Hokej

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

PL8

Re: Hokej

Příspěvekod PL8 » 21 zář 2020 15:29

ad) <woe>,
sleduju NHL pravidelně, ale nejsem ten odborník, který má v malíku hráče a výsledky za dvě sezóny dozadu. Já sleduju hlavně typ hokeje a snažím se přijít na to, proč je ten hokej hezký a zábavný a proč mi to někdy (častokrát) u nás připadá rozhárané a neučesané.
Islanders byli mým prvním oblíbeným týmem NHL, když mi bylo asi 16 let a poprvé jsem se dostal i k nějakým "artefaktům" z NHL nebo z hokejového Západu (původní logo hokejek KOHO, Bauer...). Nevěděl jsem o Islanders nic, ale to logo bylo (a pořád je) fantastické... Pamatuju, jak jsme dělali papírové šablony (a špendlíky je fixovali na trička), pak je stříkali laky na auta...
Asi s tebou nebudu zcela souhlasit, že Tampa je letos řízla "náhodou". Fakt jsem to sledoval po hokejové stránce a Tampa mi připadala absolutně jistá s kotoučem. Méně zkažených přihrávek a víc času ve třetině Islanders. Už jsem si kolikrát říkal, že jim dá Tampa rychtu a vždycky do Ostrovani dokázali zastavit, to je fakt, ale řekl bych, že Tampa byla opravdu lepší. Ani Dallas podrobně neznám, ale překvapilo mě, že se dostali přes Vasilevského. Chudobin vypadá jak z Chrudimi, ale asi to fakt bude dlouhá série. Dallas má velké hráče, těžko se přes ně přechází. Je fakt, že ani Palát ani Kučerov si neškrtli, zato Radulov je hodně nahoře a přitom mezi svými vypadá jako malý kluk (185cm)... Mám pocit, že Tampa je hokejovější.

woe

Příspěvekod woe » 21 zář 2020 17:47

PL8 v pohodě, je to jen o mém dojmu. Tampa se pokoušela v pátém zápase s NYI pošetřit Pointa, ale nakonec ho do šestého nasadili, už si nebyli tak úplně jistí. Poslední třetinu šestého zápasu už šlapali vodu, tam to smrdělo hodně často a pokud by se hrál sedmý zápas, tak bych si na NYi i vsadil. Obrazně, protože nesázím :)
NYI hráli fyzický hokej, za zápas přes 60 hitů...střel měla Tampa víc, ale NYI dobře blokovali. Byli v laufu. A Tampa se bála.

První finále a první lajna Tampy Ku -2, Pa -2, Po -3 .... síla. I když zrovna Palát má myslím něco s tím nastřelenym kotníkem a Point? Prostě to není on. Přijde mi zabržděný (nedoléčené zranění?)

Dallas, to jsou chasníci a v tom prvním zápase na mě dělali dojem, že mají víc sil. I když. Déle odpočívali. Tampa s NYI vyhrála první zápas 8:2 a to teda lítali. Taky měli víc odpočinku.
:rolas: díky za vše, Kapitáne!

mach

Příspěvekod mach » 21 zář 2020 17:56

woe píše:PL8 v pohodě, je to jen o mém dojmu. Tampa se pokoušela v pátém zápase s NYI pošetřit Pointa, ale nakonec ho do šestého nasadili, už si nebyli tak úplně jistí. Poslední třetinu šestého zápasu už šlapali vodu, tam to smrdělo hodně často a pokud by se hrál sedmý zápas, tak bych si na NYi i vsadil. Obrazně, protože nesázím :)
NYI hráli fyzický hokej, za zápas přes 60 hitů...střel měla Tampa víc, ale NYI dobře blokovali. Byli v laufu. A Tampa se bála.

První finále a první lajna Tampy Ku -2, Pa -2, Po -3 .... síla. I když zrovna Palát má myslím něco s tím nastřelenym kotníkem a Point? Prostě to není on. Přijde mi zabržděný (nedoléčené zranění?)

Dallas, to jsou chasníci a v tom prvním zápase na mě dělali dojem, že mají víc sil. I když. Déle odpočívali. Tampa s NYI vyhrála první zápas 8:2 a to teda lítali. Taky měli víc odpočinku.

