Hokej

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Propulse

Re: Hokej

Příspěvekod Propulse » 13 kvě 2020 08:04

Jeste k te farme ve Vrchlabi. Mozna tu nekdo nebude mit stejny nazor ale podle me by byl dobry napad k nasim mladakum nechat v tymu hrace jako Sejk a Rolas. V obrane klidne Vasicek. Nemuze to byt tym tvoreny jen z 18-20ti letych.

Od nas by tam meli sbirat zkusenosti hraci, u kterych je jasne videt potencial a meli by jak rika Dedek casem prevzit mista v acku.

V obrane hraci jako Bučko, Hrádek, Oliva.

Bučko 20 let, uz by asi mel pravidelne nastupovat v extralize nicmene spoustu hracu se prosadilo az dyl. Letos 31 zapasu ve slovenske extralize v Kosicich a 18 v juniorce. Pravak a zajimave fyzicke parametry. Ma tady na rok smlouvu tak at ukaze, ze na to ma. Idealni pro nej hrat ve Vrchlabi vsechny momenty a vyhrat se.

Hrádek je pro me velky prislib do budoucna, jestli nepujde za more ikdyz tu ma podepsano na dalsi tri sezony. I on na 18 let zajimave fyzicky parametry. 185cm 85cm a tez pravak. Chance ligu uz zkusim v 16ti zapasech v Prostejove. Dalsi hrac, ktery by ve Vrchlabi mel dostat velky prostor. Jedine tak pujde nahoru. Nebal bych se mu davat prostor i v acku.

Oliva - kapitan juniorky, 190cm, produktivni typ obrance. Treti z obrancu, kde by mela byt jasna vize vychovat ho pro acko. S Hradkem oba mistni kluci. Malinsky na ne jako vyborny bek urcite dohlidne a mel by tohle mit prave on na starost.

Do utoku se dobre jevi z juniorky Ondrej Rohlik. V 18ti bodove velmi slusna sezona v U20.
To je vek, kdy by mel pomalu ale jiste pres Chance ligu sbirat zkusenosti a v rozmezi dvou let si rict o acko. Musi se s nima ale umet pracovat. Dat jim sanci a prostor a nevyndat je hned pri prvni chybe. I on je mistni, respektive z Chrudimi.

Tohle je podle me ta spravna cesta. Ve Vrchlabi si vychovavat SVOJE hrace a ne sem tahat cizince bez zajmu a vztahu ke klubu, mestu a fanouskum.
I kdyby kazdy rok vzeslo jedno-dve jmena pro acko, bude to super.

Dalsi, kdo by mohl by zajimavy je Kale Costa. 17ti lety prcek ale kvalitni bruslar a i on se dokazal prosadit bodove nekdy i proti 20ti letym.

Celkove abych to shrnul tak bych klidne 4-6 hracu co by patrili jeste do juniorky posunul do Vrchlabi. Juniorka jim nic neda, potrebuji hrat dospeli hokej.
Podle me, by do Vrchlabi pri malem vytizeni mohli jezdit i Blümel, Ivan nebo kdyz by se nechtelo makat Kusýmu a Machalovi.

Bučko, Hradek, Oliva v obrane. V utoku juniory Rohlik, Antonicek a klidne dat cuchnout i Costovi. + nasi Matýs, Machač, Pochobradský. Udelat pulku obrany a klidne pulku utoku z nasich mladaku a k nim dulezita zkusenost. Rolas, Sejk, Vasicek a dalsi....

woe

Příspěvekod woe » 13 kvě 2020 08:26

Propulse, dík za info o mladých, skvělej post, nadějné informace :thumbup:

Říha alespoň konečně nemusí marně doufat. Názor Bosse mi dal naději, že už tu trenéra, který nic kloudného nevyhrál, nikdy neuvidím. Děkuji.

Takže. Teď jsme myslím pocitově vystřeleni na růžový obláček. Je tam velká naděje. Za ty roky utrpení si zasloužíme.
Osobně si myslím, že Razým dostal důvěru, ale bude to pro něj dost náročné. Titul sice má, ale víme, kdo to tam skutečně koučoval. Ale. Přeji mu úspěch.
71

Itchy

Příspěvekod Itchy » 13 kvě 2020 08:41

woe píše:Osobně si myslím, že Razým dostal důvěru, ale bude to pro něj dost náročné. Titul sice má, ale víme, kdo to tam skutečně koučoval. Ale. Přeji mu úspěch.

