Hokej

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

jimmypop

Re: RE: Re: Hokej

Příspěvekod jimmypop » 22 zář 2020 07:02

Georgre píše:
Jo no u toho Paláta to byla lahoda, vyšachovali je pěkně..
Kuch je hokejovej genius

Georgre

Re: RE: Re: Hokej

Příspěvekod Georgre » 22 zář 2020 07:16

jimmypop píše:Kuch je hokejovej genius

Ale přesto si myslím, že se naše přesilovky zlepší, a pak už to bude dobré...věřím, že to trénují, ale musí mít víc variant od toho jsou trenéři, já jim věřím, že to tam začne padat..hráče na to máme, kteří by se měli prosadit a kombinovat...
Tak sedneme si zpátky na zem, pokoru, a ono to půjde, do Vánoc se to zlomí, tomu věř!!!!Dynamo forever :rock: :rock:

woe

Re: Hokej

Příspěvekod woe » 22 zář 2020 07:57

No, co udělal Benn faul na Kucha, to se divím, že ho nevyhodili rovnou pod sprchy. Hnus. Je fakt, že Kuch šel hned na přesilovku, ale v NHL taky polevili. Pavelskiho faul taky nepěknej.

Tampa nedala předešlých kolik? 14 přesilovek? Dnes to padlo, nakonec jen o gól. Beru zpět, že to bude jednoznačné, tohle může dojít do sedmého zápasu. Dnes vyrovnaný zápas.
:rolas: díky za vše, Kapitáne!

Georgre

Příspěvekod Georgre » 22 zář 2020 08:07

woe píše:No, co udělal Benn faul na Kucha, to se divím, že ho nevyhodili rovnou pod sprchy. Hnus. Je fakt, že Kuch šel hned na přesilovku, ale v NHL taky polevili. Pavelskiho faul taky nepěknej.

Tampa nedala předešlých kolik? 14 přesilovek? Dnes to padlo, nakonec jen o gól. Beru zpět, že to bude jednoznačné, tohle může dojít do sedmého zápasu. Dnes vyrovnaný zápas.

Myslím jestli to nebylo o jednu přesilovku víc 15, ale teď si nejsem jistý, ale je to jedno, je vidět, že i v NHL se trápí občas s přesilovkama...

Jo ty fauly byly na pováženou, zdali nedat vyšší trest...
Tak sedneme si zpátky na zem, pokoru, a ono to půjde, do Vánoc se to zlomí, tomu věř!!!!Dynamo forever :rock: :rock:

av69

Příspěvekod av69 » 22 zář 2020 08:48

Tak je pravděpodobně po hokeji. Prymula na tiskovce říkal, že počítá s omezením hromadných akcí na 50-100 lidí v průběhu několika dní.

tau

Příspěvekod tau » 22 zář 2020 08:53

av69 píše:Tak je pravděpodobně po hokeji. Prymula na tiskovce říkal, že počítá s omezením hromadných akcí na 50-100 lidí v průběhu několika dní.

Nemyslím:
Připravované omezení hromadných akcí nebude podle Prymuly plošné. Bude se týkat situací,kdy lidé jedí a pijí a přitom nedodržují dostatečné rozestupy.

av69

Příspěvekod av69 » 22 zář 2020 09:04

tau píše:Nemyslím:
Připravované omezení hromadných akcí nebude podle Prymuly plošné. Bude se týkat situací,kdy lidé jedí a pijí a přitom nedodržují dostatečné rozestupy.

Ať si každý tiskovku raději poslechne sám, mně z toho vyplynulo, že se bude týkat všech hromadných akcí. I v neděli na CNN mluvil vyloženě o sportovních akcích. Rád se budu plést.

Propulse

Příspěvekod Propulse » 22 zář 2020 09:09

av69 píše:Ať si každý tiskovku raději poslechne sám, mně z toho vyplynulo, že se bude týkat všech hromadných akcí. I v neděli na CNN mluvil vyloženě o sportovních akcích. Rád se budu plést.

