokud bude Stepan a Nakládal

Mikuš Zdráhal
Kolář Stepan
Nakládal Holland

Ivan, Hrádek, Bučko.....

Nevim jestli by nebylo lepší dát k Nakládalovi někoho mladýho. Jinak takhle by ta obrana nevypadala špatně, ale chce to si někoho vychovat.

tomaso25

Příspěvekod tomaso25 » 11 kvě 2020 14:43

Od 18. května se budou prodávat permice. Ceny jsou stejný.

Dynamo karta je minulostí. Respektive sleva z ní vyplývající.
Naposledy upravil(a) tomaso25 dne 11 kvě 2020 14:47, celkem upraveno 1 x.

Georgre

Příspěvekod Georgre » 11 kvě 2020 14:46

14.5.2020 je zatupitelstvo, hned bod jedna je Problematika HC, neví někdo co se tam může řešit, asi uvedou jak pokročili v jednáních ne?
Věřím, že p. Dědek bude náš majitel :goodpost: :goodpost: a díky němu podepíše Kuba Nakly Nakládal a Robert Kousy Kousal, já to vím :rock: :rock: :rock: :party: :party:

Georgre

Příspěvekod Georgre » 11 kvě 2020 14:47

tomaso25 píše:Já vám nevím, ale dva praváci spolu obvykle moc nehrají, ne?

Pokud se ještě podaří podepsat ty tři beky, o který tady stojíme, tak bych očekával jistý přeskupení.

Tak je to pravda, že by byl moc velký luxus nechat dva praváky hrát vedle sebe....a jak by jsi to navrhl ty?
Věřím, že p. Dědek bude náš majitel :goodpost: :goodpost: a díky němu podepíše Kuba Nakly Nakládal a Robert Kousy Kousal, já to vím :rock: :rock: :rock: :party: :party:

Georgre

Příspěvekod Georgre » 11 kvě 2020 14:49

Dassty píše:Nevim jestli by nebylo lepší dát k Nakládalovi někoho mladýho. Jinak takhle by ta obrana nevypadala špatně, ale chce to si někoho vychovat.

Tak přemýšlel jsem, že by třeba ten Ivan či Hrádek nebyl špatný ho k němu dát, ale tak Količ a Zachy a Rhett do třetí obrany?

Stars

Příspěvekod Stars » 11 kvě 2020 14:53

já bych na webu uvítal, sekci (fungující) ptejte se.....Kmonda to u sousedů dělá dobře, nemá problém odpovídat

Georgre

Příspěvekod Georgre » 11 kvě 2020 14:55

Stars píše:já bych na webu uvítal, sekci (fungující) ptejte se.....Kmonda to u sousedů dělá dobře, nemá problém odpovídat

Napsal bych Heřmanovi, nebo přímo panu Dědkovi, kdo na něj má kontakt, jestli o něčem podobném uvažují, já bych to taky uvítal

tomaso25

Příspěvekod tomaso25 » 11 kvě 2020 14:58

Stars píše:já bych na webu uvítal, sekci (fungující) ptejte se.....Kmonda to u sousedů dělá dobře, nemá problém odpovídat

Snad i na to časem přijde řada.

Teď mi přijde, že ani nemá kdo odpovídat. Na generálního manažera není ani email v kontaktech, Heřman tohle těžko bude dělat. A Salfický? Tam to nemá ani cenu.

Gumid

Příspěvekod Gumid » 11 kvě 2020 15:05

tomaso25 píše:Od 18. května se budou prodávat permice. Ceny jsou stejný.

Objednáno. :wave:

Unava

Příspěvekod Unava » 11 kvě 2020 15:23

Georgre píše:14.5.2020 je zatupitelstvo, hned bod jedna je Problematika HC, neví někdo co se tam může řešit, asi uvedou jak pokročili v jednáních ne?

Nemeli by uz posvetit ten finalni prepis ?

Dassty

Příspěvekod Dassty » 11 kvě 2020 15:25

Unava píše:Nemeli by uz posvetit ten finalni prepis ?

To by mělo být až 4.6. ne? Nebo už je mezi městem a Dědkem dohoda? Vůbec nejsou žádný informace, jak se teď posouvají jednání.. Ta informovanost je strašná

Dassty

Příspěvekod Dassty » 11 kvě 2020 15:36

Georgre píše:Tak přemýšlel jsem, že by třeba ten Ivan či Hrádek nebyl špatný ho k němu dát, ale tak Količ a Zachy a Rhett do třetí obrany?