Furt se mně zdá, jako by měl malinko jinou představu o kouči, ale pokud na prodloužení dal Heřman palec, tak to s Razýmem zkusí. Ale bude to mít těžký, i když to asi každej netahající koník.... :o)

Dassty

Příspěvekod Dassty » 13 kvě 2020 08:45

Propulse píše:Hooooodne dlouha cesta k tomu, aby klub fungoval tak jak ma a my z toho meli radost. A nejde jen o vykony na lede. Ty jsou samozrejme videt nejvic.
PD ma velke oci. Mozna ( urcite ) to je tak trosku strategie. To nic nemeni na tom, ze chce uspet a hned prvni sezonu hrat do sestky. K tomu je ale potreba kvalita. Ta momentalne neni a ke Claireauxovi by musel prijit mininalne jeden spis dva kvalitni utocnici. Zohy pujde ven. Neverim, ze podepise doma, ale rad bych se mylil. A to pocitam, ze podepisi Kousala. Do obrany podpisy vime, Nakladal musi byt priorita.

No jsem plny ocekavani a zvedavy, jak to bude vypadat. Uz ted je ale jasne, ze flakani ve kanclech nebude a doufejme, ze i na lede.
Ja mu vsechno verim, vystupovani ma zmaknuty na jednicku. Chvalim i popichnuti Rihy.

Dívím se, že tam nefiguruje jméno Kousala v tom článku (tý sestavě). S tím jsem dost počítal.

tomaso25

Příspěvekod tomaso25 » 13 kvě 2020 08:48

Dědek je střelec. Ale proč ne, úspěchy nevznikají tím, že se člověk připosraně drží v koutě.

Navíc je rozdíl, když takový výroky říká člověk, kterej už uspěl. A ne trouba, za kterým není nic než plky.

Na obchodním už asi Míra nečeká, až mu firmy zavolají...

Pytlák si už asi Pardubice ze svýho seznamu škrtl...

Stars

Příspěvekod Stars » 13 kvě 2020 08:49

Já tu cítím optimismus....jestli to bude šlapat, tak máme z prdele kliku, že takový zájemce (majitel) se objevil...

Propulse

Příspěvekod Propulse » 13 kvě 2020 08:51

Dassty píše:Dívím se, že tam nefiguruje jméno Kousala v tom článku (tý sestavě). S tím jsem dost počítal.

V tistene podobe ve sportu tam je napsano toto:
Kousal / Zohorna

Itchy

Příspěvekod Itchy » 13 kvě 2020 08:53

tomaso25 píše:

Pytlák si už asi Pardubice ze svýho seznamu škrtl...

čekal bych, že k tomu bude chtít mít Pytlák nějakej závěrečnej mediální dovětek....

Orosená_desítka

Příspěvekod Orosená_desítka » 13 kvě 2020 08:54

To se tak krásně čte !!! :pivko:
Já věděl, že když člověk šlape v bahně, propadá se, nic se nedaří, že se to jednou otočí !!!

Rázně, jasně, představa, vize, pracovitost... žádná přehnaná korektnost, žádné musíme, věříme... Na to už jsem byl alergický (musíme začít, musíme zabrat, budem makat, zlomíme to... Už to fakt unavovalo)

tau

Příspěvekod tau » 13 kvě 2020 08:55

Čte se to hodně hezky.... Po všech těch předešlých blábolech Rohlíka, Šebka, Salfickýho nebo Sýkory je tohle balzám na duši pardubickýho fanouška....Teď jen slova přetavit v činy, to nebude žádná prdel...... Ale víte co? Já mu to věřím.... The Boss.....

Orosená_desítka

Příspěvekod Orosená_desítka » 13 kvě 2020 08:57

Orosená_desítka píše:To se tak krásně čte !!! :pivko:
Já věděl, že když člověk šlape v bahně, propadá se, nic se nedaří, že se to jednou otočí !!!

Rázně, jasně, představa, vize, pracovitost... žádná přehnaná korektnost, žádné musíme, věříme... Na to už jsem byl alergický (musíme začít, musíme zabrat, budem makat, zlomíme to... Už to fakt unavovalo)

Má se dle mého rozdělovat jen na dvě kategorie lidi : na líné a na pracovité. Těch druhých si vážím !! Ti první vždy hodně mluví, radí, ale to je tak vše...

