Hokej

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Stars

Re: Hokej

Příspěvekod Stars » 16 čer 2020 07:22

tau píše:kolem 5000

dík

tau

Příspěvekod tau » 16 čer 2020 07:34

Pirátská parta rozšiřuje klepy, že do hokeje v následujících 15 letech půjde 600 milionů. Za týden od jednání zastupka to tedy Piráti zvýšili o 100 milionů... S takovou budou v polovině července dotace na miliardě.... :-)

kedar

Příspěvekod kedar » 16 čer 2020 07:41

tau píše:Pirátská parta rozšiřuje klepy, že do hokeje v následujících 15 letech půjde 600 milionů. Za týden od jednání zastupka to tedy Piráti zvýšili o 100 milionů... S takovou budou v polovině července dotace na miliardě.... :-)

Tak oni do toho určitě počítají i investice do haly,ale dementi si neuvědomijí,že hala je majetek města ....

kedar

Příspěvekod kedar » 16 čer 2020 07:42

Ví se v kolik bude zítra ta tiskovka ?

tau

Příspěvekod tau » 16 čer 2020 07:54

kedar píše:Ví se v kolik bude zítra ta tiskovka ?

12:30

kedar

Příspěvekod kedar » 16 čer 2020 08:39

tau píše:12:30

děkuji,tak to stihnu sledovat :thumbup: :wave:

Itchy

Příspěvekod Itchy » 16 čer 2020 08:49

fila8 píše:Jo takhle....já to pochopil trošku jinak :modlitba:

tak za starých časů by se dobří hokejisti rozutekli do lepších klubů (Vondrc, Nakly, Kousy, Val...).

Válu bych tipoval třeba na Plzeň, která dělá s mladejama a staví to ráda na důrazu. Další mladí by taky nejspíš pokukovali po větších ambicích....

Takže najednou ubude pro ostatní počet dobrých ryb v rybníce ....

Pro připomenutí, loni nám dal třeba košem Graňák a šel do Varů.....

Sweník

Příspěvekod Sweník » 16 čer 2020 09:05

Je jasné, že konkurenci bychom dřív přebíjeli těžko. I mladí kluci jako Vála nebo Anděl by využili nabídky jiných týmů. V tomhle nám neskutečně pomáhá vize Petra Dědka. S Heřmanem chtějí zformovat mančaft, co bude hrát o nejvyšší mety, který nebude mít problémy hrát s Libercem, Spartou, Třincem.. Ti kluci to cítí, vidí i návraty zkušených a chtějí být u toho..

Osobně jsem na příští sezonu velmi zvědavý, myslím sportovní hledisko..

Edit: Mimochodem vůbec nechápu Špačka. Pokud o něj klub má vážný zájem, mohl si krásně znovu nastartovat kariéru, porvat se o to tady, využít šanci a pokusit se o nějaký týmový úspěch, pak by určitě neměl problém sehnat něco v KHL nebo se dokonce do NHL vrátit.. Svým způsobem to klubu i dluží, to tady dostal první šanci přičichnout k mužskému hokeji, to tady mu objevili srdeční vadu, klub se s ním piplal, Salfický mu pomáhal dostat se zpátky a získat zase sebevědomí. Tak nevím, zkrátka mi to přijde škoda..
Naposledy upravil(a) Sweník dne 16 čer 2020 09:16, celkem upraveno 1 x.

Stars

Příspěvekod Stars » 16 čer 2020 09:10

Sweník píše:Je jasné, že konkurenci bychom dřív přebíjeli těžko. I mladí kluci jako Vála nebo Anděl by využili nabídky jiných týmů. V tomhle nám neskutečně pomáhá vize Petra Dědka. S Heřmanem chtějí zformovat mančaft, co bude hrát o nejvyšší mety, který nebude mít problémy hrát s Libercem, Spartou, Třincem.. Ti kluci to cítí, vidí i návraty zkušených a chtějí být u toho..

pravda, třeba Anděl je pro mě překvapení, že jsme ho ulovili právě my, já tomuhle klukovi věřím, u Vály nevím, nikdy jsem ho neviděl hrát, ale za louží, hrál 3 soutěž....

Georgre

Příspěvekod Georgre » 16 čer 2020 09:14

Stars píše:pravda, třeba Anděl je pro mě překvapení, že jsme ho ulovili právě my, já tomuhle klukovi věřím, u Vály nevím, nikdy jsem ho neviděl hrát, ale za louží, hrál 3 soutěž....

