Hokej

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Georgre

Re: Hokej

Příspěvekod Georgre » 26 kvě 2020 19:27

subris píše:.. Kloudy, Kanty

?? Nákladal (A) - Holland
Kolář - Zacharcuk
Mikus - Zdrahal
Ivan - Bucko, ( Hrádek)

Tybor -?? Kousal - Vondrka
Machala - Clareaux - Mandát (A)
Kusy - Poulicek (C) - Svacina
Anděl - Blumel - Paulovic

?? Rolas

Nespekulovali ještě o Salákovi? Někde ve sportu o tom psali a asi dalších pět týmů, ví někdo víc? podle mě by na extraligu ještě měl, ale Kloudy asi by rád nebyl
Věřím, že p. Dědek bude náš majitel :goodpost: :goodpost: a díky němu podepíše Kuba Nakly Nakládal a Robert Kousy Kousal, já to vím :rock: :rock: :rock: :party: :party:

Muf

Příspěvekod Muf » 26 kvě 2020 19:29

Dejme tomu, že třeba Liberec, nebo Sparta prohraje první tři utkání. Bude třeba o skóre poslední a soutěž se přeruší kvůli další vlně Covidu a již se v dalším ročníku nerozjede. Potom automaticky padá?

Za mne to je v tuto nejistou dobu nesmysl.

Král si je vědom současné síly svazu a nejistoty v klubech, proto vystrkuje tu svoji mastnou hubu.
P.D. :thumbup:

Emil Havránek

Příspěvekod Emil Havránek » 26 kvě 2020 20:34

Muf píše:Dejme tomu, že třeba Liberec, nebo Sparta prohraje první tři utkání. Bude třeba o skóre poslední a soutěž se přeruší kvůli další vlně Covidu a již se v dalším ročníku nerozjede. Potom automaticky padá?

Za mne to je v tuto nejistou dobu nesmysl.

Král si je vědom současné síly svazu a nejistoty v klubech, proto vystrkuje tu svoji mastnou hubu.

Nezapomínejme, že je v hokeji před volbami a Král by rád v čele pokračoval. A když se jeden podívá na složení výkonného výboru, pak se mu tam zjeví i dva volní radikálové nemající vztah k žádnému klubu - Bříza a Šlégr. Kdyby extraliga držela při sobě, tak to hlasování o svém modelu prohraje APK 5 : 6, ale neznám tam ani vztahy, ani vazby jednotlivých aktérů.
https://www.ceskyhokej.cz/cesky-hokej/vykonny-vybor

subris

Příspěvekod subris » 26 kvě 2020 20:56

... Anděla jsme tu měli mít tak minulou sezónu už.. Jednoho usměvavého Mikulase máme stále ve vedení a jeden čert z ekonomického oddělení už je v pekle :)))
.... #zadynamo

J14

Příspěvekod J14 » 26 kvě 2020 21:33

tau píše:Lidi z APK jsou blbci. Už dávno mohli řízení extraligy od svazu převzít a teď dělat jen to, na čem se dohodnou. A nějaký nápady Krále a jemu podobných by jim byly u prdele....

No nevím......
Něco by si rozhodnout mohli, ale třeba zrovna herní model, nebo počet účastníků by si stejně museli nechat schvalovat.......
Já bych se do toho taky nehnal. Buď všechno, nebo nic. On Král je slušně vych.aná svi.ě.

Gumid

Příspěvekod Gumid » 27 kvě 2020 06:44

Nebylo možné si s generálním manažerem Alešem Kmoníčkem lépe ujasnit kompetence, narovnat vztahy, aby z toho měl prospěch klub?

„Aleš Kmoníček by nejradši vládl celému klubu a ostatní k tomu vůbec nepustil. Přitom se mi podařilo přesvědčit některé vynikající hráče, aby k nám přišli, ale vše pokaždé ztroskotalo na jedné osobě. Nebýt těch překážek, Hradec mohl být výsledkově někde jinde.“

Koho jste měl v merku?

„Měl jsem připraveného a de facto hotového Petera Muellera.“

Propulse

Příspěvekod Propulse » 27 kvě 2020 06:48

Gumid píše:Nebylo možné si s generálním manažerem Alešem Kmoníčkem lépe ujasnit kompetence, narovnat vztahy, aby z toho měl prospěch klub?

„Aleš Kmoníček by nejradši vládl celému klubu a ostatní k tomu vůbec nepustil. Přitom se mi podařilo přesvědčit některé vynikající hráče, aby k nám přišli, ale vše pokaždé ztroskotalo na jedné osobě. Nebýt těch překážek, Hradec mohl být výsledkově někde jinde.“

Koho jste měl v merku?