Krásná analýza, ještě ve prospěch Dallasu hraje Khudobin= velká forma a zkušenosti
Vasilevsky= kvalita ale poměrně mladý a těch zkušeností zatím tolik nepobral ale i tak mu věřím.
Ale i tak vsadím na Lightning... :thumbup:

subris

Příspěvekod subris » 21 zář 2020 18:06

... nechci malovat čerta na zeď, ale trochu mě dnes zatrnulo, když jsme se s kamarády bavili o nižších soutěžích, Vrchlabí, Dvůr, Trutnov, Nová Paka a teď i Hronov. A jeden kámoš co o tom něco ví, tak když sem se ho ptal s kým to chce ten Hronov hrát, když na II. Ligu trénují tak sotva měsíc, a on říkal, že tam sehnali přes nějaké agenty asi 6 Rusaku a že pro ně je Hronov jen přestupní zastávka a že je třeba vymění pak i za nějakyho junka. Tak sem si říkal, jestli už Dusa nerozhazuje sítě...
.... #zadynamo

woe

Příspěvekod woe » 21 zář 2020 18:25

@mach

Já nesázím, ale preji to Bolts. Jejich první lajna mě letos v play off bavila. Palátovi bych to fakt moc přál

A furt tam visí rok 99 a negól Hašanovi .. Brett Hull, kdo pamatujete...i když, ta sestava Stars...skvělý jména, mimo jiné: Ed Belfour, Roman Turek, Derian Hatcher, Craig Ludwig, Darryl Sydor, Richard Matvichuk, Sergej Zubov, Mike Modano, Derek Plante, Guy Carbonneau, Joe Nieuwendyk, Mike Keane, Jamie Langenbrunner, Brett Hull, Jere Lehtinen

Druhý zápas napoví hodně, těším se
:rolas: díky za vše, Kapitáne!

Gumid

Příspěvekod Gumid » 21 zář 2020 18:25

papo 33 píše:Pripadne ak by klub zabezpecil nejaky stream..

Muf
to před nějakou dobou řešil, nejde to. Práva vlastní BPA.

PL8

Příspěvekod PL8 » 21 zář 2020 18:37

Začátek konce letošní(?) sezóny:

https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/koro ... omaci_lesa

Škoda, měl by se hrát durch...

Gumid

Příspěvekod Gumid » 21 zář 2020 19:34

Nové HDP s Richtrem.
Liberec a Budějovice jsou na čele se 6 body.

Obrázek

Sweník

Příspěvekod Sweník » 21 zář 2020 20:05

PL8 píše:Začátek konce letošní(?) sezóny:

https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/koro ... omaci_lesa

Škoda, měl by se hrát durch...

Covidioti, to tady nemohlo a nemůže dopadnout jinak..

https://a2larm.cz/2020/09/hygienicka-op ... icovid-19/

Shodou okolností tohoto člověka trochu znám a nemám důvod mu nevěřit. Ale jasné, veřejnost dnes preferuje kardiochirurgy, zubaře a tak. Ti jsou přece taky "dochtoři", určitě tomu rozumí víc než nějaký profesor "lampasák, zelený mozek, atd.", který byl rektorem vojenské univerzity, obor studuje již dlouho a možná ví, o čem mluví .. :-)))

stará hokejka

Příspěvekod stará hokejka » 21 zář 2020 20:29

Gumid píše:Nové HDP s Richtrem.
Liberec a Budějovice jsou na čele se 6 body.

Obrázek

A Káca za nás odchytal zápas s Plzní :)))

PL8

Příspěvekod PL8 » 21 zář 2020 20:49

Sweník píše:Covidioti... Shodou okolností tohoto člověka trochu znám a nemám důvod mu nevěřit. Ale jasné, veřejnost dnes preferuje kardiochirurgy, zubaře a tak. Ti jsou přece taky "dochtoři", určitě tomu rozumí víc než nějaký profesor "lampasák, zelený mozek, atd.", který byl rektorem vojenské univerzity, obor studuje již dlouho a možná ví, o čem mluví .. :-)))

Pro mě je největší problém v tomhle: Když byl na jaře Prymula jmenován do krizové rady, myslel jsem si, že on bude dočasně řídit republiku. Právě díky vzdělání v oboru. Že bude mít navrch i nad Babišem. A co se stalo? Dopoledne něco řekl a večer to Babiš "poupravil" s tím, že "moje vláda" to zvládá nejlépe na světě. A Prymula držel hubu. To je ten problém. Já čekal, že Babiše utře a že nás budou informovat přesně jak popisuje ten Trnka v Alarmu - v Německu. (Díky za odkaz, takhle nějak si to představuji.). A Prymula se spokojil se stavem. Pak ho Babiš odstřelil prostřednictvím "psa pana Foustky" Adama Vojtěcha. Teď se to vrací.
Jenže mezi tím, a to se na mě nezlob, protože experti lhali, jsem docela ochotně uvěřil "kardiochirurgům", protože jsou to taky "dochtoři". Vím, že nejsou přímo z oboru, ale to my taky nejsme z hokeje? Nebo jo?

