Hokej

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Muf

Re: Hokej

Příspěvekod Muf » 30 zář 2020 07:43

FOGLIK píše:Nechci se jich zastávat, protože neznám pozadí, ale většinou to má v pozadí nějaký důvod. Nikdo nehraje jako lemra jen tak. Klidě se mohlo stát , že už je to začalo kosit aniž by to věděli. Pokud to udělali kvůli penězům tak je to o charakteru , ale znamenalo by to i , že vedení nemá respekt.

Možná jsem na ně moc přísný, ale podmínky k výkonu svojí profese mají vytvořeny dostatečné, zvláště pak ve srovnání např. s Olomoucí nebo Zlínem.

To se opravdu dva zápasy po sobě nenajde jediný moment, kdyby Tybor, Mandát nebo Kousal využil svých předností a byl nalezen kolmou přihrávkou a "našlápnul" by si do pásma soupeře a dostal je pod tlak i jinak než přetahovanou v rozích?
P.D. :thumbdown:

FOGLIK

Příspěvekod FOGLIK » 30 zář 2020 07:52

Muf píše:Možná jsem na ně moc přísný, ale podmínky k výkonu svojí profese mají vytvořeny dostatečné, zvláště pak ve srovnání např. s Olomoucí nebo Zlínem.

To se opravdu dva zápasy po sobě nenajde jediný moment, kdyby Tybor, Mandát nebo Kousal využil svých předností a byl nalezen kolmou přihrávkou a "našlápnul" by si do pásma soupeře a dostal je pod tlak i jinak než přetahovanou v rozích?

S tím souhlasím, a přísnost musí být :) Beru to , že může být den blbec a pokud to nejde, tak to musí aspoň soupeře bolet.
Jako asi nejvíc tristní je, když to sledují sponzoři , kteří toho budou mít letos asi plné kecky , ale prosto do toho pustili peníze a pak vidí toto.
To bych asi chtěl po klubu vysvětlení.

tomaso25

Příspěvekod tomaso25 » 30 zář 2020 08:20

FOGLIK píše:Ještě jen tak pro zajímavost jedno mimo téma za černý puntik.
https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/nejv ... omaci_chtl

Mě spíš zaujalo, jak dlouho trvalo, než si média na tuhle epidemii vzpomněla.

Holt tenkrát nebyl internet, zpravodajský kanály, kde exhibují lidi, kteří v "normální" době moc pozornosti nepřitahují. Byly noviny, večerní zprávy a teletext. Byly přetížený nemocnice, i tehdy lehlo s nemocí hodně zdravotníků. V domovech důchodců a LDN ta chřipka bohužel kosila lidi ve velkým. Hromada lidí měla těžkej průběh. Lehli s tím i lidi, kteří na chřipky moc netrpí. V mý třídě na základce jsme bezpříznakoví zůstali čtyři...

A jo, vím, že koronáč není chřipka. Byť je tam celá řada společných jmenovatelů.

Z rozhovoru s jedním řadovým praktickým lékařem: "Koronu neradno jako jakoukoli jinou nemoc podceňovat, avšak větší strach mám o svý chronicky nemocný pacienty, kteří u mě od února fyzicky nebyli. A pak mám obavu o lidi, kteří díky situaci nemohli (báli se) přijít a nuceně tak zanedbali prevenci."

Loki

Příspěvekod Loki » 30 zář 2020 09:51

pepa

Příspěvekod pepa » 30 zář 2020 10:11

Tak to naše výkony proti Olmiku a Zlínu asi nakažením nemluvíme... :)

Gumid

Příspěvekod Gumid » 30 zář 2020 11:02

Obrázek

pepa

Příspěvekod pepa » 30 zář 2020 11:13

Tak myslím, že problém, že se bude hrát bez diváků trochu ztrácí na důležitosti, protože prostě nemá kdo hrát. V pátek dvě utkání? Zatím! Má to nějakou cenu??? Když se člověk podívá na tabulku, počty odehraných zápasů, atd. Až to skončí, budou všichni mít tisíc výmluv, proč jsou v tabulce, tak, kde jsou.....

woe

Příspěvekod woe » 30 zář 2020 11:53

V podstatě to schytají, dřív nebo později, všechny týmy. Promoření populace je takové, že to připomíná snahu zastavit vodu v řece cedníkem. Vzhledem k povaze kolektivního sportu, kde dochází ke kontaktům, mohutnému otevřenému dýchání + například klasické flusání :) .. pro vir ideální podmínky

