Hokej

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Adam

Re: Hokej

Příspěvekod Adam » 20 zář 2020 21:30

subris píše:https://isport.blesk.cz/clanek/hokej-tipsport-extraliga/384530/dynamo-po-vyhre-dupalo-ve-dverich-tak-uz-nas-pustte-na-dekovacku.html

To chtěj říct, že maj jenom 2 varianty přesilovky - všechno na Nakládala, a když je obsazenej, tak improvizace?

stará hokejka

Příspěvekod stará hokejka » 20 zář 2020 21:55

Sweník píše:Tvl, co udělal Kousal? Zavřel protihráči cestu u mantinelu, nedovolené bránění, budiž.. Ale za kecy je desítka, ne?

No, tak když jsme ten tým, otočka bez Kousala by neměla být problém, ne? ;-)

Tu desítku za kecy dostal už na ledě, do kabin ho poslal až z trestný, po několikerým extempore s hokejkou a mantinelem :))
Sice si to odpustit mohl, ale na druhou stranu to dalo mužstvu potřebnej impulz.

stará hokejka

Příspěvekod stará hokejka » 20 zář 2020 22:02

Pida11 píše:Koho bych ale pochvalil, tak mladej Hradek.. Na to kolik mu je, tak me prijde, ze hraje se skvelym prehledem, k tomu ma rychlost. Verim, ze tady roste opravdu skvelej bek..
Kantor dnes chytil co mel, nevim ten mistni hejt na nej... Loni nam vychytal extraligu, dneska taky vyhru. Zase trochu objektivity, i kdyz vas oblibenec kvuli tomu sedi.

No vylepsit jednoznacne presilovky na pristi zapasy a pokud budou hrat aktivne jak dnes, tak verim, ze to pujde.

Ano, Hrádek docela slušně. Zrovna tak dnes, spíše teda až v druhý půlce zápasu (kupodivu, protože se mi do teď vůbec jeho hra nelíbila) Vála, vyhrával souboje u mantinelu a získával puky.
A ach ta produktivita a jalový kroužení v rozích bez střela a tlaku do brány. Přesilovky stále příšerný.

Na zápase byl Koffer.

tomaso25

Příspěvekod tomaso25 » 21 zář 2020 09:05

„Když jsem poslouchal vyjádření politiků během neděle, tak je možné, že návštěvy na hokeji omezí úplně. Nechají se jenom divadla, kde jsou lidé ticho. Myslím si, že stadiony se škrtnou úplně. Je to špatné, nevypadá to pro nás vůbec dobře,“ zachmuřeně reagoval na vývoj protipandemických opatření pardubický majitel Petr Dědek.

„Můj pohled je, že nám nezbude asi nic jiného, než hrát dál. Kdybychom zastavili soutěž, nevěděli bychom dopředu, kdy se situace zlepší. Tenhle krok by ohrozil existenci hokeje. Diváci by se pak holt museli dívat nějakou chvíli v televizi. Hokej musí jet, musí.“

Odkládat by se mohlo do nekonečna, až by se zjistilo, že není kam uhnout a zápasy nelze odehrát. Tím pádem by si extraliga škrtla další velké peníze ze sponzorského plnění. „Hlavně doufám, že přežije hokej. Není řešení nehrát, když nebudeme mít přímo na stadionu lidi,“ dodal Dědek.

Ken měl jít po volbách, jde už teď, protože je potřeba obětovat pěšce. Teď nastoupí plukovník.

tau

Příspěvekod tau » 21 zář 2020 09:27

tomaso25 píše:Ken měl jít po volbách, jde už teď, protože je potřeba obětovat pěšce. Teď nastoupí plukovník.

Přesně tak... Estébákovi klesají preference (v posledním průzkumu cca -5 procent) tak potopí naivního troubu a ještě na něj všechny ty svý boty a přehmaty hodí... Dnes večer má gauner mít "zásadní" projev.....
Ministrem udělají Prymulu a v tu chvíli se na hokej budem dívat leda tak v bedně.....

