Hokej

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Cavalera

Re: Hokej

Příspěvekod Cavalera » 07 kvě 2019 14:16

tau píše:Ta autonehoda nebyla důvodem....

Dluhy,babovka stále stejne

Gumid

Příspěvekod Gumid » 07 kvě 2019 14:25

Robert Sára

Filip Pešán je místo Slavomíra Lenera novým šéftrenérem @czehockey a stal se i generálním manažerem @narodnitym do 20 let.

Propulse

Příspěvekod Propulse » 07 kvě 2019 14:27

Se Zbynkem, Martinem Cechem nam budou se shora drzet palce..

Sweník

Příspěvekod Sweník » 07 kvě 2019 14:27

Gumid píše:Robert Sára

Filip Pešán je místo Slavomíra Lenera novým šéftrenérem @czehockey a stal se i generálním manažerem @narodnitym do 20 let.

Aspoň jedna dobrá zpráva..

jimmypop

Re: RE: Re: Hokej

Příspěvekod jimmypop » 07 kvě 2019 14:31

Gumid píše:Robert Sára

Dobrej krok.
Kdyz ted byl na repre i para repre, tak tam zas mlel ty jeho sracky, co vsechno delaj a jak dobre to delaj. A hned po nem rozhovor s Eratem, jak pricuchava k trenovani a ten povida, jak je to u nas samej teoretik ale malo praktiku. Zasah, potopeno Slavo.

Kdo má ruku v kapce, ten si honí brabce.

Sweník

Příspěvekod Sweník » 07 kvě 2019 14:32

Ačkoliv zase se našlo jiné teplé místečko...

Dosavadní šéftrenér Českého hokeje Slavomír Lener bude nadále působit jako manažer rozvoje hokeje a věnovat se bude mimo jiné i mezinárodnímu programu mládežnických reprezentací.

"Manažer rozvoje hokeje", to nemá chybu..

torrent

Příspěvekod torrent » 07 kvě 2019 14:34

Propulse píše:Se Zbynkem, Martinem Cechem nam budou se shora drzet palce..

Také Miro Hlinka

hans68

Příspěvekod hans68 » 07 kvě 2019 14:39

Odpocivej v pokoji Adame :sadd: :sadd:
Salficky, Hrabal, Šebek, to je banda jebek..... :sadd:

Propulse

Příspěvekod Propulse » 07 kvě 2019 14:40

torrent píše:

Také Miro Hlinka

Pravda a mohlo by jsme pokracovat. Kabrt...

torrent

Příspěvekod torrent » 07 kvě 2019 14:43

Propulse píše:
torrent píše:

Také Miro Hlinka

No byt fanouskem PCE hokeje v poslednich 7 letech to je tedy poradna rehole

LibaStocek

Příspěvekod LibaStocek » 07 kvě 2019 14:45

torrent píše:
Propulse píše:
torrent píše:
Také Miro Hlinka

No byt fanouskem PCE hokeje v poslednich 7 letech to je tedy poradna rehole

Jednou Dynamo navždy Dynamo jen doufám ze už teď tato značka bude dělat všem jen radost

frysta

Příspěvekod frysta » 07 kvě 2019 14:50

To je strašná zpráva. Škoda každého nedopsaného příběhu, ale zřejmě Adam nenašel jiné řešení. Inu, odpočívej v pokoji.

Valda

Příspěvekod Valda » 07 kvě 2019 15:20

No nic, zpet k budoucnosti ...je ale fakt, ze se tech kluku na nas ze shora uz kouka nejak moc.

Nevim koho maji Casy a Kverka v zasobe, ale doufam ze se shodnou a ze to nejak zacnou rychle davat dokupy.
Me to zatim nejrealneji vychazi takto:

Tybor/Kveton - Bubela - Kusy, Kindl - Poula - Machala, Hovorka - Mandat - Latal, Vondracek - Marosz - Rolinek

U prvnich 3 formaci bych si netipnul poradi, jen se mi zda, ze takto budou hrat spolu. Jen ta 4 formace mi vubec nesedi, snad az na Rolase.
Neni tam moc mista pro mlady: Koffer - Pochobradsky - Machac a zaroven me tam chybi jeste minimalne 2 kvalitni hraci, a to uz pocitam ze nekdo jako Tybor/Kveton prijdou.
Ostatni bud cekaji na drate (Ihnacak) nebo se netusi ...Ten Welsh z lonska, to je fakt krasny priklad koncepce. Nerikam, ze by se chytil, ale urcite to nelze zjistit timto pristupem.
Bubaka jestli nekdo rozehraje, to fakt netusim ...