Celkem dost se na nej tlaci, aby sport mel co nejmensi omezeni. On by to samozrejme dal hned bez divaku. No uvidime jak moc velky tlak na nej bude a co vymysli.

tomaso25

Příspěvekod tomaso25 » 22 zář 2020 09:11

Sweník píše:Tak je logické, že jako voják měl spíše spolupracovat na vyvinutí bezdrátové košile, co ochrání proti kulkám.. :-))

Asi sis pana Prymulu oblíbil. Nic proti tomu. Na rozdíl od svého předchůdce (i když to byl jen nešťastník plně v područí svýho šéfa) svůj resort skutečně zná. Ovšem na jeho kontroverzní podnikatelský minulosti (a taky přítomnosti) to neubírá nic. Pokud ředitel fakultní nemocnice přihrává zakázky farmaceutický firmě svý dcery, ve který on sám dělá prokuru, tak jen to by mělo stačit na diskvalifikaci z významných veřejných funkcí... Taky ve svý době stačilo, a plukovník v.v. to velmi nelibě nesl. Ovšem doba se změnila, bohužel v jeho prospěch.

A k tématu hokeje. Osobně tipuju, že o víkendu už se brány zimáků neotevřou. I když furt musíme trochu počítat s termínem voleb, takže se to na poslední předvolební víkend ještě nějak upatlá...

av69

Příspěvekod av69 » 22 zář 2020 09:14

tomaso25 píše:Asi sis pana Prymulu oblíbil. Nic proti tomu. Na rozdíl od svého předchůdce (i když to byl jen nešťastník plně v područí svýho šéfa) svůj resort skutečně zná. Ovšem na jeho kontroverzní podnikatelský minulosti (a taky přítomnosti) to neubírá nic. Pokud ředitel fakultní nemocnice přihrává zakázky farmaceutický firmě svý dcery, ve který on sám dělá prokuru, tak jen to by mělo stačit na diskvalifikaci z významných veřejných funkcí... Taky ve svý době stačilo, a plukovník v.v. to velmi nelibě nesl. Ovšem doba se změnila, bohužel v jeho prospěch.

A k tématu hokeje. Osobně tipuju, že o víkendu už se brány zimáků neotevřou. I když furt musíme trochu počítat s termínem voleb, takže se to na poslední předvolební víkend ještě nějak upatlá...

Já bych u pana plukovníka ještě nezapomněl na jeho angažmá v žoldu čínské medicíny. To celkem jasně potvrdilo, že pro peníze půjde i proti vědeckému poznání.

Gumid

Příspěvekod Gumid » 22 zář 2020 09:20

Naposledy upravil(a) Gumid dne 22 zář 2020 11:05, celkem upraveno 1 x.

tau

Příspěvekod tau » 22 zář 2020 09:34

Trochu nehokejového off topic.
Včera tomu bylo 30 let, kdy byly založením PArdubické Nezávislé AGentury položeny základy pozdějšího skvělýho (bohužel jen nedlouhofungujícího) radia Panag...
https://bit.ly/2ZUFYfZ

Sweník

Příspěvekod Sweník » 22 zář 2020 09:39

tomaso25 píše:Asi sis pana Prymulu oblíbil. Nic proti tomu. Na rozdíl od svého předchůdce (i když to byl jen nešťastník plně v područí svýho šéfa) svůj resort skutečně zná. Ovšem na jeho kontroverzní podnikatelský minulosti (a taky přítomnosti) to neubírá nic. Pokud ředitel fakultní nemocnice přihrává zakázky farmaceutický firmě svý dcery, ve který on sám dělá prokuru, tak jen to by mělo stačit na diskvalifikaci z významných veřejných funkcí... Taky ve svý době stačilo, a plukovník v.v. to velmi nelibě nesl. Ovšem doba se změnila, bohužel v jeho prospěch.

Oblíbil? Nevím, já ho neznám, snažím se ho vnímat tak nějak neutrálně. Z těch alternativ, co naše panoptikum nabízí, ho beru jako nejmenší zlo, protože jak správně píšeš, měl by o epidemiích vědět něco víc než ostatní. Kontroverzní podnikatelská minulost? Kdyby to nějak překračovalo meze obvyklé v tomto státě, předpokládám, že by po něm státní zástupce vystartoval a místo ministrování by teď seděl vedle Ratha. Ale je jasné, že peníze mu asi nesmrdí a nezůstal pouze v područí vědy..

Víc mne zajímá, co udělá se současným stavem. Distanční výuka nás asi nemine. Ale je dobře, pokud nechá ve škole aspoň první stupeň, aby nemocnicím nevypadla polovina doktorek a sestřiček, co mají děti. Omezit akce, kde se hodně a hromadně chlastá? Taky to asi jinak nejde, když jsou lidé neukáznění. Ekonomiku stopnout nechtějí, asi už ani nemohou, tam to bude ještě složité. Rozhodně mu situaci nezávidím..

