Hokej

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Emil Havránek

Re: Hokej

Příspěvekod Emil Havránek » 26 zář 2020 18:29

Autobusák píše:Po druhém nájezdu a golu ho střídal Soukup.

Tak to má omluva.

fido

Příspěvekod fido » 26 zář 2020 19:04

Jinak to, že za celou dobu Razým s Mikeskou nejsou schopni naučit ty naše vemena nějaký systém v přesilovce to taky o něčem svědčí.
A to kreativní a zakončující hráče máme. Jiné týmy si přesilovkami pomůžou, pro nás to je snad ještě horší než 5na5.
Pak mě bytostně sere to nahazování do rohů, tam se ten gól určitě nedá.
Zpátky v sedle... no akorád, že vůbec...HC Doufáme Pardubice

av69

Příspěvekod av69 » 26 zář 2020 21:07

Lol hockeytown jako prase. Tady by to permanentkari rozebrali během pár minut... Obrázek

Odesláno z mého BLA-L09 pomocí Tapatalk

vocas

Příspěvekod vocas » 26 zář 2020 21:41

Kloucek chytal po cely zapas velmi dobre. Jen najezdy mu hrube nevyšly.

av69

Re: RE: Re: Hokej

Příspěvekod av69 » 26 zář 2020 21:42

vocas píše:Kloucek chytal po cely zapas velmi dobre. Jen najezdy mu hrube nevyšly.
Jen se obávám, že zítra zase Kantor. Jestli něčemu vážně nerozumím, tak naší taktice v brankovišti.

Pick

Příspěvekod Pick » 26 zář 2020 21:49

av69 píše: Jestli něčemu vážně nerozumím, tak naší taktice v brankovišti.

..... Razým má zjevně svého favorita. Konečně, jeho letní jednoznačné info Zárubovi stran jedničky hovoří za vše...... bohužel :wave:

dani.12

Příspěvekod dani.12 » 27 zář 2020 02:35

To je hokej z jiné galaxie. Palát famózní gól.

S vidinou epické holomajzny proti Zlínu přemýšlím, že si dám zákaz to sledovat.

A už vím, odkud máme to geniální založení přesilovky. Jen by jim měl někdo říct, že nám vzadu jaksi chybí Hedman, kterej to pak s prstem v nose zaveze, kam se mu zachce.

Klouček škoda slov, to mě sere na tom všem úplně nejvíc.

digitalmouse
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod digitalmouse » 27 zář 2020 03:15

Řeší se tu gólmani...fajn, ani jeden v prvních zápasech nezazářil. To beru a říkám to sám. Ale, je chyba jenom v nich? Opravdu? S tím co zahrála obrana by tam vyhořel i ten Hašek v nejlepších letech.

Můžete si tu plácat co chcete, můžete vinu shazovat na gólmany, na trenéry, ... Ale když už tedy, tak tedy jděte na www.hokej.cz, pusťte si všechny tři naše zápasy od začátku ligy a když ne tedy vše, sledujte alespoň co se děje před naší bránou. Napočítal bych X situací kdy před naší bránou stáli tři naši hráči a stejně si jeden hráč soupeře najel mezi ně a mohl v klidu zakončovat, protože tam všichni stáli jak č****i a nikdo po něm nešel. NIKDO! Žádný pohyb, prostě jedno velký NIC!

Je naše obrana tak špatná? Nebo se jim nechce hrát? Nebo něco jiného?
A to jsem se zatím vyjádřil jen k obraně...
:salfa: a spol. VEN!

Emil Havránek

Příspěvekod Emil Havránek » 27 zář 2020 04:50

av69 píše:Jen se obávám, že zítra zase Kantor. Jestli něčemu vážně nerozumím, tak naší taktice v brankovišti.

Jestli má Razým nůž na krku, tak sází na svou relativní jistotu.

woe

Příspěvekod woe » 27 zář 2020 08:04

digitalmouse píše:Řeší se tu gólmani...fajn, ani jeden v prvních zápasech nezazářil. To beru a říkám to sám. Ale, je chyba jenom v nich? Opravdu? S tím co zahrála obrana by tam vyhořel i ten Hašek v nejlepších letech.

Můžete si tu plácat co chcete, můžete vinu shazovat na gólmany, na trenéry, ... Ale když už tedy, tak tedy jděte na http://www.hokej.cz, pusťte si všechny tři naše zápasy od začátku ligy a když ne tedy vše, sledujte alespoň co se děje před naší bránou.

Je naše obrana tak špatná? Nebo se jim nechce hrát? Nebo něco jiného?
A to jsem se zatím vyjádřil jen k obraně...

