Hokej

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

subris

Re: Hokej

Příspěvekod subris » 15 kvě 2020 20:58

Propulse píše:Jestli si to dobre pamatuji, tak Genoway mel dopredu jasne, ze pujde do Svedska. Mel tam snad uz podepsanou smlouvu a u nas hral jen aby nekde mel herni praxi. Nekteri zamoraci se povedli. Elkins byl vyborny centr, skoda te tragedie v rodine.

On to je vzdycky strasny risk. Tenkrat sem dostat cizince bylo slozite. Nebo aspon takoveho, co za to bude stat. Nekteri ani nevedeli, kde Cesko je. Pamatuji si jak rikal Zbynek, ze se ho i ptal nejaky hrac, zda tu je internet a jak to vypada.

.. Elkins byl výborný, pěkně se na jeho hru koukalo, už přesně nevím, co se stalo, ani to nemá cenu rozebírat, ale rodinné problémy musel řešit ukončením smlouvy i Pineault, to byl zas bojovník a nedávno i Cardwell. Věřím, že kdyby nebyly žádné překážky, tihle hráči by vydrželi u nás déle...
.... #zadynamo

depresive

Příspěvekod depresive » 15 kvě 2020 20:59

subris píše:.. Jinak si tak nějak dávám do kupy kádr složený s cizinců, kteří tu zanechali stopu v dobrém slova smyslu a odehráli tu aspoň rok. Nepočítám li Slováky. Třeba na někoho zapomenu. Na nějakého Dusova koně :-)

Maxwell
Kristan

Zacharcuk Holland
Cardwell Wishart
Jilsson Schaus
Gregorc Borrer

Pineault Redenbach Elkins
Razingar Treille Perret
Harju Monja Morrison

Určitě bych přidal do obrany dvojci Kapulovskij - Tsyplakov

tomaso25

Příspěvekod tomaso25 » 15 kvě 2020 21:04

Propulse píše:On to je vzdycky strasny risk. Tenkrat sem dostat cizince bylo slozite. Nebo aspon takoveho, co za to bude stat. Nekteri ani nevedeli, kde Cesko je. Pamatuji si jak rikal Zbynek, ze se ho i ptal nejaky hrac, zda tu je internet a jak to vypada.

Z nevědomosti a nedůvěry nejspíš (spolu)vzniklo i nešťastný rozhodnutí Elkinsovy ženy letět domů v pokročilým stupni těhotenství.

Ale podle insta jsou furt spolu a nakonec mají čtyři děti.

Corey byl výbornej centr. Škoda že z důvodu zranění a zlý životní zkušenosti odehrál jen zlomek sezony,

Borek

Příspěvekod Borek » 15 kvě 2020 21:09

PL8 píše:Ale je fakt, že Dederoni byli schopní trápit i nejlepší hokejové země. Měli ruskou kondici a německou zarputilost, všichni měli náhubky (pokud si to pamatuju dobře)...

Ba, náhubky si vybavím. I jejich gólman tak chytal, jako u nás Sakač... A ty jejich Dynama spolu hráli i pohárovou soutěž, na dva vítězný...
Nejsem objektivní, jsem fanoušek.

kedar

Příspěvekod kedar » 15 kvě 2020 21:16

subris píše:.. Elkins byl výborný, pěkně se na jeho hru koukalo, už přesně nevím, co se stalo, ani to nemá cenu rozebírat, ale rodinné problémy musel řešit ukončením smlouvy i Pineault, to byl zas bojovník a nedávno i Cardwell. Věřím, že kdyby nebyly žádné překážky, tihle hráči by vydrželi u nás déle...

