Hokej

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Cavalera

Re: Hokej

Příspěvekod Cavalera » před 36 minutami

Bude houno Samohul vystoupí ze strany a jedeme dál do pekla zmrd jeden.Ty vole to nevymyslíš.

Cavalera

Příspěvekod Cavalera » před 49 minutami

Propulse píše:
Stars píše:když jsem byl v Chomutově, tak mi místní fans, říkali Růža junior do Sparty

Vim o nabidkach z Mechova a Sparty..

celou karieru mu fotr utíral prdel ,tak jsem zvědavej jak mu to půjde bez fotra :whistle: :whistle:

PCE.MAN

Příspěvekod PCE.MAN » před 57 minutami

Propulse píše:
Stars píše:když jsem byl v Chomutově, tak mi místní fans, říkali Růža junior do Sparty

Chomutov se pěkně rychle rozsypal. Jak je to dlouho, co tam hráli Červenka, Vondrka … a teď budou mít honičku se plácat aspoň v Chance lize.

Propulse

Příspěvekod Propulse » dnes, 12:26

Stars

Příspěvekod Stars » dnes, 12:10

když jsem byl v Chomutově, tak mi místní fans, říkali Růža junior do Sparty

smartin

Příspěvekod smartin » dnes, 11:26

Každopádně bude zajímavé sledovat kam se Hrouzkové posunou.
Děkuji hráčům a LL za záchranu extraligy.
Neděkuji a doufám že budou odejití p Salfický, Šebek a Hrabal!
Dynamo a Flyers srdeční záležitost!

Itchy

Příspěvekod Itchy » dnes, 10:58

Tak jsem mrknul na to petici. Je to jak když si děti zkouší hrát na dospělý. Není to hodno dalšího komentáře.A dá se jenom spekulovat, jak moc na tom spolupracují s klubem.

Je jasný, že žebrákům v klubu narostl hřebínek. Nelze ale zapomenout, že jsme byli většinu sezony ostuda ligy jak na poli sportovním, tak morálním a společenským.

Určitě nelze zapomenout, že sliby po takzvaném kotli byly z kategorie "slibem neurazíš" a stalo se úplný ...nic.

Dizzy

Příspěvekod Dizzy » dnes, 09:06

tomaso25 píše:
Smil Flaška z Pce píše:Vůbec bych se nedivil, kdyby tahle jakoby petice byla v režii vedení, aby rostříštila případný protest vycházející z tohoto fóra.
Holt jsou to zkušení politici a intrikáni.

Vůbec bych se nedivil. Tyhle ovčáčkovský a prchalovský praktiky by Hrabalovi šly.

Něco ve stylu, baráž dopadla výborně, tak sepíšeme něco, co připomíná petici, ale vlastně nebudete chtít nic konkrétního a rozhodně nepůjdete do mě, Dušana a Ondry.

Ale taky je možný, že za tím žádná konspirace není a je to fakt jen výplod DF a ukázka jejich inteligence.

Ať je to tak či onak pánové, ve finále je to úplně jedno. Tuhle slataninu nikdo nemůže brát vážně, resp. Neměl by....

Jirka.

Příspěvekod Jirka. » dnes, 08:54

Smil Flaška z Pce píše:Vůbec bych se nedivil, kdyby tahle jakoby petice byla v režii vedení, aby rostříštila případný protest vycházející z tohoto fóra.

Tohle uz je hodně tenkej led...

Jinak taky se v tom uz ztrácím jako tau. Však Grimley včera správně poznamenal - Bulshit a na hovno to je...
Energie fanoušků nás hnala dopředu a byla rozdílovým hráčem...PAVEL MAREK

Sweník

Příspěvekod Sweník » dnes, 08:53

A nakonec tu "petici" smetou ze stolu, že ji podepsalo jen pár lidí..

Ne, já v tom taky vidím práci klubu, ti lidé se neštítí ničeho. Už za panování Šebka řešili případné projevy nevole kotle domluvou s Pittrem a ten jim poslal na pomoc "ultras"..

tomaso25

Příspěvekod tomaso25 » dnes, 08:11

Vůbec bych se nedivil. Tyhle ovčáčkovský a prchalovský praktiky by Hrabalovi šly.