A hokej? Dovedu si představit, že by to fungovalo tak jako dosud. Ale jak zde správně zaznělo, bude to asi boj. Prymula by stadiony zavřel, politici nejspíš chtějí ponechat lidu aspoň hry, když se omezí chlastání..

tomaso25

Příspěvekod tomaso25 » 22 zář 2020 10:01

Mě by třeba zajímalo, jestli mají vytrasovaný lidi z hledišť konkrétně sportovních akcí. Fotbal s omezenou kapacitou lidí se hraje už od srpna. Na přípravný zápasy v hokeji taky lidi chodili už od půlky srpna.

Samozřejmě na prvním místě je zodpovědnost každýho jednotlivce. Tedy za a) nejít na takovou akci, když mi něco je nebo na mě něco leze, za b) dodržovat hygienická pravidla a mít na držce roušku (ne na bradě). Když přijde na hokej někdo nakaženej, ale neví o tom a má roušku, jeho soused má taky roušku, jak velký riziko je, že ho nakazí? To je docela zásadní věc pro takový akce.

Počítám však s tím, že se bude hrát s prázdnými tribunami a je na hokejových mocipánech a BPA, jak co nejvíce hokej lidem zpřístupnit hokej přes internet. Současnej ceník hokejky není úplně správná cesta. V kombinaci s kvalitou poskytovaný služby dokonce skandální. A jak napsal muf, i kdybych si to párkrát koupil, chci tím tak přímo podpořit Pardubice, ne Mirka Schöna nebo Báru Snopkovou...

PL8

Příspěvekod PL8 » 22 zář 2020 10:10

Všechny ty řeči jsou sice pěkné...
...ale já chci vysvětlit pár věcí:
1) Co bude "dál"?
2) Kdy bude to "dál"? Například až nikdo nikam nebude chodit a všichni budou mít roušky. V kolbenkách, které tak ňák zbydou (třeba Vodňanské kuře nebo Kostelecké uzeniny nebo pekárny Delta) se lidi nenakazí?
3) Logicky vzato: jaro se "zařízlo" a "výsledky" se dostavily: Byli jsme nejlepší na světě. Léto se popustilo, důsledkem je tato "druhá vlna" a nejhorší místo v Evropě. Teď tedy bude asi následovat "jaro 2.0 aka podzim 2.0"... Pak přijde "léto 2.0", a pak přijde "podzim 3.0"? Nebo vir zmizí? Nebo už se bude vědět, co s ním?
4) Pokud se odehraje sport (obecně řečeno, možná se to týká i kultury...atd. ) alespoň pro televize, stát zaplatí všechny "ztráty a ušlé zisky"? Nebo co bude?
5) Takže mám držet hubu a krok a čekat, co někdo vymyslí a jestli mě s tím, milostivě, seznámí?
6) Nebo to dopadne tak, že Babiš vyhodí Prymulu, vrátí se úspěšný a pracovitý Vojtěch (taky ve formátu 2.0)?
7) A pak zase vyhodí Vojtěcha (s hodnocením Summa cum laude) a vrátí se Prymula 3.0???
Mně bude stačit, když mi někdo vysvětlí, co se PŘEDPOKLÁDÁ? Chápu, že nemůžou vědět všechno, ale když vědí, proč to zastavit třeba ve školách od druhého stupně výš, musí vědět, co bude následovat.
Babiš si ty kecy může nechat pro sněm ano.

Štenkovan

Příspěvekod Štenkovan » 22 zář 2020 10:27

Ono si hodne lidi predstavuje sport jen jako A tym. Ale tak to bohuzel neni. Extraliga se neda hrat bez 1 ligy a juniorky a ty zas bez soutezi pod nima. Kratkodobe mozna ano, ale pri zraneni potrebujete tym doplnit o hrace co je v alespon v treninku jinak se zrani hned taky. Hrace po zraneni potrebujete nekdy trochu rozehrat v nizsim tempu. Ono ac to neni moc videt tak posouvani hracu je celekem velky. Celej ten system je dost slozitej organismus. Sice tam je jista setrvacnost, ale ne moc dlouha.