Tak do té skupiny co měli rodinný problémy by se dal napsat i S.Treile,taky ho škoda že tak rychle skončil.

dani.12

Re: RE: Re: Hokej

Příspěvekod dani.12 » 15 kvě 2020 21:23

Pick píše:Přesně tak, v USA jsou nejlepší podmínky pro ježdění se sporťákem, zejména proto, že tamní speed limit je podle států od 70mph do 80mph (113-129kmh).... :rock:
Jasně, vyjedeš z LA a oni jsou schopný jet ve všech osmi nebo kolika pruzích do limitu, stačí v blízkosti jedinej majáček. To se člověk zvyklej na český hovádka nestačí divit.

Ale to neznamená, že si to nemůžeš na těch jejich přísných zvlněných rovinkách s koncem v nedohlednu uprostřed země nikoho střihnout o poznání svižněji.

Ta krajina má zkrátka jiný možnosti. A tak, jak jsem si tam užil řízení auta, už se mi u nás nikdy nepoštěstilo. Podívej se na parametry 50 let starých aut a odvoď si, proč asi. V tom má FK pravdu a taková invektiva jen z pouhých osobních antipatií mi přijde úplně zbytečná. To sorry, ale někdy mám pocit, že dostává naložíno úplně zbytečně. Přitom dnes reagoval hlavně na PL8 a ten s tím neměl sebemenší problém a kluci si na pohodu rozebírali svoje diametrálně odlišné pohledy.

Buďme rádi, že se tady v tom státě dá ještě vyřknout jiný názor, i když šrouby už se utahujou a začíná to přesně takhle - zesměšňováním, napadáním a urážením.

dani.12

Příspěvekod dani.12 » 15 kvě 2020 22:04

https://isport.blesk.cz/clanek/hokej-do ... -kouc.html

Někdo dluží omluvu Ladisovi.....pokud to tu ješte sleduje.

Propulse

Příspěvekod Propulse » 15 kvě 2020 22:05

JirkaPCE

Příspěvekod JirkaPCE » 15 kvě 2020 22:18

dani.12 píše:https://isport.blesk.cz/clanek/hokej-domaci-souteze/379151/znojmo-se-vrati-do-ceska-druhou-ligu-bude-hrat-i-s-hvezdami-potvrdil-kouc.html

Někdo dluží omluvu Ladisovi.....pokud to tu ješte sleduje.

Já jsem tady psal, že se mně nezdá, podle hráčů co podepsali, budou hrát druhou ligu. Ale nějak nevím, za co bych se mu měl omlouvat, ze jsem to viděl jinak? Napsal jsem to slušně a nijak ho nenapadal.

Sweník

Příspěvekod Sweník » 15 kvě 2020 22:44

tomaso25 píše:Z nevědomosti a nedůvěry nejspíš (spolu)vzniklo i nešťastný rozhodnutí Elkinsovy ženy letět domů v pokročilým stupni těhotenství.

Ale podle insta jsou furt spolu a nakonec mají čtyři děti.

Corey byl výbornej centr. Škoda že z důvodu zranění a zlý životní zkušenosti odehrál jen zlomek sezony,

Sic zlomek, ale zato občas hodně důležitý. ;-)
https://hcdynamo.cz/zapas.asp?id=5327

A že manželka nechtěla rodit v pardubické nemocnici? Bylo to špatné rozhodnutí, když víme, co se pak stalo. Ale já bych tam svou ženu taky nikdy nepustil.. Dům hrůzy.. Ostatně tím se postupně stává celá nemocnice. :sadd:

Edit: Mimochodem Adam Pineault by měl jasné místo v jakékoliv formaci z cizinců.. ;-)

dani.12

Příspěvekod dani.12 » 15 kvě 2020 22:58

Sweník píše:
Sic zlomek, ale zato občas hodně důležitý. ;-)
https://hcdynamo.cz/zapas.asp?id=5327

A že manželka nechtěla rodit v pardubické nemocnici? Bylo to špatné rozhodnutí, když víme, co se pak stalo. Ale já bych tam svou ženu taky nikdy nepustil.. Dům hrůzy.. Ostatně tím se postupně stává celá nemocnice. :sadd:

Edit: Mimochodem Adam Pineault by měl jasné místo v jakékoliv formaci z cizinců.. ;-)
Už si ani nepamatuju, proč vlastně Adam odešel. Jen si vzpomínám, že Zbyněk zmiňoval osobní důvody, o kterých nechce mluvit...