Gumid

Příspěvekod Gumid » 21 zář 2020 20:51

stará hokejka píše:A Káca za nás odchytal zápas s Plzní :)))

a Gulaš vůbec nehrál za Plzeń. :wave:

jimmypop

Re: RE: Re: Hokej

Příspěvekod jimmypop » 21 zář 2020 20:52

Gumid píše:
a Gulaš vůbec nehrál za Plzeń. :wave:
Hosi, to si vymejslite nebo fakt zaznelo?? Si to snad pustim

stará hokejka

Příspěvekod stará hokejka » 21 zář 2020 21:05

Gumid píše:a Gulaš vůbec nehrál za Plzeń. :wave:

Přitom logo je správně :)))

stará hokejka

Re: RE: Re: Hokej

Příspěvekod stará hokejka » 21 zář 2020 21:09

jimmypop píše:Hosi, to si vymejslite nebo fakt zaznelo?? Si to snad pustim

Pust, ani nemusíš celý, je to oboje úplně na začátku :))

Lík37

Příspěvekod Lík37 » 21 zář 2020 21:14

Jo, jo Prymula - Big Pharma, Biovomed, SmithKline Beecham, Wyeth, GSK Biological Rixensaart Belgium, GSK s.r.o., Pfizer, Sanofi Pasteur Lyon France, Baxter Austria, Novartis atd.atd...... :crazy: :nene:

Borek

Příspěvekod Borek » 21 zář 2020 21:22

woe píše:@mach

Já nesázím, ale preji to Bolts. Jejich první lajna mě letos v play off bavila. Palátovi bych to fakt moc přál

A furt tam visí rok 99 a negól Hašanovi .. Brett Hull, kdo pamatujete...i když, ta sestava Stars...skvělý jména, mimo jiné: Ed Belfour, Roman Turek, Derian Hatcher, Craig Ludwig, Darryl Sydor, Richard Matvichuk, Sergej Zubov, Mike Modano, Derek Plante, Guy Carbonneau, Joe Nieuwendyk, Mike Keane, Jamie Langenbrunner, Brett Hull, Jere Lehtinen

Druhý zápas napoví hodně, těším se

Po postupu Dallasu do finále teď ten negól leckde připomněli, fandům Sabres a Hašana zbytečně, bolí to pořád...
Pravda, sestava Stars byla našlapaná, však vyhráli ZČ, v PO s Hullem střelecky řádili Lehtinen a Langenbrunner, ten mě tehdy absolutně uchvátil, vzadu tvrdil muziku Hatcher, Zubov snad neslez z ledu... Série měla grády už jen pro přímej souboj ex-Jestřábů v bráně. Turek se do ní v play off nedostal, ale na Pohár měl dost odchytáno ze ZČ.
Michael Peca promine, ale Sabres už bez top hvězd jako byli Mogilnyj nebo Pat (LaLaLa)LaFontaine, týmově to ale klapalo. Před Hašanem Šmehlík s Varaďou (Grošek ve finále nehrál), před play off navíc přišel excelentní nahrávač Juneau a vyhlášenej provokatér Barnes. Bohužel se ale střelecky zasek Satan (v ZČ 40g), ve finalový sérii navíc přišly první domácí prohry... Zkraje prvního prodlužka šestýho špílu (3.-5. min?) mám zafixovaný Woolleyho břevno, v sedmým zápase by bylo všechno otevřený i možný.
Zklamání mohutný, ale na další ročník jsem se těšil víc než jindy. Ten progres Sabres byl nezadržitelnej - '98 finále konference, '99 finále Poháru, 2000 vítězství... No, nedopadlo to, ale LeClairův vyrovnávací negól boční sítí v druhým utkání PO (skončilo 2:1 pro Philly) byl ještě skandálnější než ten Hullův...

Taky se těším na další střety a věřím Bolts a Palátovi. A jsem zvědavej, jak se Ruffovi povede u Devils.
Naposledy upravil(a) Borek dne 21 zář 2020 21:24, celkem upraveno 1 x.
Nejsem objektivní, jsem fanoušek.