av69

Příspěvekod av69 » 22 zář 2020 10:31

PL8 píše:Všechny ty řeči jsou sice pěkné...
...ale já chci vysvětlit pár věcí:
1) Co bude "dál"?
2) Kdy bude to "dál"? Například až nikdo nikam nebude chodit a všichni budou mít roušky. V kolbenkách, které tak ňák zbydou (třeba Vodňanské kuře nebo Kostelecké uzeniny nebo pekárny Delta) se lidi nenakazí?
3) Logicky vzato: jaro se "zařízlo" a "výsledky" se dostavily: Byli jsme nejlepší na světě. Léto se popustilo, důsledkem je tato "druhá vlna" a nejhorší místo v Evropě. Teď tedy bude asi následovat "jaro 2.0 aka podzim 2.0"... Pak přijde "léto 2.0", a pak přijde "podzim 3.0"? Nebo vir zmizí? Nebo už se bude vědět, co s ním?
4) Pokud se odehraje sport (obecně řečeno, možná se to týká i kultury...atd. ) alespoň pro televize, stát zaplatí všechny "ztráty a ušlé zisky"? Nebo co bude?
5) Takže mám držet hubu a krok a čekat, co někdo vymyslí a jestli mě s tím, milostivě, seznámí?
6) Nebo to dopadne tak, že Babiš vyhodí Prymulu, vrátí se úspěšný a pracovitý Vojtěch (taky ve formátu 2.0)?
7) A pak zase vyhodí Vojtěcha (s hodnocením Summa cum laude) a vrátí se Prymula 3.0???
Mně bude stačit, když mi někdo vysvětlí, co se PŘEDPOKLÁDÁ? Chápu, že nemůžou vědět všechno, ale když vědí, proč to zastavit třeba ve školách od druhého stupně výš, musí vědět, co bude následovat.
Babiš si ty kecy může nechat pro sněm ano.

Předpokládá se, že vakcína bude v průbehu jara nebo léta 2021. Do té doby jde po celém světě čistě jen o to oploštit křivku. Jinými slovy řečeno je v pohodě, když se nakazí X lidí během půl roku, protože je zdravotnický systém zvládne a každý dostane adekvátní péči. Je však problém, když je stejný počet X lidí nakažen během týdne, protože jich do nemocnic přijde moc najednou, každému se nemusí dostat adekvátní péče a může zbytečně umřít někdo, kdo by v případě prvního scénáře v pohodě přežil. Celý svět se tedy pomocí různě nepříjemných opatření snaží rozložit šíření nákazy do delšího časového úseku a modlí se v co nejdřívější existenci vakcíny. To snad není tak složitý konstrukt na pochopení, ne? Samozřejmě pak už nezbývá než jen doufat, že to není ta vakcína s mikročipem pomocí které nás budou všichni ti zlí Gatesové ovládat :-))

Grimley
Administrátor

Příspěvekod Grimley » 22 zář 2020 10:43

@ av69: myslim, ze par lidi tady na foru ti jeste dneska vysvetli, ze je to proces rizenej Gatesem, uz se to cely spustilo, nejde to zastavit, byla prekrocena reka (a dalsi apokalypticky zvasty) a ze se my, ovce, budem jeste do Vanoc divit co se vsechno v ramci great restart nebo jak se ted novej konec sveta / NWO / naraz meteoritu / nanebevzeti jmenuje stane a jak oni nam pak budou moct rict "vidis, ja ti to rikal" .... (anebo taky, jako obvykle v podobnejch prorokovanejch apokalypsach zalezou do der)
Pardubice ole

Štenkovan

Příspěvekod Štenkovan » 22 zář 2020 10:53

av69 píše:Předpokládá se, že vakcína bude v průbehu jara nebo léta 2021. Do té doby jde po celém světě čistě jen o to oploštit křivku. Jinými slovy řečeno je v pohodě, když se nakazí X lidí během půl roku, protože je zdravotnický systém zvládne a každý dostane adekvátní péči. Je však problém, když je stejný počet X lidí nakažen během týdne, protože jich do nemocnic přijde moc najednou, každému se nemusí dostat adekvátní péče a může zbytečně umřít někdo, kdo by v případě prvního scénáře v pohodě přežil. Celý svět se tedy pomocí různě nepříjemných opatření snaží rozložit šíření nákazy do delšího časového úseku a modlí se v co nejdřívější existenci vakcíny. To snad není tak složitý konstrukt na pochopení, ne? Samozřejmě pak už nezbývá než jen doufat, že to není ta vakcína s mikročipem pomocí které nás budou všichni ti zlí Gatesové ovládat :-))