Na něj hrozně rád vzpomínám, můj oblíbenec... Až teď ho dorovnal a možná i předčil Rhett.

PL8

Příspěvekod PL8 » 15 kvě 2020 23:01

ad) <dani.12> & <Pick>
Auta jsem do toho zatáhl já, ale FK mě nepochopil. Mně nešlo o medvěda nebo o porsche a možnost nebo nemožnost si ho pořídit... Mně šlo o to, že jako lidi se bojíme pořádně se rozkročit s pořádnou hokejovou ligou, hledáme důvody, proč to nejde, že nejsme v Americe, že se nemůžeme dívat na NHL...atd. A já jsem řekl, že je zajímavé, že se lidi nebojí jít do nejlepších aut na světě (hokeje se bojí, aut ne). Já to asi blbě vysvětluju. Já to prostě chtěl ukázat na nějakém srozumitelném příkladu. Tak jsem to vymňouk... To se omlouvám...
Ať si každý jezdí čím chce, já to každému přeju, tak zase přejte vy mně "malinkatou" NHL.

Sweník

Příspěvekod Sweník » 15 kvě 2020 23:10

dani.12 píše:Už si ani nepamatuju, proč vlastně Adam odešel. Jen si vzpomínám, že Zbyněk zmiňoval osobní důvody, o kterých nechce mluvit...

Na něj hrozně rád vzpomínám, můj oblíbenec... Až teď ho dorovnal a možná i předčil Rhett.

V titulové sezoně byl úžasný, ale pak šly řeči, že zhubl a nebyl dostatečně připravený, nebyl v něm už ten plamen. A důvodem bylo to, že jeho manželce diagnostikovali leukemii a měl o ni strach.

Mám to úplně stejně, vzpomínky zůstanou, ale je třeba jít zase dál. Holly je borec, neuvěřitelné, co všechno u nás zažil a snesl. Mrzí mne, že v té nové smlouvě není opce aspoň na rok. I klauzuli mu mohli dát.. Všichni slaví, ale já jsem z toho trošku rozpačitý, Rhett je náš a rok je málo.. :-(

Jinak promiň, toho Duka jsem nevěděl, zahanbeně přiznávám. Ale pobavil mne Duce, nezlobte se na mne.. :-)))

dani.12

Příspěvekod dani.12 » 15 kvě 2020 23:10

JirkaPCE píše:Já jsem tady psal, že se mně nezdá, podle hráčů co podepsali, budou hrát druhou ligu. Ale nějak nevím, za co bych se mu měl omlouvat, ze jsem to viděl jinak? Napsal jsem to slušně a nijak ho nenapadal.
Bylo to popíchnutí.

Protože pravdu měl a já taky nemám rád, když mi někdo rozporuje z mého pohledu zřejmý fakt a naopak druhá strana o tom ví úplný prd.

FrantaKocourek

Příspěvekod FrantaKocourek » 15 kvě 2020 23:31

dani.12

:goodpost:

Přesně tak jsem to myslel..nejde o limity, ty jsou všude a všude se překračují...jde o možnosti si to obrazný auto pořádně rozjet...a to u nás kde? Na D1? A Amerika k tomu má daleko víc možností... stejně jako v hokeji...