Holly833

Příspěvekod Holly833 » 13 kvě 2020 08:59

Sweník píše:Také mne zaujalo, jen ty hokejky by nesměly mít barvu jak auto Sagy Norénové.. :-))
Ale jinak je parádní! Změnit barvy a bylo by super. :thumbup:

:goodpost: :pivko:

„Saga Noren, länskrim Malmö“
Přílohy
SagaNoren.jpg
SagaNoren.jpg (38.37 KiB) Zobrazeno 1266 x

Cavalera

Příspěvekod Cavalera » 13 kvě 2020 09:17

Hmm samé hezké věci nás čekají po létech zmaru.No a co odborníci z Mechau.to bude odborných článků na jejich foru :pivko: :pivko: :wave: :wave: :wave: :wave:

Borek

Příspěvekod Borek » 13 kvě 2020 09:27

Ale jo, divit se nedá, že si to předseda neodpustil, však si o to Pytlák sám řek' svým angažmá u Pittera. A pravda, ten titul tady vyhrát měl (minimálně '03), ale operovat s termínem "mužstvo na titul" je hodně ošidný. I do budoucna.

Orosená_desítka: Když člověk šlape v bahně, propadá se a nic se nedaří, tak se v tom bahně utopí.
Nejsem objektivní, jsem fanoušek.

SiderOut

Příspěvekod SiderOut » 13 kvě 2020 09:35

Opravdu si neklade malé cíle. Pro mě osobně je v rozhovoru důležitá teto věta: "Můžu všechny ujistit, že pokud budou tahat jak pardubický koně, tak s námi zůstanou. " Doufám, že si opravdu v i kanclech udělá pořádek a nebude žádná tolerance s poloviční/odfláknutou prací. Posledních pár let tam bylo teplo, klídek a smrádeček. Snad se teď pořádně vyvětrá a kdo to nepřijme bude mu poděkováno a sbaleno. Myslím, že plno lidí se přizpůsobí a začne pořádně makat. Vím to i z vlastní zkušenosti, že dost lidí se pod špatným vedením v práci nepřetrhne. Avšak když tyto lidi dobrý nadřízený správně přišlápne, jsou i výsledky.

Orosená_desítka

Příspěvekod Orosená_desítka » 13 kvě 2020 09:43

Borek píše:Ale jo, divit se nedá, že si to předseda neodpustil, však si o to Pytlák sám řek' svým angažmá u Pittera. A pravda, ten titul tady vyhrát měl (minimálně '03), ale operovat s termínem "mužstvo na titul" je hodně ošidný. I do budoucna.

Orosená_desítka: Když člověk šlape v bahně, propadá se a nic se nedaří, tak se v tom bahně utopí.

Viz Werich král v pohádce nebo 30 případů majora Zemana (Bestie) bažina - rašeniliště na Šumavě.
Naštěstí jsme v Pardubicích, v polabské nížině, zde je bažina mělká.... ale držela nás tam extremně dlouho, mrcha…. :pivko:

Orosená_desítka

Příspěvekod Orosená_desítka » 13 kvě 2020 09:46

SiderOut píše:Opravdu si neklade malé cíle. Pro mě osobně je v rozhovoru důležitá teto věta: "Můžu všechny ujistit, že pokud budou tahat jak pardubický koně, tak s námi zůstanou. " Doufám, že si opravdu v i kanclech udělá pořádek a nebude žádná tolerance s poloviční/odfláknutou prací. Posledních pár let tam bylo teplo, klídek a smrádeček. Snad se teď pořádně vyvětrá a kdo to nepřijme bude mu poděkováno a sbaleno. Myslím, že plno lidí se přizpůsobí a začne pořádně makat. Vím to i z vlastní zkušenosti, že dost lidí se pod špatným vedením v práci nepřetrhne. Avšak když tyto lidi dobrý nadřízený správně přišlápne, jsou i výsledky.