Sweník

Příspěvekod Sweník » 21 zář 2020 21:23

PL8 píše:Pro mě je největší problém v tomhle: Když byl na jaře Prymula jmenován do krizové rady, myslel jsem si, že on bude dočasně řídit republiku. Právě díky vzdělání v oboru. Že bude mít navrch i nad Babišem. A co se stalo? Dopoledne něco řekl a večer to Babiš "poupravil" s tím, že "moje vláda" to zvládá nejlépe na světě. A Prymula držel hubu. To je ten problém. Já čekal, že Babiše utře a že nás budou informovat přesně jak popisuje ten Trnka v Alarmu - v Německu. (Díky za odkaz, takhle nějak si to představuji.). A Prymula se spokojil se stavem. Pak ho Babiš odstřelil prostřednictvím "psa pana Foustky" Adama Vojtěcha. Teď se to vrací.
Jenže mezi tím, a to se na mě nezlob, protože experti lhali, jsem docela ochotně uvěřil "kardiochirurgům", protože jsou to taky "dochtoři". Vím, že nejsou přímo z oboru, ale to my taky nejsme z hokeje? Nebo jo?

Tady se z toho stala politická srajda, proto někteří odmítají roušky a další opatření, která by asi pomohla, potažmo fungovala v ostatních státech.. I u nás před hlášením toho borce z ANO(v PR) oboru, co varoval vždy Babiše, to nebylo tak špatné, potažmo měli čas vymyslet plán, samozřejmě ne politický..

V tom rozhovoru s docentem Trnkou je to popsané dle mne hezky, teď už opatření berou lidé bohužel politicky (a není divu) a potápí nás to níž a níž, restrikce se nám tedy namnoží, budou se utahovat šrouby, co jen to půjde. A všichni tím budou strádat, o nebezpečí zaplnění kapacity nemocnic raději pomlčet..
Tady si to můžeme spojit s Flégrem a mimochodem dnes vyšel na Novinkách hodně srozumitelný článek od profesora Widimského. Jeho obavy jsou v této chvíli naprosto oprávněné..

Nezlobím se na Tebe ani na nikoho jiného, například pan profesor Pirk je pro mne taky ikona medicíny, ale tady dle mne přestřelil. Jeho vyjádření na úrovni Ujčíka nebo Basikové mne zklamala. Chápu, že chtěl asi lidem dodat do žil krev, napumpovat je optimismem (hokejově známe "hlavně se neposrat"), ale s jeho jménem se to ukázalo spíše jako kontraproduktivní..
Lidé se utrhli ze řetězu a ještě takové kapacity používají jako argument..

Jakub82

Příspěvekod Jakub82 » 21 zář 2020 22:08

Lík37 píše:Jo, jo Prymula - Big Pharma, Biovomed, SmithKline Beecham, Wyeth, GSK Biological Rixensaart Belgium, GSK s.r.o., Pfizer, Sanofi Pasteur Lyon France, Baxter Austria, Novartis atd.atd...... :crazy: :nene:

Vím, že jsou to farmačky, ale co tím myslíš?

Lík37

Příspěvekod Lík37 » 21 zář 2020 22:50

Obchod s vakcínami. :whistle: :wave:

Sweník

Příspěvekod Sweník » 21 zář 2020 23:22

Lík37 píše:Obchod s vakcínami. :whistle: :wave:

Tak je logické, že jako voják měl spíše spolupracovat na vyvinutí bezdrátové košile, co ochrání proti kulkám.. :-))

Lík37

Příspěvekod Lík37 » 21 zář 2020 23:46

Sweník píše:Tak je logické, že jako voják měl spíše spolupracovat na vyvinutí bezdrátové košile, co ochrání proti kulkám.. :-))

Co se dělo v H.K. nic neříká? Ale nic, jak jsem dříve psal, jdeme do finále, a bude následovat Game over a to né jen té hokejové!

Georgre

Příspěvekod Georgre » 22 zář 2020 04:09

Být v Dallasu Hemák, fandím Stars, ale takhle přeju Stanley cup Tampě, a myslím, že Palát si ho zaslouží, dnes rozhodla první třetina, ale myslím, že to bude na 7 zápasů
Tak sedneme si zpátky na zem, pokoru, a ono to půjde, do Vánoc se to zlomí, tomu věř!!!!Dynamo forever :rock: :rock:

mach

Příspěvekod mach » 22 zář 2020 05:25

Georgre píše:Být v Dallasu Hemák, fandím Stars, ale takhle přeju Stanley cup Tampě, a myslím, že Palát si ho zaslouží, dnes rozhodla první třetina, ale myslím, že to bude na 7 zápasů

Hlavně ten zápas byl ukázkou jak důležitý jsou přesilové hry....

Georgre

Příspěvekod Georgre » 22 zář 2020 06:52

mach píše:Hlavně ten zápas byl ukázkou jak důležitý jsou přesilové hry....

Jo no u toho Paláta to byla lahoda, vyšachovali je pěkně..
Tak sedneme si zpátky na zem, pokoru, a ono to půjde, do Vánoc se to zlomí, tomu věř!!!!Dynamo forever :rock: :rock:

Zpět na “Diskuzní forum”