Hokej

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

av69

Re: Hokej

Příspěvekod av69 » 19 říj 2020 18:04

Gumid píše:Jseš si tím rokem jistý? Dle účastníků je to jinak :) https://twitter.com/i/status/1317887827263295490

A byla to jatka :)

Obrázek

S tím pánem z videa bych rozhodně chtěl mít dvojdomek :-)) Každopádně nevypadá tak staře a přitom pamětník roku 1899 :-)

Lík37

Příspěvekod Lík37 » 19 říj 2020 18:12

JirkaPCE píše:Tohle by se tam strhlo tak jako tak. Idioti kterým rozhodně nejde o sport, akorát se nemůžou prát, když se nehraje fotbal, možná tam byli i nějací z hokeje, si našli jinou příležitost, chovat se jako hovada. Ujčík vždycky působil jako trochu jednodušší a tímhle prakticky zastáváním se těch individuí, že je někdo vyprovokoval, to jenom potvrdil.

No, tak ten kdo pamatuje a prožil demonstrace za komančů (ještě tady jsme) a včera tam byl, tak by ti něco řekl, videí je na netu dost kde je krásně vidět co a jak. Tohle na nás co pamatujem jiná jatka prostě neplatí! A hlavně, né každej mlčí! :nene: :nene: :nene:

Gumid

Příspěvekod Gumid » 19 říj 2020 18:27

Podle stavebních firem nejde stadion postavit. Kdo udělal chybu, ptá se Pitter

Město chystá nové výběrové řízení na zhotovitele Letního stadionu. Někteří zájemci ale poukázaly na to, že se stadion nedá za 430 milionů postavit.

Revitalizace letního stadionu v Pardubicích je již dlouhé roky kontroverzním projektem. Zatímco v létě se fanoušci a fotbalisté radovali, že bylo konečně vypsáno výběrové řízení na zhotovitele, radní města ho nyní zrušili. „Chodilo nám množství dotazů, až jsme se v tom začali cyklit, nakonec přišly námitky, kdy firmy měly pocit, že to není možné takto postavit. Vyhodnotili jsme, že riziko toho, že skončíme až na Úřadu pro ochranu hospodářské soutěže je tak vysoké, že pro nás bude lepší vypsat nové výběrové řízení,“ vysvětlil náměstek pardubického primátora Jan Nadrchal (ANO).

Podle mluvčího radnice Radima Jelínka jsou doplňující dotazy nebo námitky u tohoto typu výběrového řízení zcela běžné. „Princip zadání totiž zní: vyprojektuj a postav tak, aby stadion splnil požadavky zadavatele. Požadavek zadavatele zní: postavit takový stadion s takovou kapacitou, která splní podmínky dané od UEFA pro zvolenou kategorii stadionu,“ popsal Jelínek s tím, že se jedná jen o dotazy k technickým podmínkám. Radnice chce tendr vypsat co nejdříve znovu, podle Nadrchala se přihlásí stejné firmy, které posílaly dotazy.

Stadion se do území nevejde

Jedna z firem ale zpochybnila, že je možné stadion za tuto cenu postavit. „Uvedená maximální nepřekročitelná cena je podle našeho podrobného ocenění nereálná,“ napsali zástupci firmy v dotazu a navrhli řešení. Mezi nimi bylo například osazení pevných sedadel místo sklopných sedaček.

Téma sedaček se v dotazech ale objevovalo častěji. Zájemci například upozornili na to, že v dokumentaci se počítá s pevnými sedačkami, ale v zadání už jsou sklopné. Město poté muselo potvrdit, že trvá na sedačkách sklopných, čímž zájemcům radost moc neudělalo. Ti totiž odvětili, že sklopné sedačky zaberou více prostoru, bude muset dojít k rozšíření tribun a v tu chvíli se projekt do území nevejde. „Zadavatel požaduje sklopné sedačky a dodržet základní parametry vydaného územního rozhodnutí. Jsme přesvědčení, že není možné splnit oba požadavky najednou,“ vysvětlila neznámá stavební firma.

„Projekt se tady dlouhodobě prodává jako naprosto perfektní, ale výběrové řízení díky profi stavebním firmám ukázalo, že tak, jak je stadion naprojektovaný, se nedá postavit,“ řekl zastupitel Karel Haas (ODS), který patří mezi odpůrce projektu. „Dlouhodobě upozorňujeme na to, že je projekt naprosto tristně připraven,“ dodal Haas.

