Hokej

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

tomaso25

Re: Hokej

Příspěvekod tomaso25 » 15 kvě 2020 10:02

Za Rhetta jsem moc rád. Kdo by to byl řekl, když před třemi lety přicházel z univerzitního hokeje...

Zatím každým rokem je lepší a lepší. Snad v tomhle trendu vydrží dál. Ukázal za ty roky odolnost a taky to, že se jim tu s Emmou opravdu líbí.

Stěpan svý pokračování tady už vlastně potvrdil zatím polooficiálně.

Takže už nám do obrany chybí jen jeden pravák... :-) Pokud to vyjde, tak obrana bude postavená zajímavě.
Naposledy upravil(a) tomaso25 dne 15 kvě 2020 10:06, celkem upraveno 1 x.

speedmetal
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod speedmetal » 15 kvě 2020 10:03

Já pamatuji hokejovou ligu v NDR o dvou celcích. Tento model bych považoval za ideální i u nás. Prvním by pochopitelně byla Sparta a druhým Pardubice. 20x by se hrálo v PCE a 20x v Praze. 12 utkání by se odehrálo na zbývajících stadionech, které jsou v současné době v extralize. Kvalita by se soustředila do dvou týmů a Pešán by nemusel cestovat po celé republice.

FrantaKocourek

Příspěvekod FrantaKocourek » 15 kvě 2020 10:06

frysta píše:Naopak, popiš ty argumenty. Nic ve zlém. :)
Že se v Lbc nudíš, když máte PO jisté s předstihem, nejde jaksi aplikovat na všechny. Ve spojení se systémem s 2b za výhru už by to vypadalo jinak.

Ale proto jsem to napsal a tak vlastně zpochybnil sám sebe...jestli to není tím, že jsem vlastně jen přežranej...

Nechme to být..já si prostě jen myslím že opravdu jdete cestou ředění...při 14cti týmech je spousta neatraktivních zápasů a zlepšime to tak že přidáme další čtyři týmy? Navíc týmy na hraně kvality? Kdy mají na hraně stadióny, ekonomické zázemí, kvalitu týmu... myslím v porovnáním s průměrem extraligy...?

Brát si pozitivní věci z NHL a aplikovat je do našich podmínek ( a tím neuvažuji stylem my Češi jsme jiný, ale uvažují stylem, máme desetinu základny proti nim a jiné možnosti) ok, ale nemůžeme úplně kopírovat a čekat stejnou kvalitu, stejný výsledky....to je to přirovnání k autu...můžeme si koupit stejně drahé auto...ale kolik Čechů si ho může dovolit...a bude z něj mít stejný užitek? Myslím že opravdu ne...

Já tu nechci dělat zase rozbroje....na to nemám dnes fakt náladu...

kedar

Příspěvekod kedar » 15 kvě 2020 10:07

FOGLIK píše:Na to , že to je 100 kilový pořízek tak to na videu nevypadá. A na konci to Za DYNAMO, zní skoro jako ZADARMO :)

Přesně, taky mě to tak přišlo, jako ZADARMO :wave: :pivko:

PL8

Příspěvekod PL8 » 15 kvě 2020 10:09

FrantaKocourek píše:frysta

I ty, Brute?

Ok, už mlčím :-)

Ne, není nutné mlčet a já jsem tvůj post o mém fanatismu vzal jako normální repliku. Je to pravda, už jsem za hranou, ale rozhodně si myslím, že kdyby si i hráči uvědomili, co by jim skýtala základní část (frajeřinky, triky, pokusy za každou cenu, bez ohledu na jebenti od trenéra...), nemuselo by to být "o ničem". Jinak, samozřejmě, máš pravdu s tou "nudou" - ona je i v NHL. Proto tam mají ty obrovské papírové tácy s "vylisovanými" mističkami-držáky na kolu, na popelnici s popkornem... Proto tam louskají oříšky, baví se a hokej sledují jedním očkem... proto se radují, když kdokoli vystřelí bombu, když kdokoli narazí někoho před jeho židlí... Proto jsou nadšení, když jim oznámí, že třeba Draisaitl vystřelil letos po stopadesáté... Jenže oni umí pracovat s diváky i o přestávkách, nikde nestojíš frontu na parasa (zatímco v Pardubkách je pár stánků, v halách NHL jsou dokola po celém obvodu a lidi tam chodí i v průběhu třetiny...). Já mám za sebou v minulosti šňůru mistrovství světa a už mě to tam taky nebavilo, nemohl jsem se dočkat závěru. A tak jsem v zápasech o ničem sledoval, kdo co a jak dělá...
S těmi auty jsi mě nepochopil. Já nikomu ta auta nezávidím (naopak, přeju jim je, protože to je důkaz určité spokojenosti společnosti), ale já to myslel tak, jak to, že se nikdo nebojí, že s tím nebude umět zacházet (vzpomeň si na názory českého řidiče na automat před dvaceti lety a dnes...) a proč bychom zrovna my a zrovna v hokeji měli být bezradní z jiné ligy?
A nemlč. Jinak tohle fórum bude k ničemu. Jo, hele, malý příklad: hala u vás v Liberci. V NHL by se o ní nikdo ani nebavil - tak málo lidí nechodí ani na Islanders... U nás: hala v LIB je na úrovni NHL (jenom je o něco menší). A tak se to má i s hokejem.
Pojďme zase hrát velký hokej!