Něco ve stylu, baráž dopadla výborně, tak sepíšeme něco, co připomíná petici, ale vlastně nebudete chtít nic konkrétního a rozhodně nepůjdete do mě, Dušana a Ondry.

Ale taky je možný, že za tím žádná konspirace není a je to fakt jen výplod DF a ukázka jejich inteligence.
Dušan už zase sestavuje mozaiku...

tau

Příspěvekod tau » dnes, 07:45

Já abych se teda přiznal, se v tom vůbec nevyznám.....

Kdo jsou tihle fans:

http://www.fanclubhcpce.cz/
https://www.facebook.com/Fanclub-HC-Par ... 230805454/

a kdo tihle fans:

https://www.facebook.com/dynamofanscz/

Smil Flaška z Pce

Příspěvekod Smil Flaška z Pce » dnes, 06:41

Vůbec bych se nedivil, kdyby tahle jakoby petice byla v režii vedení, aby rostříštila případný protest vycházející z tohoto fóra.

Gonzales277

Příspěvekod Gonzales277 » dnes, 06:16

car píše:DF hlavně nemusej přeci sepisovat petice, ale můžou říct přímo v hale z jižní tribuny, co je štve. A já jsem tuhle sezonu žádnej výkřik nespokojenosti vůči vedení či radnici, z jejich sektoru neslyšel.

Sice je to bez chyb, ale ten kostrbatej jazyk přeci jen ukazuje na jéňu, akorát si to po sobě výjimečně párkrát přečet.

Teď jsi trefil hřebíček na hlavičku! V hale si tahle pubertální skupinka nedovolí vyjádřit ank sebemenší nespokojenost..., a proč? No aby se neznelíbili, neboť by nemuseli třeba dostat tu svou permici. Za tu rádoby petici bych se styděl, forma, obsah, co tím chtěl autor vlastně sdělit? a) Město má více sypat? Vždyť i samohul přiznal, že rozpočet je stejný jako na loňskou sezónu.
b) Minoritní akcionáři mají být aktivnější a navýšit jmění společnosti. Takže i Časlava a samohul. To si můžou říct mezi sebou.

Na fc budou machrovat, ale aby veřejně vystoupili při zápase (nejlépe TV utkáním), na to koule nemají, jediný jejich protest za celou tragickou sezónu, opuštění jihu na jednu třetinu, hrdinové fakt! Hanba blut :snooty:
NO LOGO
NO MONEY
NO ELH

PCE.MAN

Příspěvekod PCE.MAN » včera, 23:10

frysta píše:
PCE.MAN píše:Lidi já nechápu jednu věc, zkuste mi to prosím vysvětlit. Proč tady tolik lidí pořád nervuje a fakt mi to přijde, že prožijí dva infarkty a tři mrtvice, když sem někdo napíše jméno hráče, se kterým klub jedná.
Snad i polodementnímu jedinci musí být jasný, že každý klub v lize jedná třeba s dvaceti hráči a dopadnou tři. To je přece úplně normální věc. Každý klub osloví i hráče, na které finančně úplně nemá, ale zkusí to, co kdyby to vyšlo. Zase se ptám, co je na tom tak divnýho?
Ti lepší hráči mají vždycky víc nabídek. Někdo dopadne, někdo ne. Je to úplně normální a přirozená věc. Stejná, jako když najímáš managery do firmy. Taky jich v rámci výběrového řízení oslovíš víc. Ti dobří mají nabídek víc a nějakou si vyberou.

Tady se nesmí mluvit o možných posilách pro náš klub, tady se nesmí mluvit o možných posilách pro jiný kluby (aby se někdo necítil dotčený), takže jediný, co se tady může, je pořád dokola nadávat na Salfickýho.

To je na hokejovém diskusním fóru skvělý, že se nesmí mluvit o hokejistech, ale jenom se nadává na management. Není náhodou čas to změnit než pořád plácat prázdnou slámu???