Kdo udělal chybu? Fanoušci o sobě chtějí dát vědět

Firmy také upozornily na nesrovnalosti v rozměrech území, kde má stadion stát. Úředníci pak museli zadání upravovat, jelikož v původním znění 150 metrů dlouhý prostor o 35 metrů zkrátili. Dvouměsíční lhůta pro odevzdání nabídek se tak kvůli dotazům protáhla téměř o měsíc, poté město tendr raději zrušilo.

„Celou dobu jsme byli ujišťováni, že vše běží, jak má, ale z tohoto rozhodnutí rady jsme rozčarováni. Pokládám si otázku, kdo udělal chybu při zadávání parametrů výběrového řízení, která vedla radu až k jeho zrušení,“ poznamenal majitel FK Pardubice Vladimír Pitter. Jeho klub totiž dosáhl na první fotbalovou ligu, kvůli absenci důstojného stadionu ale musí své domácí zápasy hrát v pražském Ďolíčku.

A neklidní jsou samozřejmě také fanoušci. „Neustálé posouvání termínu otevření obálek nám dávalo záminku si myslet, že je s podmínkami výběrového řízení něco v nepořádku. Čas fotbalovému klubu dochází a licence na příští sezonu je v ohrožení, tím pádem i celý pardubický fotbal. Fanoušci klubu situaci bedlivě sledují a jsme připraveni opět zmobilizovat síly a dát o sobě vědět,“ připomněl zástupce Ultras Pardubice Vít Lazar.

Podle města by ale ke zdržení projektu dojít nemělo, pokud nové výběrové řízení proběhne hladce. „Město nyní nemá důvod obávat se, že dojde ke zpoždění, které by případně ohrozilo budoucí fotbalovou sezonu. Vše směřuje k tomu, že rekonstrukce začne v probíhající sezoně,“ ujistil primátor Martin Charvát (ANO).

Nové výběrové řízení budou schvalovat radní 22. října, firmy pak budou mít na podání nabídky už jen 30 dní. Jeho výsledek bude muset projít ale ještě zastupitelstvem, kde by mohl projekt narazit. Kvůli koronaviru, který dostává města do složitých finančních situacích, začínají politici mluvit o velkých škrtech.

Marek Drtina
Můžeme trénovat i hrát. S testy a bez diváků

https://pardubicky.denik.cz/hokej_regio ... 01019.html

Lík37

Příspěvekod Lík37 » 19 říj 2020 18:36

PL8 píše:<dani.12>, nedělej rychlé soudy. Nedělej toho prosťáčka ze sebe.
Zvaž: Ujčík patří mezi "vyvolené" v našem hokeji. PŘESTO šel na takovou akci. Za zády mu stojí jednoznačně proANO svaz v čele s Králem a peněženkou ANO Hniličkou. Přesto se do toho Ujčík pustil. Neměl bys to spíš hodnotit s respektem? Není to právě to, co všichni (alespoň předpokládám) uznáváme: rozličné názory?
Proč v Německu proběhla (abych se nespletl - myslím v Dortmundu??? - vůbec si nejsem jistý) stejná nebo podobná akce zcela bez přítomnosti policie? A skončila v klidu...
Když půjdu proti tobě po ulici a dám ti facku, vezmeš vysvětlení, že to bylo proto, aby ses pro jistotu uklidnil?
Pokud Ujčík nelže (a to by měl novinář ověřit), bylo to všechno trochu jinak, než "ofiko" média zveřejnila. Tady je potřeba <iSport.Blesk> pochválit... Proč máme věřit vládě, jejíž premier práší jak je zrovna pro něj výhodné a chová se nesystémově a jejíž ministr vnitra veřejně přizná, že s druhou vlnou nasekala vláda chyby? A přesto dál přijímají opatření a ještě je drze zdůvodňují a vyhrožují dopředu represemi.
Čeští vědci vyvíjejí vakcínu, jsou ve stádiu zkoušek na myších. Do zkoušek na lidech je prý ještě daleko. Kdo to platí? A kolik? K čemu to je, když velké mezinárodní firmy už jsou v nějakých pokročilejších fázích? Už mají dokonce smlouvy s vládami o odběru miliónů dávek...