Propulse

Příspěvekod Propulse » 15 kvě 2020 10:16

tau píše:Holland, Kolář, Mikuš, Zdráhal. S největší pravděpodobností Zacharčuk a snad i Nakládal. K nim na výběr z velkýho počtu mladých - Bučko, Blažej, Hrádek, Ivan, Mert, Oliva....
Obranu tedy máme hotovou a myslím, že kvalitní.....

To si myslim taky. Dle meho hodne zkusena obrana. Mikuš, Kolář, Zakharchuk, Nakládal. To nejsou zadni nazdarci. K nim poctivy a durazny Holland a Zdráhal. Obrama naprosto ok. Sice temer vsichni pres 30 ale co, kvalita a zkusenost je dulezita. A tebou zminovani mladici budou mit rok na to, aby se ve Vrchlabi posunuli a od pristi sezony si rekli o zaklad. Ja jsem s obranou spokojeny. Navic ze sesti beku tri Pardubaci.

FrantaKocourek

Příspěvekod FrantaKocourek » 15 kvě 2020 10:22

PL8

Teď jsi možná popsal to co já asi neumím..ale já bych přesně nechtěl, aby to zklouzlo do toho co jsi popisoval o divácích na NHL....v podstatě jsi teď vytáhnul argumenty pro mě :-)) to tak já vnímám...
Nikdy jsem v Americe nebyl, natož na zápasu nhl...ale nechtěl bych aby hokej byl daleko víc o tom popcornu než o hře...musím jít něco dělat, už jsem se tu zase zasekal na celé dopoledne....

Můj názor je prostě ten, že zvyšovat počet určitě ne, a když tak určitě ne na 18, vydal bych se spíš zeštíhlováním, ale ok, ani to nemusí být správná cesta, to jsem tu pochopil...

Georgre

Příspěvekod Georgre » 15 kvě 2020 10:28

Propulse píše:To si myslim taky. Dle meho hodne zkusena obrana. Mikuš, Kolář, Zakharchuk, Nakládal. To nejsou zadni nazdarci. K nim poctivy a durazny Holland a Zdráhal. Obrama naprosto ok. Sice temer vsichni pres 30 ale co, kvalita a zkusenost je dulezita. A tebou zminovani mladici budou mit rok na to, aby se ve Vrchlabi posunuli a od pristi sezony si rekli o zaklad. Ja jsem s obranou spokojeny. Navic ze sesti beku tri Pardubaci.

Navíc borci do 33 let...2-4 roky tu klidně můžou být
Věřím, že p. Dědek bude náš majitel :goodpost: :goodpost: a díky němu podepíše Kuba Nakly Nakládal a Robert Kousy Kousal, já to vím :rock: :rock: :rock: :party: :party:

Georgre

Příspěvekod Georgre » 15 kvě 2020 10:30

Georgre píše:Navíc borci do 33 let...2-4 roky tu klidně můžou být

Navíc Količ a Jakub repre beci můžou jezdit na repre...a mít zas v obraně Pardubáky
Věřím, že p. Dědek bude náš majitel :goodpost: :goodpost: a díky němu podepíše Kuba Nakly Nakládal a Robert Kousy Kousal, já to vím :rock: :rock: :rock: :party: :party:

Dynamík Jistič

Příspěvekod Dynamík Jistič » 15 kvě 2020 10:46

Tak ještě Nakliho a Stěpana a obrana bude naprostej luxus. Při představě, že mě může srovnat Holland, Nakládal nebo srolovat do klubíčka Štěpan se asi proti nám nebude nikomu hrát dobře :thumbup:
A teď všichni najednou! Ať vypuknou ovace! Zakřičíme na ty sráče! Zakřičíme na ty sráče! Pardubice v extralize, Pardubice v extralize, Pardubice v extralize!! :wave:

Stars

Příspěvekod Stars » 15 kvě 2020 10:46

speedmetal píše:Já pamatuji hokejovou ligu v NDR o dvou celcích. Tento model bych považoval za ideální i u nás. Prvním by pochopitelně byla Sparta a druhým Pardubice. 20x by se hrálo v PCE a 20x v Praze. 12 utkání by se odehrálo na zbývajících stadionech, které jsou v současné době v extralize. Kvalita by se soustředila do dvou týmů a Pešán by nemusel cestovat po celé republice.

