Hokej

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Propulse

Re: Hokej

Příspěvekod Propulse » 02 črc 2020 14:02

Martin Frk:

Návrat do Česka neplánujete?

„Zatím ne. Nedávno jsem se o tom bavil s Tomášem Noskem z Vegas. Říkali jsme si, jestli by nás nelákalo třeba začít novou sezonu doma v Česku. Kdyby NHL začala až někdy v prosinci nebo v lednu, možná bych si chtěl zahrát už dřív. Zatím ale vůbec nevím. Obnášelo by to hodně formalit, zatím o tom nepřemýšlím. Těším se, až zase začnu v L. A. chodit na led a do posilovny. Moje budoucí manželka je navíc Kanaďanka, takže bych to musel hlavně probrat s ní.“ (usmívá se)

pepa

Příspěvekod pepa » 02 črc 2020 14:50

No, myslím, že průběh všech soutěží bude ještě zajímavý: https://www.sport.cz/fotbal/ceska-1-lig ... ull#hp-sez

Georgre

Příspěvekod Georgre » 02 črc 2020 14:58

pepa píše:No, myslím, že průběh všech soutěží bude ještě zajímavý: https://www.sport.cz/fotbal/ceska-1-lig ... ull#hp-sez

A to chci vidět, pokud začne NHL...jestli oni se vyvarují toho aniž by se někdo z hráčů nakazil, tam se to dalo čekat, že to buď do Ostravy nebo do Karviný přijde..
Věřím, že p. Dědek bude náš majitel :goodpost: :goodpost: a díky němu podepíše Kuba Nakly Nakládal a Robert Kousy Kousal, já to vím :rock: :rock: :rock: :party: :party:

Cavalera

Příspěvekod Cavalera » 02 črc 2020 17:36

Propulse

Příspěvekod Propulse » 02 črc 2020 18:10

Super vypraveni Petruzalka o jeho zacatcich a angazma v juniorce za morem a startu v NHL. Jeho rozhovor zacina od 23min. Jo a je tam ten chytrak Koreis. Nicmene Petruzalek me bavi, zajimave povidani.

https://youtu.be/dZVxw7x-Gms

subris

Příspěvekod subris » 02 črc 2020 18:26

.... #zadynamo

Stars

Příspěvekod Stars » 02 črc 2020 18:58

kedar

Příspěvekod kedar » 02 črc 2020 19:46

Tak Tronča zůstane na ostrovech ,byli tam s nim spokojený

subris

Příspěvekod subris » 02 črc 2020 20:27

https://www.hokej.cz/troncinsky-se-za-k ... nu/5049545

... Je to borec, geniální hráč, škoda, že tohle hráči, kteří sudicky nadelovaly kopu talentu, s tím neumí pracovat... Takový hokejový Honza Šimák
.... #zadynamo

tomaso25

Příspěvekod tomaso25 » 02 črc 2020 21:38

Dlouhý roky tu právem kritizujeme a taky se posmíváme supermanažerům Salfickýmu, Rohlíkovi nebo Šebkovi. Ale když se člověk podívá na Košice...

Klub byl celý roky bytostně závislej na jediným sponzorovi, místním ocelárnám, a ten teď zavřel kohout. Management tak přišel s úžasnou akci "komunitního klubu". Založil účet a vyzval fanoušky, aby za dva týdny (!) vybrali 700k euro. Z toho by se zaplatily dluhy za minulou sezonu a zároveň by se hradily náklady na sezonu budoucí. Jo a pokud firmy mají zájem o sponzoring, tak můžou zavolat na klub... Lidi jsou tam pěkně nasraný... Zatím se vybralo 2300...

Tamní management asi uvažuje podle hesla "fanoušci sobě" a sedí v kanclu a čeká na zázrak.

Sweník

Příspěvekod Sweník » 03 črc 2020 00:13

subris píše:https://www.hokej.cz/troncinsky-se-za-kanalem-la-manche-libil-v-sheffieldu-prida-dalsi-sezonu/5049545

... Je to borec, geniální hráč, škoda, že tohle hráči, kteří sudicky nadelovaly kopu talentu, s tím neumí pracovat... Takový hokejový Honza Šimák

V každém případě za něj už asi plné tabulky zpět také nedostaneme.. Ale přeji mu to. On tady zanechal silnou stopu. :thumbup: :pivko: :wave:

Oproti.. Jak že se ten hráč jmenoval, co za něj Dušan poslal přes mega Třinci a sám hráč nechápal, že to za něj někdo zaplatil, byť HoH mlžil, jak jen to šlo? Jasně, Roupec, odehrál tady šest zápasů.. A to se vyplatí! :-)))

Zlatý Tronča! Neskutečný borec, i kdyby chlastal dvacet piv za den, tam ty tabulky chápu a ani mi nevadí, že je už nikdy nezískáme zpět. On si na sebe vydělal na vstupném, protože jeho sledovat bylo často (minimálně něco přes jednu sezonu) naprosto úchvatné..