Já si myslím, že pokud by teda klaplo. Kolář, Zacharcuk, Nakládal, Holland, Zdráhal a Mikuš.. tak by to byla dost luxusní obrana a byla by škoda nevyužít potenciál zkušených k vychování mladších. Myslím, že právě Hrádek nevypadal špatně v těch pár zápasech. Ivan je taky dobrej, ale myslím, že by si šanci zasloužili Pardubáci, aby se sem za pár let měl, kdo vracet.

V útoku doufám v Kousala a Cleraiuxe. Kdyby vyšel i Zohorna, tak by to byl skvělej bonus, ale tyhle dva centry musí podepsat. Kousal si celkem rozuměl s Vondrkou. Jinak v útoku mládí bude mít šanci. Kusý by se ještě mohl posunout, letos mě celkem zklamal Machala, tak doufám, že v příští sezoně to bude lepší. A příjemně překvapil Blumel, ta čtvrtá lajna Paulovič - Rolinek - Blumel se mi líbila. Stejně jako Mandát - Poulíček - Svačina. Pak bych to viděl.

Vondrka - Kousal - Tybor
Kusý - Cleraiux - Zohorna (Potenciálně někdo jiný)
Mandát - Poulíček - Svačina
Paulovič - Rolinek - Blumel
Machala

kedar

Příspěvekod kedar » 11 kvě 2020 15:37

S ohledem na držení hokejky ,bych obranu poskládal :
Nakládal-Štěpán Zachy
Holland-Kolář
Mikuš-Zdráhal
Ivan-Hrádek

Snad Nakládal a Zachy dopadnou

Pida11

Příspěvekod Pida11 » 11 kvě 2020 15:41

Stejně tak čekám, kdy se zvedne trochu úroveň sociálních sítí, když máme to nový PR. ..(já vím, že sociální sítě je teď asi ta poslední věc, která nás teď může trápit), ale když si vemu třeba jak to dělají na Spartě? Každý den 2-3 videa z posilovny, statistika hráče z loňska, rozhovor...prostě se vším si vyhrajou a má to fakt dobrou sledovanost, že si to přitáhne i fanoušky ostatních klubů.S někým prodlouží smlouvu, zveřejní ceny permic...ale vše umějí prodat.
Naproti tomu u nás na všech sítích jeden stejný obrázek, dvě věty a nic víc..
Jak říkám, je to ta nejménně důležitá věc teď, zároveň je to asi jedna z nejjednodušších věcí, kde se to dá ze dne na den vylepšit a není k tomu zase moc potřeba....

Georgre

Příspěvekod Georgre » 11 kvě 2020 16:07

Dassty píše:Já si myslím, že pokud by teda klaplo. Kolář, Zacharcuk, Nakládal, Holland, Zdráhal a Mikuš.. tak by to byla dost luxusní obrana a byla by škoda nevyužít potenciál zkušených k vychování mladších. Myslím, že právě Hrádek nevypadal špatně v těch pár zápasech. Ivan je taky dobrej, ale myslím, že by si šanci zasloužili Pardubáci, aby se sem za pár let měl, kdo vracet.

V útoku doufám v Kousala a Cleraiuxe. Kdyby vyšel i Zohorna, tak by to byl skvělej bonus, ale tyhle dva centry musí podepsat. Kousal si celkem rozuměl s Vondrkou. Jinak v útoku mládí bude mít šanci. Kusý by se ještě mohl posunout, letos mě celkem zklamal Machala, tak doufám, že v příští sezoně to bude lepší. A příjemně překvapil Blumel, ta čtvrtá lajna Paulovič - Rolinek - Blumel se mi líbila. Stejně jako Mandát - Poulíček - Svačina. Pak bych to viděl.

Vondrka - Kousal - Tybor
Kusý - Cleraiux - Zohorna (Potenciálně někdo jiný)
Mandát - Poulíček - Svačina
Paulovič - Rolinek - Blumel
Machala

K Vondrkovi by seděl ten Klepiš mohl by hrát na křídle? A nebo prostě maldej Růža, myslím přímo napojení na Vondrku, myslím, že by to fungovalo

tomaso25

Příspěvekod tomaso25 » 11 kvě 2020 16:10

Dassty píše:To by mělo být až 4.6. ne? Nebo už je mezi městem a Dědkem dohoda? Vůbec nejsou žádný informace, jak se teď posouvají jednání.. Ta informovanost je strašná

Chápu, že jsme netrpěliví. Sám už bych to taky rád viděl oficiálně hotový, podepsaný a odsouhlasený. Ale jednání o prodeji akcií by neměl být a většinou nikdy není "přímej přenos". V seriózních jednáních se zveřejňuje až výsledek.

