Hokej

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

centrzprvnilajny
Kontaktovat uživatele:

Re: Hokej

Příspěvekod centrzprvnilajny » 20 říj 2020 20:36

Orosená_desítka píše:
Tak tam je asi zohledněno více věcí - hlavně příjem ze vstupného, kapacita, ztráty atd..
Navíc to není pro reprezentace, ale kluby.
Dle tvé logiky by nejvíc dostali florbalisté.

Já vím, spíš to byla nadsázka.
Ale nechápu že v téhle prdeli máme profi hráče až do 3. ligy ve fotbale a to samé v hokeji...
to vstupné nebude zase tak horké, kolik lidi chodí průměrně na 2. ligu (jak fotbal, tak hokej)?
Florbal tam nemá nic, a ti jsou 3.-4. na světě:) (pravda hraje to si ještě míň států než hokej)

p.s. neberte to zas tak vážně, on ten Hnilička dopadne jako Berbr...

Sent from my iPhone using Tapatalk

Orosená_desítka

Příspěvekod Orosená_desítka » 21 říj 2020 06:34

centrzprvnilajny píše:Já vím, spíš to byla nadsázka.
Ale nechápu že v téhle prdeli máme profi hráče až do 3. ligy ve fotbale a to samé v hokeji...
to vstupné nebude zase tak horké, kolik lidi chodí průměrně na 2. ligu (jak fotbal, tak hokej)?
Florbal tam nemá nic, a ti jsou 3.-4. na světě:) (pravda hraje to si ještě míň států než hokej)

p.s. neberte to zas tak vážně, on ten Hnilička dopadne jako Berbr...

Nějak nechápu spojitost Berbr x Hnilička ??
Myslím že jsi tímto spojením Milana Hniličku neskutečně urazil... Zkus se nad svým soudem ještě jednou zamyslet.
Jinak kamarádi přeji hezký den !

FOGLIK

Příspěvekod FOGLIK » 21 říj 2020 07:22

Ještě se vracím k té ledové ploše. Ať se na mě nikdo nezlobí, ale jestli se bude 30 lidí prohánět po ledě v hale pro 10 000 lidí a představuje to zdravotní riziko, a ještě u týmu, kde to skoro všichni prodělali. Jediný co můžu říci sorry jako. To samé, jako když ten Prymulex řekne , že lidi nedodržují pravidla , tak je musíme zpřísnit. To může vymyslet jen vojenská guma. Takže ty slušný, co to dodržují dostanou ještě více naloženo a ti co na to s.... tak budou na to s..... dál. Fakt už nerozumím ničemu.

centrzprvnilajny
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod centrzprvnilajny » 21 říj 2020 07:56

Orosená_desítka píše:
Nějak nechápu spojitost Berbr x Hnilička ??
Myslím že jsi tímto spojením Milana Hniličku neskutečně urazil... Zkus se nad svým soudem ještě jednou zamyslet.

Myšleno že skončí v teplákách, ono ho to pal semele...

Muže my někdo vysvětlit třeba tohle:

Slibované dvě miliardy na cyklostezky nebudou. Duo Hnilička a Schillerová je přesunulo raději na výstavbu šaten pro sportovce. Důvod? Prý to zvýší odolnost obyvatel.

Jak ty šatny zvýší odolnost? Počítám že sportovci třeba v Osvětimanech musí být hodně odolní...

No pěkná parta tu vládne:(

tomaso25

Příspěvekod tomaso25 » 21 říj 2020 09:21

Orosená_desítka píše:Nějak nechápu spojitost Berbr x Hnilička ??

Srovnání Berbra a Hniličky samozřejmě pokulhává. Nelze moc srovnávat iniciátora a macho šéfa se spíše figurkou, která je vybrána kvůli populární tváři. Protože jak pravil mistr slova o Hniličkových předpokladech pro funkci: "Milan je přece kluk z teho Nagána a on nekradě".

Ale přesto by i Berbr v jistým ohledu Hnildu ocenil. Napsat si (spíš nechat si napsat) zákon, kterým si vytvořím sám pro sebe (ze začátku je potřeba naoko a ne moc přesvědčivě kalit vodu, že ten zákon nepíšu sám sobě na míru, že možná ani nebudu na tu funkci aspirovat...) šolich na šest let s ministerským platem a nemožností mě odvolat, je hodně dobrý. Tímhle zcela legálním, byť poněkud neetickým chováním, si u šíbrů Milan jistě získal trochu respektu.