Edit: Neví někdo, jak to dopadlo s tím dresem, co potřeboval získat zpět? :-))

Georgre

Příspěvekod Georgre » 03 črc 2020 04:12

Trošku odbočím k fotbalu, asi nesrovantelné, ale my když nám vypadlo mužstvo museli jsme hrát s juniorama zápas nešel přeložit. Ano Karviná má 3 pozitivní na coronu, ale tak otestuju hráče, a když budou negativní, ať hrajou, nebo ať si to dohrajou s juniorama, nám šlo taky o sestup, tak jaký pak výhody, to je spravedlnost Svoboda je moc měkej šéf, říkám asi nesrovnatelné, ale podobné..
Věřím, že p. Dědek bude náš majitel :goodpost: :goodpost: a díky němu podepíše Kuba Nakly Nakládal a Robert Kousy Kousal, já to vím :rock: :rock: :rock: :party: :party:

subris

Příspěvekod subris » 03 črc 2020 04:37

Sweník píše:V každém případě za něj už asi plné tabulky zpět také nedostaneme.. Ale přeji mu to. On tady zanechal silnou stopu. :thumbup: :pivko: :wave:

Oproti.. Jak že se ten hráč jmenoval, co za něj Dušan poslal přes mega Třinci a sám hráč nechápal, že to za něj někdo zaplatil, byť HoH mlžil, jak jen to šlo? Jasně, Roupec, odehrál tady šest zápasů.. A to se vyplatí! :-)))

Zlatý Tronča! Neskutečný borec, i kdyby chlastal dvacet piv za den, tam ty tabulky chápu a ani mi nevadí, že je už nikdy nezískáme zpět. On si na sebe vydělal na vstupném, protože jeho sledovat bylo často (minimálně něco přes jednu sezonu) naprosto úchvatné..

Edit: Neví někdo, jak to dopadlo s tím dresem, co potřeboval získat zpět? :-))

... Myslíš tohoto??

https://hcdynamo.cz/clanek.asp?id=Obran ... dubic-7342

... To byla v té době ta semifinálova obrana??? :))
.... #zadynamo

kedar

Příspěvekod kedar » 03 črc 2020 05:37

subris píše:... Myslíš tohoto??

https://hcdynamo.cz/clanek.asp?id=Obran ... dubic-7342

... To byla v té době ta semifinálova obrana??? :))

Toho bych nechal Samohulovi zaplatit,už za ty kecy ....

jimmypop

Re: RE: Re: Hokej

Příspěvekod jimmypop » 03 črc 2020 06:38

kedar píše:Toho bych nechal Samohulovi zaplatit,už za ty kecy ....
MEI-STER-STÜCK

Obrázek

Stars

Příspěvekod Stars » 03 črc 2020 17:00

https://hokej.cz/sef-rodosu-teodoridis- ... ji/5049549

hezký rozhovor, zmiňuje tam Čáslavu, jak mu chutnala klobása :thumbup: a Jirku Malinského

Sweník

Příspěvekod Sweník » 03 črc 2020 20:00

Stars píše:https://hokej.cz/sef-rodosu-teodoridis-v-hokeji-mam-i-nepratele-ale-pozitivni-pocity-prevladaji/5049549

hezký rozhovor, zmiňuje tam Čáslavu, jak mu chutnala klobása :thumbup: a Jirku Malinského

Také jsem četl, ten pán je mi velmi sympatický. :thumbup:
Časymu se nedivím, že tam hrál. Napadlo mne, že ten "střelec" z rozhovoru by mohl teoreticky být i Sejček, pokud se chce hýbat. Přál bych jim ho, legenda se vším všudy.. Nebo třeba Starda? Uvidíme.. :-)

Jinak čutálisti další výhra, oni fakt snad postoupí.. :crazy:

Lukas

Příspěvekod Lukas » 03 črc 2020 22:12

Sweník píše:Také jsem četl, ten pán je mi velmi sympatický. :thumbup:
Časymu se nedivím, že tam hrál. Napadlo mne, že ten "střelec" z rozhovoru by mohl teoreticky být i Sejček, pokud se chce hýbat. Přál bych jim ho, legenda se vším všudy.. Nebo třeba Starda? Uvidíme.. :-)