Muf

Příspěvekod Muf » 21 zář 2020 09:32

tomaso25 píše:„Když jsem poslouchal vyjádření politiků během neděle, tak je možné, že návštěvy na hokeji omezí úplně. Nechají se jenom divadla, kde jsou lidé ticho. Myslím si, že stadiony se škrtnou úplně. Je to špatné, nevypadá to pro nás vůbec dobře,“ zachmuřeně reagoval na vývoj protipandemických opatření pardubický majitel Petr Dědek.

„Můj pohled je, že nám nezbude asi nic jiného, než hrát dál. Kdybychom zastavili soutěž, nevěděli bychom dopředu, kdy se situace zlepší. Tenhle krok by ohrozil existenci hokeje. Diváci by se pak holt museli dívat nějakou chvíli v televizi. Hokej musí jet, musí.“

Odkládat by se mohlo do nekonečna, až by se zjistilo, že není kam uhnout a zápasy nelze odehrát. Tím pádem by si extraliga škrtla další velké peníze ze sponzorského plnění. „Hlavně doufám, že přežije hokej. Není řešení nehrát, když nebudeme mít přímo na stadionu lidi,“ dodal Dědek.

Ken měl jít po volbách, jde už teď, protože je potřeba obětovat pěšce. Teď nastoupí plukovník.

Tady doplním i vyjádření R.Svobody ze Zlína, který trochu nadneseně říká, že to nyní zastavit a nehrát by mohlo také znamenat, že za rok nebude hokej nikoho zajímat.

Je to sice nadnesené a možná i trochu utopické si myslet, že něco co funguje dlouhá desetiletí najednou zmizí, ale za mne by se úplné přerušení soutěžního ročníku rovnalo " ráně z milosti profesionálnímu sportu" :think: , zvláště v našich podmínkách.
P.D. :thumbdown:

mach

Příspěvekod mach » 21 zář 2020 09:35

tau píše:Přesně tak... Estébákovi klesají preference (v posledním průzkumu cca -5 procent) tak potopí naivního troubu a ještě na něj všechny ty svý boty a přehmaty hodí... Dnes večer má gauner mít "zásadní" projev.....
Ministrem udělají Prymulu a v tu chvíli se na hokej budem dívat leda tak v bedně.....

A v plynových maskách..

tomaso25

Příspěvekod tomaso25 » 21 zář 2020 09:41

tau píše:Přesně tak... Estébákovi klesají preference (v posledním průzkumu cca -5 procent) tak potopí naivního troubu a ještě na něj všechny ty svý boty a přehmaty hodí... Dnes večer má gauner mít "zásadní" projev.....

To zas budou babičke, dědečke, rouške, best in covid, všetko posrali jiný, som člověk s vysokou morálke...

Akorát s tím plukovníkem si moc nepomůže. To bude ministr hradní skvadry, který už nějaký volby na srdéčku neleží. A plukovník to bude sekat. To preference moc nevylepší...

Včera večer(v noci) jsem se podíval na velkou část hokeje na čt sport, abych viděl rozdíl mezi tím, jak to člověk vidí na zimáku a jak v tv. Přes velký rezervy v přesilovkách, tak v podstatě v každý byla jedna gólovka. Někdy od hrozných přesilovek k využitým třem za zápas chybí pár centimetrů... Kousy tekl už na konci druhý třetiny, kdy byl v jasný šanci faulovanej a nic. A jestli se bude pískat striktně nedovolený bránění jako to jeho na Gulaše, tak se bude hrát 60 minut ve třech...

Orosená_desítka

Příspěvekod Orosená_desítka » 21 zář 2020 09:53

Za politiku ode mne máte černý puntík.