No. Stav je až tak nouzový, že se s ním počká do pondělí? Bezva. Prý až po volbách. Za mě totální demonstrace tuposti. O víkendu si to plno lidí bude chtít vynahradit dopředu. Takže špička ještě přijde. Ono stejně. Dojdou lůžka, zdravý personál jak na servis, tak na testování...a už to pofičí. Toto nepovažuji za pesimismus. Myslím, že se umím podívat realitě zpříma do očí

Tak se držme, pojede se z kopce
:rolas: díky za vše, Kapitáne!

Orosená_desítka

Příspěvekod Orosená_desítka » 30 zář 2020 12:17

woe píše:V podstatě to schytají, dřív nebo později, všechny týmy. Promoření populace je takové, že to připomíná snahu zastavit vodu v řece cedníkem. Vzhledem k povaze kolektivního sportu, kde dochází ke kontaktům, mohutnému otevřenému dýchání + například klasické flusání :) .. pro vir ideální podmínky

No. Stav je až tak nouzový, že se s ním počká do pondělí? Bezva. Prý až po volbách. Za mě totální demonstrace tuposti. O víkendu si to plno lidí bude chtít vynahradit dopředu. Takže špička ještě přijde. Ono stejně. Dojdou lůžka, zdravý personál jak na servis, tak na testování...a už to pofičí. Toto nepovažuji za pesimismus. Myslím, že se umím podívat realitě zpříma do očí

Tak se držme, pojede se z kopce

Spousta lidí chce volnost, co nejméně příkazů a zákazů... OK, není problém... Ale pak je potřeba sebeovládání, disciplina chovat se zodpovědně... Zákazy nezákazy, jsou lidé kteří prostě nebudou dodržovat nikdy nic, pletou si demokracii s anarchií... Každý si šáhněme do vlastního svědomí.
Držím nám všem palce a zdravotníkům přeji mnoho sil a trpělivosti, máte můj obdiv !!!

PL8

Příspěvekod PL8 » 30 zář 2020 13:07

Líbí se mi, kolik je tady okolo uvědomělých lidí.
Vláda řekne zůstaňte doma a premiér jede na dovolenou k moři.
Premiér řekne - věděl jsem, že jsem udělal chybu, když jsme v létě rozvolnili opatření. Oni to ale lidi chtěli.
Co si řekne průměrně inteligentní, průměrně disciplinovaný člověk?
Proč bych zůstával doma, když premiér jede? Vždycky to tak přece bylo - kázali nám vodu a sami pili víno. Túdle.
Hele, ono to asi nebude nic vážného, když zrušili opatření, protože to lidi chtěli. Túdle.
Všude píší, jak se kdo má nechat testovat. A pak se objeví případ, kdy se člověk se subjektivními potížemi virózy chce nechat testovat - řeknou mu, přijďte za týden (v lepším případě za 5 dnů). Jak to s tím tedy je?
Je to naprosto přirozené. Lžeš lidem, vrátí se ti to druhou stranou. Jasně, ministr zdravotnictví SÁM OD SEBE odstoupil... A můžeme pokračovat. Takže průměrně inteligentní a průměrně disciplinovaný občan nevěří pro jistotu ničemu.
Vy jste nikdy nepřechodili chřipku nebo nějaké podobné virové onemocnění? Zůstali jste doma a vyhýbali jste se raději kontaktu i s vlastní rodinou? I když váš boss v kolbence poznamenal na vaše konto - stačí chřipečka... když ho tady právě potřebuju?
Zahlédl jsem jedním okem v TV ze záběrů z odběrového místa vzorků k testování igelitový pytlík s nápisem "SARS COVID-2". Tak jak je to s tím promořením a léčbou doopravdy?
Nemluvím o logice potírání covidu ve školách... Co rozhoduje? Zdraví národa nebo přeplněné nemocnice? Zdraví dětí nebo obavy z toho, jak zabezpečit péči o menší děti, které nemohou ještě přes den zůstat samy?
Já neříkám, že s tím mám nějaký velký problém. Já ne. Už se mě řada problémů netýká. Ale právě proto se dívám někdy s úsměvem na zásadovost a uvědomění druhých. Přiznávám, že jsem VŽDYCKY měl za normální situace problémy s disciplinou, ale NIKDY ne když byla krize... Vím to o sobě moc dobře.
Hnutí Za Černý Puntík.