Však až Salfa vypadne, tak si na něj ani nevzpomeneme, neboj. :) Jinak ale nechápu, proč by se sem nemohla házet jména. Ať si každý píše, co uzná za vhodné a pokud ví o nějakém drbu, tak se může podělit. Najdou se jistě kritici i příznivci, ale nikdo to snad nezakazuje. Mně osobně vadí spíš lhaní a la Salfa, kdy jeden den tvrdí, že na trhu hráči nebyli a o pár měsíců zase plácá, že nabídli několika kvalitním borcům peníze srovnatelné s jinými kluby v Evropě a oni sem stejně nešli. Na lhaní je potřeba lepší paměť a jakási koncepce. :)

Odmítám se smířit se současným stavem a něco měnit. Nezměnilo se nic v klubu, takže není důvod opouštět pro nás hlavní a nejpodstatnější téma.

To není o žádném smiřování se se stavem. Však neříkám, že napsat, že tady už dál nechci Salfickýho, vždyť OK, ať si každý píše co chce, ale tady se neřeší nic jiného. V minulosti tady jména normálně padala. Ale když nedopadlo, tak se jeden dozvěděl, že je nohsled tohohle, jiný byl zaplacený klubem, aby tady házel vějičky a podobné kraviny. Lidí, co tady na fóru jsou a mají info o jednáních je tady dost. Nikdo sem už ale jméno nenapíše i když jednání samozřejmě probíhají. Proč by měli poslouchat nějaký kecy když se hráč rozhodne jít jinam. Můžou si to napsat v soukromých zprávách a mají klid.
Pokud ale bude všeobecný názor, že na hokejovém diskusním fóru se nemají řešit případné posily či jednání o nich, ale jenom se má nadávat, tak proč ne.

car

Příspěvekod car » včera, 22:50

DF hlavně nemusej přeci sepisovat petice, ale můžou říct přímo v hale z jižní tribuny, co je štve. A já jsem tuhle sezonu žádnej výkřik nespokojenosti vůči vedení či radnici, z jejich sektoru neslyšel.

Sice je to bez chyb, ale ten kostrbatej jazyk přeci jen ukazuje na jéňu, akorát si to po sobě výjimečně párkrát přečet.

Dante

Příspěvekod Dante » včera, 22:39

Ta petice je vtip? Nebo provokace? No jo, vlastne DF... Shit.

frysta

Příspěvekod frysta » včera, 22:22

PCE.MAN píše:Lidi já nechápu jednu věc, zkuste mi to prosím vysvětlit. Proč tady tolik lidí pořád nervuje a fakt mi to přijde, že prožijí dva infarkty a tři mrtvice, když sem někdo napíše jméno hráče, se kterým klub jedná.
Snad i polodementnímu jedinci musí být jasný, že každý klub v lize jedná třeba s dvaceti hráči a dopadnou tři. To je přece úplně normální věc. Každý klub osloví i hráče, na které finančně úplně nemá, ale zkusí to, co kdyby to vyšlo. Zase se ptám, co je na tom tak divnýho?
Ti lepší hráči mají vždycky víc nabídek. Někdo dopadne, někdo ne. Je to úplně normální a přirozená věc. Stejná, jako když najímáš managery do firmy. Taky jich v rámci výběrového řízení oslovíš víc. Ti dobří mají nabídek víc a nějakou si vyberou.

Tady se nesmí mluvit o možných posilách pro náš klub, tady se nesmí mluvit o možných posilách pro jiný kluby (aby se někdo necítil dotčený), takže jediný, co se tady může, je pořád dokola nadávat na Salfickýho.

To je na hokejovém diskusním fóru skvělý, že se nesmí mluvit o hokejistech, ale jenom se nadává na management. Není náhodou čas to změnit než pořád plácat prázdnou slámu???

Však až Salfa vypadne, tak si na něj ani nevzpomeneme, neboj. :) Jinak ale nechápu, proč by se sem nemohla házet jména. Ať si každý píše, co uzná za vhodné a pokud ví o nějakém drbu, tak se může podělit. Najdou se jistě kritici i příznivci, ale nikdo to snad nezakazuje. Mně osobně vadí spíš lhaní a la Salfa, kdy jeden den tvrdí, že na trhu hráči nebyli a o pár měsíců zase plácá, že nabídli několika kvalitním borcům peníze srovnatelné s jinými kluby v Evropě a oni sem stejně nešli. Na lhaní je potřeba lepší paměť a jakási koncepce. :)

Odmítám se smířit se současným stavem a něco měnit. Nezměnilo se nic v klubu, takže není důvod opouštět pro nás hlavní a nejpodstatnější téma.