Navíc my ty základní informace máme. Teď na příštím zastupitelstvu se jistě zase něco dozvíme. Kdyby klub prodával soukromej vlastník jinýmu soukromýmu vlastníkovi, tak bychom kromě drbů nevěděli vůbec nic.

lucas003

Příspěvekod lucas003 » 11 kvě 2020 16:46

Georgre píše:K Vondrkovi by seděl ten Klepiš mohl by hrát na křídle? A nebo prostě maldej Růža, myslím přímo napojení na Vondrku, myslím, že by to fungovalo

Klepis mi moc smysl nedává pokud chceme do budoucna něco budovat. Obecně bych sem ve věku 33+ nikoho kromě odchovanců z venku už netahal.

Emil Havránek

Příspěvekod Emil Havránek » 11 kvě 2020 16:56

Dva názory k zamyšlení, ten první je zdánlivě jednodušší. Přetáhl bych Kmoníčka z Mechova, Heřmanovi stejně více sluší role v zákulisí, třeba předseda představenstva se vysloveně nabízí. Synergickým efektem by bylo získání silného hráče na poli svazových pletich Ale otázkou je, jak by se ti dva snesli?

Druhý postřeh - co se jednou uzavře, to se rozhodně za dva roky neotevře, to je jen taková vějička aby nebylo vzbouření na vsi. Vhodným okamžikem na likvidaci Damoklova meče by byl okamžik převzetí ligy pod křídla APK. Na uzavření ligy jsou tu fundovanější diskutéři než já, s něčím souhlasím, něco bych asi potřeboval vysvětlit, ale ty argumenty pro mi konvenují. A k "hluchým zápasům o nic" bych dodal jeden odkaz z Finska od ředitele Liigy. Ale je to bohužel premium, a možná to tu už bylo, když ten rozhovor v lednu vyšel. Mně se ten model opravdu zamlouvá.

https://isport.blesk.cz/clanek/hokej-os ... apasy.html

Georgre

Příspěvekod Georgre » 11 kvě 2020 17:01

lucas003 píše:Klepis mi moc smysl nedává pokud chceme do budoucna něco budovat. Obecně bych sem ve věku 33+ nikoho kromě odchovanců z venku už netahal.

Jo je mu 35 máš pravdu, myslel jsem že mu je 32

Georgre

Příspěvekod Georgre » 11 kvě 2020 17:02

Emil Havránek píše:Dva názory k zamyšlení, ten první je zdánlivě jednodušší. Přetáhl bych Kmoníčka z Mechova, Heřmanovi stejně více sluší role v zákulisí, třeba předseda představenstva se vysloveně nabízí. Synergickým efektem by bylo získání silného hráče na poli svazových pletich Ale otázkou je, jak by se ti dva snesli?

Druhý postřeh - co se jednou uzavře, to se rozhodně za dva roky neotevře, to je jen taková vějička aby nebylo vzbouření na vsi. Vhodným okamžikem na likvidaci Damoklova meče by byl okamžik převzetí ligy pod křídla APK. Na uzavření ligy jsou tu fundovanější diskutéři než já, s něčím souhlasím, něco bych asi potřeboval vysvětlit, ale ty argumenty pro mi konvenují. A k "hluchým zápasům o nic" bych dodal jeden odkaz z Finska od ředitele Liigy. Ale je to bohužel premium, a možná to tu už bylo, když ten rozhovor v lednu vyšel. Mně se ten model opravdu zamlouvá.

https://isport.blesk.cz/clanek/hokej-os ... apasy.html

Podle mě o tom uvažovali, že by ho přetáhli, ale mám dojem, že má podepsáno u Mechova ještě rok nebo kolik a prasopes by ho nepustil, asi se čeká, až mu skončí smlouva a bude u nás, můj názor

Borek

Příspěvekod Borek » 11 kvě 2020 18:26

PL8 píše:Omlouvám se, že se ještě vracím k tomuhle tématu. To, co píšeš o starým bigbítu, o kapelách, které proběhly éterem a zmizely je i pro mě kruciální otázka, protože to byly jedny z mých prvních argumentů pro zavření ligy. Proč? Protože můj brácha někdy v roce 1965-66 na učňáku založil s kámošema kapelu a začali mrskat po Pardubkách, kde se dalo. Na rozdíl od dnešních zazobaných tatíků, kteří pořídí aparaturu (nic proti tomu nemám, naopak, pak je to všechno lehčí), brácha jako nadšený radioamatér a bastlič dal dohromady zesáky, udělal reprobedny ze starých velkých vybrakovaných elektronkových rádii, pamatuju, že měli na šlapáku nápis "Jezte mrkef, je zdravá". Jmenovali se nejdříve "Ugly Boys" a potom "Cracking Pants" - brácha měl origoš italský pepito bederky a při nějakém vystoupení mu praskly. Na trénink vozili aparaturu na dvoukoláku. Ale hráli a lidi na ně chodili. Pamatuju jako malej kluk (brácha je o sedmičku starší), jak se vždycky v sobotu odpoledne vypravil ven, fotřík ho provokoval, když se pečlivě učesal, tak ho pravidelně rozcuchal. Brácha přicházel v neděli ráno v zablácených botách... Ale hráli, měli i vlastní písničky, ale samozřejmě, že hráli tehdejší hity...
Já vím, že tuhle dobu nejde vrátit a ani srovnání se sportem to moc nesnese. Ale pro mě jo. To je ten "Řízený Chaos", o kterém mluvím.
Snad mi rozumíš...