PL8

V pohodě...nakonec je asi jedno jak přesně jsi to myslel...i tak jsem se ti na tom tvém příkladě po svém snažil vysvětlit jak já vnímám rozdíl mezi NHL a ČR v hokeji...já tě beru, máš spoustu nápadů, zajímavých, dobrých...ale to s 18cti týmy mi prostě přijde jako úplný nesmysl...kdo by se připojil do extraligy? Kladno, Vsetín, Jihlava, Slavia ? A ty to jako zkvalitní? Ani jeden z nich nemá solidní stadion na extraligu, všichni mají hodně omezené ekonomické možnosti, a všichni mají hráče na prales...Slavie navíc průměrný prales..ano, Kladno hrálo relativně solidní roli...ale opravdu jen relativně, nakonec stejně spadli a předtím hráli mezi 10-14 místem, a to je ještě mnohdy tlačili zebry, a takovýhle týmy by ti tímhle přibyli, týmy co budou mít akorát na to brousit spodek....možná že mezi ně vstoupí ještě nějaký tradiční extraligový klub, ale jinak budou srovnaný dole mezi posledními místy...a to vážně zkvalitní celou soutěž? Podle mě to je krok zpět...a to o hodně let
Naposledy upravil(a) FrantaKocourek dne 15 kvě 2020 23:43, celkem upraveno 1 x.

dani.12

Příspěvekod dani.12 » 15 kvě 2020 23:39

PL8 píše:ad) <dani.12> & <Pick>
Auta jsem do toho zatáhl já, ale FK mě nepochopil. Mně nešlo o medvěda nebo o porsche a možnost nebo nemožnost si ho pořídit... Mně šlo o to, že jako lidi se bojíme pořádně se rozkročit s pořádnou hokejovou ligou, hledáme důvody, proč to nejde, že nejsme v Americe, že se nemůžeme dívat na NHL...atd. A já jsem řekl, že je zajímavé, že se lidi nebojí jít do nejlepších aut na světě (hokeje se bojí, aut ne). Já to asi blbě vysvětluju. Já to prostě chtěl ukázat na nějakém srozumitelném příkladu. Tak jsem to vymňouk... To se omlouvám...
Ať si každý jezdí čím chce, já to každému přeju, tak zase přejte vy mně "malinkatou" NHL.
Já jsem ohledně formátu na Tvojí straně, a úplně nejbližší mi je myšlenka, kterou dnes přednesl woe, ať hrají Ti, kteří do toho chtějí ty peníze dávat, mají zázemí, podporu, zkrátka budou splňovat podmínky vrcholné soutěže, a i to nepochopení se v těch autech mi došlo.

Ale na to jsem nereagoval. Mně už spíš přišlo, že tu občas někdo jen čeká na Frantovu špatně formulovanou myšlenku, aby do něj mohl trochu zajet.

dani.12

Re: RE: Re: RE: Re: Hokej

Příspěvekod dani.12 » 15 kvě 2020 23:46

Sweník píše:
V titulové sezoně byl úžasný, ale pak šly řeči, že zhubl a nebyl dostatečně připravený, nebyl v něm už ten plamen. A důvodem bylo to, že jeho manželce diagnostikovali leukemii a měl o ni strach.

Mám to úplně stejně, vzpomínky zůstanou, ale je třeba jít zase dál. Holly je borec, neuvěřitelné, co všechno u nás zažil a snesl. Mrzí mne, že v té nové smlouvě není opce aspoň na rok. I klauzuli mu mohli dát.. Všichni slaví, ale já jsem z toho trošku rozpačitý, Rhett je náš a rok je málo.. :-(

Jinak promiň, toho Duka jsem nevěděl, zahanbeně přiznávám. Ale pobavil mne Duce, nezlobte se na mne.. :-)))
Aha, po těch letech jsem moudřejší.

Co se Rhetta týče, to byla první myšlenka: "Senzace, konečně.....ale proč jen na rok?!" Docela bych se vsadil, že to spíš byl jeho požadavek. Z Kanady je to dálka a proto třeba nechce být dlouhodobě uvázanej, kdyby něco......třeba zrovna osobního.

JirkaPCE

Příspěvekod JirkaPCE » 15 kvě 2020 23:50

dani.12 píše:Bylo to popíchnutí.

