Hokej

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Pida11

Re: Hokej

Příspěvekod Pida11 » 29 kvě 2020 20:45

Sweník píše:Já tedy vůči němu hysterický nejsem, je jasné, že nás podcenil a vyjádřil se jako blbec. Plus tedy samozřejmě nám každý rok předpovídal jasný sestup, Nostradamus už z něj asi nebude.. :-))) Ale je někde ta omluva?

Ja to nemyslel konkretne na Tebe... Tu omluvu, rikal v jednom z poslednich podcastu, kdyz resil, ze jsme podepsali Claierauxe(jednou se to naucim psat :D) a ze by tu mel podepsat i Nakly.... Ja ho popravde vnimam posledni rok cca.. Driv jsem nemel O2, ani nevydaval podcasty, tak jsem o nem nikde neslysel. Jen me prislo, ze se z nej dela pomalu uhlavni nepritel :)

Kousy je super zprava, snad v tom neni nejaka klauzule o zahranici, ale jestli jsou v ocekavani, tak nema kam utikat. Jeste Naklyho a myslim, ze muzeme vyjet na led.. Dalsi prestupy cekam osobne az v prubehu sezony v navaznosti na zraneni, formu atd.. Sakra, zase se po dlouhy dobe tesim na zacatek sezony :)

Propulse

Příspěvekod Propulse » 29 kvě 2020 21:37

Na iSportu neni ani zminka. Ze by Pavlik byl nastvany?

Georgre

Příspěvekod Georgre » 29 kvě 2020 21:46

Kolego Pinquine chapu rivalitu, ale vazil bych slova...nektera jsou za hranou, ale co chtit od hradecaka, me neurazite, ale kripl a papiry na hlavu jsou zavazna slova, vazil bych jich kdyz nevite jak se clovek ocitne na voziku je zahranou...ale chapu ze mistni spolecnost jeste nedospela..a je rasove orientovana..
Věřím, že p. Dědek bude náš majitel :goodpost: :goodpost: a díky němu podepíše Kuba Nakly Nakládal a Robert Kousy Kousal, já to vím :rock: :rock: :rock: :party: :party:

Georgre

Příspěvekod Georgre » 29 kvě 2020 21:55

Georgre píše:Kolego Pinquine chapu rivalitu, ale vazil bych slova...nektera jsou za hranou, ale co chtit od hradecaka, me neurazite, ale kripl a papiry na hlavu jsou zavazna slova, vazil bych jich kdyz nevite jak se clovek ocitne na voziku je zahranou...ale chapu ze mistni spolecnost jeste nedospela..a je rasove orientovana..

A dle paragrafu 7 zakona c. 251/216 Sb. prestupkoveho zakona se dopoustite prestupku.."jinemu ublizi na cti, ze ho pred ostatnimi zesmesni nebo urazi" takze bych vazil slova...nektera jsou uz za hranou...kdyz neznate pravdu
Věřím, že p. Dědek bude náš majitel :goodpost: :goodpost: a díky němu podepíše Kuba Nakly Nakládal a Robert Kousy Kousal, já to vím :rock: :rock: :rock: :party: :party:

PCE.MAN

Příspěvekod PCE.MAN » 29 kvě 2020 22:14

Propulse píše:Na iSportu neni ani zminka. Ze by Pavlik byl nastvany?

Neboj. Až v Mechowe oznámí mladého Růžu, to bude chvalozpěvů :))) on zase vyleze.

snorry

Příspěvekod snorry » 29 kvě 2020 22:19

Georgre píše:A dle paragrafu 7 zakona c. 251/216 Sb. prestupkoveho zakona se dopoustite prestupku.."jinemu ublizi na cti, ze ho pred ostatnimi zesmesni nebo urazi" takze bych vazil slova...nektera jsou uz za hranou...kdyz neznate pravdu

že se na ty potkany z mechova nevykašleš jsou ubožáci pokud tě napadají , že jsi na vozíku ukazuje to na jejich vysoký intelekt
Dobrý šermíř na hovno když nepřátel je nerovno

Klaun Salfický VEN!!!

Georgre

Příspěvekod Georgre » 29 kvě 2020 22:21

snorry píše:že se na ty potkany z mechova nevykašleš jsou ubožáci pokud tě napadají , že jsi na vozíku ukazuje to na jejich vysoký intelekt

Vykaslu..ale nektery veci jsou za hranou..jen jsem zminil jaky ma ten clovek charakter...vic bych to neresil...diky

PCE.MAN

Příspěvekod PCE.MAN » 29 kvě 2020 22:24

Georgre píše:Vykaslu..ale nektery veci jsou za hranou..jen jsem zminil jaky ma ten clovek charakter...vic bych to neresil...diky

Pokud se najde mentální ubožák, který si dělá legraci z tělesného handicapu, tak z takového člověka je každýmu normálnímu na blití.
Jsou věci, který jsou vážně za hranou. Kašli na ně :thumbup:

Georgre

Příspěvekod Georgre » 29 kvě 2020 22:38

PCE.MAN píše:Pokud se najde mentální ubožák, který si dělá legraci z tělesného handicapu, tak z takového člověka je každýmu normálnímu na blití.
Jsou věci, který jsou vážně za hranou. Kašli na ně :thumbup:

:rock: :clap:

tau

Příspěvekod tau » 29 kvě 2020 23:15

Propulse píše:Na iSportu neni ani zminka. Ze by Pavlik byl nastvany?