P.S. Jaksi nemám potřebu Hnildovi závidět. Už vůbec ne peníze. Těch státní správa stejně vyhazuje neskutečný množství a v posledních letech ještě zvýšila svoje už předtím rychlý tempo. Jedna nově vyrobená pozice nebo dokonce mini (pseudo)ministerstvo jistě rozpočet nepoloží. Třeba do toho jde Hnilička i s naivní myšlenkou, že tomu fakt pomůže. Tuhle kombinaci vyčůranosti a snad i dobrý vůle pomoct však vidíme od roku 2014 v Pardubicích na Hniličkově brankářským kolegovi. Věru příjemnej pohled to není. Ten náš šoumen se za ty roky svlíkl do trenek, zesměšnil se a nejspíš definitivně ztrácí původní popularitu. Hnilička se však pustil do o několik úrovní vyšší hry, která nezřídka končí obětováním figurky.

centrzprvnilajny
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod centrzprvnilajny » 21 říj 2020 09:31

tomaso25 píše:Srovnání Berbra a Hniličky samozřejmě pokulhává. Nelze moc srovnávat iniciátora a macho šéfa se spíše figurkou, která je vybrána kvůli populární tváři. Protože jak pravil mistr slova o Hniličkových předpokladech pro funkci: "Milan je přece kluk z teho Nagána a on nekradě".

Ale přesto by i Berbr v jistým ohledu Hnildu ocenil. Napsat si (spíš nechat si napsat) zákon, kterým si vytvořím sám pro sebe (ze začátku je potřeba naoko a ne moc přesvědčivě kalit vodu, že ten zákon nepíšu sám sobě na míru, že možná ani nebudu na tu funkci aspirovat...) šolich na šest let s ministerským platem a nemožností mě odvolat, je hodně dobrý. Tímhle zcela legálním, byť poněkud neetickým chováním, si u šíbrů Milan jistě získal trochu respektu.

P.S. Jaksi nemám potřebu Hnildovi závidět. Už vůbec ne peníze. Těch státní správa stejně vyhazuje neskutečný množství a v posledních letech ještě zvýšila svoje už předtím rychlý tempo. Jedna nově vyrobená pozice nebo dokonce mini (pseudo)ministerstvo jistě rozpočet nepoloží. Třeba do toho jde Hnilička i s naivní myšlenkou, že tomu fakt pomůže. Tuhle kombinaci vyčůranosti a snad i dobrý vůle pomoct však vidíme od roku 2014 v Pardubicích na Hniličkově brankářským kolegovi. Věru příjemnej pohled to není. Ten náš šoumen se za ty roky svlíkl do trenek, zesměšnil se a nejspíš definitivně ztrácí původní popularitu. Hnilička se však pustil do o několik úrovní vyšší hry, která nezřídka končí obětováním figurky.

Jj, souhlas...

Ale ten sport je hluboká žumpa a tyhle dotace... všechny prachy do sportu stoupnout!
Odělit profi sport, od mládeže a na profisport nedat vůbec nic!

tady další kauza...

Lesy ČR v roce 2012 podpořily olympioniky 8 miliony ročně, které poslaly přes Černoškovu soukromou firmu. Na konto České olympijského výboru ale přišly jen miliony 3. Více na @Radiozurnal1 @CRoPlus @iROZHLAScz https://www.irozhlas.cz/zpravy-domov/mi ... 210615_tzr

Orosená_desítka

Příspěvekod Orosená_desítka » 21 říj 2020 09:43

Jako pejsek a kočička : to se vezme Berbr, Řebíček, Rittig, Janoušek, smíchá se to se všemi ostatními kdo vás zrovna napadne a nakonec je z toho dort. Tam to aspoň byly potraviny v té pohádce... No když myslíte....

woe

Příspěvekod woe » 21 říj 2020 11:21

Milan je tvář. Nohsled Bureše. Jak sám poznamenal, jeho zajímá sport, on není žádný makroekonom. Chápu, vystudoval gympl v Kladně a hurá do světa, nic proti. "Určitě" má kvalifikaci rozdělovat ty miliardy, to je přeci jasný :) Mimo jiné se mu krátce po založení NSA rozpadl management, lidi odešli, protože identifikovali nekompetentnost šéfa. Tohle řídí prostě Bureš. Milan je hodnej kluk a rád vzpomínám na jeho působení v naroďáku. Přeji mu, ať ho Andrej moc nevykoupe. Milan je prostě jen figurka

https://neovlivni.cz/vedeni-hnilickovy- ... e-rozpada/
:rolas: díky za vše, Kapitáne!