Michale, pravda. Sice jsem neviděl každou minutu našeho týmu, ale co jsem viděl, bylo poplatné začátku sezóny. Neurovnaná hra, zjišťování, jak to budeme hrát, zoufalé přesilovky. Teď osekání platů.
Opa nebude chtít být za vola, který nalil do klubu miliony a herní projev stejně stojí za úplný prd. On bude po lidech šlapat. Změna musí přijít hned! Nebo ne? Kantor. Kdyby raději držel ústa. Jasně, že očesání výplat netěší nikoho. Proč popouzí? A hned kvákne, že dostal gól, ani neví jak. Omg.
Razým musí ukázat změnu hned. Nedostane myslím moc času.

av69 - bych se raději nepovyšoval. Trpělivost našich fans po osmi letech hnusu je docela křehká. Jestli nedojde k rychlé změně, část fans tuším ztratí poslední zbytky víry. Během dvou týdnů je letní optimismus fuč. Máme absolutně neidentifikovatelný tým.
:rolas: díky za vše, Kapitáne!

Pida11

Příspěvekod Pida11 » 27 zář 2020 08:40

dani.12 píše:To je hokej z jiné galaxie. Palát famózní gól.

S vidinou epické holomajzny proti Zlínu přemýšlím, že si dám zákaz to sledovat.

A už vím, odkud máme to geniální založení přesilovky. Jen by jim měl někdo říct, že nám vzadu jaksi chybí Hedman, kterej to pak s prstem v nose zaveze, kam se mu zachce.

Klouček škoda slov, to mě sere na tom všem úplně nejvíc.

Stejne tak to zavazelo Colorado.. Ale tam si to vzal zase Makar nebo Mackinnon na pozici beka
Ad. Golmani..Ze je Kantor Razymuv oblibenec ukazal uz lonskej rok. Ja mam Kantyho rad, me se paradoxne jeho styl libi, i kdyz u nej trnu. Divacky me to prijde ale zabavnejsi nez klasicke "na pohyb nudnejsi" styly... Ale sakra Klouckovi je 22 (myslim, nechce se mi to hledat), letos to pro nej mela byt sezona, kdy se naplno prosadi v extralize a budeme z toho nasledujici roky profitovat. Obzvlast, ldyz se nepada a neni jisty, ze se dohraje, kdy jindy mu dat sanci. Doufam, ze trenersky stab sebere koule do ruky a da mu co nejdriv tu sanci.... Jen by me teda jeste zajimalo, jestli o golmanech rozhoduje Razym nebo Visnak..

PL8

Příspěvekod PL8 » 27 zář 2020 09:02

Pida11 píše:Stejne tak to zavazelo Colorado.. Ale tam si to vzal zase Makar nebo Mackinnon na pozici beka...

Souhlas s <Pidou11>
Dnes to takhle zaváží skoro všichni. Nejvýhodnější je, když to může udělat silný bek. Útočníci mu udělají trochu místa a je to snadnější, protože (a to fakt čumím) projet dneska rozestavěné hráče na modré je skoro nemožné, právě tak vyhodit kotouč - dneska borci skoro všechno chytnou - po zemi i vzduchem!
Máme hráče schopné takhle hrát? Dovede to třeba Tybor, Svačina, někdo z mladých, Kolář nebo Nakládal? Zvládnou to asi Kousal, Kusý, možná Claireaux - když jsou příznivé podmínky... Proto si myslím, že je potřeba si vychovávat takové hráče. Ale taky vím, že to není snadné.
P.S. Stanley Cup - dnes jsem vydržel jen první dvě třetiny... Škoda Stamkose, nezaregistroval jsem už minule (neposlouchám komentář), co je s Faksou, Zraněný? A Hintz (DAL) - taky zraněný nebo normální larisa?

Dynamík Jistič

Příspěvekod Dynamík Jistič » 27 zář 2020 09:16

Nic proti Kantorovi. Jeho vykopnutá brána v Mechově nás prakticky zachránila. My si ale potřebujeme vypiplat Kloučka. Myslel jsem, že letos bude Kloudy hozen do vody, aby se pořádně vychytal v extralize. Vlastně je k tomu tahle sezona ideální, když nesestupuje. Bohužel Razým evidentně jako jedničku prosazuje Kantora.
A teď všichni najednou! Ať vypuknou ovace! Zakřičíme na ty sráče! Zakřičíme na ty sráče! Pardubice v extralize, Pardubice v extralize, Pardubice v extralize!! :wave:

subris

Příspěvekod subris » 27 zář 2020 09:27

.... #zadynamo

Emil Havránek

Příspěvekod Emil Havránek » 27 zář 2020 10:23

Mně by se líbil stav, kdy by vedení trenérovi řeklo - chceme postupné cíle. Ten hlavní, postoupit do play off, hrát hokej co přivede diváky na stadion, obehrávat hráče vhodné do budoucna. Zkrátka skládat vítězný kádr. A na tom by si měli Opa s Hermanem tvrdě trvat.