Pavlik se dme pýchou, protože ohledně přestupy Chalupy ho citoval nějaký neznámý zámořský server..
https://www.secondcityhockey.com/2020/5 ... s-nhl-2020

tomaso25

Příspěvekod tomaso25 » 29 kvě 2020 23:17

Georgre píše:Kolego Pinquine chapu rivalitu, ale vazil bych slova...nektera jsou za hranou, ale co chtit od hradecaka, me neurazite, ale kripl a papiry na hlavu jsou zavazna slova, vazil bych jich kdyz nevite jak se clovek ocitne na voziku je zahranou...ale chapu ze mistni spolecnost jeste nedospela..a je rasove orientovana..

Ser na něj, na čuráka.

mach

Příspěvekod mach » 29 kvě 2020 23:48

Ser na něj na dementa... Jen to ukazuje jaký je to kokot.... Myslím že dost lidí zde ví kdo to je a myslím že to není tak dlouho co seděl u nás v aréně s Pardubickou salou kolem krku... Imbecil co má těžký život no...

Sweník

Příspěvekod Sweník » 30 kvě 2020 00:42

Ten člověk má pravděpodobně problém se svou osobností, proto napadá vše okolo. Dokonce se vtíral i na toto fórum.. Udavač.. Vychování žádné (matka by měla dostat za uši nebo aspoň číst jeho příspěvky, pokud žije) , slušný pravopis, občas trefný názor (když nejde o Pce), neměl by být hloupý, zkrátka takový trapný človíček naprogramovaný proti čemukoliv pardubickému... :-)))

Z takového ubožáka si fakt nic nedělej, jsou lepší lidé na světě.. Třeba i co Tě mají rádi.. ;-)

Takoví pitomci jako on nestojí výsledně ani za písmenko... Uvidíš sám. :thumbup:

Georgre

Příspěvekod Georgre » 30 kvě 2020 03:51

Dík lidi za podporu, a že mě berete jako sobě rovného :-)

Georgre

Příspěvekod Georgre » 30 kvě 2020 03:52

Georgre píše:Dík lidi za podporu, a že mě berete jako sobě rovného :-)

Jednou bych Vás chtěl poznat osobně, až se sejdem na hokeji, já za Vámi asi se nedostanu, tak musí Mohamedi k hoře :-D když to někdy půjde

Muf

Příspěvekod Muf » 30 kvě 2020 05:25

Georgre píše:Jednou bych Vás chtěl poznat osobně, až se sejdem na hokeji, já za Vámi asi se nedostanu, tak musí Mohamedi k hoře :-D když to někdy půjde

Tak až to vypukne tak se za tebou zastavím na reč :thumbup:
P.D. :thumbup:

acrylic

Příspěvekod acrylic » 30 kvě 2020 06:12

To není jen za hranou. To je totální morální žumpa. Přesně ale jak tady kluci píšou. Vůbec si z takového sráče a hrdiny za klávesnicí nedělej hlavu. Nestojí ti ani za reakci. Hovado jedno..

kedar

Příspěvekod kedar » 30 kvě 2020 06:42

Georgre,nic si z toho šulina nedělej,jen využívá anonymitu, ale jinak je to ubožák zralej na přes držku. Ale hlavu vzhůru,dokonce to vypadá, že nám hokej bude dělat zase radost. :pivko:

Propulse

Příspěvekod Propulse » 30 kvě 2020 08:09

A to na zacatku mesice snad oznami a dotahnou dalsiho utocnika, bude veselo :-)

Gumid

Příspěvekod Gumid » 30 kvě 2020 08:29

Nečtěte je, má to prokazatelně blahodárný vliv na duši. Nenávist se bude stupňovat, jsme teprve u budování kádru.

Cavalera

Příspěvekod Cavalera » 30 kvě 2020 08:30

Tučňák je curak,ale to víme x let

frysta

Příspěvekod frysta » 30 kvě 2020 08:57

Propulse píše:A to na zacatku mesice snad oznami a dotahnou dalsiho utocnika, bude veselo :-)

Myslím, že z finální podoby kádru budou radostní...no úplně všichni sousedi i nesousedi. O to víc je bude mrzet letošní nesestup a jedna posunutá branka obzvlášť. :)

Dan605

Příspěvekod Dan605 » 30 kvě 2020 09:02

Propulse píše:A to na zacatku mesice snad oznami a dotahnou dalsiho utocnika, bude veselo :-)

Ahoj,
A nějaká nápověda by byla ? Asi zahraniční útočník ? Tak pro mě to vypadá super. Po několika letech bychom mohli hrát v klidu. Já budu spokojen když budeme do 10 místa ale podle mě má ten tým na mnohem víc. Do 8 místa bychom měli být Ikdyž nás vidím i mezi elitní 6 :D
To by byla bomba po tolika sezónách dole. A Kousal za mě skvělý, že podepsal na 3 roky.

Dynamík Jistič

Příspěvekod Dynamík Jistič » 30 kvě 2020 09:09

Musím uznat, že mě Kousy na tři roky fakt neskutečně překvapil. Zřejmě chce být součástí Dědkova plánu "titul do tří let" :thumbup:
Hlavně dotáhnou pro mě hlavní posilu léta #87

Propulse píše: A to na zacatku mesice snad oznami a dotahnou dalsiho utocnika, bude veselo :-)
Tak to mám obavu, že to PINGU asi nerozdejchá :wave:
A teď všichni najednou! Ať vypuknou ovace! Zakřičíme na ty sráče! Zakřičíme na ty sráče! Pardubice v extralize, Pardubice v extralize, Pardubice v extralize!! :wave:

fido

Příspěvekod fido » 30 kvě 2020 09:19

Pak to bude u něj vypadat nějak takhle: https://www.youtube.com/watch?v=1NFmE4JrlUE :))
Vyhodíš ho dveřmi, vrátí se oknem.

Zpět na “Diskuzní forum”