A teď k hokeji : Užívejme, žijme přítomností, včera byl konečně extraligový hokej, my tam mohli být, krásně jsme si zafandili, porazili jsme soupeře ze skupiny 4 až 7... Prostě OK !!! Mouchy kluci vychytají. Je tam dobrá parta, je velká konkurence... Co vís si může pardubický fanoušek přát.

P.S. Komentovat ostatní záležitosti nehokejové které nemohu nijak ovlivnit nebudu, nic to neřeší. Ale tahat do tohoto politiku je to nejhorší co v této nelehké situaci dělat. HOWGH.

Buďte usměvaví, spokojení, vše co se v životě děje bude jednou jen vzdálená minulost a jen jedna stránka v Dějepisu.
Takže klid, hlavy vzhůru !

My jsme DYNAMO ! Pěkně zdravé sebevědomí. Máme extraligu, máme konkurenceschopný tým, co víc si přát. Jsme jedna velká rodina !!!
Přátelé kamarádi přeji krásný týden !!! Vaše Orosená desítka. :pivko:

A ještě dodávám : Nový pane majiteli klubu, moc za sebe děkuji, že jste do toho šel a že už nebudeme otloukánci a pořádně si zase zatočíme šálami !!! Ode mne velký respekt. Co by za vás jinde dali... Jsem rád, že jsme zase standartní kvalitní extraligový tým. Navíc s "nejlepšími fanoušky" !!!

stará hokejka

Příspěvekod stará hokejka » 21 zář 2020 09:58

Kdyby se hokej nedejbože zastavil úplně, tak nemám strach, že by se na něj zapomnělo, já za sebe bych se na něj o to víc neskutečně těšil.
Samozřejmě si ale přeju, pokud to bude nějakým způsobem schůdné, aby se hrál a mohli jsme na něj hlavně chodit.

Včera jsem se zeptal dvou chlápků který neměli roušku, co si myslí o tom, že si ji přes turnikety nasadí a potom zas sundají, jestli si nemyslí, že by to mohli třeba zkazit i ostatním.
Koukali jak telata a že jim to nikdo nebude nařizovat.
Oponoval jsem, ať jsou teda frajeři a neberou si ji ani přes turniket. To by je prý nechtěli ale pustit dovnitř.
Včera ale drtivá většina lidí roušky měla, jen sem tam nějaký jedinec ne.
No nakonec nám případná disciplína v tom nošení na stadionu, stejně možná bude houby platná a stopnou nám vstup :(

S ministrem to bude jedno, ať tam bude kdokoliv, stejně to nikdy nebude tak, aby to vyhovovalo všem a tak ty "druhý" budou vždycky řvát, tak si jen můžeme přát, abychom v tom případě jako hokejová komunita (nebo sportovní), byli mezi těma, kterým se toho nezkurví moc.

Muf

Příspěvekod Muf » 21 zář 2020 10:17

Tak jsem se podíval opakovaně na Kousyho vyloučení a byť mne to v reálu přišlo "na hraně", tak musím uznat, že on Gulaše normálně přebruslil a nijak ho neatakoval.

Dle stejného postupu by musel rozhodčí vylučovat prakticky v každém střídání.....

Vyloučení bylo tedy hodně přísné. Když připočtu další dva evidentní a nepotrestané fauly na Kousala během zápasu, tak se nedivím, že neudržel nervy.

Orosená_desítka

Příspěvekod Orosená_desítka » 21 zář 2020 10:22

Muf píše:Tak jsem se podíval opakovaně na Kousyho vyloučení a byť mne to v reálu přišlo "na hraně", tak musím uznat, že on Gulaše normálně přebruslil a nijak ho neatakoval.

Dle stejného postupu by musel rozhodčí vylučovat prakticky v každém střídání.....

Vyloučení bylo tedy hodně přísné. Když připočtu další dva evidentní a nepotrestané fauly na Kousala během zápasu, tak se nedivím, že neudržel nervy.