Tohle je rozumnej názor. :thumbup:

dani.12

Příspěvekod dani.12 » 19 říj 2020 18:54

PL8 píše:<dani.12>, nedělej rychlé soudy. Nedělej toho prosťáčka ze sebe.
Zvaž: Ujčík patří mezi "vyvolené" v našem hokeji. PŘESTO šel na takovou akci. Za zády mu stojí jednoznačně proANO svaz v čele s Králem a peněženkou ANO Hniličkou. Přesto se do toho Ujčík pustil. Neměl bys to spíš hodnotit s respektem? Není to právě to, co všichni (alespoň předpokládám) uznáváme: rozličné názory?
Proč v Německu proběhla (abych se nespletl - myslím v Dortmundu??? - vůbec si nejsem jistý) stejná nebo podobná akce zcela bez přítomnosti policie? A skončila v klidu...
Když půjdu proti tobě po ulici a dám ti facku, vezmeš vysvětlení, že to bylo proto, aby ses pro jistotu uklidnil?
Pokud Ujčík nelže (a to by měl novinář ověřit), bylo to všechno trochu jinak, než "ofiko" média zveřejnila. Tady je potřeba <iSport.Blesk> pochválit... Proč máme věřit vládě, jejíž premier práší jak je zrovna pro něj výhodné a chová se nesystémově a jejíž ministr vnitra veřejně přizná, že s druhou vlnou nasekala vláda chyby? A přesto dál přijímají opatření a ještě je drze zdůvodňují a vyhrožují dopředu represemi.
Čeští vědci vyvíjejí vakcínu, jsou ve stádiu zkoušek na myších. Do zkoušek na lidech je prý ještě daleko. Kdo to platí? A kolik? K čemu to je, když velké mezinárodní firmy už jsou v nějakých pokročilejších fázích? Už mají dokonce smlouvy s vládami o odběru miliónů dávek...

Soros....nepochybuj! No tvl, to mě poser........ :modlitba:

Ale tak jo, to já budu radši za prosťáčka. S vědomím, že zdravotníci melou z posledního. Hlavně, že notoričtí vymahači práv a odmítači povinností v jednom si jdou ulevit.

A ten debílek by chtěl od policie snad mapu. Pořadatel dělal co? Očividně hovno, ale to Ujčíka netrápí, všechno zlá PČR. Ten '89 je už jen ubohej výkřik.

Adoruješ tady iSport a přitom ten "rozhovor" neměl s kritickou novinařinou nic společného. Hezky si spolu notovali. Ale každý máme jiná měřítka.

Konspiračním teoriím zdar!

Lík37

Příspěvekod Lík37 » 19 říj 2020 19:09

dani.12 píše:Soros....nepochybuj! No tvl, to mě poser........ :modlitba:

Ale tak jo, to já budu radši za prosťáčka. S vědomím, že zdravotníci melou z posledního. Hlavně, že notoričtí vymahači práv a odmítači povinností v jednom si jdou ulevit.

A ten debílek by chtěl od policie snad mapu. Pořadatel dělal co? Očividně hovno, ale to Ujčíka netrápí, všechno zlá PČR. Ten '89 je už jen ubohej výkřik.

Adoruješ tady iSport a přitom ten "rozhovor" neměl s kritickou novinařinou nic společného. Hezky si spolu notovali. Ale každý máme jiná měřítka.

Konspiračním teoriím zdar!

Proboha kolik ti je roků? Chodíš vůbec ven mezi lidi? Proč do toho furt taháš konspirační teorie atd?

Adam

Příspěvekod Adam » 19 říj 2020 19:34

Já tam byl, a s největší pravděpodobností to vyprovokovala část ultras. Zásah policie bych ale profesionálním rozhodně nenazval. Jediná výzva k odchodu byla od pořadatelů, o tý policejní jsem se dozvěděl až z médií, ta nemohla být slyšet víc než pár metrů. Navíc během pár minut byly postupně utěsněny všechny východy. Nechápu, proč neizolovali ultras, který byli shromáždění v části náměstí, a uzavřeli celý náměstí ve chvíli, kdy velká část lidí, která se nechtěla rvát, začala utíkat. Já jsem se doslova v poslední sekundě prorval malou mezerou mezi koncem kordonu těžkooděnců a zdí do ulice Dlouhý, ale slzák jsem schytal taky. Nestěžuju si, mohl jsem odejít okamžitě po výzvě pořadatelů k rozchodu, ale zásah policie z mnoha důvodů rozhodně profesionální nebyl.