O obrane vime jeste min ...Holland-Eklund, Bucko-Mikus ...nemame prvni/druhou obranu vlastne.

PCE.MAN

Příspěvekod PCE.MAN » 07 kvě 2019 15:37

Já doufám, že Marosz, Bubela ani Tronča tu hrát nebudou. Jestli mají smlouvy, jako že asi mají, tak jim klub musí hledat jiné angažmá a v průběhu léta se jich zbavit. Bubela ukázal, že se nevešel do sestavy ani v baráži. Nevěřím, že ho může Lubina ještě rozhýbat.
Jediný, kdo by mi nevadil ve čtvrté lajně je Marosz. Klidně bych ho jako centra k mladým bral, ale logicky ne za ty prachy co bere. Takže taky musí pryč. Teď je základ, aby Kverka s Čáslavou během dvou až tří týdnů poskládali tým. Potom už bude trh přebraný. Může se čekat třeba na jednoho hráče, ale ne na čtyři.

Potom se můžou zabývat tím, jak se zbavit těch tří jmenovaných a řešit politické bojůvky.

tau

Příspěvekod tau » 07 kvě 2019 15:51

PCE.MAN píše:Já doufám, že Marosz, Bubela ani Tronča tu hrát nebudou. Jestli mají smlouvy, jako že asi mají, tak jim klub musí hledat jiné angažmá a v průběhu léta se jich zbavit. Bubela ukázal, že se nevešel do sestavy ani v baráži. Nevěřím, že ho může Lubina ještě rozhýbat.
Jediný, kdo by mi nevadil ve čtvrté lajně je Marosz. Klidně bych ho jako centra k mladým bral, ale logicky ne za ty prachy co bere. Takže taky musí pryč. Teď je základ, aby Kverka s Čáslavou během dvou až tří týdnů poskládali tým. Potom už bude trh přebraný. Může se čekat třeba na jednoho hráče, ale ne na čtyři.

Potom se můžou zabývat tím, jak se zbavit těch tří jmenovaných a řešit politické bojůvky.

Souhlas....

Dynamík Jistič

Příspěvekod Dynamík Jistič » 07 kvě 2019 15:51

Docela mě ta zpráva o Adamovi vzala. Cestou domů jsem vzpomínal na ty roky, kdy tady chytal. Škoda, že v roce 2003 nedopadl ten titul. Odpočívej v pokoji Adame.
#72# Velí nám kripl a nikdo neví, jak se ho zbavit #72#

tau

Příspěvekod tau » 07 kvě 2019 15:53

Hokejový klub Sparta Praha má nového majitele. Akcie klubu koupila od Petra Břízy investiční skupina Kaprain. Tu vlastní bývalý hráč a pozdější trenér Českých Budějovic Karel Pražák.

Pilsner Urquell

Příspěvekod Pilsner Urquell » 07 kvě 2019 16:00

Tvl.ten Adam mi teda dal kouř........ :sick:

JirkaPCE

Příspěvekod JirkaPCE » 07 kvě 2019 16:04

Hlavně doufám, že bude Časy s Kverkou ve shodě, že v rámci možností musíme sestavit kvalitní první lajnu, ta nám zatím úplně chybí. Koukal jsem na tu soupisku Varů když spadly a tam dojely právě na to, že tam měly kvalitní mladé jako Rachůnek, Flek, Griger, Kindl a další, ale chyběla jim zkušená první rozdílová lajna. Na pohled hráli celou sezónu hezky i v té baráži hráli líp než my, ale na tohle dojeli. Tak Kverka musí taky vidět, že jen na mladých to stavět nejde

Itchy

Příspěvekod Itchy » 07 kvě 2019 16:08

PCE.MAN píše:Já doufám, že Marosz, Bubela ani Tronča tu hrát nebudou. Jestli mají smlouvy, jako že asi mají, tak jim klub musí hledat jiné angažmá a v průběhu léta se jich zbavit. Bubela ukázal, že se nevešel do sestavy ani v baráži. Nevěřím, že ho může Lubina ještě rozhýbat.

doufám podobně.