To muselo mít neskutečný náboj

woe

Příspěvekod woe » 15 kvě 2020 11:00

speedmetal píše:Já pamatuji hokejovou ligu v NDR o dvou celcích. Tento model bych považoval za ideální i u nás. Prvním by pochopitelně byla Sparta a druhým Pardubice. 20x by se hrálo v PCE a 20x v Praze. 12 utkání by se odehrálo na zbývajících stadionech, které jsou v současné době v extralize. Kvalita by se soustředila do dvou týmů a Pešán by nemusel cestovat po celé republice.

Čoveče, na to už jsem skoro zapomněl, Dynamo Berlín a Dynamo Weisswasser, dnešní Lužické lišky...jo, to byla fakt rarita, díky za osvěžení paměti :thumbup:
71

lucas003

Příspěvekod lucas003 » 15 kvě 2020 11:01

Po oznámení Mikuse tu bylo halo kvůli tomu napisu ve stories tak u Hollanda není radši žádnej nápis...Achjo

Borek

Příspěvekod Borek » 15 kvě 2020 11:05

:goodpost: Tenhle návrh už přebít nejde... jinak Weisswasser často jezdil na přáteláky i k nám.
Nejsem objektivní, jsem fanoušek.

Borek

Příspěvekod Borek » 15 kvě 2020 11:06

FrantaKocourek píše:Já myslím že jsi to pěkně shrnul už v jedné z úvodních vět....každý máme své oblíbence, ale i nefavority.... To ostatní už bylo navíc :-)))

Přiznat barvu je zneužitelný, ale fair, s tím jsem do toho šel. Jestli tě ten rozhovor s nastupujícím progresivním koučem, kterej to konečně začne dělat správně, obohatil, OK. Za mě to bylo jen milionkrát omletý bla-bla-bla o hovně.
Nejsem objektivní, jsem fanoušek.

Itchy

Příspěvekod Itchy » 15 kvě 2020 11:07

Propulse píše:To si myslim taky. Dle meho hodne zkusena obrana. Mikuš, Kolář, Zakharchuk, Nakládal. To nejsou zadni nazdarci. K nim poctivy a durazny Holland a Zdráhal. Obrama naprosto ok. Sice temer vsichni pres 30 ale co, kvalita a zkusenost je dulezita. A tebou zminovani mladici budou mit rok na to, aby se ve Vrchlabi posunuli a od pristi sezony si rekli o zaklad. Ja jsem s obranou spokojeny. Navic ze sesti beku tri Pardubaci.

Beru to tak, že Stepan je hotovej taky.

Obrana cajk,doufáme v Kubu. Ten umí všechno, má střelu, hlavu i tvrdost. S ním by to byla myslím špičková obrana. Jsem přesvědčenej, že Količ půjde výrazně nahoru, jako ukázal od ledna.

Určitě cílem bude zapracovat nějakýho mladýho, ideálně směrem dopředu.

Co ten Vála? Žádná zmínka nikde...

Stars

Příspěvekod Stars » 15 kvě 2020 11:09

Pokud se potvrdí Stepan + Kuba Nakládal, ta obrana bude super....

Jsem zvědavý, kdo začne jako 1 v brance....Kánty velmi príjmně překvapil v závěru sezóny, Kloudy musi makat

FrantaKocourek

Příspěvekod FrantaKocourek » 15 kvě 2020 11:12

Borek píše:Přiznat barvu je zneužitelný, ale fair, s tím jsem do toho šel. Jestli tě ten rozhovor s nastupujícím progresivním koučem, kterej to konečně začne dělat správně, obohatil, OK. Za mě to bylo jen milionkrát omletý bla-bla-bla o hovně.

Já to nečetl :-) jsou to jen slova...ale jo v klidu, trochu jsem tě jen popichnul, nic víc...prostě nemáš Pešána rád, a je jedno co řekne...
Mám li brát sebe tak musím uznat že výsledky má, to se mu nedá upřít...teď se ale ukáže jestli to stačí jen na ten malej libereckej rybníček nebo má na to mít výsledky i ve větším měřítku...za řeči bych se na něj nezlobil...kdyby řekl opak tak to pro některý bude taky špatně...osobní zkušenost s ním mám dvakrát...a tam nevím co si o něm úplně myslet... chvílemi mi přišel dost namachrovanej a nesympatickej, chvílemi byl v pohodě...těžko říct

Adze

Příspěvekod Adze » 15 kvě 2020 11:31

Podpis Hollanda super. Vubec bych se mu nebal dat smlouvu na vice let.
V pondeli cekam oznameni Stepana a pokud dopadne Nakladal tak muzeme mit klidne jednu z nejlepsich obran v lize.

tau

Příspěvekod tau » 15 kvě 2020 11:35

Propulse píše:Navic ze sesti beku tri Pardubaci.