Protože pravdu měl a já taky nemám rád, když mi někdo rozporuje z mého pohledu zřejmý fakt a naopak druhá strana o tom ví úplný prd.

Třeba to byl už v tu dobu zřejmý fakt, třeba ne. Podle oficiálního prohlášení na jejich stránkách to ještě ani teď definitivní není.

Georgre

Příspěvekod Georgre » 15 kvě 2020 23:56

FrantaKocourek píše:dani.12

:goodpost:

Přesně tak jsem to myslel..nejde o limity, ty jsou všude a všude se překračují...jde o možnosti si to obrazný auto pořádně rozjet...a to u nás kde? Na D1? A Amerika k tomu má daleko víc možností... stejně jako v hokeji...

PL8

V pohodě...nakonec je asi jedno jak přesně jsi to myslel...i tak jsem se ti na tom tvém příkladě po svém snažil vysvětlit jak já vnímám rozdíl mezi NHL a ČR v hokeji...já tě beru, máš spoustu nápadů, zajímavých, dobrých...ale to s 18cti týmy mi prostě přijde jako úplný nesmysl...kdo by se připojil do extraligy? Kladno, Vsetín, Jihlava, Slavia ? A ty to jako zkvalitní? Ani jeden z nich nemá solidní stadion na extraligu, všichni mají hodně omezené ekonomické možnosti, a všichni mají hráče na prales...Slavie navíc průměrný prales..ano, Kladno hrálo relativně solidní roli...ale opravdu jen relativně, nakonec stejně spadli a předtím hráli mezi 10-14 místem, a to je ještě mnohdy tlačili zebry, a takovýhle týmy by ti tímhle přibyli, týmy co budou mít akorát na to brousit spodek....možná že mezi ně vstoupí ještě nějaký tradiční extraligový klub, ale jinak budou srovnaný dole mezi posledními místy...a to vážně zkvalitní celou soutěž? Podle mě to je krok zpět...a to o hodně let

Nekdo posledni byt musi...ted si vem 12 tymu..nepovede se sezona Liberci ci dalsim Top tymum a extraliga prijde o jednoho atraktivniho ucastnika, a to ma pomoci..proc by vic tymu nemohlo mit atraktivitu...vem si treba Detroit hraje ted par sezon dole a prijde ti, ze by to bylo neatraktivni..ano asi ty tymy nemaji na extraligu..ale nekdo vzdy musi byt posledni..pokud 18 tymu tak by se muselo zmenit i vic napr zrusit tabulky, jak vola tusim woe, a dalsi upravy..stejne at se vybere jakykoliv system budou tu odpurci a ty co ho prijmou
Věřím, že p. Dědek bude náš majitel :goodpost: :goodpost: a díky němu podepíše Kuba Nakly Nakládal a Robert Kousy Kousal, já to vím :rock: :rock: :rock: :party: :party:

Sweník

Příspěvekod Sweník » 16 kvě 2020 00:01

dani.12 píše:Aha, po těch letech jsem moudřejší.

Co se Rhetta týče, to byla první myšlenka: "Senzace, konečně.....ale proč jen na rok?!" Docela bych se vsadil, že to spíš byl jeho požadavek. Z Kanady je to dálka a proto třeba nechce být dlouhodobě uvázanej, kdyby něco......třeba zrovna osobního.

No mohlo by to asi tak být. Kéž by.. A hlavně kéž by byl díky tomu klidnější. Snad už to "prokletí" skončilo.. Jeffovi uhořel brácha, Adamovi vážně onemocněla žena, o Elkinsových se už psalo, Cardwellovi také hořela žena.. Snad už je tomu všemu konec!

Ale pokud to Rhett maličko vnímal, smlouva na rok je rozumný krok. On je perfektní bek a o smlouvu na další rok se (nejen) u nás asi bát nemusí..

