Hokej

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Dizzy

Re: Hokej

Příspěvekod Dizzy » 17 kvě 2020 19:58

lucas003 píše:Mě by docela zajímalo jestli Lukeše chtěl fakt podepsat nebo jestli se bál dalšího céresu, kterej by od fanoušků opět následoval a další klubovou legendu už si po Trávníčkovi vyhodit nedovolil.

Jak trochu znám Hynka z Tróje, tak pragmaticky vyhodnotil jeho body a herní přínos (hrál většinou ve 4ce) vs jeho plat. A ruku na srdce, duchodcovskou zarputilost alá Rolas taky moc neměl. Z jejich svaté trojice Lukeš, Hubl a Trávníček bychom asi taky obětovali Travnicka...

lucas003

Příspěvekod lucas003 » 17 kvě 2020 19:59

Dizzy píše:Jak trochu znám Hynka z Tróje, tak pragmaticky vyhodnotil jeho body a herní přínos (hrál většinou ve 4ce) vs jeho plat. A ruku na srdce, duchodcovskou zarputilost alá Rolas taky moc neměl. Z jejich svaté trojice Lukeš, Hubl a Trávníček bychom asi taky obětovali Travnicka...

Jo udělal bych to stejně.

FrantaKocourek

Příspěvekod FrantaKocourek » 17 kvě 2020 20:09

woe píše:Františku, fakt naposled? Slibuješ?

Cituji: Nesouhlasím s ředěním, to je celý. Vyšší koncentraci ziskas opačnou cestou...já tak nějak pořád nechápu, čemu na tom nerozumíš

Mě zajímalo tohle, jen a pouze tohle. Mě Vsetín nezajímá. Možná víš, kolikátý miliardář v ČR v pořadí je pan Dědek...jsou tu desítky ještě movitějších...může se objevit další filantrop, kdekoliv jinde
V NHL by ho vzali, ligu rozšířili, tam by to šlo, aby platil.

To u nás, tady by musel projít koncentrační procedurou. Už ti rozumím. Františku. Ty jsi genius. Narodit se v Sovětském Svazu, byl bys slavnější, než Mičurin

No nic, psal jsi, že naposled, takže na odpověď nečekám, protože doufám, že jsi alespoň malinko chlap a že držíš slovo :]

Tak to sorry, ale na tohle ještě musím....

Takže tvoje konkrétní verze řešení jak zlepšit český hokej je čekat na další aspoň čtyři miliardáře (aby se počet dostal na těch 18, což byla ta hlavní linka celé diskuze, aniž by sis počítám toho vůbec všiml), který si vyberou nějaký klub a pozvednou ho na úroveň extraligy, čímž dojde na zlepšení českého hokeje :-))))))) a jako příklad sis vybral pana Dědka, který vstoupil do již extraligového a naprosto tradičního klubu, nikoliv do nového :-))))) tak jo čekej :-)))) tomu říkám systém jako sviňa, za deset let si tu zase napíšeme, abychom zjistili jak tvoje inovativní řešení dopadlo, a do té doby mě opravdu ignoruj, měj se :-))))

Nesna93

Příspěvekod Nesna93 » 17 kvě 2020 20:15

Tak snad :dance:
Přílohy
FB_IMG_1589742823371.jpg

woe

Příspěvekod woe » 17 kvě 2020 20:15

Fanouši, jaký sorry? Ty neumíš držet slovo? Ty fakt nejsi ani malinko chlap
71

tomaso25

Re: RE: Re: Hokej

Příspěvekod tomaso25 » 17 kvě 2020 21:24

Bajule95 píše:Hokej v 60 minutách

Já si říkal, koho za Dynamo Robert pozve. Doufal jsem jen, že to nebude manažer pro sport, to by byla ztráta času. Čekal jsem trenéra, ale Robert překvapil a pozval člověka, kterýmu klub ještě nepatří. Ale na rozhovor s Dědkem se mrknu.