Orosená_desítka

Příspěvekod Orosená_desítka » 21 říj 2020 12:17

woe píše:Milan je tvář. Nohsled Bureše. Jak sám poznamenal, jeho zajímá sport, on není žádný makroekonom. Chápu, vystudoval gympl v Kladně a hurá do světa, nic proti. "Určitě" má kvalifikaci rozdělovat ty miliardy, to je přeci jasný :) Mimo jiné se mu krátce po založení NSA rozpadl management, lidi odešli, protože identifikovali nekompetentnost šéfa. Tohle řídí prostě Bureš. Milan je hodnej kluk a rád vzpomínám na jeho působení v naroďáku. Přeji mu, ať ho Andrej moc nevykoupe. Milan je prostě jen figurka

https://neovlivni.cz/vedeni-hnilickovy- ... e-rozpada/

No dobře, ale to neznamená že to je Berbr č.2. To je oč tu běží.

woe

Příspěvekod woe » 21 říj 2020 12:28

@OD

Já se o fotbal nezajímám, mně běží o Hnildu. Berbr je jméno z aktuálních zpráv, které mě vůbec nezajímá, takže neumím posoudit :)
Že má ale Hnilda jako white horse zaděláno na problémy, to bych hele raději a priori nevylučoval. Tady jde jen o to, kdo a kdy ho zneužije pro své účely. Ono totiž být bývalý sportovec, to je imo celkem pochybná kvalifikace na tuten post. Třeba. Pak máš jedno, jak se kdo do tepláků dostal.
:rolas: díky za vše, Kapitáne!

Orosená_desítka

Příspěvekod Orosená_desítka » 21 říj 2020 12:37

woe píše:@OD

Já se o fotbal nezajímám, mně běží o Hnildu. Berbr je jméno z aktuálních zpráv, které mě vůbec nezajímá, takže neumím posoudit :)
Že má ale Hnilda jako white horse zaděláno na problémy, to bych hele raději a priori nevylučoval. Tady jde jen o to, kdo a kdy ho zneužije pro své účely. Ono totiž být bývalý sportovec, to je imo celkem pochybná kvalifikace na tuten post. Třeba. Pak máš jedno, jak se kdo do tepláků dostal.

Tož v pohodě kamaráde. Vše ukáže budoucnost... Teď je před námi větší výzva. Myslím že z tohoto všeho vyjdeme uplně jiní, chudší, pokornější... Nevím... Je to jak nějaký restart, jak stisknutí tlačítka někde ve vesmíru... Jsme tu jen na návštěvě, nejsme asi ti neomezení vládci planety jak jsme si mysleli... Někdy jsme bezmocní.

Ale aby to nevyznělo blbě : jsem Optimista ! Poučíme se, zlepšíme se. To dáme !

centrzprvnilajny
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod centrzprvnilajny » 21 říj 2020 13:27

Uznávám srovnání s Berbrem kulhá na obě nohy! Omlouvám se za to!
Je to hodný kluk, ale to byla Neumanová taky a jak to dopadlo s MS v Liberci.
Prostě se mi nelíbí tohle přerozdělování peněz.

Orosená_desítka

Příspěvekod Orosená_desítka » 21 říj 2020 13:31

centrzprvnilajny píše:Uznávám srovnání s Berbrem kulhá na obě nohy! Omlouvám se za to!
Je to hodný kluk, ale to byla Neumanová taky a jak to dopadlo s MS v Liberci.
Prostě se mi nelíbí tohle přerozdělování peněz.

Co teprve taková EU, dotace, dotace, dotace... Bohužel realita...
Ona celá politika je vlastně přerozdělování peněz, co jiného... Záleží do které kapsy... Našich peněz, daní...
To už jsme se hodně posunuli...
Dnes jdu do lesa, vyčistit hlavu... Tam je nádherně, bez dotací... Doporučuju !!!

Chybí nám prostě hokej... Jedeme zde témata od kterých odpočíváme běžně u hokeje... No jo, buďme trpěliví... Ještě musíme vydržet...

Borek

Příspěvekod Borek » 21 říj 2020 13:51

centrzprvnilajny píše:
tady další kauza...

Lesy ČR v roce 2012 podpořily olympioniky 8 miliony ročně, které poslaly přes Černoškovu soukromou firmu. Na konto České olympijského výboru ale přišly jen miliony 3. Více na @Radiozurnal1 @CRoPlus @iROZHLAScz https://www.irozhlas.cz/zpravy-domov/mi ... 210615_tzr

Týdeník Ekonom 8. 6. 2017
Sportovní boss Miroslav Černošek popisuje taktiku při získávání peněz: "Hodně se nadřeš tím, že stále lítáš po firmách, po ministerstvech a leštíš kliky..."

