Archiv

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

tomaso25

Re: Hokej

Příspěvekod tomaso25 » 24 dub 2019 18:09

subris píše:... Na fb Dynamo fans k předání petice. Sraz v 14:45, na Pernštejnském náměstí!!! Takové náměstí v Pardubicích je??? To jim snad psal Honzik ne?

Asi psáno po konzumaci Pernštejnu...

Jinak pokud Charvát uvažuje takto, tak je to slušná paranoia.

Grimley
Administrátor

Příspěvekod Grimley » 24 dub 2019 18:14

On ma Charvat totiz asi vsechny fanousky za nejaky jednoduchy pice, ktery si daj pivo, klobasu a kdyz jooo remcaj, tak dostanou zadarmo permici a je vyreseno. Porad mu nedoslo, ze pardubickej hokej ma i vyspely fanousky, kterym neni soucasna situace lhostejna a umej bojovat i na urovni :)

Neni tu jen urcita skupina fans, ktera kdyz mohla ukazat nespokojenost primo na stadionu, tak drzela hubu a ted se vytasej s nejakym cancem, nadvakrat upravovanym a jeste odnesenym na Pernstejnske namesti .... to je proste fuserina, bohuzel zapadajici do soucasnyho "matlak stylu" celyho klubu, vcetne toho lempla Hrabala, kterej uz zase zverejnil clanek s chybama
Pardubice ole

tomaso25

Příspěvekod tomaso25 » 24 dub 2019 18:27

Propulse píše:Dost mozna to je tento https://www.eliteprospects.com/player/2349/johan-harju .
Hostak v Lulea hral a prave Harju tam je od mladeze. Nicmene Zlin neni jediny kdo ma zajem o tohoto hrace, uvidime..

Rázně do toho vstoupí manažer roku, CEO, GM a prezident Dynama Důša Salfický budeme tu mít švédskou kolonii...

Kula

Příspěvekod Kula » 24 dub 2019 18:33

Dneska jedu po Pardubicích a koukám odtahovka dopraváku táhne trolejbus pomalovanejma reklamama Dynama... Už tu ostudu chudák nevydžel!

Jakub81

Příspěvekod Jakub81 » 24 dub 2019 18:44

Na hokej v Pardubicích chodím už neuvěřitelných 20 let. Patří, patřilo a patřit to k mému životu bude i nadále. S nynějším vedením nechci mít nic společného. Sám nejsem dokonalý a nikdy nebudu, ale co předvádí naše vedení je k pozvracení. Nechápu, jak může vést tak uznávaný (ještě pořád) klub parta tragédů. Hloupý Salfický, namistrovaná nula Šebek a svazák Ovčáček (čti Hrabal). Mně nevadí, že sezóna byla špatná, holt se to ve sportu stává, ale ta neuvěřitelná arogance je šílená. Kdyby napsal, že sezóna byla tragická a že se bude muset poučit ze svých chyb, tak budu vědět, že jsme v hajzlu, ale bude tam aspoň cítit jakási sebereflexe. Dnešní rozhovor mě utvrdil v tom, že dokud zůstane toto vedení, s tímto chováním nebudu na náš hokej chodit.

tau

Příspěvekod tau » 24 dub 2019 18:57

Jakub81 píše:Na hokej v Pardubicích chodím už neuvěřitelných 20 let.

Dvacet je hezký číslo, ale proti některým jiným jsi pořád ještě zelenáč... (nic ve zlým, jen přátelský šťouchnutí).... ;-)

Dynamík Jistič

Příspěvekod Dynamík Jistič » 24 dub 2019 19:02

Tak fotbalovej stadion se odkládá.

https://www.eurofotbal.cz/clanky/pardub ... li-430987/
#72# Velí nám kripl a nikdo neví, jak se ho zbavit #72#

Jakub81

Příspěvekod Jakub81 » 24 dub 2019 19:03

Dvacet je hezký číslo, ale proti některým jiným jsi pořád ještě zelenáč... (nic ve zlým, jen přátelský šťouchnutí).... ;-)[/quote]

V pořádku. Máš recht.

tau

Příspěvekod tau » 24 dub 2019 19:11

Dynamík Jistič píše:Tak fotbalovej stadion se odkládá.

A já myslím, že to je v pořádku. Stadion za více než půl miliardy je pro druhou ligu sakra drahý špás. Např. v Karviné postavili plně dostačující a vcelku pěknej staďák za nějakých 300 milionů.....

tomaso25

Příspěvekod tomaso25 » 24 dub 2019 19:13

Docela překvapení, že to ANO nedokázalo protlačit ani na radě. Pár měsíců po volbách a už to slušně v koale skřípe.

Dynamík Jistič

Příspěvekod Dynamík Jistič » 24 dub 2019 19:17

tau píše:

A já myslím, že to je v pořádku. Stadion za více než půl miliardy je pro druhou ligu sakra drahý špás. Např. v Karviné postavili plně dostačující a vcelku pěknej staďák za nějakých 300 milionů.....

