Hokej

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

tomaso25

Re: Hokej

Příspěvekod tomaso25 » 26 čer 2020 11:06

Od začátku si říkám, zdali Hnilička ví, do čeho se pustil... Dodnes si pamatuju, jak naprosto bezradně seděl při připomínkovým řízení zákona o vzniku agentury, kterej sám předložil (a údajně napsal), přičemž přinejmenším jeho části viditelně vůbec neznal a absolutně o nich nebyl schopen diskutovat kromě prázdných bezobsažných frází.

Před dvěma týdny na podvýboru pro sport v podstatě zatajil důležitý skutečností, který se týkají jím řízený Národní agentury pro sport, která má rozdělovat miliardu v programu Covid sport a od roku 2021, respektive už od podzimu tohoto roku, "klasický" dotace na sport, což je 7,5 miliardy.

Hnilička se jaksi zapomněl zmínit o tom, že se mu personálně (polo)rozpadlo nejen vedení agentury, kdy na svou žádost odešla řada lidí (včetně šéfa IT, šéfky personálního odboru či šéfa metodickýho oddělení atd.). Důvodem má být obava z "nekompetentnosti těch, kteří rozhodují, jak to má vypadat". Přeloženo do češtiny, řada lidí se tam bojí průseru a z něj vyplývajících konsekvencí, který by podle zákona o padajícím hovně mohly přistát na jejich hlavách...

Agentura též nabrala velký zpoždění v technickým vybavení. Dosud nemá ani software na přerozdělování dotací. A tak covid miliardu budou ve svým volnu přerozdělovat úředníci z ministerstva životního prostředí, kteří jen tak mimochodem s problematikou sportovních dotací nemají žádný zkušenosti.

Valda

Příspěvekod Valda » 26 čer 2020 11:19

Sbohem Misel ...smutna zprava, jen cucim do obrazovky.
Pripomelo mi to mou kamaradku.
Bylo fajn cist, co sem pise. Vlastne, nezname se tu, presto mi to tu forum neprijde jako nejaky anonymni prostredi ...proste obliceje ani jmena nejsou dulezity.
Tak at je ji na teslicku dobre kouka!

frysta

Příspěvekod frysta » 26 čer 2020 11:36

R.I.P. :(

Georgre

Příspěvekod Georgre » 26 čer 2020 11:38

Odpocivej v pokoji..smutna zprava, cely zivot pred sebou..nemoci hnusny...jak je zivot nespravedlivej...kolikrat resime blbosti..jo kdyz nejde o zivot jsou to banality, jak jse o zivot je to ....... soustrast rodine a pozustalym...

Myslim at jsme jaci jsme..jsme tady hokejova rodina at se zname nebo ne..a kazda tato zprava smutna nas zasahne...a fakt si uvedomime, kdyz nekde o zivot jde o hovno...:-( pozdravuj Zbynu a drzte nam spolu palce..

Myslim, kdo se zna s panem Dedkem Misel by si zaslouzila ovace ve stoje..zkusit navrhnout jestli by klub neuctil jeji pamatku pred zapasem..a udelat pietni misto u haly pro ni..jako v pripade Dusana Kvasnicky, toho vozickare myslim, ze by fanousci uctili jeji pamatku..byl to jen napad, tak se nezlobte...:-(
Věřím, že p. Dědek bude náš majitel :goodpost: :goodpost: a díky němu podepíše Kuba Nakly Nakládal a Robert Kousy Kousal, já to vím :rock: :rock: :rock: :party: :party:

Dizzy

Příspěvekod Dizzy » 26 čer 2020 11:50

tomaso25 píše:Od začátku si říkám, zdali Hnilička ví, do čeho se pustil... Dodnes si pamatuju, jak naprosto bezradně seděl při připomínkovým řízení zákona o vzniku agentury, kterej sám předložil (a údajně napsal), přičemž přinejmenším jeho části viditelně vůbec neznal a absolutně o nich nebyl schopen diskutovat kromě prázdných bezobsažných frází.

Před dvěma týdny na podvýboru pro sport v podstatě zatajil důležitý skutečností, který se týkají jím řízený Národní agentury pro sport, která má rozdělovat miliardu v programu Covid sport a od roku 2021, respektive už od podzimu tohoto roku, "klasický" dotace na sport, což je 7,5 miliardy.