Tohle naprosto podepisuji. Chtěl jsem to samé napsat, předběhnul jsi mne... Ano někteří v takových firmách zrychlí a začnou makat, někteří to v sobě ale nemají a sami zjistí, že nezvládají... tlak shora je už pro ně velký a vzdají to.

tomaso25

Příspěvekod tomaso25 » 13 kvě 2020 09:48

SiderOut píše:Opravdu si neklade malé cíle. Pro mě osobně je v rozhovoru důležitá teto věta: "Můžu všechny ujistit, že pokud budou tahat jak pardubický koně, tak s námi zůstanou. " Doufám, že si opravdu v i kanclech udělá pořádek a nebude žádná tolerance s poloviční/odfláknutou prací. Posledních pár let tam bylo teplo, klídek a smrádeček. Snad se teď pořádně vyvětrá a kdo to nepřijme bude mu poděkováno a sbaleno. Myslím, že plno lidí se přizpůsobí a začne pořádně makat. Vím to i z vlastní zkušenosti, že dost lidí se pod špatným vedením v práci nepřetrhne. Avšak když tyto lidi dobrý nadřízený správně přišlápne, jsou i výsledky.

Souhlas. Dělat pod špatnými šéfy je demotivující a člověka to táhne dolů. Proč si trhat žíly, když tak nějak víš, že je to stejně k ničemu a žádnej efekt to nepřinese.

Změna atmosféry může udělat strašně moc.

A jistě budou i tací, kteří se rozloučí/rozloučili.

PL8

Příspěvekod PL8 » 13 kvě 2020 09:57

Nezapomeňte na Tomáše Jelínka.
19 let, 183 cm, velmi dobrý bruslař, pohyblivý a čiperný, nebojí se sám hrát.
Je z Kolína, ale netuším, kam teď patří (jestli tady jen hostuje, nebo...)
Podle mého velmi současný typ beka.

Propulse

Příspěvekod Propulse » 13 kvě 2020 10:00

PL8 píše:Nezapomeňte na Tomáše Jelínka.
19 let, 183 cm, velmi dobrý bruslař, pohyblivý a čiperný, nebojí se sám hrát.
Je z Kolína, ale netuším, kam teď patří (jestli tady jen hostuje, nebo...)
Podle mého velmi současný typ beka.

Pravda, moje chyba. Ten mi vypadl. I tam je jisty potencial. Ted by ti hraci meli jasne nekam patrit. Ne chvili Prostejov, pak chvili Dvura nekde pendlovat. Od zacatku jasne dane angazma a to, co se po nich chce.

kedar

Příspěvekod kedar » 13 kvě 2020 10:08

V Jihlavě definitivně skončili Zeman s Andělem

Adze

Příspěvekod Adze » 13 kvě 2020 10:08

Ke konci sezony meli treneri vytazeneho z juniorky i Daniela Blazeje.. casto byl na soupisce jako 7. obrance.. asi v acku taky nebyl jen tak a necim trenery urcite zaujal.
Mladezniky mame jen s nima zacit dobre pracovat pri prechodu do dospeleho hokeje a v tom nam verim Vrchlabi hodne pomuze.

Itchy

Příspěvekod Itchy » 13 kvě 2020 10:11

The Boss, to je trefný.

Myslím si, že jeho dosah přes partnery, kontakty bude obrovskej.

Každou organizaci dělají lidi. Lidi táhnou za tím, kterej má kredit a umí si pro svý vize lidi získat. A to se nemusí automaticky dít jen přes prachy.

Mně se líbí vize 2023. Ta určuje tempo, jak organizaci budovat. A ta s dalšími kroky přesvědčí kvalitu, aby do Dynama přišla.

To je krutě ambiciózní, těžký uskutečnit, ale co už. Bez vize se bude kroužit po rybníčku, napádlujeme se víc, ale budeme se točit v kruhu.

Já se budu radovat i z toho, až vyženeme ze stájí zdechlý koně... :o)

Cavalera

Příspěvekod Cavalera » 13 kvě 2020 10:34

kedar píše:V Jihlavě definitivně skončili Zeman s Andělem

To není náš level máme vyšší cíle :wave: :wave: :pivko:

kedar

Příspěvekod kedar » 13 kvě 2020 10:48

Cavalera píše:To není náš level máme vyšší cíle :wave: :wave: :pivko:

Rád bych si to taky myslel,ale dokuď to není ofiko,tak se může stát cokoliv,třeba někoho "moudrýho" na radnici,by mohlo napadnout,když se nebude dva roky sestupovat........
Snad to dopadne a potom opravdu budeme shánět jiné hráče :wave: :pivko:

Zpět na “Diskuzní forum”