Taky mi to přijde zbytečně drahý. Hlavně u nás ve městě nemá fotbal tak velkou základnu fanoušků. Novej stadion by asi návštěvnost zvednul, ale jak říkáš, na druhou ligu za půl miliardy drahej špás.

misterx889

Příspěvekod misterx889 » 24 dub 2019 19:19

to je pro FK docela problem, jelikoz od roku 2024 planuje fotbalova asociace pustit mezi profi kluby jen ty, ktery budou mit odpovidajici stadiony, a to pry i za cenu toho, ze jim bude druhou ligu hrat jen treba 8 klubu

podle me je to celkem skoda, ten klub se dobre zavedl a v posledni dobe pravidelne zasobuje mladeznicky reprezentace, napr. ted jedou na Euro U17 tri kluci z Pardubic, coz je nejvyssi pocet po prazskych S

navic je ostuda ze nase krajsky mesto skoro jako jediny nema poradny fotbalovy stadion
70 sezon a dost?

Dynamík Jistič

Příspěvekod Dynamík Jistič » 24 dub 2019 19:22

misterx889 píše:

to je pro FK docela problem, jelikoz od roku 2024 planuje fotbalova asociace pustit mezi profi kluby jen ty, ktery budou mit odpovidajici stadiony, a to pry i za cenu toho, ze jim bude druhou ligu hrat jen treba 8 klubu

podle me je to celkem skoda, ten klub se dobre zavedl a v posledni dobe pravidelne zasobuje mladeznicky reprezentace, napr. ted jedou na Euro U17 tri kluci z Pardubic, coz je nejvyssi pocet po prazskych S

navic je ostuda ze nase krajsky mesto skoro jako jediny nema poradny fotbalovy stadion

Tak ještě je v záloze tato varianta :-)
https://hradecky.denik.cz/zpravy_region ... 90413.html

misterx889

Příspěvekod misterx889 » 24 dub 2019 19:24

Dynamík Jistič píše:
tau píše:

Taky mi to přijde zbytečně drahý. Hlavně u nás ve městě nemá fotbal tak velkou základnu fanoušků. Novej stadion by asi návštěvnost zvednul, ale jak říkáš, na druhou ligu za půl miliardy drahej špás.

nevim jestli se ted uplne nepletu, ale myslim ze stadion samotnej mel bejt priblizne za tech 300 micu, druhou pulku mela spolknout rekonstrukce te ulice u Labe, myslim ze jsem to takhle uz driv nekde cetl
70 sezon a dost?

miirkaa

Příspěvekod miirkaa » 24 dub 2019 19:32

Už táhni do propadliště dějin Ty neodolatelnej zmetku! Nemáš ke klubu žádný vztah, jen ten, jak z něj vydudat peníze. Že Ti není hanba!!! Jsi ročník 72, já 73, chystali jsme proti sobě hokej, já za maličké Hlinsko, jezdil jsem s Vámi i trénovat, úžasní trenéři jako např. pan Pryl, vzhlizel jsem k němu. Víš, vůbec, kdo to byl???!!!! Popírás tradici klubu, který Tě vychoval Ty zkorumpovane hovado. My kluci z vesnice by jsme za Teslu dýchali!!! Zdevavoval jsi tradici, klub, vzal i nášim dětem vzor a naději skrz svůj vlastní prospěch. Mezi námi, kariéru jsi měl slušnou, ale gólman jsi byl sotva průměrný a byl jsi hodně labilní. Nikdy jsi jako číslo jedna nic nevyhrál. U medaili, které máš - vždy jsi byl 2, nebo 3. Tak si přestaň hojit mindrak na klubu, který spousta lidí miluje a Ty ho hovado vedes do záhuby a to ještě za nemalé peníze.Vzkaz na jedné diskuzi :wave:

Red

Příspěvekod Red » 24 dub 2019 19:51

miirkaa píše:Už táhni do propadliště dějin Ty neodolatelnej zmetku! Nemáš ke klubu žádný vztah, jen ten, jak z něj vydudat peníze. Že Ti není hanba!!! Jsi ročník 72, já 73, chystali jsme proti sobě hokej, já za maličké Hlinsko, jezdil jsem s Vámi i trénovat, úžasní trenéři jako např. pan Pryl, vzhlizel jsem k němu. Víš, vůbec, kdo to byl???!!!! Popírás tradici klubu, který Tě vychoval Ty zkorumpovane hovado. My kluci z vesnice by jsme za Teslu dýchali!!! Zdevavoval jsi tradici, klub, vzal i nášim dětem vzor a naději skrz svůj vlastní prospěch. Mezi námi, kariéru jsi měl slušnou, ale gólman jsi byl sotva průměrný a byl jsi hodně labilní. Nikdy jsi jako číslo jedna nic nevyhrál. U medaili, které máš - vždy jsi byl 2, nebo 3. Tak si přestaň hojit mindrak na klubu, který spousta lidí miluje a Ty ho hovado vedes do záhuby a to ještě za nemalé peníze.Vzkaz na jedné diskuzi :wave:

:goodpost:

Robinzon

Příspěvekod Robinzon » 24 dub 2019 20:04

Ten rozhovor se samohulem nemate nekdo odkaz? Chci si udelat hezky vecer.