Hnilička se jaksi zapomněl zmínit o tom, že se mu personálně (polo)rozpadlo nejen vedení agentury, kdy na svou žádost odešla řada lidí (včetně šéfa IT, šéfky personálního odboru či šéfa metodickýho oddělení atd.). Důvodem má být obava z "nekompetentnosti těch, kteří rozhodují, jak to má vypadat". Přeloženo do češtiny, řada lidí se tam bojí průseru a z něj vyplývajících konsekvencí, který by podle zákona o padajícím hovně mohly přistát na jejich hlavách...

Agentura též nabrala velký zpoždění v technickým vybavení. Dosud nemá ani software na přerozdělování dotací. A tak covid miliardu budou ve svým volnu přerozdělovat úředníci z ministerstva životního prostředí, kteří jen tak mimochodem s problematikou sportovních dotací nemají žádný zkušenosti.

Také jsem zaznamemal. Jeho pozice v této situaci mi připomíná mix Kateřiny Neumanové ( MS v Reichenbergu) a naší hlavy na špalku. Kterej lobbychytrák v pozadí z toho má (
Bude) mít profit, ukáže asi jenom čas...

PL8

Příspěvekod PL8 » 26 čer 2020 12:04

tomaso25 píše:Od začátku si říkám, zdali Hnilička ví, do čeho se pustil...

Nikdy jsem nechtěl být až tak natvrdo osobní... Když jsem ale viděl fotku, jak pyšně stojí zřejmě (já ho vždycky potkával v Medvědu...) u svého Hummra, rozhodl jsem se, že budu...
<tomaso25>, myslím, že moc dobře věděl, do čeho se pustil. Moc dobře věděl, co za to bude mít. Ale nemá o tom všem "ánung", není kompetentní, jenom se stal funkcí, přes kterou se budou udílet morální úplatky. Všimni si, že Babiš už teď shání hlasy, asi ví, že příští volby vůbec nebudou jednoduchý, až se začnou řešit náklady na Covid-19, až se začnou lidi ptát, za co je schodek 500 miliard. Tak si postupně naklání jednotlivé regiony - tu nákup zámku (Nové Město nad Metují), tu revitalizace kopce pod zámkem (Náchod), tu sportovci... Státní podpora sportu, která je přitom zákonnou povinností vzhledem k budoucnosti dětí a mládeže, se tou "agenturou" změnila v "osobní dary" pána svým poddaným. Ale jen těm, kteří budou poslušní.
Hniličku (zeptejte se na jeho vzdělání) jsem zažil v akci jednou - když celý den psal pozvánku na soustředění U20... Teď bude rozdělovat miliardy. Taková je doba. A nic, vůbec nic s tím nenaděláme. Ti "chytří" na tom hodně vydělají a možná, že budou říkat: "To neřeš...". A, bohužel, budou mít pravdu.
Dík ale za tvou otevřenost. I kvůli tomu píšu reakci na tvé názory...

tau

Příspěvekod tau » 26 čer 2020 13:00

tomaso25 píše:Od začátku si říkám, zdali Hnilička ví, do čeho se pustil... Dodnes si pamatuju, jak naprosto bezradně seděl při připomínkovým řízení zákona o vzniku agentury, kterej sám předložil (a údajně napsal), přičemž přinejmenším jeho části viditelně vůbec neznal a absolutně o nich nebyl schopen diskutovat kromě prázdných bezobsažných frází.

A aby to vypadalo světově, tak se obklopil "odborníky" jako Jágr nebo Nedvěd, kteří tomu rozumí ještě méně, než Hnilička. Ale holt to jsou známý jména a pro trubky s IQ suterénu to znamená, že jsou zárukou odbornosti.... Jeden odborník projebal miliony v Atlantic City, druhej naletěl hochštaplerům a utopil miliony v nějakým dřevařským byznysu.. ještě mohli vzít Dominátora... :-) Ale co, to mně je jedno, šlo o jejich peníze... Jenže agentura složená z těchto "odborníků" teď má rozdělovat erární miliardy a to se mně jako hodně nelíbí....

pepa

Příspěvekod pepa » 26 čer 2020 13:02

Tak jsem se těšil, co si dnes zase pěkného přečtu, a ono tohle.. :(
Odpočívej v pokoji, Mišel. Netušil jsem, že jsi tak mladá. Snad ti to dění v klubu udělalo trochu radosti....

dani.12

Příspěvekod dani.12 » 26 čer 2020 13:10

To je strašně brzy. :( Jako tátu mě tyhle věci srážejí úplně do kolem. Co jsem si to ráno přečetl, jsem na panáka.