On pan Gulaš vůbec už víc povídá s rozhodčími než hraje... A neříkal on že v nesestupové soutěži hrát nebude ???? :whistle: :whistle:

PL8

Příspěvekod PL8 » 21 zář 2020 10:29

Tak černý puntík? No, byl jsem na ně zvyklý odedávna...
Pro mě je důležitá jiná věc: Ať nelžou, ať mi řeknou, co vědí, protože si nemyslím, že nějakej načesanej blbeček má právo vědět a já ne, jen proto, že sedím, nedůležitej, v provincii... Má smysl promoření? Bez ohledu na kapacity zdravotnických zařízení. Už dávno si všichni mohli platit "drobné" návštěvy "po doktorech" a mohly být prostředky na "velké" případy. Na to nepotřebuji žádné speciální vzdělání (a kdo ho vlastně u nás má, když rozhoduje posraná černopuntíkatá politika?). Ale jestli tvrdí, že promoření nefunguje, a pak mi kapacity, kterým jsem schopen a ochoten věřit (pro to, co dovedou a co mají za sebou) řeknou, že promoření funguje, že minimálně na nějakou relativně delší dobu imunitu posílí, ale že je obecně strach, že se zahltí zdravotnická zařízení a nezvládnou to, tak jak to mám brát?
Celý život jsem se choval "hygienicky" a odpovědně, nemám s tím problém, a čekám to od druhých. Myslíte si, že očkování proti chřipce vás 100% ochrání před chřipkou? Tak si to, při tom očkování a při platbě, nechte písemně s podpisem potvrdit. A uvidíte sami, jak to s tím je. Právě tak nás ani budoucí vakcína 100% neuchrání před Covidem nebo jiným virem.
Je potřeba hrát a je potřeba chodit ve velkém na zimáky. Jestli ne, pak ani do obchoďáků a ani jinam. A umělcům a sportovcům žádná státní podpora. Prostě budeme žít tak, abychom si mysleli, že děláme všechno pro zdraví nás a našich nejbližších. A ono se uvidí. Nevidím důvod, proč by nějaká šmíra měla dostávat od státu odškodnění. Před 100 lety umřelo na chřipku 100,000,000 lidí...

Orosená_desítka

Příspěvekod Orosená_desítka » 21 zář 2020 11:05

PL8 píše:Tak černý puntík? No, byl jsem na ně zvyklý odedávna...
Pro mě je důležitá jiná věc: Ať nelžou, ať mi řeknou, co vědí, protože si nemyslím, že nějakej načesanej blbeček má právo vědět a já ne, jen proto, že sedím, nedůležitej, v provincii... Má smysl promoření? Bez ohledu na kapacity zdravotnických zařízení. Už dávno si všichni mohli platit "drobné" návštěvy "po doktorech" a mohly být prostředky na "velké" případy. Na to nepotřebuji žádné speciální vzdělání (a kdo ho vlastně u nás má, když rozhoduje posraná černopuntíkatá politika?). Ale jestli tvrdí, že promoření nefunguje, a pak mi kapacity, kterým jsem schopen a ochoten věřit (pro to, co dovedou a co mají za sebou) řeknou, že promoření funguje, že minimálně na nějakou relativně delší dobu imunitu posílí, ale že je obecně strach, že se zahltí zdravotnická zařízení a nezvládnou to, tak jak to mám brát?
Celý život jsem se choval "hygienicky" a odpovědně, nemám s tím problém, a čekám to od druhých. Myslíte si, že očkování proti chřipce vás 100% ochrání před chřipkou? Tak si to, při tom očkování a při platbě, nechte písemně s podpisem potvrdit. A uvidíte sami, jak to s tím je. Právě tak nás ani budoucí vakcína 100% neuchrání před Covidem nebo jiným virem.
Je potřeba hrát a je potřeba chodit ve velkém na zimáky. Jestli ne, pak ani do obchoďáků a ani jinam. A umělcům a sportovcům žádná státní podpora. Prostě budeme žít tak, abychom si mysleli, že děláme všechno pro zdraví nás a našich nejbližších. A ono se uvidí. Nevidím důvod, proč by nějaká šmíra měla dostávat od státu odškodnění. Před 100 lety umřelo na chřipku 100,000,000 lidí...