Ani ve 20tkách na MS? Tam celkem hrál obstojně, a myslím Dusík s Antošm ho chválili, teď nevím jaký to byl šampionát, a jestli si to nepletu s někým
Věřím, že p. Dědek bude náš majitel :goodpost: :goodpost: a díky němu podepíše Kuba Nakly Nakládal a Robert Kousy Kousal, já to vím :rock: :rock: :rock: :party: :party:

Georgre

Příspěvekod Georgre » 16 čer 2020 09:15

Georgre píše:Ani ve 20tkách na MS? Tam celkem hrál obstojně, a myslím Dusík s Antošm ho chválili, teď nevím jaký to byl šampionát, a jestli si to nepletu s někým

EDIT respektive v MS 18 byla to silná generace Nečas, Vála, Zadina, ta měla udělat medaili
Věřím, že p. Dědek bude náš majitel :goodpost: :goodpost: a díky němu podepíše Kuba Nakly Nakládal a Robert Kousy Kousal, já to vím :rock: :rock: :rock: :party: :party:

Itchy

Příspěvekod Itchy » 16 čer 2020 10:07

Sweník píše:
Edit: Mimochodem vůbec nechápu Špačka. Pokud o něj klub má vážný zájem, mohl si krásně znovu nastartovat kariéru, porvat se o to tady, využít šanci a pokusit se o nějaký týmový úspěch, pak by určitě neměl problém sehnat něco v KHL nebo se dokonce do NHL vrátit.. Svým způsobem to klubu i dluží, to tady dostal první šanci přičichnout k mužskému hokeji, to tady mu objevili srdeční vadu, klub se s ním piplal, Salfický mu pomáhal dostat se zpátky a získat zase sebevědomí. Tak nevím, zkrátka mi to přijde škoda..

ono žádnýmu klubu, ani top klubům se nepodaří 100% udržet svoje odchovance nebo už zkušený a kvalitní playery. V čase to má různý důvody... Příklady Cienciala, Lenc, Kváča, Pyrochta a mnoho dalších. Třeba svýho času i David Tomášek....

Orosená_desítka

Příspěvekod Orosená_desítka » 16 čer 2020 10:14

radost pohledět do prodejní aplikace jak se prodávají permanentky..... to je fofr....

Georgre

Příspěvekod Georgre » 16 čer 2020 10:17

Orosená_desítka píše:radost pohledět do prodejní aplikace jak se prodávají permanentky..... to je fofr....

Hlavně aby pánové Maďar a Prymula pustili lidi na stadiony, a to se obávám, že 8-10 tisíc nepustí

Orosená_desítka

Příspěvekod Orosená_desítka » 16 čer 2020 10:21

Georgre píše:Hlavně aby pánové Maďar a Prymula pustili lidi na stadiony, a to se obávám, že 8-10 tisíc nepustí

Ale kuš. Optimisticky. Maďara s Prymulou pozvem do VIPu a oni změknou... A Covid zamkneme na záchodě... Howgh. :pivko:

Stars

Příspěvekod Stars » 16 čer 2020 10:22

Orosená_desítka píše:Ale kuš. Optimisticky. Maďara s Prymulou pozvem do VIPu a oni změknou... A Covid zamkneme na záchodě... Howgh. :pivko:

kolik je tak prodáno?

tomaso25

Příspěvekod tomaso25 » 16 čer 2020 10:23

Špačka bych nechal být. Předpokládám, že nikdo z nás s ním asi nekamarádí, takže je hezký, že tady někteří přemýšlí o jeho dobru a co by mu prospělo. A zároveň aby to bylo spojený s Pardubicemi. Ale ten kluk má pravděpodobně úplně jiný plány. Je to jeho život a za pár let se uvidí, jestli udělal dobře nebo ne.

Dělat si starosti o kariéru někoho, kdo o to nestojí, je poněkud zbytečný.

Já jsem momentálně rád, že ta naše pardubická mozaika do sebe zapadá, že se daří všechny klíčový body, který jsme si přáli, aby se dařily. Vstup novýho ambiciózního investora s vítěznou mentalitou. Prodloužení všech stávajících hráčů, o který jsme stáli. Aktivita na přestupovým trhu korunovaná návratem skvělýho beka v stále výborným věku. Pravděpodobně i aktivita na poli obchodním.

Tohle tady po roce 2012 nebylo.

Návštěvník

Re: RE: Re: Hokej

Příspěvekod Návštěvník » 16 čer 2020 10:27

[quote="Sweník"]Je jasné, že konkurenci bychom dřív přebíjeli těžko. I mladí kluci jako Vála nebo Anděl by využili nabídky jiných týmů. V tomhle nám neskutečně pomáhá vize Petra Dědka. S Heřmanem chtějí zformovat mančaft, co bude hrát o nejvyšší mety, který nebude mít problémy hrát s Libercem, Spartou, Třincem.. Ti kluci to cítí, vidí i návraty zkušených a chtějí být u toho..

Edit: Mimochodem vůbec nechápu Špačka. Pokud o něj klub má vážný zájem, mohl si krásně znovu nastartovat kariéru, porvat se o to tady, využít šanci a pokusit se o nějaký týmový úspěch, pak by určitě neměl problém sehnat něco v KHL nebo se dokonce do NHL vrátit.. Svým způsobem to klubu i dluží, to tady dostal první šanci přičichnout k mužskému hokeji, to tady mu objevili srdeční vadu, klub se s ním piplal, Salfický mu pomáhal dostat se zpátky a získat zase sebevědomí. Tak nevím, zkrátka mi to přijde škoda..[/quote]To, co se děje s kádrem, to je skoro zázrak. Prakticky přes noc jsme se, stojící ve sračkách, dostali od koryta se zbytky v podhradí, ke královskému stolu v naleštěných papučích.