Ba, muzika má s hokejem víc průsečíků než by se na první pohled mohlo zdát. A je taky nevyčerpatelnou studnicí příběhů, dík za jeden z nich.
Naposledy upravil(a) Borek dne 11 kvě 2020 20:48, celkem upraveno 1 x.
Nejsem objektivní, jsem fanoušek.

Gumid

Příspěvekod Gumid » 11 kvě 2020 18:36

Sweník

Příspěvekod Sweník » 11 kvě 2020 19:39

tomaso25 píše:Od 18. května se budou prodávat permice. Ceny jsou stejný.

Že by PD zrušil Šebkův tragický výmysl? Tak to už bych skutečně začal věřit na lepší časy.. :thumbup:

Aby nedošlo k omylu, já vím, že se klub v jistých letech jmenoval Dynamo (z hlavy si přesně nepamatuji), z toho vzešlo i to úžasné burcování fanoušků, když kluci motají soupeře v útočném pásmu. Ale tím pro mne Dynamo končí.

Historie paráda! Současný název klubu stále jen výmysl jednoho z největších lemplů, co tady kdy pracoval, aby zamaskoval odchod generálního partnera a tím svoji neschopnost. Na název Dynamo nikdy nezanevřu a ani jsem nezanevřel, jen nesmí být spojený s tímhle vyžírkou.

Dovedu si představit, že ještě jednu sezonu pod názvem Dynamo dáme, i bych si to přál, aby ten tlak na klub po změnách, které snad proběhnou, nebyl ještě větší. Ale do budoucna název HC "Neschopný lempl Šebek" Pardubice snad nebude mít dlouhého trvání.. ;-)

Ad bigbít: Taky mám rád. Ale nejsou labely (rozuměj kluby), nejsou nové skvělé kapely (rozuměj alespoň nadprůměrní hokejisté). Borek to hezky přirovnal. :thumbup:

Georgre

Příspěvekod Georgre » 11 kvě 2020 19:41

Gumid píše:Bylo potřeba zatlačit na město.

https://www.idnes.cz/hokej/extraliga/sk ... _hokej_ten

Trosku pro me natlak jak rikas, 3mega muze klub zachranit? A co maj rikat jiny kluby Zlin, Vary, Kradec ktery zebra tem licence nehrozila aby se prodala? Nevim zvlastni

subris

Příspěvekod subris » 11 kvě 2020 19:58

Sweník píše:Že by PD zrušil Šebkův tragický výmysl? Tak to už bych skutečně začal věřit na lepší časy.. :thumbup:

Aby nedošlo k omylu, já vím, že se klub v jistých letech jmenoval Dynamo (z hlavy si přesně nepamatuji), z toho vzešlo i to úžasné burcování fanoušků, když kluci motají soupeře v útočném pásmu. Ale tím pro mne Dynamo končí.

Historie paráda! Současný název klubu stále jen výmysl jednoho z největších lemplů, co tady kdy pracoval, aby zamaskoval odchod generálního partnera a tím svoji neschopnost. Na název Dynamo nikdy nezanevřu a ani jsem nezanevřel, jen nesmí být spojený s tímhle vyžírkou.

Dovedu si představit, že ještě jednu sezonu pod názvem Dynamo dáme, i bych si to přál, aby ten tlak na klub po změnách, které snad proběhnou, nebyl ještě větší. Ale do budoucna název HC "Neschopný lempl Šebek" Pardubice snad nebude mít dlouhého trvání.. ;-)

Ad bigbít: Taky mám rád. Ale nejsou labely (rozuměj kluby), nejsou nové skvělé kapely (rozuměj alespoň nadprůměrní hokejisté). Borek to hezky přirovnal. :thumbup:

.... Třeba na ten blábol má Šesták patent a když nebude v klubu paratizovat, nesmí to nikdo používat. Třeba tímto okouzlil porotu při rozhodování o pozici do MRF a teď tu kartu budou mít tam. Já doufam, že tohoto lempla, co chtěl otevírat klub fanouškům, protože na pozici GM byl totálně neschopný, už na hokeji nikdy neuvidím
.... #zadynamo

Zpět na “Diskuzní forum”