Sweník

Příspěvekod Sweník » 17 kvě 2020 23:47

PL8 píše:Mně to nedá.
Tys nepochopil to hlavní - ano, NHL je vzor, ale není to buď a nebo. Stadiony teď nejsou důležité (ne, že se mi nehodí), s těmi pralesáky - nic jsi nerozbil a to, že hráči v lepších podmínkách vyrostou, je prostě pravda. Ale ano, jen ti, kteří na to mají. Objevte je. To je princip. Chceme to anebo ne? Ti hráči Kladna - já moc nesleduju konkrétní hráče (já sleduji hokej jako takový), takže nevím, jakou kariéru za sebou má Strnad nebo Nash... Rozumíš mi? Ale to, že to Kladno to zvládalo, je pravda. Ten konec je mi záhadou, k tomu nemám, co říct. A k mému názoru stačí jeden hráč z pralesa (nebo třeba mladý hráč bez zkušeností - ten, co pak hrál s JJ v lajně, třeba), který se v extralize chytil. Protože když je jeden, je jasné, že jich bude víc (podle mě 10% minimálně).
Ta moje poznámka o tom, že jsi zřejmě hokej nehrál má tohle zázemí: Nejde zdaleka jen o "touhu". Kolik hráčů v jednom týmu, v jedné juniorce si myslí, že by mohli hrát výš? Ale kolik jich opravdu dostane tu šanci? Nebo jinak: kolik "chytrých" je trenérů, kteří opravdu dokáží rozpoznat skutečnou hodnotu hráče? Hodně hráčů si prostě myslí, že by hokej hrát mohli. A někdy i dost oprávněně. Já měl v Chrudimi třeba nějakého Tomáše Hudce z Přelouče. V Pardubicích mu někdy v žácích-dorostu řekli, že nemá šanci. Hrál v Chrudimi, a když přišli stejně staří hráči z Dynama na hostování, tak na něj zdaleka neměli. Ale zdaleka. Poptával jsem se, proč nemohl hrát v Dynamu. Bez odpovědi. A byl to kořen, kterého jsem z centra šoupnul do beka (v lize juniorů) - zase byl vidět. Unesl celý mančaft na zádech. A Blažej, který chodil z Dynama, byl schopen nasekat spoustu chyb (ale pozor, nebyl zdaleka sám z Dynama). Mně se ale zdálo, že zrovna ten Blažej na hokej má. Taky jsem mu to řekl, ať na nic nekouká a maká. A to jsem uvedl konkrétní příklad jednoho hráče (Hudec). V tom ročníku byli ale i další. Byl tam třeba kluk z Poličky, Jirka Jílek, který do poslední sezóny v juniorce hokejově vyrostl nevídaně. Rychlý jako blesk, střela jak blázen. Góly a nahrávky prakticky v každém utkání (50 bodů). Domluvil jsem mu zkoušku do Trutnova do druhé ligy. Výsledek - po týdnu (zkouška před sezónou) mi Půlpán řekl - jo je dobrý, má předpoklady, že by to zvládnul, ale nemá zkušenosti a my tady nejsme od toho, abychom někoho vychovávali... A kecy kolem. Mikeš mi nabídl z pardubické akademie mladého Ádu Svobodu. Že nemá v Dynamu stabilní místo, že ho klidně můžeme používat celou sezónu. Tak jsem to docela spokojeně odkýval. A v klubu se mi vysmáli. Ty ho neznáš? Ten nemůže hrát ani u nás v Chrudimi. Já: a jak to, že je v Akademii? bez odpovědi. Tehdy jsem pochopil, proč mi řekl Rohlík hned při prvním rozhovoru, který jsme spolu vedli, že má v akademii plno, když jsem doporučil opravdu