Odesláno z mého PRA-LX1 pomocí Tapatalk

rozk39

Příspěvekod rozk39 » 24 dub 2019 20:06

Robinzon píše:Ten rozhovor se samohulem nemate nekdo odkaz? Chci si udelat hezky vecer.

https://www.facebook.com/pardubicefans/ ... =3&theater

:party: :party: :party:
"Děkuji všem fanouškům, kteří nám přišli poděkovat" - Táhni doprdele.. #VedeniVen :grr:

Robinzon

Re: RE: Re: Hokej

Příspěvekod Robinzon » 24 dub 2019 20:09

rozk39 píše:
Robinzon píše:Ten rozhovor se samohulem nemate nekdo odkaz? Chci si udelat hezky vecer.

https://www.facebook.com/pardubicefans/ ... =3&theater

:party: :party: :party:
Diky!

in-spyder

Příspěvekod in-spyder » 24 dub 2019 20:09

Přímo na idnes https://www.idnes.cz/pardubice/sport/du ... zpravy_skn
Mise jedna: splněno, mise dvě: 1/3 33% (#SŠHVEN)

Robinzon

Příspěvekod Robinzon » 24 dub 2019 20:27

Tak vam pekne dekuju :)) mf agrofert dnes zhodnotil tuto sezonu 5 plusy a 5 minusy, fifty fifty! No nee. Samohul opravdu nulova soudnost, vubec nechape, ze by mel odstoupit. Ja to vidim v soucasny politicky situaci hodne blede...

in-spyder

Příspěvekod in-spyder » 24 dub 2019 20:33

Robinzon píše:Tak vam pekne dekuju :)) mf agrofert dnes zhodnotil tuto sezonu 5 plusy a 5 minusy, fifty fifty! No nee. Samohul opravdu nulova soudnost, vubec nechape, ze by mel odstoupit. Ja to vidim v soucasny politicky situaci hodne blede...

Nemáš zač :think: , já si tím zkazil odpoledne.
Mise jedna: splněno, mise dvě: 1/3 33% (#SŠHVEN)

Adam

Příspěvekod Adam » 24 dub 2019 20:39

http://www.pardubicezive.eu/ladislav-lu ... okracovat/
Láďa je sice rapl, ale v hlavě to má srovnaný :thumbup:

Alda001

Příspěvekod Alda001 » 24 dub 2019 20:57

Dynamík Jistič píše:
tau píše:

Ono jde taky z velké části o to že pardubický fotbal by měl a mohl mít i na 1 ligu, ale prostě pro postup do první ligy je potřeba odpovídající stadion který Pardubice nemaj takže nemůžou postoupit i kdyby všechny převálcovali a skončili první.. prostě tak to je, a motá se to pořád v kruhu..
Každopádně tohle zamítnutí projektu mne velmi zklamalo, ač teda nejsem úplně zarytý fanoušek pardubického fotbalu, spíše jen tak sleduju dění, výsledky párkrát za sezonu na fotbal zajdu a přeju klubu jen to nejlepší .
Na druhou stranu je fakt jak tu už bylo napsáno že má pardubický fotbal celkem slabou fanouškovskou základnu, dá se to i vyčíst z návštěv na stadionu kdy jsou návštěvy většinou pod 1000 diváků, ale já sám znám spoustu lidí, kteří na fotbal nechodí právě kvůli stadionu, takže kdyby byl stadion i lidi by chodili.. takže jak jsem napsal výše motá se to pořád v kruhu dokola

tomaso25

Příspěvekod tomaso25 » 24 dub 2019 21:00

tau píše:Myslím, že je ty billboardy ani moc nenaserou... Oni si to sami pro sebe i navenek obhájí, že za nimi ti praví (rozuměj koupení) fanoušci stojí a že za billboardy je kdovíkdo. Pár nespokojených remcalů.....
A navíc jako správní anaři mají hroší kůži.

Ano, hroší kůži mají, ale přesto jsem si skoro jistej, že je to sere a dost.

Charvát si myslí, že hokejoví fandové jsou obecně blbci. Usuzuje to ze vzorku těch, se kterými se tu a tam stýká.

Šebek sám sebe vidí jako mistra nad mistry. Jakákoliv kritika ho vždy nadzvedává. Už když byl GM a jeden zápas se řvalo Šebek ven, tak zuřil.

Salfický kromě arogance v rozhovoru plakal nad tím, jak mu lidi jenom nadávají a zároveň si moc dobře pamatuje přímou citaci toho borce, kterej mu na konci posledního kotle řekl, ať po sezoně má nechat klíče na stole a odejít. Pěkně mu to leží v žaludku, když si to pamatuje i za čtvrt roku. Kotel už se neopakoval a opakovat ani nebude.

A Hrabal? Při akci s autobusem byl na hranici zhroucení, i ty billboardy v den 1. kola baráže ho zasáhly. A momentálně slídí, kdo stojí za "útoky"...

Politik se kritikou a humorem cítí být ohrožen. A všichni tito pánové jsou politici.

Zpět na “Diskuzní forum”