woe

Příspěvekod woe » 19 říj 2020 19:55

Na Národní jsem sice nebyl, ale s fízly jsme si myslím všichni, kdo jsme chtěli normálněji a svobodněji žít (ano, úplně normálně a svobodně se tak úplně nežilo), taky něco užili. A nešlo jen o násilí. Šlo o psychologické hrátky, zákazy, schválnosti atd

Včerejšek je průser. Co bylo po konci shromáždění, to bylo. Možná si ani Kudlička nevymýšlí. Ale. Jde o to, jak to shromáždění probíhalo. Pár tisíc lidí. Roušky nikde. Ignorace počtu lidí ve skupinkách. Jasný. Protest se nedá dělat, když respektuješ ty, kteří určují, jak bude vše probíhat. Cítili se býti hrdiny. Jsou duchem v čele pelotonu a c19 porazí řevem, chlastem a děláním bordelu. Pokud by to sejmulo jen je, tak pohoda. Horší je spíš to, že taková koncentrace lidí může přinést jediné. Explozi šíření viru. Znásobení exponenciálního šíření. Možná jsou na sebe ti lidé pyšní, nevím.

Nikdo nechce být za ovci.

Já si teda myslím, že to spíš luxusně - posr*li.

Ukáže se brzy. Ono ksichty byly vidět. A ti lidé mají kamarády, sousedy, rodiny...až c19 ti lidé pochytají, co je napadne první, od koho se mohli nakazit? Doufám, že budou mít ti hrdinové odvahu před své kamarády, známé, příbuzné - předstoupit a říci, že nepochybili a ze bojovali za správnou věc. Teda. Vědí, že to bylo opravdu správné?

Apropo. Jak vlastně probíhá kauza Beranova Isoprinosine? Levný starý a prý účinný lék? Čekáme, až bude mít Bureš licenci na výrobní exkluzivitu?
:rolas: díky za vše, Kapitáne!

dani.12

Re: RE: Re: Hokej

Příspěvekod dani.12 » 19 říj 2020 20:30

Lík37 píše:
Proboha kolik ti je roků? Chodíš vůbec ven mezi lidi? Proč do toho furt taháš konspirační teorie atd?

Ne, nechodím. Protože bych rád, aby se to tu vrátilo co nejdřív k normálu. A vůbec nechápu, jako to s tím souvisí? Natožpak můj věk?

Já stupidní otázky nepokládal. Jen jsem odpověděl ve stejné tónině.

Je takovej problém se na čas "uskromnit"? Krom toho, že bych si přál, aby se moji rodiče dočkali promoce mých dětí, v čemž jim tihle ignoranti můžou to bytí s úspěchem zkomplikovat, tak mi to může být u prdele, pokud bych byl sobeckej omezenec. Když na to přijde, na svých životech ten průser jako první pocítí právě ta sociální skupina, která tam pořvávala cosi o plynu.
Naposledy upravil(a) dani.12 dne 19 říj 2020 20:30, celkem upraveno 1 x.

tau

Příspěvekod tau » 19 říj 2020 20:35

Zcela offtopic - koukám na Reportéry a lidi v okolí Bohumína si hrozně stěžujou na hradní zombie, která jim tam tlačí kanál Dunaj-Odra-Labe..... Dědek to prosazuje iks let, v roce 2016 na tiskovce s nejvyšším čínským komoušem vyřvával, jak je rád, že Číňani o stavbu projevili zájem..... A hlavně že mu chachaři ve volbách v roce 2018 cpali hlasy horem dolem (70%)..... Lidi jsou holt blbci, kreténi a ovce.... Bohužel vysoký procento českých voličů nečte, nesleduje debaty.... Jediný, co zvládnou pochopit, jsou tři slova PR žvástů na billboardu....

Sweník

Příspěvekod Sweník » 19 říj 2020 20:47

Lík37 píše:Proboha kolik ti je roků? Chodíš vůbec ven mezi lidi? Proč do toho furt taháš konspirační teorie atd?

Jako sorry, předpokládám, že to tady nějakou dobu čteš a musí Ti být jasné, že tento nick není třináctiletá puberťačka.