supr hráče z Kutné Hory, který mohl hrát extraligu JUN z voleje. Ani mi neřekl, ať přijede na jeden trénink, podíváme se na něj. Mým sousedem se stal (shodou okolností - za plotem na poli vyrostl satelit a on si tam koupil barec) táta golmana, kterého jsem poznal v PCE jako malého kluka při turnaji v InLine hokeji, který jsem organizoval. Když jsem fotříka po letech uviděl za plotem, hned jsem se ptal, jestli mladý chytá. V Dynamu mu řekli, ať si to sbalí, že o něj dál nestojí. Byl fyzicky malý a hlavně na moji juniorku v Kutné Hoře o dva roky mladší. Ale v Hoře prostě golman nebyl, tak jsem si ho vozil. V Hoře se nejdřív smáli, protože fakt nestíhal (chyběla mu minimálně rok dva praxe). Rodiče se na tribuně docela tlemili. Za dva roky, když vlastně ho "dohnala" jeho kategorie (a taky povyrostl a zesílil), ho všichni v Hoře milovali, dostávali jsme nejméně gólů, poráželi jsme týmy, se kterými Hora v historii moc nevyhrávala (Benátky, Kralupy, Popovice...). Po sezóně jsem šel do Pardubic (byl to papírově jejich hráč), jestli se na něj nechtějí podívat, protože ještě byli na ledě... Landiš ani nevěděl, že ten gólman existuje a kde chytá. Ale registrovaný byl (ke cti Salfy musím říct, že mu umožnil bezproblémový přestup, protože mi to slíbil). Neměli ani zájem se na něj podívat. Podle mého názoru mohl někde v lepším kraji nebo ve druhé lize chytat. A jít tam hrdě jako golman z Pardubek. Potkával jsem i hodně šikovné kluky v Černošicích (Praha), v Novém Městě nad Metují, v Litomyšli, vlastně všude. A víš, jak to většinou dopadá? Protože teď kluci končí v juniorce brzy, málokdo z nich se dostane do systému dospělých soutěží (těžké je to třeba i do kraje - podívej se na sestavu Chrudimi, třeba), o druhé lize vůbec nemluvím. Takže kluci, když zbytečně musí skončit v juniorce, skončí s hokejem a jdou studovat (což je dobře, ale hokej mohli dělat i vedle toho)... Není to tak ojedinělé.
Nikdy jsem nechtěl používat takhle konkrétní příklady, ale rozhodl jsem se, že končím s diskuzemi, tak jsem to sem šoupl, abys třeba pochopil moje skutečné motivace. A tohle mi nemůže nikdo vyvrátit. Prostě ti hráči u nás jsou, ale je potřeba je vytáhnout. Proto mi nejde o ojedinělé hráče Kladna ani žádného jiného klubu. Prostě věřím statistice. Protože jinak by to opravdu bylo divné. Všichni tihle kluci projdou výchovným systémem ČSLH a nakonec se ukáže, že žádní hráči nejsou? Kde je tedy chyba, když jsme zcela stejní lidé jako třeba ve Švajcu nebo v Germánii?
Pro mě to nebyl nikdy žádný slovní souboj, žádné "přebití" argumentů. Já chtěl jen postavit věc tak, aby o ni co nejvíc lidí přemýšlelo. Takže to neber tak, že neberu tvé argumenty (z tvé strany jsou to stejná "fakta", jako z mé strany).
Tak se měj - to říkám v neděli 17. května 2020 s tím, že si myslím, že končím. I když se nikdy nemá říkat nikdy...