Nechtějte vědět co si o tom myslí knihovník, řezník, vaše kadeřnice, hospodský, zubař, ale taktéž ani chirurg, neurolog (i když je to ve svém oboru kapacita). Tohle je speciální obor, takže koho se ptát je jasné.
Mluvil jsem o víkendu se dvěmi MuDr. Oba se shodli nezávisle na sobě, že mají svůj obor v kterém jsou odborně zdatní a že by nikdy veřejně nekomentovali něco, v čem nemají svou kvalifikaci a znalosti a zkušenosti.
Takže tak.. A protože odpovědi na otázky na které se všichni ptají ještě nejsou tak nelze odpovědět. Bohužel. Ale v budoucnu již odpovědi znát budem. Charakterizuje to jedno slovo : Trpělivost. Což v dnešní rychlé době je slovo jako červený hadr na býka...

hcpcefan

Příspěvekod hcpcefan » 21 zář 2020 11:50

Hrací mají zakazano mluvit,ze na webu nejsou rozhovory,kor po vyhre?

dani.12

Příspěvekod dani.12 » 21 zář 2020 11:59

Tak já uhnu od toho dnešního těžkého tématu a vrátím se k našemu Déčku.

Nevím jak vám, ale mně se takhle velký a s takovým zajímavým odleskem v televizi hodně líbilo. Děti sice pravily: "To teď nejde poznat, že to jsou Pardubice....", ale všeho do času, za chvíli se nad tím nikdo nepozastaví.

tomaso25

Příspěvekod tomaso25 » 21 zář 2020 12:11

dani.12 píše:Tak já uhnu od toho dnešního těžkého tématu a vrátím se k našemu Déčku.

Nevím jak vám, ale mně se takhle velký a s takovým zajímavým odleskem v televizi hodně líbilo. Děti sice pravily: "To teď nejde poznat, že to jsou Pardubice....", ale všeho do času, za chvíli se nad tím nikdo nepozastaví.

Taky jsem si všiml, že barva loga na dresech je reflexní. Naživo to bylo ještě výraznější. Když se hráč sklonil k buly, logo najednou skoro zasvítilo. Za mě je to zajímavej nápad.

Zároveň mě včera ještě pobavila předbranková potyčka mezi Rhettem a Vojtou Budíkem, respektive zvláštní taktika Budíka, kdy se nejdřív pověsil na Rhetta, sundal mu helmu, a když mu Rhett vyklouznul a hrozila potyčka z očí do očí, tak mu Budík před obličejem začal máchat oběma rukama a Hollanda se snad ani pořádně nedotkl. Ten si však místo našel a jednu lehkou do ksichtu mu jako odvetu za sundání helmy dal. :-)

Muf

Příspěvekod Muf » 21 zář 2020 12:17

Docela mne štve cena přenosu na hokejce. :thumbdown:

Svoje permice jsem si zaplatil a beru jako fakt, že se prostě na hokej nedostanu, ale suma za lehce průměrný přenos je teda vážně chuťovka.

Já bych o tom přemýšlel snad v momentě, kdy uvidím transparentně, že tato částka byla poskytnuta mému oblíbenému klubu...

Teď je tato informace trochu tajemná, respektive nezjistím, kolik v součtu na základě sledujících šlo mému klubu - to by mne třeba zajímalo.

Např. utkání Kometa : Pce (250 000 Kometě : 180 000 Pardubicím)......