Orosená_desítka

Příspěvekod Orosená_desítka » 30 zář 2020 13:27

PL8 píše:Líbí se mi, kolik je tady okolo uvědomělých lidí.
Vláda řekne zůstaňte doma a premiér jede na dovolenou k moři.
Premiér řekne - věděl jsem, že jsem udělal chybu, když jsme v létě rozvolnili opatření. Oni to ale lidi chtěli.
Co si řekne průměrně inteligentní, průměrně disciplinovaný člověk?
Proč bych zůstával doma, když premiér jede? Vždycky to tak přece bylo - kázali nám vodu a sami pili víno. Túdle.
Hele, ono to asi nebude nic vážného, když zrušili opatření, protože to lidi chtěli. Túdle.
Všude píší, jak se kdo má nechat testovat. A pak se objeví případ, kdy se člověk se subjektivními potížemi virózy chce nechat testovat - řeknou mu, přijďte za týden (v lepším případě za 5 dnů). Jak to s tím tedy je?
Je to naprosto přirozené. Lžeš lidem, vrátí se ti to druhou stranou. Jasně, ministr zdravotnictví SÁM OD SEBE odstoupil... A můžeme pokračovat. Takže průměrně inteligentní a průměrně disciplinovaný občan nevěří pro jistotu ničemu.
Vy jste nikdy nepřechodili chřipku nebo nějaké podobné virové onemocnění? Zůstali jste doma a vyhýbali jste se raději kontaktu i s vlastní rodinou? I když váš boss v kolbence poznamenal na vaše konto - stačí chřipečka... když ho tady právě potřebuju?
Zahlédl jsem jedním okem v TV ze záběrů z odběrového místa vzorků k testování igelitový pytlík s nápisem "SARS COVID-2". Tak jak je to s tím promořením a léčbou doopravdy?
Nemluvím o logice potírání covidu ve školách... Co rozhoduje? Zdraví národa nebo přeplněné nemocnice? Zdraví dětí nebo obavy z toho, jak zabezpečit péči o menší děti, které nemohou ještě přes den zůstat samy?
Já neříkám, že s tím mám nějaký velký problém. Já ne. Už se mě řada problémů netýká. Ale právě proto se dívám někdy s úsměvem na zásadovost a uvědomění druhých. Přiznávám, že jsem VŽDYCKY měl za normální situace problémy s disciplinou, ale NIKDY ne když byla krize... Vím to o sobě moc dobře.
Hnutí Za Černý Puntík.

černé puntíky samozřejmě eviduji v excelové tabulce... zatím je špička našlapaná vyrovnaná, nikdo neodskočil... Titul může vyhrát více hráčů (smích).
Jak říkám, buďme ohleduplní a bude vše ok. Věřím, že je nás takových většina. Bude to kapitola v dějepisu, rok 2020... Jako vše v minulosti...
:pivko:

tau

Příspěvekod tau » 30 zář 2020 14:54

Tak myslím, že dneškem skončila liga s fanoušky na stadionech. Podle mě se v týhle sezoně na zimáky nepodíváme... Možná v březnu na play-off, bude-li se vůbec nějaký hrát, pustí do hlediště pár stovek lidí.....
Naposledy upravil(a) tau dne 30 zář 2020 16:17, celkem upraveno 1 x.

PL8

Příspěvekod PL8 » 30 zář 2020 14:56

ad) < Orosená_desítka>
Díky za puntík, pokusím se jít do trháku...
Jinak - samozřejmě, že souhlasím s ohleduplností a myslím, že je to v této situaci opravdu to nejdůležitější.
Ale mně to vždycky nedá...

Štenkovan

Příspěvekod Štenkovan » 30 zář 2020 15:25

Taky jste vsimnuli, ze hrat mame povoleno do 130 max, ale na treninky zadnou vyjimku Prymula teda nezminil. Takze trenujeme jen v 10? Nebo jsem neco prehledl?

FOGLIK

Příspěvekod FOGLIK » 30 zář 2020 15:32

PL8 píše:ad) < Orosená_desítka>
Díky za puntík, pokusím se jít do trháku...
Jinak - samozřejmě, že souhlasím s ohleduplností a myslím, že je to v této situaci opravdu to nejdůležitější.
Ale mně to vždycky nedá...