Tohle sice zni rozumne, jenze se tak zadny stat nechova. Pocty nakazemych stoupaji zavadeji se opatreni. Vetsina opatreni se zavadi postupne. Vsude se to dostalo do bodu zlomu a pocet nakazenych klesa. Opatreneni se rozvolnuji. Pocet nakazenych stoupa, chvili se nic nedeje ( casovy usek nic se nedeje se lisi stat od statu) a zase zacinaji postupne omezeni. Jenze myslim, ze vsichni, nebo ja urcite jsem ocekaval, ze smyslem vseho bylo jak pises ty udrzet pocet nakazenych a opatreni pro toto prijata v rovnovaze. Zdravotnictvi nekolabuje a opatreni jsou co nejmene omezujici. To ovsem nikde na svete nenastalo. Misto udrzeni nejake rozumne rovnovahy nez bude vakcina. Jsme se dostali do stavu z extremu do extremu. Coz osobne povazuju za spatne. A uz nyni ny se mel tvorit plan jak se bude postupovat pri rozvolnovani opatreni. Protoze prvni rozvolneni jsme nezvladli.

av69

Příspěvekod av69 » 22 zář 2020 11:00

tau píše:Nemyslím:

https://www.sport.cz/hokej/extraliga/cl ... g#hp-artcl Řezníček tu tiskovku pochopil stejně jako já...

Gumid

Příspěvekod Gumid » 22 zář 2020 11:09

PL8

Příspěvekod PL8 » 22 zář 2020 11:18

ad) <av69>
Tak ještě jeden nesložitý konstrukt, snad nezavání konspirací...
Jak bude fungovat ta "vakcína" (a mám na mysli základní model vakcíny bez mikročipu BG)?
Stejně jako proti chřipce?
Nebo spíše jako proti spále?
Nebo proti obrně?
Nebo proti neštovicím?
Docela odedávna (nevím už ani zdroj) používám jedno rčení: Falešné očekávání, jasné zklamání.
A poslední věta: Buďto jsem to někde prošvihl anebo to zatím nebyli schopní formulovat tak jednoduše a jasně, jako jsi to udělal ty. A to je to, co mi vadí. Jedna paní povídala to asi nezdůvodní.
Tomu, co říkáš, rozumím a nemám problém s tím souhlasit. Jen bych byl rád, aby mi to někdo řekl oficiálně, třeba ve 20:00 hod. v hlavních zprávách (to je jedno, v kterém kanálu). Nechce se mi zdát, že když to umíš takhle jednoduše ty, že by to nezvládl On. Anebo se bojí, že by se lidi začali až moc zajímat, proč to tak nebylo pořád? Proč se vypustilo léto?

Sweník

Příspěvekod Sweník » 22 zář 2020 11:19

Vypadalo to spíš do krku, ale chytat za tvář se Val nemusel, divadlo tam bylo, o tom žádná.

Holly833

Příspěvekod Holly833 » 22 zář 2020 11:20

To by mě zajímalo, kde má Ujčík hruď? :thumbdown:

av69

Příspěvekod av69 » 22 zář 2020 11:24

PL8 píše:ad) <av69>
Tak ještě jeden nesložitý konstrukt, snad nezavání konspirací...
Jak bude fungovat ta "vakcína" (a mám na mysli základní model vakcíny bez mikročipu BG)?
Stejně jako proti chřipce?
Nebo spíše jako proti spále?
Nebo proti obrně?
Nebo proti neštovicím?
Docela odedávna (nevím už ani zdroj) používám jedno rčení: Falešné očekávání, jasné zklamání.
A poslední věta: Buďto jsem to někde prošvihl anebo to zatím nebyli schopní formulovat tak jednoduše a jasně, jako jsi to udělal ty. A to je to, co mi vadí. Jedna paní povídala to asi nezdůvodní.
Tomu, co říkáš, rozumím a nemám problém s tím souhlasit. Jen bych byl rád, aby mi to někdo řekl oficiálně, třeba ve 20:00 hod. v hlavních zprávách (to je jedno, v kterém kanálu). Nechce se mi zdát, že když to umíš takhle jednoduše ty, že by to nezvládl On. Anebo se bojí, že by se lidi začali až moc zajímat, proč to tak nebylo pořád? Proč se vypustilo léto?

V čem rozhodně nejsme v rozporu je to, že vláda informuje naprosto chaoticky, zmatečně a často v protimluvech. Za půl roku jsme se nikam neposunuli. Chytrá karanténa je chytrá asi jako Limberský. Testovací kapacity nejsou dostatečné. Trasování nefunguje, hygiena totálně nestíhá, nebyli schopni ani pořádně zprovoznit call centrum...
P.S. K vakcíně ti v tuhle chvíli víc neřeknu, protože nevím. Určitě ale půjde dohledat na jakém principu fungují vakcíny, které jsou zatím nejdál (nemyslím tím tu ruskou :-D).

Zpět na “Diskuzní forum”