Já rozhodně nechci živit prasátka v BPA :thumbdown:

Štenkovan

Příspěvekod Štenkovan » 21 zář 2020 12:51

Juniori v karantene a nikde ani zminka.

woe

Příspěvekod woe » 21 zář 2020 13:16

Mně to přišlo jako normální zápas na začátku sezóny. Plzeň je těžší soupeř, takže s dvěma body spokojenost.

PL8, četl jsem, že sleduješ NHL. Podle mého to Dallas rychle pořeší. Tampa měla s NYI namále. Kdyby se šlo do sedmého zápasu, tak si myslím, že by to nedali.
:rolas: díky za vše, Kapitáne!

Borek

Příspěvekod Borek » 21 zář 2020 13:28

dani.12 píše:Tak já uhnu od toho dnešního těžkého tématu a vrátím se k našemu Déčku.

Mně ne... Nejsem žádnej nevděčnej parchant a Dědkovi jsem za loňskou záchranu a (očekávanou) stabilizaci klubu vděčnej, tohle se ale nepovedlo. Záře ani zkosení na tom nic nezmění. Jinak včera jsme bod ztratili, teď bysme jich měli šest udělat, jestli nás klukovník nezastaví.
Na hokej jsem se dostal do Litvínova, na ledě všechno při starým, ale beru, že k tý jejich jalový produktivitě přispěl i Mazanec. Moc lepších gólmanů v lize není. A na tu žebrotu nekoukatelnou se chvílema dalo i koukat, snad to brzy přejde.

Orosená_desítka: Taky jsem vyrůstal s černejma puntíkama, dneska by ta barva neprošla... ale zas máme jiný možnosti, viz zpráva dne: "Švédská značka Kön představila kolekci genderově neutrálního spodního prádla."
Nejsem objektivní, jsem fanoušek.

Itchy

Příspěvekod Itchy » 21 zář 2020 13:34

woe píše:Mně to přišlo jako normální zápas na začátku sezóny. Plzeň je těžší soupeř, takže s dvěma body spokojenost.

asi tak.

Připomenu v posledních 3 letech, první 3 zápasy doma máme statistiku 9z, 7 proher, 1 výhra po nájezdech (Kometa), 1 výhra za 3 body (Kladno)

papo 33

Příspěvekod papo 33 » 21 zář 2020 14:36

[quote="Muf"]Docela mne štve cena přenosu na hokejce. :thumbdown:

Svoje permice jsem si zaplatil a beru jako fakt, že se prostě na hokej nedostanu, ale suma za lehce průměrný přenos je teda vážně chuťovka.

Predpokladam, ze novy minister a Hamacek to velmi skoro odpiskaju a zostane nam tato alternativa. Myslis, ze ak sa rozhodnem sumu za permanentku klubu ponechat, bude naivne po klube pozadovat aspon zabezpecenie online prenosu pre tychto "permanentkarov"? Je mi to v podstate jedno, ci to bude hokejka, O2 alebo tispsport..

Lukas

Příspěvekod Lukas » 21 zář 2020 14:48

papo 33 píše:

Na sledování doporučím tipsport vsadíte za 30 kč a sledujete měsíc co chcete ve stejný kvalitě jako hokejka :pivko:

papo 33

Příspěvekod papo 33 » 21 zář 2020 14:59

Lukas píše:Na sledování doporučím tipsport vsadíte za 30 kč a sledujete měsíc co chcete ve stejný kvalitě jako hokejka :pivko:

Ja to na tipsporte sledujem, pokial nie som na zimaku. Co som chcel zmienit je fakt, ze nerad podporujem takuto spolocnost, ak si zaplatim permanentku ale na hokej nebudem moct. Pripadne ak by klub zabezpecil nejaky stream..
V podstate suhlasim s Mufom, kde podporujes sazkovku, netusis kam tie peniaze tecu, o kvalite prenosu nehovoriac. Nieco v tomto zmysle by som od klubu ocenil..

Zpět na “Diskuzní forum”