Taky už ho mám rád, ten borec tady roste každým zápasem.. :thumbup:

dani.12

Příspěvekod dani.12 » 16 kvě 2020 00:01

JirkaPCE píše:Třeba to byl už v tu dobu zřejmý fakt, třeba ne. Podle oficiálního prohlášení na jejich stránkách to ještě ani teď definitivní není.
Tak až to smetou ze stolu, nezbyde mi, než abych se omluvil já Tobě.

FrantaKocourek

Příspěvekod FrantaKocourek » 16 kvě 2020 00:09

dani.12 píše:Já jsem ohledně formátu na Tvojí straně, a úplně nejbližší mi je myšlenka, kterou dnes přednesl woe, ať hrají Ti, kteří do toho chtějí ty peníze dávat, mají zázemí, podporu, zkrátka budou splňovat podmínky vrcholné soutěže, a i to nepochopení se v těch autech mi došlo.

Ale na to jsem nereagoval. Mně už spíš přišlo, že tu občas někdo jen čeká na Frantovu špatně formulovanou myšlenku, aby do něj mohl trochu zajet.

Tak s tím souhlasím naprosto taky, pokud budou platit tvrdé podmínky a budou ji hrát jen ti co je splňují, tak s tím absolutně nemám problém...protože pak se ani omylem nedostaneš na těch 18 týmů...a myslím že by právě došlo k tomu zeštíhlení...viz kvalita stadionu, kterou jak psal Tau právě teď splňuje 12 klubů v extralize...a z těch čtyř případných nováčků tři nesplňují...jen Kladno s odřenýma ušima

digitalmouse
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod digitalmouse » 16 kvě 2020 01:49

Omlouvám se předem, seděl jsem dnes na zahrádce od 13:30 do asi 1:30 :-D

U Adama Pineaulta šlo o to že v letní pauze (11-12, pokud mě paměť neklame) jeho manželka onemocněla akutní leukémií. A bohužel v tý samý době i Adamův otec onemocněl rakovinou. Zaprvé manželka, a za druhé otec. Manželka (Monique) se vyléčila, otec mu zemřel. Sám vím že tenkrát to jeho otce postihlo trošičku dřív, ještě v sezóně. A Adam sám se pak omlouval na Facebooku fanouškům, že nebyl stoprocentní, že kvůli tomu neměl "na hokej ani pomyšlení". Dal si pauzu a když se chtěl vrátit, byť jen na try-out, už o něj prý nebyl zájem. Ale je fakt že už u toho Z. Kusý nebyl (2013-14). Kdo to tu v tý době vedl, snad nemusím psát. Adam tu odehrál mistrovskou sezónu s Haškem v brance, pak tu další (3. místo, Jandač trenér, open-air, ...). Pak se mu to vše posralo...

Kdybych já byl majitel klubu a nebo prostě měl na to peníze, pozval bych Adama a jeho manželku na zahájení sezóny a na vhození úvodního buly prvního domácího zápasu. Ten kluk si to zaslouží. Byl to srdcař, odmakal tu možná víc než někteří jiní "domácí". Stačí si najít něco na Youtube. A nebýt rodinných důvodů, možná by tu byl dodnes.
:salfa: a spol. VEN!

PL8

Příspěvekod PL8 » 16 kvě 2020 04:26

digitalmouse píše:Omlouvám se předem, seděl jsem dnes na zahrádce od 13:30 do asi 1:30 :-D

U Adama Pineaulta šlo o to že v letní pauze (11-12, pokud mě paměť neklame) jeho manželka onemocněla akutní leukémií. A bohužel v tý samý době i Adamův otec onemocněl rakovinou. Zaprvé manželka, a za druhé otec. Manželka (Monique) se vyléčila, otec mu zemřel. Sám vím že tenkrát to jeho otce postihlo trošičku dřív, ještě v sezóně. A Adam sám se pak omlouval na Facebooku fanouškům, že nebyl stoprocentní, že kvůli tomu neměl "na hokej ani pomyšlení". Dal si pauzu a když se chtěl vrátit, byť jen na try-out, už o něj prý nebyl zájem. Ale je fakt že už u toho Z. Kusý nebyl (2013-14). Kdo to tu v tý době vedl, snad nemusím psát. Adam tu odehrál mistrovskou sezónu s Haškem v brance, pak tu další (3. místo, Jandač trenér, open-air, ...). Pak se mu to vše posralo...