V něčem se shodneme, ale zrovna tady má blíže skutečnosti dani.12 . Nenapsal nic, co by nesouviselo s realitou. Jen si udělal legraci z vyznavačů konspiračních teorií.. Trochu mne ta reakce zklamala, ale to je asi každému jedno..

to woe: Isoprinosine? Nedávno jsem četl příspěvek od lékaře z první linie, prý ho běžně nasazují, "zkouší" ho, ale účinek není takový, jak ho popisoval doktor Beran. Někomu pomůže, jinde nestačí.. Asi jako remdesivir.. Zkrátka lék první volby neexistuje! Vakcína zatím také ne, takže jak vždy píšeš, pojede se z kopce a brzda je pouze v opatřeních..
Naposledy upravil(a) Sweník dne 19 říj 2020 21:00, celkem upraveno 1 x.

Lík37

Příspěvekod Lík37 » 19 říj 2020 20:57

dani.12 píše:Ne, nechodím. Protože bych rád, aby se to tu vrátilo co nejdřív k normálu. A vůbec nechápu, jako to s tím souvisí? Natožpak můj věk?

Já stupidní otázky nepokládal. Jen jsem odpověděl ve stejné tónině.

Je takovej problém se na čas "uskromnit"? Krok toho, že bych si přál, aby se moji rodiče dočkali promoce mých dětí, v čemž jim tihle ignoranti můžou to bytí s úspěchem zkomplikovat, tak mi to může být u prdele, pokud bych byl sobeckej omezenec. Když na to přijde, na svých životech ten průser jako první pocítí právě ta sociální skupina, která tam pořvávala cosi o plynu.

Ale no tak. Já od 10hod - do 18hod práce(nutné havárky). Proboha tam se maká a skoro nikdo nemá čas na nějaké řeči. To je úplně jinej svět. Tohle všechno kleknout to by byl teprve průser. Kdo se bojí je doma, ale někdo to držet v chodu prostě musí, fňukání a strach? ani náhodou. ps. Taky máme rodiny!!! A co se týká cajtů, kdo žil v Pce tak zná, namátkou Sýkora, Novák atd. to byly panečku hry! :grr: :rock:

Lík37

Příspěvekod Lík37 » 19 říj 2020 21:14

Prostě takhle, zase se řesí jedna fízlama povoděná demonstrace, a to je přesně to o co jim jde. Proboha to fakt nevidíte kam to všechno směřuje. Po kolikáté za poslední rok píšu, že bude podstatně hůř. Kolik lidí se smálo tomu když jsem napsal, že jen blázen dá prachy do hokeje atd. A to tady ani žádnej covid nebyl. :crazy:

Lík37

Příspěvekod Lík37 » 19 říj 2020 21:33

A proč věk? Osobní zkušenosti se tomu říká, to jak lidi převlékaj kabáty,komu lze a nelze věřit , co a jak a z jakého důvodu dělá.
Např. Pce - Kňava. Např. Armáda - generál Šedivý bývalý náčelník Generálního štábu Armády ČR. atd.

pepa

Příspěvekod pepa » 19 říj 2020 21:36

Kam to všechno směřuje nevím, ale ještě že máme aspoň jednu jistotu. Alespoň podle Matěje Berana: " Ale jsem hráčem Pardubic. Tam se dějí různé věci, ale mám dobrý vztah s Dušanem Salfickým. Za tři roky je to jediný člověk v Pardubicích, na kterého jsem se mohl spolehnout. Myslím, že dělá dobrou práci, i když to vždycky nemá jednoduché."

Chlapi, hlavně klid a rozum do hrsti. Bude to třeba...

dani.12

Re: RE: Re: RE: Re: Hokej

Příspěvekod dani.12 » 19 říj 2020 21:52

Lík37 píše:
Ale no tak. Já od 10hod - do 18hod práce(nutné havárky). Proboha tam se maká a skoro nikdo nemá čas na nějaké řeči. To je úplně jinej svět. Tohle všechno kleknout to by byl teprve průser. Kdo se bojí je doma, ale někdo to držet v chodu prostě musí, fňukání a strach? ani náhodou. ps. Taky máme rodiny!!! A co se týká cajtů, kdo žil v Pce tak zná, namátkou Sýkora, Novák atd. to byly panečku hry! :grr: :rock:

My si pořád očividně nerozumíme.

Já jsem neřekl, že nepracuju a jsem schovanej doma. Ani, že mám strach a než otevřu dveře, kontroluju, jestli tam nestojí zubatá.