Sice nezná žádnej cizí jazyk, neumí s počítačem a snad ani nemá řidičák, erár ale svede podojit jak málokdo... Žádnej šíbr, borec to je, však sem dostal NHL, Final Four, Bolta... a Prostějov je olympijský!
Nejsem objektivní, jsem fanoušek.

Pick

Příspěvekod Pick » 21 říj 2020 16:01

..... povídal plukovník, že by se mohl i hokej rozjet:
"Jednáme o tom, že by ligové zápasy, a bude se to týkat opravdu jenom nejvyšších soutěží, mohly fungovat za předpokladu pravidelného testování. Tam jednání ještě probíhají. Bez diváků logicky," řekl Prymula. Na dotaz, kdy by se mohlo znovu začít hrát, poznamenal, že se nejdříve musí prodiskutovat model v návaznosti na nová opatření.

Emil Havránek

Příspěvekod Emil Havránek » 21 říj 2020 16:20

Někde v médiích jsem zaznamenal nějakou variantu jihokorejských rychlotestů, jejichž pořizovací hodnota je snad do 300,- Kč za kus. Pokud by se dohodla metodika a jejich archivace s hlavním hygienikem, tak by se mohlo testovat jednou za nějaký časový úsek. Ten neurčím, odborník nejsem, ale obecně výsledky testů platí 3 dny.

Emil Havránek

Příspěvekod Emil Havránek » 21 říj 2020 16:20

Někde v médiích jsem zaznamenal nějakou variantu jihokorejských rychlotestů, jejichž pořizovací hodnota je snad do 300,- Kč za kus. Pokud by se dohodla metodika a jejich archivace s hlavním hygienikem, tak by se mohlo testovat jednou za nějaký časový úsek. Ten neurčím, odborník nejsem, ale obecně výsledky testů platí 3 dny.

tau

Příspěvekod tau » 21 říj 2020 16:54

Tak jsem tady včera nadhodil, že by bylo dobrý, aby naši borci taky vyjeli někam za ledem.... A prý jedou, do Polska....

fansDKnL

Příspěvekod fansDKnL » 21 říj 2020 17:18

av69

Příspěvekod av69 » 21 říj 2020 17:36

tau píše:Tak jsem tady včera nadhodil, že by bylo dobrý, aby naši borci taky vyjeli někam za ledem.... A prý jedou, do Polska....

Už je to ofiko https://hcdynamo.cz/clanek.asp?id=Dynam ... 0P7jyNXWio

Gumid

Příspěvekod Gumid » 21 říj 2020 17:56

Pick píše:..... povídal plukovník, že by se mohl i hokej rozjet:

Večer Hnilička s Prymulou jednání. Tak snad.

Štenkovan

Příspěvekod Štenkovan » 21 říj 2020 17:58

Jestli si pamatujete sezonu jak doslo k odectu bodu za spatny registrace hracu. Tak v Bolce pod tim byl Hnilicka podepsanej. Takze mu ten kancl zrovna v tomhle nesedl. Ale treba se uz zlepsil.

Štenkovan

Příspěvekod Štenkovan » 21 říj 2020 18:00

Co se tyce sportu A tymu fotbal, hokej. Verim, ze se souteze do tydne rozjedou. Samo, ze bez divaku, ale v ramci uklidneni situace nam daji aspon hry. Nebude to rozhodnuti epidemiologicky, ale ciste politicky.

tomaso25

Příspěvekod tomaso25 » 21 říj 2020 18:32

"Jednáme o tom, že by ligové zápasy, a bude se to týkat opravdu jenom nejvyšších soutěží, mohly fungovat za předpokladu pravidelného testování. Tam jednání ještě probíhají. Bez diváků logicky," řekl Prymula. Na dotaz, kdy by se mohlo znovu začít hrát, poznamenal, že se nejdříve musí prodiskutovat model v návaznosti na nová opatření.

Tím je tedy vysvětleno, proč si extraligový kluby hledají a některý už našly možnosti tréninku na ledě. Dohoda bude na dobrý cestě.

Dává to navíc logiku. Pro majitele, hráče, fanoušky. I plukovník tím naznačí, že nechce jen zakazovat a část populace dostane aspoň nějakou aktuální zábavu.

Gumid

Příspěvekod Gumid » 21 říj 2020 18:33

Kde se lidé nakazili podle oficiálních čísel nejčastěji? Sport na tom není vůbec špatně.

Obrázek

Zpět na “Diskuzní forum”