Co se Špačka týče, vůbec bych se, vzhledem k situaci na trhu, nedivil, kdyby nakonec u nás přeci jen skončil. A ještě bude rád. Jen je pak otázka, zdali by to byl přínos do kabiny. V týmu by měli být hráči, co za něj chtějí bojovat. To radši odepíšu "hvězdu", než tu mít někoho, pro nějž to bude z nouze ctnost.

Ale samozřejmě kdyby k Andělovi přibyl právě Špaček a třeba ještě Chlubna, tak by tu bylo krásný podhoubí s výhledem na budoucí léta.

dani.12

Příspěvekod dani.12 » 16 čer 2020 10:27

Sweník píše:Je jasné, že konkurenci bychom dřív přebíjeli těžko. I mladí kluci jako Vála nebo Anděl by využili nabídky jiných týmů. V tomhle nám neskutečně pomáhá vize Petra Dědka. S Heřmanem chtějí zformovat mančaft, co bude hrát o nejvyšší mety, který nebude mít problémy hrát s Libercem, Spartou, Třincem.. Ti kluci to cítí, vidí i návraty zkušených a chtějí být u toho..

To, co se děje s kádrem, to je skoro zázrak. Prakticky přes noc jsme se, stojící ve sračkách, dostali od koryta se zbytky v podhradí, ke královskému stolu v naleštěných papučích.

Co se Špačka týče, vůbec bych se, vzhledem k situaci na trhu, nedivil, kdyby nakonec u nás přeci jen skončil. A ještě bude rád. Jen je pak otázka, zdali by to byl přínos do kabiny. V týmu by měli být hráči, co za něj chtějí bojovat. To radši odepíšu "hvězdu", než tu mít někoho, pro nějž to bude z nouze ctnost.

Ale samozřejmě kdyby k Andělovi přibyl právě Špaček a třeba ještě Chlubna, tak by tu bylo krásný podhoubí s výhledem na budoucí léta.

Orosená_desítka

Příspěvekod Orosená_desítka » 16 čer 2020 10:47

Stars píše:kolik je tak prodáno?

Tak jak to zjistit : No vzal jsem počet míst v sektorech kde se čísla volných míst zobrazují a ukazuje to cca 4.900 volných míst. Hrubě jsem to sečetl...
V tom jsou i rezervace do 19.6. pro stávající permanentkáře... Nevím kolik z nich nevyužije prodloužení se slevou 10% ..... Plus naopak potom půjdou i tato místa do prodeje novým permanentkářům.... Tedy plus minus 4 až 5 tisíc permic už nyní 16.6.2020 ! To by bylo super. Ale třeba se pletu... Možná je můj postup výpočtu špatný... Nicméně v sektorech to tento týden mizelo velkým tempem... Že by po tiskovce tempo ještě zrychlilo ?? Jsem na nás fans hrdý ! Hockeytown. A zůstaňme prosím pokorní, všichni víme co jsme pár let zpátky prožívali... velká škola pokory pro nás. Žádné posmívání a povyšování !!! ZA DYNAMO !!!!

Teepek95

Příspěvekod Teepek95 » 16 čer 2020 10:48

Nevíte někdo, jestli půjde zítřejší tiskovku někde sledovat on-line?

Jarmil

Příspěvekod Jarmil » 16 čer 2020 10:56

Teepek95 píše:Nevíte někdo, jestli půjde zítřejší tiskovku někde sledovat on-line?
onlajny.com

Odesláno z mého Lenovo P1a42 pomocí Tapatalk

lucas003

Příspěvekod lucas003 » 16 čer 2020 10:57

V kolik má být ta tiskovka?

Holly833

Příspěvekod Holly833 » 16 čer 2020 10:59

Orosená_desítka píše:Tak jak to zjistit : No vzal jsem počet míst v sektorech kde se čísla volných míst zobrazují a ukazuje to cca 4.900 volných míst. Hrubě jsem to sečetl...
V tom jsou i rezervace do 19.6. pro stávající permanentkáře... Nevím kolik z nich nevyužije prodloužení se slevou 10% ..... Plus naopak potom půjdou i tato místa do prodeje novým permanentkářům.... Tedy plus minus 4 až 5 tisíc permic už nyní 16.6.2020 ! To by bylo super. Ale třeba se pletu... Možná je můj postup výpočtu špatný... Nicméně v sektorech to tento týden mizelo velkým tempem... Že by po tiskovce tempo ještě zrychlilo ?? Jsem na nás fans hrdý ! Hockeytown. A zůstaňme prosím pokorní, všichni víme co jsme pár let zpátky prožívali... velká škola pokory pro nás. Žádné posmívání a povyšování !!! ZA DYNAMO !!!!

Díky, :goodpost:

Stars

Příspěvekod Stars » 16 čer 2020 11:01

Holly833 píše:Díky, :goodpost:

také díky

Zpět na “Diskuzní forum”