Jen osobně řeším pouze nejzásadnější jednání, zbytek jsou videokonference. Nakoupím a domů. A nemusel bych ani to, nejsem ohrožená skupina. Ale i s kamarády se vídáme jen přes net, prostě to vydržíme. Ty lidi vedou oddělení, firmy, nikdo si nemůže dovolit nepracovat. Ale hlavně, musí jít příkladem. A je jedno, jestli zaměstnancům, dětem, nebo jestli ovlivníš jednoho člověka v okolí. V mé sociální bublině všichni chápou, že čím dřív se té čínské kurvy(teď nemyslím Zemana) zbavíme, tím menší budou celospolečenské následky(ale platilo by to úplně stejně).

Babišovi to spočítáme příští rok. Teď je ale potřeba nehledět, kdo vydává nařízení, kousnout se a udělat možná ještě o kousek víc, než vláda žádá. Už třeba jen proto, že vzdělání je naprostý základ a z mého pohledu ta situace ty nejmenší v prvních ročnících okrádá o zcela zásadní část života. A těch je mi tedy velmi líto.

Sýkora je samozřejmě vzorek, podle kterého se ale nedá hodnotit celá skupina. Já mám s policií jen dobré zkušenosti. I když mě to třeba stálo nějakou korunu na pokutě. Pokud je ale člověk soudnej a uvědomí si a uzná svoji chybu i oni jsou maximálně slušní a vstřícní. Vždy jsem upřímně poděkoval a i ten policajt byl pak naprosto fajn. Taky jen dělají svoji práci a asi jako všichni ji chtějí dělat dobře a chtějí cítit určitou podporu. Jenže tady to funguje tak, že každej řekne, že čuráci měřili zašitý za cedulí začátek obce, ale nikdo už nepoví, že tu ještě míjel s devadesátkou na budíku a za 150m je tam přechod k autobusu. Tak nějak po česku....totální disrespekt a přehazování vlastních chyb a odpovědnosti na všechny ostatní.

A ukázat na dva slabý kusy, abych je mohl dehonestovat všechny, to je minimálně nefér. To pro mě není argument.

dani.12

Příspěvekod dani.12 » 19 říj 2020 22:02

Lík37 píše:Prostě takhle, zase se řesí jedna fízlama povoděná demonstrace, a to je přesně to o co jim jde. Proboha to fakt nevidíte kam to všechno směřuje. Po kolikáté za poslední rok píšu, že bude podstatně hůř. Kolik lidí se smálo tomu když jsem napsal, že jen blázen dá prachy do hokeje atd. A to tady ani žádnej covid nebyl. :crazy:
Ještě napiš, že jim PČR posílala pozvánky. Prý je na to důkaz, v okolí policejních ředitelství jsou míň poflusaný chodníky, jak frajerům došly sliny z toho lepení obálek. Fakt, hajzlové to jsou. Povodili si ty chudáky, stařenky o holích a dědečky s vnoučaty, strašným způsobem.

No nic, asi jsem debil, že jsem to neprokoukl.

dani.12

Příspěvekod dani.12 » 19 říj 2020 22:13

tau píše:Zcela offtopic - koukám na Reportéry a lidi v okolí Bohumína si hrozně stěžujou na hradní zombie, která jim tam tlačí kanál Dunaj-Odra-Labe..... Dědek to prosazuje iks let, v roce 2016 na tiskovce s nejvyšším čínským komoušem vyřvával, jak je rád, že Číňani o stavbu projevili zájem..... A hlavně že mu chachaři ve volbách v roce 2018 cpali hlasy horem dolem (70%)..... Lidi jsou holt blbci, kreténi a ovce.... Bohužel vysoký procento českých voličů nečte, nesleduje debaty.... Jediný, co zvládnou pochopit, jsou tři slova PR žvástů na billboardu....
On ví, že až ho zakopou, tak si na něj druhej den nikdo nevzpomene. Chtěl by svůj pomníček. Ale tady bych byl v klidu. Za 20 let nebyli schopni splavnit Labe ani v okolí Přelouče....

Lík37

Příspěvekod Lík37 » 19 říj 2020 22:15

Tak ten Sýkora o kterém píšu žádný maličkosti jako pokuty teda nerozdávál. To byl naprosto jinej level trestů. Taky děláme v jedné Speciální škole v Pce, takže vím moc dobře co a jak a znám jejich názor, názor rodičů. Hodně lidí rozumný, a hlavně tomu tak nepodlejhaj. Ono dodržovat ten zdravotní fanatismus tam ani nejde. Jak tam bylo řečeno, nechceme podporovat tuhle cestu do pekel.