K přesilovkám snad jediné. Je to o mnoho hodinách pozorování zápasů soupeřů, jak kdo je v extralize i jinde hraje. Jste tu, pánové, povolanější než já pouhý prostý fanoušek. Ale poznámku přidám, četl jsem nějaký rozhovor s Eratem, do Komety vzorce přesilovek přivedl on, a taky on je řídil, s přesilovkovými formacemi trénoval a piloval. Vím zároveň, že moc takových hokejově inteligentních a zkušených hráčů v extralize nehraje. Nikde jsem nečetl něco podobného o JJ, naopak Stračena v Plzni s Gulašem a Mertlem si ten svůj způsob využití přesilovek, zdá se, našli. Ono by se dost možná stačilo kouknout k sousedům do Mechova. Bohužel.

A dodám závěrem, že já v tomto všem Razýmovi nevěřím vůbec, že je schopen tým někam posunout, přijde mi jen jako údržbář, ale rád se budu mýlit.

jimmypop

Příspěvekod jimmypop » 27 zář 2020 11:05

Dynamík Jistič píše:Nic proti Kantorovi. Jeho vykopnutá brána v Mechově nás prakticky zachránila. My si ale potřebujeme vypiplat Kloučka. Myslel jsem, že letos bude Kloudy hozen do vody, aby se pořádně vychytal v extralize. Vlastně je k tomu tahle sezona ideální, když nesestupuje. Bohužel Razým evidentně jako jedničku prosazuje Kantora.
Paradoxne na to může trenér dojet a Kanty ho dnes pohřbí

Sweník

Příspěvekod Sweník » 27 zář 2020 11:40

jimmypop píše:Paradoxne na to může trenér dojet a Kanty ho dnes pohřbí

Přesně tak, hrajeme se Zlínem, těm se dává gól blbě, takže jestli Kantor pustí zase zkraje bramboru, rázem by byl zápas ještě těžší..

Já z toho mám zatím pocit, že se všichni drží šablony ze závěru loňské sezony, kdy jsme měli často i pořádnou kliku, takže po tom poháru jsme do sezony vstoupili s tím, že se nám vlastně nemůže nic stát a budeme automaticky vyhrávat jako tehdy. Jenže většina týmů je čerstvě po přípravě, všichni mají natrénováno a šlapou do toho naplno. Jak kdyby s tím naši vůbec nepočítali..

No dnešek hodně napoví..

car

Příspěvekod car » 27 zář 2020 11:51

Ke Kloučkovi, možná trochu i oponentura k tomu, co zde zaznívá. Ale mě nepřijde Kloučkova situace špatná, či dokonce neřešitelná. Klub si ho stáhnul zpátky, Kácovi neprodloužil a teď je na Kloučkovi, aby pod sebe dostal Kantora, který sem přišel z anglický ligy a většině z nás se protočily panenky při jeho příchodu, mě teda určitě, ale nakonec dochytal sezonu takovým stylem, že to asi opět málo kdo z nás čekal a nedivím se, že mu trenéři i nadále důvěřují. Přesto, porovnejte si třeba Kloučkovu situaci se situací Lukáše v Olomouci, který musí pod sebe dostat Konráda. Klouček odchytal přípravu na výbornou, dostal šanci v prvním zápase, dostal příděl, šel do brány Kantor proti Plzni, vyhrálo se tak v ní zůstal i do dalšího zápasu, za mě no problem. Klouček šanci určitě dostane a bude to na něm. Co kdyby se vrátil do PCE a v bráně byl brankář typu svého času Lašáka?
PS
Jsou odehraný tři zápas, ne třicet.

woe

Příspěvekod woe » 27 zář 2020 11:56

PL8

Hintz zraněný v minulém zápase, to bylo, jak si šlápl na pádlo protihráče...to bych tipnul na třísla
Faksa je zraněný

Palat fakt lahůdka. Hedman je zjevení. Neskutečná hra tohoto kluka, tam je velký sebevědomí. Ale tahle Pointova lajna, to je letos fakt mazec.