Valda

Příspěvekod Valda » 07 kvě 2019 16:09

JirkaPCE píše:Hlavně doufám, že bude Časy s Kverkou ve shodě, že v rámci možností musíme sestavit kvalitní první lajnu, ta nám zatím úplně chybí. Koukal jsem na tu soupisku Varů když spadly a tam dojely právě na to, že tam měly kvalitní mladé jako Rachůnek, Flek, Griger, Kindl a další, ale chyběla jim zkušená první rozdílová lajna. Na pohled hráli celou sezónu hezky i v té baráži hráli líp než my, ale na tohle dojeli. Tak Kverka musí taky vidět, že jen na mladých to stavět nejde

To souhlas ...btw ted jsem na jejich soupisku koukal taky. Oni ji hned upravuji, vcetne vstupnich testu o cemz my si tu muzeme bohuzel stale nechat jen zdat. Pro zajimavost, Vasek Skuhravy mel loni 117kg, letos uz 119 kg :)
Ja bych ocekaval, ze dve lajny by asi mohly hrat spolu: Kindl•Poula•Machala a Hovorka•Mandat•Rolas, mozna do te druhe jeste centr. Nicmene pak je treba zapracovat mlady: Kuseho, Pochobradskeho, Koffera, Machace, Matyse ...Me tam chybi prvni petka a Kverka si pamatuje jak to kdysi davali s Holoubkem dokupy tusim ...tam zaznelo od Holoubka, ze prvni petka je 5xtabulky + 5xplat ...jelikoz lakate na uspech a/nebo dlouhodobou perspektivu.

PARDUBICKEJ.MANIAK

Příspěvekod PARDUBICKEJ.MANIAK » 07 kvě 2019 16:13

Smutná zpráva.

Avšak člověk, kterej si vezme život jakýmkoli způsobem život pro jakýkoliv důvod.. u mne soucit nenajde.
Zanechal za sebou rodinu, děti a pravděpodobně i dluhy a to se nedělá.

Možná stačilo nemít hlavu v písku. Postavit se průserům čelem. :salfa:
Přiznat, že je v prdeli .
Možná by média tak nesili, my tady bysme do toho tolik nesili. Ale to těžko říct.

Jen chci poděkovat za ty sezóny u nás, za tu radost a hlavně finále se Slavií to byla největší pecka.

Tak ať se ti nahoře líbí a snad ti je líp.
Odpočívej v pokoji.

fansDKnL

Příspěvekod fansDKnL » 07 kvě 2019 16:16

Valda píše:No nic, zpet k budoucnosti ...je ale fakt, ze se tech kluku na nas ze shora uz kouka nejak moc.

Nevim koho maji Casy a Kverka v zasobe, ale doufam ze se shodnou a ze to nejak zacnou rychle davat dokupy.
Me to zatim nejrealneji vychazi takto:

Tybor/Kveton - Bubela - Kusy, Kindl - Poula - Machala, Hovorka - Mandat - Latal, Vondracek - Marosz - Rolinek

U prvnich 3 formaci bych si netipnul poradi, jen se mi zda, ze takto budou hrat spolu. Jen ta 4 formace mi vubec nesedi, snad az na Rolase.
Neni tam moc mista pro mlady: Koffer - Pochobradsky - Machac a zaroven me tam chybi jeste minimalne 2 kvalitni hraci, a to uz pocitam ze nekdo jako Tybor/Kveton prijdou.
Ostatni bud cekaji na drate (Ihnacak) nebo se netusi ...Ten Welsh z lonska, to je fakt krasny priklad koncepce. Nerikam, ze by se chytil, ale urcite to nelze zjistit timto pristupem.
Bubaka jestli nekdo rozehraje, to fakt netusim ...

O obrane vime jeste min ...Holland-Eklund, Bucko-Mikus ...nemame prvni/druhou obranu vlastne.

Vůbec bych se nebál Zdráhala. Baráž odehrál dokonce i líp jak Mikuš.

tomaso25

Příspěvekod tomaso25 » 07 kvě 2019 16:19

Dynamík Jistič píše:Docela mě ta zpráva o Adamovi vzala. Cestou domů jsem vzpomínal na ty roky, kdy tady chytal. Škoda, že v roce 2003 nedopadl ten titul. Odpočívej v pokoji Adame.

Mám to úplně stejně. Vzpomínám na playoff 2003, na jednogólovou prohru se Slávií a slzy po zápase.

Je to moc brzy. V 41 letech...

Gumid

Příspěvekod Gumid » 07 kvě 2019 16:30

DF to je stejně diagnoza, co?

Obrázek

Zpět na “Diskuzní forum”