Zrejme pred tim, nez sel do Komety. Nebo to asi jeste SM nedelal, ne? Mueller po prvni sezone mel nabidky z KHL a stejne radsi zustal v Brne, kde byli s rodinou maximalne spokojeny, to se mi nejak nezda.

Georgre

Příspěvekod Georgre » 27 kvě 2020 06:53

Gumid píše:Nebylo možné si s generálním manažerem Alešem Kmoníčkem lépe ujasnit kompetence, narovnat vztahy, aby z toho měl prospěch klub?

Koho jste měl v merku?

Čert ví, jak to tam bylo...někdo říká, že Bednář chtěl ovládnout klub, že Kmoníček je jen nastrčená figurka a bez něj by to nefungovalo...nevím podle mě Bednář chtěl větší kompetence a nestačilo mu to..a nebo měl pravdu, chtěl prostě víc peněz, jenže pan majitel utáhl kohoutky a tak se sebral a šel....Mechováci na něj nadávali....ale vůči třeba Kudrnkovi to bylo nefér, vystrnadili ho kvůli Bednářovi...a ani nedostal pořádně šanci Kudrnka
Věřím, že p. Dědek bude náš majitel :goodpost: :goodpost: a díky němu podepíše Kuba Nakly Nakládal a Robert Kousy Kousal, já to vím :rock: :rock: :rock: :party: :party:

Georgre

Příspěvekod Georgre » 27 kvě 2020 06:54

Propulse píše:Zrejme pred tim, nez sel do Komety. Nebo to asi jeste SM nedelal, ne? Mueller po prvni sezone mel nabidky z KHL a stejne radsi zustal v Brne, kde byli s rodinou maximalne spokojeny, to se mi nejak nezda.

Nevím, je to celý divný...buď mlčet a neříct nic, nebo měl vytáhnout všechny jména....je jasný, že agenti žádný hráče neřeknou, jo my jsme chtěli do HK....

Sweník

Příspěvekod Sweník » 27 kvě 2020 08:33

Nemůžu si pomoct, ale mám čím dál větší radost z podpisu Anděla. Pokud si rychle zvykne na extraligu, lajna Anděl - Poulíček - Mandát by mohla být parádní letka. Klidně lepší než ta varanská s Flekem.. ;-)

tomaso25

Příspěvekod tomaso25 » 27 kvě 2020 08:40

Propulse píše:Zrejme pred tim, nez sel do Komety. Nebo to asi jeste SM nedelal, ne? Mueller po prvni sezone mel nabidky z KHL a stejne radsi zustal v Brne, kde byli s rodinou maximalne spokojeny, to se mi nejak nezda.

Začal tam dělat SM hned po ukončení extraligový kariéry na jaře 2018, takže to časově odpovídá, že o Muellera měli zájem, než se pak rozhodl pro Brno.

Emil Havránek: Lze se na to kouknout i z druhý strany. Pokud si APK demonstrativně odsouhlasí plán, vydá k tomu docela rozsáhlou tiskovou zprávu a nebude k tomu mít hlasy na svazu, tak to o činnosti APK naznačí taky dost.

Itchy

Příspěvekod Itchy » 27 kvě 2020 08:46

Vzhledem k tomu, že Bednář odkráčel sám, je na něm okomentovat, co chce, což je poměrně neobvyklý. Většinou se v těchto případech moc nedozvíme.

Je možný, že s Peterem jednali. To je ale asi stejná zpráva jako když Salfa jednal s Rákosem, Koukalem a Pastrňákem.

Kmoníček bude nejspíš ten schopnější manažer, ale bude spíš pořád komparz. Zdá se, že na důležité rozhodnutí nemá velkej vliv.

Gumid

Příspěvekod Gumid » 27 kvě 2020 08:59

To osobní bebí bude hodně veliké.

Obrázek

Propulse

Příspěvekod Propulse » 27 kvě 2020 09:00

Sweník píše:Nemůžu si pomoct, ale mám čím dál větší radost z podpisu Anděla. Pokud si rychle zvykne na extraligu, lajna Anděl - Poulíček - Mandát by mohla být parádní letka. Klidně lepší než ta varanská s Flekem.. ;-)

Ja v nem taky vidim kvalitniho hrace, porad mu je jen 22 let. Extraligu uz hral rok v Jihlave kde se jako 19-20ti lety neztratil. V loni 4 zapasy ve Zline a 1+2. Adaptace na extraligu by nemela byt velky problem. Tesim se na nej.