Děkuji, za mne úžasně smutné čtení! :silent:
Ale konečně něco pravdivého od ledu na rozdíl od těch sraček v médiích. :thumbup: :goodpost: :goodpost:

Sweník

Příspěvekod Sweník » 18 kvě 2020 00:03

Dizzy píše:Slušelo by se to dořešit skrze soukromé zprávy. Ještě že to tady nečte PanDědek !!!!

Tvl, Pédéčko aby si to tak ještě tady přečetl, by nám tak akorát scházelo, už tady byl i za Duce.. :-)))

Sweník

Příspěvekod Sweník » 18 kvě 2020 00:54

Jen tak pro zajímavost..
I když doporučuji najít si ten čas, nádherná ukázka historie našeho hokeje.

https://www.ceskatelevize.cz/porady/103 ... cssr-sssr/

Ten týpek s desítkou na zádech mi přišel celou dobu skoro jako největší ale i nejnebezpečnější "lempl" na ledě, ovšem sebral dvě asistence (druhá je fakt nádherná.. ), byl nejproduktivnější hráč turnaje, samozřejmě i v All Stars . :-))

Kolik tehdy bylo registrovaných hráčů v ČSSR? To už sotva někdo zjistí.. Ale ten "týpek" z Lomnice šanci dostal. Myslíte si, že kdyby se tenkrát hrála liga např. se čtyřmi až šesti týmy (Pce by tam nejspíše nebyly), dostal by se až do nároďáku? Je jiná doba, ale šanci by měli dostat i další. "Extraligový sen", to by mohlo nakopnout spoustu kluků! Dostat se do první lajny vedle hráče, kterého klučina obdivuje..

Dva roky uzavření je málo, to je můj názor. Tohle se může projevit až tak po čtyřech. Dnešní "puberťáci" musí cítit šanci, zároveň i kluci, co se nevejdou do juniorek, a to bude najednou zase pro mladíčky konkurence.. Ti hráči se sami vyprofilují, tady souhlasím s PL8. Jen to chce tak pět let, můj tip. A nebojím se, že bychom na MS sestoupili nebo dělali ostudu.. ;-)

Edit: Všichni glorifikují Svozila z Komety. Ale neměl by pak třeba více konkurentů? Vždyť ten kluk nakonec vůbec nestíhal, však je mu teprve šestnáct, museli ho stáhnout. Ale proč? Šlo jim o šestku a proher bylo příliš.. A co se stalo s o něco starším a šikovnějším Myšákem v Cheze? Šlo jim o život, stáhnout ho ze sestavy nemohli, tak odešel z extraligy.
Ale fanoušky a redaktory, co (ne)fandí jiným klubům, přímý sestup bavil. Jenže oni to těm namočeným klubům neplatí.
A wo, wo, wo votom to je.. :-))

Muf

Příspěvekod Muf » 18 kvě 2020 05:49

Otázka dne.

Stojí paní Kvapilová ve frontě na permici? :nanana:
P.D. :thumbup:

Gumid

Příspěvekod Gumid » 18 kvě 2020 05:53

Dnešní svodka.

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Naposledy upravil(a) Gumid dne 18 kvě 2020 06:03, celkem upraveno 3 x.

snorry

Příspěvekod snorry » 18 kvě 2020 05:55

to PL8 : a když se k tomu přičte korupce trenérů neříkám všech tak to ti mladí nemají vůbec jednoduché
Dobrý šermíř na hovno když nepřátel je nerovno

Klaun Salfický VEN!!!

Propulse

Příspěvekod Propulse » 18 kvě 2020 06:25

Gumid píše:Dnešní svodka.

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

Radil super vyjadreni. Ze kdyz extraliga, jedine Pardubice. Na nej si rad pockam. Ten bude moct extraligu hrat i ve 38 uplne s prehledem. Teda pokud se mu budou vyhybat zraneni.

Emil Havránek

Příspěvekod Emil Havránek » 18 kvě 2020 06:26

Velmi mě zajímá ten souboj argumentů uzavření versus současný stav versus zeštíhlení a všiml jsem si jedné dosti podstatné věci. Zcela racionální důvody proč uvádí jen zastánci uzavření. Opačná strana se pak spíše pohybuje v oblasti emocí, se zcela jasným obecným pohledem na tzv. českou povahu - prý nechceme vyhrávat, vše obcházíme a před překážkou raději uhneme. Netvrdím, že je to názor naprosto zcestný, ale ta paušalizace mi rozhodně v pořádku nepřijde.

jimmypop

Re: RE: Re: Hokej

Příspěvekod jimmypop » 18 kvě 2020 07:14

Propulse píše:Radil super vyjadreni. Ze kdyz extraliga, jedine Pardubice. Na nej si rad pockam. Ten bude moct extraligu hrat i ve 38 uplne s prehledem. Teda pokud se mu budou vyhybat zraneni.
Kdyz muze nekdo ve 47

Itchy

Příspěvekod Itchy » 18 kvě 2020 07:26

snad to nebude bud Nakly nebo Stepan a budou oba

Stars

Příspěvekod Stars » 18 kvě 2020 07:43

Itchy píše:snad to nebude bud Nakly nebo Stepan a budou oba

Já si myslím, že budou oba

Propulse

Příspěvekod Propulse » 18 kvě 2020 07:47

Itchy píše:snad to nebude bud Nakly nebo Stepan a budou oba

Zakharchuk ma podepsano. S Nakladalem se domluvi, pokud tam nebudou nesmyslne pozadavky vzhledem k situaci.