Kdybych já byl majitel klubu a nebo prostě měl na to peníze, pozval bych Adama a jeho manželku na zahájení sezóny a na vhození úvodního buly prvního domácího zápasu. Ten kluk si to zaslouží. Byl to srdcař, odmakal tu možná víc než někteří jiní "domácí". Stačí si najít něco na Youtube. A nebýt rodinných důvodů, možná by tu byl dodnes.

<digitalmousi>, díky za storku. Já si na něj pamatuju, ale nikdy jsem se o Kanaky u nás moc nezajímal. Mám je strašně rád obecně, protože to většinou bývají nesložití hokejisté, kteří vořou led od brány k bráně a jsou rvaví a provokatéři. A to já mám na hokeji nejraději.
Ale tenhle příběh je zapsání hodný, a jak píšeš o tom pozvání, tenhle tvůj nápad plně podporuju...
To sis máknul - dvanáctku jak vyšitou. Alespoň budeš mít náhradní volno, máš naděláno...

woe

Příspěvekod woe » 16 kvě 2020 05:14

Sorryjako, ale já už jsem na ty řeči o (ne)kvalitě fakt alergickej

Takže. Dvanáct (údajně) top týmů zaručí kvalitu. Ok. Pak nechápu, proč nemít při úmyslu Pešána vyhrát MS a OH, treba jen osm týmů? Z logiky kvalitářů by to snad dávalo smysl, ne?

prosím, ať se někdo z portfolia kvalitářů ujme stanovení definice, co je to ta ELH kvalita a ať to zde dají admini do FAQ

Kam mířím? No jasně, chytrému napověz...

Je to, jaky když "redokojó kolajdó"

Dle teorie kvalitářů totiž patrně existuje zapečetěná budova, ze které v ČR tahá X klubů hráče.
Teď je 14klubů, kvalita prý nic moc, až tam v tom domečku zůstane cca 50 hráčů bez práce a liga spadne o dva týmy. Dostaví se kýžená kvalita

Nebo...nebo - ne?

Ty já! Týmy se přeci tvoří jinak. Dvě první lajny bývají top, mají vyšší smlouvy, víc hrají atd
Když to doženu ad absurdum, kdyby se ve státě našlo dvacet míst, kde by byli schopni ufinancovat ELH, tak jim v zájmu tzv kvality pošleme do prdelky na fialky?
Že by se nesehnala hráčská kvalita? A jak to víš? Hráčů je dost a tohle je byznys. Chléb a hry. Lidi se chtějí bavit a jsou za to ochotni platit. Kvalitu ať si hlídají odborníci na sport. Lidi taky nejsou blbí a mají svůj názor, odhad, zda majitelé nakoupili konkurence schopný mančaft

Furt cítím z některých lidí to čecháčství... to nepude, nevyzkoušený, nesmysl, to vim dopředu, že je blbost blablabla

V NHL nevymysleli zlatý houno. Jen aplikují obchodní model (funkční) a platí si opravdové profíky, kteří se v tom jejich byznysu starají o sport. A starají se skvěle

U nás je to nastaveno tak, že starostové o sport ukřičí, umlčí ty, kteří to platí nebo by to platit chtěli...viz Gulášovci v lednu proti JJ, ale další a další indicie, že osud našeho hokeje mají v rukou vesměs nýmandi

Hezký víkend vám přeju. A čekám na definici Kvality :eh:
71

Zpět na “Diskuzní forum”