Propulse

Příspěvekod Propulse » 27 kvě 2020 09:01

Gumid píše:To osobní bebí bude hodně veliké.

Obrázek

Jezis to je blbecek :-) Ocividne ho to porad strasne trapi i po tech letech :-)

tomaso25

Příspěvekod tomaso25 » 27 kvě 2020 09:15

Na druhou stranu, jak si tam dělají srandu z "pardubického skautingu", respektive Plíška, je docela zábavný.

Mě včera taky pobavila hned první Salfova věta o tom, jak je Anděl výsledkem skautingu. Jako kdyby snad objevili jméno, o kterým nikdo další nevěděl.

U jinýho tweetu karlssona tam zase rozhodným "ne" obhajuje Hrabal pokračování Salfickýho v klubu, že to není podmínka města.

Na mě skládání týmu, který zrovna probíhá, dělá základní dojem. Že to nedělá manažer pro sport...
Naposledy upravil(a) tomaso25 dne 27 kvě 2020 09:38, celkem upraveno 1 x.

Muf

Příspěvekod Muf » 27 kvě 2020 09:34

tomaso25 píše:Na druhou stranu, jak si tam dělají srandu z "pardubického skautingu", respektive Plíška, je docela zábavný.

Mě včera taky pobavila hned první Salfova věta o tom, jak je Anděl výsledkem skautingu. Jako kdyby snad objevili jméno, o kterým nikdo další nevěděl.

U jinýho tweetu karlssona tam zase rozhodným "ne" obhajuje Hrabal pokračování Salfickýho v klubu, že to není podmínka města.

Za mě skládání týmu, který zrovna probíhá, dělá základní dojem. Že to nedělá manažer pro sport...

Tak ale zase na druhou stranu tu igelitku s kalendářem, tužkou a čepicí musí někdo předávat.
P.D. :thumbup:

Itchy

Příspěvekod Itchy » 27 kvě 2020 09:55

Propulse píše:Jezis to je blbecek :-) Ocividne ho to porad strasne trapi i po tech letech :-)

Tohodle blbečka nesleduju. Ale zeptal bych se ho, jestli se omluvil za ten hnůj o Kusým.

pepa

Příspěvekod pepa » 27 kvě 2020 10:47

tomaso25 píše:Na druhou stranu, jak si tam dělají srandu z "pardubického skautingu", respektive Plíška, je docela zábavný.

Na mě skládání týmu, který zrovna probíhá, dělá základní dojem. Že to nedělá manažer pro sport...

Já nemám twiter, můžeš sem hodit to o tom skautingu? Dík

Stars

Příspěvekod Stars » 27 kvě 2020 10:57

Obrázek

Nemám twiter, o co chytré hlavě jde?

tomaso25

Příspěvekod tomaso25 » 27 kvě 2020 11:03

pepa píše:Já nemám twiter, můžeš sem hodit to o tom skautingu? Dík

skauting1.png
skauting1.png (37.21 KiB) Zobrazeno 1002 x

skauting2.png
skauting2.png (64.76 KiB) Zobrazeno 1002 x

pepa

Příspěvekod pepa » 27 kvě 2020 11:08

Dík. Super počtení, ale jestli je to pravda.... :crazy:

kedar

Příspěvekod kedar » 27 kvě 2020 11:11

Nevíte někdo jak to vypadá s Nakládalem a Kousalem ?
Podle mě pokuď se podaří dotáhnout tyto dva tak je kádr komplet a za mě super.

Klouček ,Kantor

Nakládal - Zdráhal
Kolář - Zacharcuk
Holland - Mikuš
Ivan,Bučko,Hrádek

Mandát - Kousal - Vondrka
Tybor - Valentin C. - Kusý
Anděl - Poulíček - Svačina
Machala - Blumel - Paulovič
Rolas (oslabení)

Loki

Příspěvekod Loki » 27 kvě 2020 11:26

Itchy

Příspěvekod Itchy » 27 kvě 2020 11:30

tomaso25 píše:
skauting1.png

skauting2.png

tak srandovní to je :o)

Faktem ale taky je, že to věkem žádnej Bobby Orr nebyl, když ho ti naši odborníci podepisovali bylo mu 21 nebo 22.

A dobátko připomenutí, jaké jsme to tady donedávna měli. Proč nepodepsat kvalitu, když ve 14 zápasech vsítil celé 2 dóly a splnil vše, co mu Pája vytyčil, že?

Otázkou je, co si kluci při podpisu udělali, že se tak kaboní? Že by tušili, že jim oběma zvoní hrana?

https://hcdynamo.cz/clanek.asp?id=Brani ... onach-7822

Zpět na “Diskuzní forum”