Koryperry je zmrd, ale dnes to byl tak trochu jeho zápas. Asi podpora manželky v hledišti udělala moc.
:rolas: díky za vše, Kapitáne!

dani.12

Příspěvekod dani.12 » 27 zář 2020 12:21

PL8 píše:Souhlas s <Pidou11>
Dnes to takhle zaváží skoro všichni. Nejvýhodnější je, když to může udělat silný bek. Útočníci mu udělají trochu místa a je to snadnější, protože (a to fakt čumím) projet dneska rozestavěné hráče na modré je skoro nemožné, právě tak vyhodit kotouč - dneska borci skoro všechno chytnou - po zemi i vzduchem!
Máme hráče schopné takhle hrát? Dovede to třeba Tybor, Svačina, někdo z mladých, Kolář nebo Nakládal? Zvládnou to asi Kousal, Kusý, možná Claireaux - když jsou příznivé podmínky... Proto si myslím, že je potřeba si vychovávat takové hráče. Ale taky vím, že to není snadné.
P.S. Stanley Cup - dnes jsem vydržel jen první dvě třetiny... Škoda Stamkose, nezaregistroval jsem už minule (neposlouchám komentář), co je s Faksou, Zraněný? A Hintz (DAL) - taky zraněný nebo normální larisa?

Faksa proti Vegas nechal v souboji ruku a řekl bych, že má zraněný zápěstí. Hintz netuším, tak detailně to nesleduju.

S tím, že by takhle PP zakládali všichni trochu nesouhlasím. Tak jak my si to házíme naslepo od červený pomalu vlastnímu brankáři pod nohy, to je unikát, jehož smysl mi naprosto uniká.

PL8

Příspěvekod PL8 » 27 zář 2020 13:14

ad) <woe> & <dani.12>
Díky za info, já to taky nesleduju tak úpěnlivě... Třeba mě překvapilo, že Hintz je Fin, ale líbí se mi moc. Drzej provokatér. Hraje perfektně dozadu. I když mám pocit, že jsem ho teď ve finále viděl dvakrát jako autora vlastňáků - ale je to důkaz, že se důsledně vrátil... Rozhodně ho za to nekritizuju, to je dnešní hokej - hra odrazů a dorážek.
S tím Kloučkem je to pravda (jak to tady někdo píše nade mnou) - zatím žádná trága a máme za sebou tři zápasy, ne třicet. Já už ale slyším trávu růst a vždycky mám za ty kluky strach, že je prostě zničí v zájmu nějaké své teorie... Já jsem nadšený, že máme zase svého golmana. Když jsem byl malý, pamatuju v bráně Tesly Chlápka - teď máme Kloučka. Mládí musí dostat šanci! (joke)

Mech

Příspěvekod Mech » 27 zář 2020 13:34

car píše:Ke Kloučkovi, možná trochu i oponentura k tomu, co zde zaznívá. Ale mě nepřijde Kloučkova situace špatná, či dokonce neřešitelná. Klub si ho stáhnul zpátky, Kácovi neprodloužil a teď je na Kloučkovi, aby pod sebe dostal Kantora, který sem přišel z anglický ligy a většině z nás se protočily panenky při jeho příchodu, mě teda určitě, ale nakonec dochytal sezonu takovým stylem, že to asi opět málo kdo z nás čekal a nedivím se, že mu trenéři i nadále důvěřují. Přesto, porovnejte si třeba Kloučkovu situaci se situací Lukáše v Olomouci, který musí pod sebe dostat Konráda. Klouček odchytal přípravu na výbornou, dostal šanci v prvním zápase, dostal příděl, šel do brány Kantor proti Plzni, vyhrálo se tak v ní zůstal i do dalšího zápasu, za mě no problem. Klouček šanci určitě dostane a bude to na něm. Co kdyby se vrátil do PCE a v bráně byl brankář typu svého času Lašáka?
PS
Jsou odehraný tři zápas, ne třicet.

Přesně tak,nevím co blazni jiní,jsou odehrana 3kola...prvni se dostal příděl,udelala se změna -výhra,3kolo po vítězství se sestava nemění no a jestli má Kloucek chytat tak jít za Vrchlabí venku na Slavii,na tom není vubec nic špatného.

Ondra

Příspěvekod Ondra » 27 zář 2020 13:46

Když se podívám na jména v naší obraně, tak by proti slabším soupeřům jako je Zlín nebo Olomouc měl mít v brance pohodu i 16 letý dorostenec.

Odesláno z mého SM-A705FN pomocí Tapatalk

Sweník

Příspěvekod Sweník » 27 zář 2020 13:54

PL8 píše: Když jsem byl malý, pamatuju v bráně Tesly Chlápka - teď máme Kloučka. Mládí musí dostat šanci! (joke)

Není to jeho syn? :-)

FOGLIK

Příspěvekod FOGLIK » 27 zář 2020 13:59

Sweník píše:Není to jeho syn? :-)

Ne :) to byl Pulec :)

Zpět na “Diskuzní forum”