Je možno poslat průběžnou tabulku? :thumbup:

tomaso25

Příspěvekod tomaso25 » 30 zář 2020 15:59

tau píše:Tak myslím, že dneškem skončila liga s fanoušky na stadionech. Podle mně se v týhle sezoně na zimáky nepodíváme... Možná v březnu na play-off, bude-li se vůbec nějaký hrát, pustí do hlediště pár stovek lidí.....

Skoro to vypadá, jako bys nevěřil plukovníkovi, že je to dočasný opatření na pár týdnů... Přitom takovej charakter zastřešen jinými ryzími charaktery. (zapisuju černej punkt do tabulky)

Upřímně, moc nevím, co s tím hokejový hnutí a majitelé klubů udělají. Příjmů z televizních práv mají oproti fotbalovým ligám zlomek. Hráče není prodat kam. Počet karantén a odložených zápasů v hokeji je úplně jinde, než se zatím událo ve fotbalu. Kromě toho, že si fotbal přes Tvrdíka vyhádal lepší podmínky ohledně (ne)uvalení karantény, tak je epidemiologicky pro fotbal výhodnější, že se zápas koná venku a ne v uzavřený hale se vzduchotechnikou.

Osobně bych si na dokončení/pokračování soutěže moc nevsadil.

jméno a příjmení

Příspěvekod jméno a příjmení » 30 zář 2020 16:26

tomaso25 píše:Osobně bych si na dokončení/pokračování soutěže moc nevsadil.

nestraš, to bude Mechov mistrem a já v práci nevydržím :ruleta:
co bylo před námi, je už za námi

Muf

Příspěvekod Muf » 30 zář 2020 16:42

jméno a příjmení píše:nestraš, to bude Mechov mistrem a já v práci nevydržím :ruleta:

Dle herního řadu nemůže. :wave:

Ale možná se už všech 20 fanoušků sešlo pod Bílou věží a začínají slavit :pivko:
P.D. :thumbdown:

Orosená_desítka

Příspěvekod Orosená_desítka » 30 zář 2020 16:44

FOGLIK píše:Je možno poslat průběžnou tabulku? :thumbup:

Radši ne, začlo by se moc taktizovat... Známe českou povahu.... :pivko:

Sweník

Příspěvekod Sweník » 30 zář 2020 17:16

Koukám, Pochobradský moc pěkná akce při prvním gólu Vrchlabí. Nějak nabral formu. Anebo fakt jako jeden z mála nebyl coviďák (předpokládám u něj negativní test, když dnes hraje) a proto vůči zbytku týmu v neděli docela vynikal. :-)

Gumid

Příspěvekod Gumid » 30 zář 2020 17:24

Štenkovan píše:Takze trenujeme jen v 10? Nebo jsem neco prehledl?

Robert Sára
Tak ve vyhlášení vlády je, že i trénovat mohou organizovaná družstva bez omezení (do 130 osob).

JirkaPCE

Příspěvekod JirkaPCE » 30 zář 2020 17:47

Sweník píše:Koukám, Pochobradský moc pěkná akce při prvním gólu Vrchlabí. Nějak nabral formu. Anebo fakt jako jeden z mála nebyl coviďák (předpokládám u něj negativní test, když dnes hraje) a hproto vůči zbytku týmu v neděli docela vynikal. :-)

Těžko říct, jak to tam přesně je, ale jestli už to měl, když bylo Vrchlabí v karanténě, tak možná ani na testy nemusel.

Sweník

Příspěvekod Sweník » 30 zář 2020 17:49

JirkaPCE píše:Těžko říct, jak to tam přesně je, ale jestli už to měl, když bylo Vrchlabí v karanténě, tak možná ani na testy nemusel.

Taky možnost, v každém případě oslabeně na mne nepůsobil.

FOGLIK

Příspěvekod FOGLIK » 30 zář 2020 17:55

Sweník píše:Taky možnost, v každém případě oslabeně na mne nepůsobil.

A jestli neměl, tak je to diletantsví nebo něco jako loni případ s KV.

Gumid

Příspěvekod Gumid » 30 zář 2020 18:19

Zpět na “Diskuzní forum”