Itchy

Příspěvekod Itchy » 18 kvě 2020 07:56

Propulse píše:Zakharchuk ma podepsano. S Nakladalem se domluvi, pokud tam nebudou nesmyslne pozadavky vzhledem k situaci.

OK, tak to je dobrá zpráva. Stepan to více méně potvrdil, ale furt to není venku, takže to může zavdávat spekulacím...

acrylic

Příspěvekod acrylic » 18 kvě 2020 07:59

Stars

Příspěvekod Stars » 18 kvě 2020 08:13

acrylic píše:https://isport.blesk.cz/clanek/hokej-tipsport-extraliga/379212/razym-kdyz-jsem-sel-do-pardubic-meli-me-za-blazna-ted-chci-nahoru.html někdo s premium účtem prosím?

2 stránky zpět, už to sem dával George

acrylic

Příspěvekod acrylic » 18 kvě 2020 08:18

Stars píše:2 stránky zpět, už to sem dával George

Tak se to se omlouvám, nevšiml jsem si. Díky :)

tau

Příspěvekod tau » 18 kvě 2020 08:19

Trochu z jiného soudku.
Nejsem odborník na podobné projekty, ale tohle mně přijde dóóóst přestřelený:

Kostel svatého Bartoloměje v Pardubicích bude mít bezbariérový vstup. Povede do něj rampa, aby se dovnitř bez problémů dostali imobilní lidé.
Stavební úpravy by měly začít v září a potrvají zhruba dva měsíce. Náklady vyjdou na 726.000 korun, téměř 600.000 korun pokryje dotace od města. Zbývající částku uhradí Římskokatolická farnost - arciděkanství Pardubice.

Pokud se nepletu do kostela vedou dva, možná tři schody. To je opravdu tak drahý (3/4 mega) a tak časově náročný (dva měsíce) udělat tam nájezdovou rampu?

kedar

Příspěvekod kedar » 18 kvě 2020 08:29

tau píše:Trochu z jiného soudku.

Kostel svatého Bartoloměje v Pardubicích bude mít bezbariérový vstup. Povede do něj rampa, aby se dovnitř bez problémů dostali imobilní lidé.
Stavební úpravy by měly začít v září a potrvají zhruba dva měsíce. Náklady vyjdou na 726.000 korun, téměř 600.000 korun pokryje dotace od města. Zbývající částku uhradí Římskokatolická farnost - arciděkanství Pardubice.

Pokud se nepletu do kostela vedou dva, možná tři schody. To je opravdu tak drahý (3/4 mega) a tak časově náročný (dva měsíce) udělat tam nájezdovou rampu?

To máš pravdu,to je dost předražený ....
Jinak mě na těchto věcech ještě zaráží,proč to město bude Římskokatolický církvy skoro celý financovat ??

Muf

Příspěvekod Muf » 18 kvě 2020 08:48

tau píše:Trochu z jiného soudku.

Před cca. 10 lety jsme vyráběli nájezdové rampy pro ČD na nástupiště, která nebyla bezbariérová. Jednalo se o celkem propracovaný, ale jednoduchý systém jedné francouzské firmy. V reálu jsme jich postupně vyrobili asi deset, ale částka rozhodně nepřesáhla 230 tis. Kč - vše v nerezu a odolném provedení.

Překlenutí dejme tomu 5 schodů v šířce 1,25 metru s protiskluzovou úpravou atd. atd.. no i se stavební úpravou do 200 tis. Kč.....
P.D. :thumbup:

Zpět na “Diskuzní forum”