Lík37

Příspěvekod Lík37 » 19 říj 2020 22:35

dani.12 píše:Ještě napiš, že jim PČR posílala pozvánky. Prý je na to důkaz, v okolí policejních ředitelství jsou míň poflusaný chodníky, jak frajerům došly sliny z toho lepení obálek. Fakt, hajzlové to jsou. Povodili si ty chudáky, stařenky o holích a dědečky s vnoučaty, strašným způsobem.

No nic, asi jsem debil, že jsem to neprokoukl.

Proč reaguješ tak podrážděně, já jsem nikde neřekl že jseš debil. Já jen popisuju strategie demonstrací, její mediální obraz, jak se dělaj, plánujou, financujou, kdo je pořádá na oko, kdo v pozádí, kdo ji nakonec ovládne a třeba taky zneužije. To je naprosto chirurgická práce. Ale no nic, čas ti ukáže, Fáma o smrti Martina Šmída nám budíž příkladem! Dobrou, jdu se psem. :pivko:

dani.12

Příspěvekod dani.12 » 19 říj 2020 22:57

Lík37 píše:
Proč reaguješ tak podrážděně, já jsem nikde neřekl že jseš debil. Já jen popisuju strategie demonstrací, její mediální obraz, jak se dělaj, plánujou, financujou, kdo je pořádá na oko, kdo v pozádí, kdo ji nakonec ovládne a třeba taky zneužije. To je naprosto chirurgická práce. Ale no nic, čas ti ukáže, Fáma o smrti Martina Šmída nám budíž příkladem! Dobrou, jdu se psem. :pivko:

Protože je to sprostá manipulace.

Jediný, co mi od vzestupu sociálních sítí čas ukazuje, že je společnost méně a méně schopna kritického vyhodnocení a zpracování sdílených informací.

Lík37

Příspěvekod Lík37 » 20 říj 2020 00:18

dani.12 píše:Protože je to sprostá manipulace.

Jediný, co mi od vzestupu sociálních sítí čas ukazuje, že je společnost méně a méně schopna kritického vyhodnocení a zpracování sdílených informací.

Ale přece tohle je známá věc. Kdo ale určí co je 100% pravda, nebo lež. Elektroniku, výpočetní techniku, software
dělám celej život tak vím o co jde.No nic jdu nakopnout dreambox/enigma to je prostě žrádlo co to umí. Pustím HAMMERFALL a jdu ještě skládat další Herní PC. Pes vyvenčen, Labe - vody mraky, Zimák stojí, na autech umrzlo, pokec se známejma panáčkama v autě s majáčkem nebudu radši komentovat, někomu by to co padlo za řeč zase nevonělo :shh: ps. Je třeba žít, jináč na ten hokej nepůjdem už nikdy. Zážitek ze Zlínem nemůže být tím posledním co jsem viděl! :nene:

Lík37

Příspěvekod Lík37 » 20 říj 2020 02:52

Obrázek

Trocha nostalgie, dcera 2005. :crazy:

mach

Příspěvekod mach » 20 říj 2020 05:25

Matěj Beran

Koukáte ještě po tom, že by si vás z extraligy někdo vytáhl zpátky?
Do extraligy bych se určitě vrátil rád, ale muselo by to dávat smysl oběma stranám. Vím, že Litoměřice spolupracují s Litvínovem, tak uvidíme, jak se to bude vyvíjet. Ale jsem hráčem Pardubic. Tam se dějí různé věci, ale mám dobrý vztah s Dušanem Salfickým. Za tři roky je to jediný člověk v Pardubicích, na kterého jsem se mohl spolehnout. Myslím, že dělá dobrou práci, i když to vždycky nemá jednoduché.

Pick

Příspěvekod Pick » 20 říj 2020 05:45

dani.12 píše:Ty lidi vedou oddělení, firmy, nikdo si nemůže dovolit nepracovat. Ale hlavně, musí jít příkladem. A je jedno, jestli zaměstnancům, dětem, nebo jestli ovlivníš jednoho člověka v okolí.

Podobnou rétoriku jsem už někdy slyšel...... :think:

Zpět na “Diskuzní forum”