Čoveče víc... Nakládal, Zdráhal, Kolář + čerstvý Pardubák "Pardubice become our home"... ;-)

Propulse

Příspěvekod Propulse » 15 kvě 2020 11:52

tau píše:Čoveče víc... Nakládal, Zdráhal, Kolář + čerstvý Pardubák "Pardubice become our home"... ;-)

Ajo, pravda! :-))) Tohle se mi libi. Hraci, co chteji za ten klub hrat. Holland mel nabidku z Komety. Zakharchuka chtelo nekolik tymu z extraligy.

PL8

Příspěvekod PL8 » 15 kvě 2020 12:02

FrantaKocourek píše:PL8

Teď jsi možná popsal to co já asi neumím..ale já bych přesně nechtěl, aby to zklouzlo do toho co jsi popisoval o divácích na NHL....v podstatě jsi teď vytáhnul argumenty pro mě :-)) to tak já vnímám...
Nikdy jsem v Americe nebyl, natož na zápasu nhl...ale nechtěl bych aby hokej byl daleko víc o tom popcornu než o hře...musím jít něco dělat, už jsem se tu zase zasekal na celé dopoledne....
Můj názor je prostě ten, že zvyšovat počet určitě ne, a když tak určitě ne na 18, vydal bych se spíš zeštíhlováním, ale ok, ani to nemusí být správná cesta, to jsem tu pochopil...

Jenže s tím nic nenaděláš. To je zákon vývoje. Stanley Cup je rvačka maximální, thriller a to, co chtějí všichni vidět. Zbytek je příprava. Mám hodně rád Zeppelíny (Zepoše) - a na každé desce je vždycky pár hitů, ale také pár vycpávek. Ale protože je mám rád, poslouchám (poslouchal jsem - nějak jsem teď ohluchl, tak z toho už skoro nic nemám...) všechno. Já mám taky rád hokej, ale už dlouhou dobu fandím nejvíc hokeji, Dynamo už pro mě taky není jediné řešení... Ale jsem narozený a celoživotní Pardubák, to jo. Takže i moje Tesla, za kterou jsem někdy v roce 1966 začínal, pro mě znamená hodně... Začínal jsem v ČR s InLine hokejem, bylo to pro mě hodně přitažlivé, byl jsem v tom namočený až po mistrovství světa (prvních deset let). A pak jsem najednou viděl, jaká je to vlastně nuda, a ptal jsem se sám sebe, proč by na to měli vlastně lidi chodit... Na posledním MS v Pardubicích (už nevím, co to bylo za rok 2015 nebo 2013???) jsem stál na schodech tribuny s Hemysem (Petrem jr.) a říkám mu, hele, to už je někde jinde, než když jsme začínali, dnes jsou z toho šachy a je to nudné (třeba Aleš s námi jezdil na MS až do poslední chvíle...). A Petr mi říká: jo, když se na to díváš, může to být nudné, ale když to hraješ, baví tě to.
Je to tak se vším...

Dynamík Jistič

Příspěvekod Dynamík Jistič » 15 kvě 2020 12:05

Propulse píše:Zakharchuka chtelo nekolik tymu z extraligy.

Ale určitě mezi nima nebyla partička z Mechova. Tam přece hráč takovým charakterem hrát nesmí :wave:
A teď všichni najednou! Ať vypuknou ovace! Zakřičíme na ty sráče! Zakřičíme na ty sráče! Pardubice v extralize, Pardubice v extralize, Pardubice v extralize!! :wave:

PL8

Příspěvekod PL8 » 15 kvě 2020 12:06

Stars píše:To muselo mít neskutečný náboj

Ale je fakt, že Dederoni byli schopní trápit i nejlepší hokejové země. Měli ruskou kondici a německou zarputilost, všichni měli náhubky (pokud si to pamatuju dobře)...

Stars

Příspěvekod Stars » 15 kvě 2020 12:11

PL8 píše:Ale je fakt, že Dederoni byli schopní trápit i nejlepší hokejové země. Měli ruskou kondici a německou zarputilost, všichni měli náhubky (pokud si to pamatuju dobře)...

ale 2 mužstva v lize....na vyřizování účtů dobrý..jaké náhubky?

Zpět na “Diskuzní forum”