Mohli bychom se domluvit a takhle na dálku tam společně třeba v osm večer synchronizovaně jednoho k uctění památky kopnout....

Muf

Příspěvekod Muf » 26 čer 2020 13:16

Připojuji se k výzvě....
P.D. :thumbup:

kedar

Příspěvekod kedar » 26 čer 2020 13:26

Také se připojuji k výzvě.
Na uctění památky Mišel.

PL8

Příspěvekod PL8 » 26 čer 2020 13:45

kedar píše:Také se připojuji k výzvě.
Na uctění památky Mišel.

Já taky.

Stars

Příspěvekod Stars » 26 čer 2020 13:57

PL8 píše:Já taky.

Ok v 8, také se připojuji

miirkaa

Příspěvekod miirkaa » 26 čer 2020 14:00

Já tam kopnu ruma!

Bikhu

Příspěvekod Bikhu » 26 čer 2020 14:07

Také jsem pro.

PCE.MAN

Příspěvekod PCE.MAN » 26 čer 2020 14:09

Já tady osobně neznám nikoho, ale zemřít tak brzy je šílená životní nespravedlnost - bohužel, život už je takový.
Tohle bych nepřál nikomu. Tak holka Goog luck!!!

Jakub82

Příspěvekod Jakub82 » 26 čer 2020 14:51

Jsem skoro abstinent (ano, jsem divný), ale dnes se taky připojím.
Kurňa mně to vážně vzalo.

Kiwi

Příspěvekod Kiwi » 26 čer 2020 15:04

Osobně jsem Mišel neznal, ale rád jsem četl její příspěvky. Rozhodně by se v takovém mládí odcházet nemělo.
Čest Tvojí památce.

Bubla

Příspěvekod Bubla » 26 čer 2020 15:17

Život prostě spravedlivý není.
I já se připojuji k výzvě.

Georgre

Příspěvekod Georgre » 26 čer 2020 15:26

Dejte si někdo za mě, já bych rád si vzal panáka, ale mám silné antibiotika, a na ty pít nemůžu bohužel :-( tak pokud si někdo dá za mě, tak se taky připojím k výzvě :-)
Věřím, že p. Dědek bude náš majitel :goodpost: :goodpost: a díky němu podepíše Kuba Nakly Nakládal a Robert Kousy Kousal, já to vím :rock: :rock: :rock: :party: :party:

Rahmed

Příspěvekod Rahmed » 26 čer 2020 15:57

Už jsem si pár rumů dal, takže jednoho už můžeš počítat za sebe... do večera to určitě ještě párkrát otočím...
Může se nám taková věc zdát jakkoliv nespravedlivá, ale takový je život. Hlavně si z toho vzít něco pro sebe, trošku přehodnotit své "problémy"...
Sbohem Mišel...

Stars

Příspěvekod Stars » 26 čer 2020 15:59

nová osa Pardubice - Vrchlabí - Nová Paka.....

https://hokej.cz/vrchlabi-se-dohodlo-s- ... ku/5049443

Dynamík Jistič

Příspěvekod Dynamík Jistič » 26 čer 2020 16:09

Hradec mám rád, čas od času tam jezdím, projdu se po městě, ale hokejově se cítím jako Pardubák. Klub mi není lhostejný, neustále jsem ho sledoval a v poslední době vůbec nebyl nadšenej z jeho výsledků. :wave:

https://www.sport.cz/hokej/extraliga/cl ... ull#hp-sez
A teď všichni najednou! Ať vypuknou ovace! Zakřičíme na ty sráče! Zakřičíme na ty sráče! Pardubice v extralize, Pardubice v extralize, Pardubice v extralize!! :wave:

Itchy

Příspěvekod Itchy » 26 čer 2020 16:19

Stars píše:nová osa Pardubice - Vrchlabí - Nová Paka.....

https://hokej.cz/vrchlabi-se-dohodlo-s- ... ku/5049443

Tyhle kroky se mne libi. Tomu se Salfo rika koncepce.

Itchy

Příspěvekod Itchy » 26 čer 2020 16:20

Dynamík Jistič píše:Hradec mám rád, čas od času tam jezdím, projdu se po městě, ale hokejově se cítím jako Pardubák. Klub mi není lhostejný, neustále jsem ho sledoval a v poslední době vůbec nebyl nadšenej z jeho výsledků. :wave:

https://www.sport.cz/hokej/extraliga/cl ... ull#hp-sez

Kubo, Nenakladej jim tolik :0)

Zpět na “Diskuzní forum”