Vyhra ale jaka sudi se k tomu postavil jak pof jestedem ve stredu :-D

subris

Příspěvekod subris » 03 črc 2020 23:20

Sweník píše:Také jsem četl, ten pán je mi velmi sympatický. :thumbup:

.. P. Teodoris dokázal hodně s klubem na pokraji konce... Ano, něco dotoho musel vrazit, ale jako člověk působí férové a hokej dělá pro radost. Navíc v jeho věku a zdravotnímu stavu respekt.. Vzhledem k tomu, že nějaké zápasy Rodosu sem viděl, mám nějaké info, jak klub funguje... Myslím, že hráčům dokáže vytvořit kvalitní podmínky, co se týče financí, ale požaduje od nich výkony.. Hodně věcí dělá sám, shání sponzory, hráče atd atd.. Nedělá to pro sebe, ani pro peníze, ale protože má rád hokej.. Takove lidi obdivuji a mají můj respekt.. Takový zkušený matador, ale i Šesták by se mohli od něj učit. Přál bych si tam toho Sejka vidět, zatím sem ho tam viděl jen v dresu Vrchlabí, stejně jak Rolase.
.... #zadynamo

digitalmouse
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod digitalmouse » 04 črc 2020 01:06

Lukas píše:Vyhra ale jaka sudi se k tomu postavil jak pof jestedem ve stredu :-D

Co si budeme nalhávat, výhra Pardubek povinná. Což mi ale jako "Chrudimákovi" vůbec nevadí, protože...

- Chrudim aktuálně nemá kádr na to hrát špičku tabulky, natož nějak, i herně, konkurovat Pardubicím. I když to jsou "jen" lidi...
- Nejsou tady na to ani peníze ani stadion
- Čili tu nejsou ani přehnaný ambice atd. atd....
- Kolegiální "výpomoc"? ...

Postup jim přeju, ne že ne.

Jen otázka...co se stalo, že se město dlouhá léta nestaralo všeobecně o "svá" sportoviště? Fotbal, atletika, ...?
:salfa: a spol. VEN!

Georgre

Příspěvekod Georgre » 04 črc 2020 01:12

digitalmouse píše:Co si budeme nalhávat, výhra Pardubek povinná. Což mi ale jako "Chrudimákovi" vůbec nevadí, protože...

- Chrudim aktuálně nemá kádr na to hrát špičku tabulky, natož nějak, i herně, konkurovat Pardubicím. I když to jsou "jen" lidi...
- Nejsou tady na to ani peníze ani stadion
- Čili tu nejsou ani přehnaný ambice atd. atd....
- Kolegiální "výpomoc"? ...

Postup jim přeju, ne že ne.

Jen otázka...co se stalo, že se město dlouhá léta nestaralo všeobecně o "svá" sportoviště? Fotbal, atletika, ...?

Fotbal super, ale nejlepší byl rozhovor hráče Chrudimi jméno mi vypadlo, cituji "já jsem byl do půl 4 v práci, takže dobrý" borec, fárá 8 hodin a pak se jde ještě na 2 hodinky zpotit, 2 ligový klub, by člověk řekl, že tam jsou profící všichni, když o tom mluví...to se mi líbilo a ještě dal gól, sice nevýherní, ale jo proč ne..

Mech

Příspěvekod Mech » 04 črc 2020 05:08

Napadlo mne, že ten "střelec" z rozhovoru by mohl teoreticky být i Sejček, pokud se chce hýbat. Přál bych jim ho, legenda se vším všudy.. Nebo třeba Starda?
Starda hraje za Trutnov

Georgre

Příspěvekod Georgre » 04 črc 2020 09:56

A je to tady: https://www.sport.cz/hokej/nhl/clanek/1 ... paign=null

situace v USA se zhoršuje, budou blázni, když to dohrají :-) Zdraví by mělo dostat přednost, před prachama..

Ondra

Příspěvekod Ondra » 04 črc 2020 10:18

Mech píše:Napadlo mne, že ten "střelec" z rozhovoru by mohl teoreticky být i Sejček, pokud se chce hýbat. Přál bych jim ho, legenda se vším všudy.. Nebo třeba Starda?
Starda hraje za Trutnov
To je pěkná blbost. Ani jeden už na extraligu nemá.

Odesláno z mého SM-A705FN pomocí Tapatalk

Sweník

Příspěvekod Sweník » 04 črc 2020 10:26

Ondra píše:To je pěkná blbost. Ani jeden už na extraligu nemá.

Odesláno z mého SM-A705FN pomocí Tapatalk

Pokud se nepletu, Dvůr Králové zatím extraligu dospělých nehraje. :-))

Zpět na “Diskuzní forum”