PCE.MAN

Příspěvekod PCE.MAN » včera, 22:11

Lidi já nechápu jednu věc, zkuste mi to prosím vysvětlit. Proč tady tolik lidí pořád nervuje a fakt mi to přijde, že prožijí dva infarkty a tři mrtvice, když sem někdo napíše jméno hráče, se kterým klub jedná.

in-spyder

Příspěvekod in-spyder » včera, 21:23

Tak ta petice je, omlouvám se, jak kdyby ji psalo 15ti letý dítě. To je absolutní trapas a diskuze pod ní s pravděpodobně jedním z autorů (nevím, ale vystupuje tak) a "Ondrou Vackem" o tom, koho konkrétně by navrhoval na funkce, je ubohá ještě více.

A asi by bylo fajn vysvětlení: Dynamo Fans - autoři té "petice", Nespokojení fanoušci nebo jak - autoři těch karikatur na bilboardech, dejme tomu my zde (AV69, grimley a spol.) - autoři sezónní petice, Fanklub HC Pardubice - zs >> ještě ty by mohli udělat petici. Tohle je omlouvám se strašný a každej rozumnej i nerozumnej se nad tím jenom zasměje. V klubu bordel, ve fanoušcích bordel.

PS: nemám návod na to jak to vyřešit, nejsem v centru dění, nicméně pokud by se něco mělo upéct, tak obecně "za fanoušky HC Dynamo Pardubice, členy, nečleny, spolků", čili jenom zástupci uvedených skupin by se měli spojit, vzít od každého to dobré, přizvat si k sobě někoho inteligentního kdo tomu dá formu, řád a udělá nějakou výzvu na daná témata.

Vše ostatní je a bude polovičatý paskvil.
Mise jedna: splněno, mise dvě: 0/3 0% (#SŠHVEN)

tomaso25

Příspěvekod tomaso25 » včera, 21:02

Přečetl jsem si text petice Lohni a spol. Text mi přijde poněkud kostrbatej. Chápu-li to dobře, tak chtějí, aby město nasypalo love, jinak asi spokojenost.

Jen nevím, jestli si autor uvědomuje, že když vyzývá "politiky města" k akci, tak se jedná i o Dušana Salfického a Jana Hrabala...

Stejně tak za bezúčelnou považuju výzvu minoritním akcionářům (ehm, ví autor, že je jím mj. i oblíbenec DF Dušan Salfický), když je známo, že na navýšení kapitálu se nemají zájem podílet...
Dušan už zase sestavuje mozaiku...

Jirka.

Příspěvekod Jirka. » včera, 20:59

FOGLIK píše:
Jirka. píše:Nechte uz tu SMS být. Podle me udělali chybu obě strany. Dost možná někdo z klubu kdo se s Rysavcem zná osobně, si vyměňovali názory jako lidi. Ten někdo v tu chvíli nemusel nutně vystupovat za klub.. A rysavec to docela dětinsky použil. Tady musím souhlasit s PCE MANEM a Mirkou. To ze letos napsal pár objektivních a dobrých clanku(treba nas i jako fanoušky podporoval) ještě neznamená ze to není jen normalni novinářská krysa jako každá druhá. Na to ho známe doost dlouho myslím..

Spíš ještě nechápu, že oni udrží extraligu a najde se někdo, kdo místo toho aby se těšil a slavil , myslí na Ryšavého a vyřizuje si vlastní mindráky.

Tak samozřejmě.. Chyba je na obou stranách.. Zrovna tak jako ty i ja se těším az jednou ty lemplove z klubu vypadnou. Ale tohle je jen žabomyší válka..
Energie fanoušků nás hnala dopředu a byla rozdílovým hráčem...PAVEL MAREK

Robinzon

Re: RE: Re: Hokej

Příspěvekod Robinzon » včera, 20:35

Propulse píše:
Robinzon píše:Tak na fb uz maj prevahu ti, co nadavaji na rysaveho a velebi uspech klubu v barazi. Ta naivita fandu pce je az neuveritelna, a opravdu pro klub znicujici. Pozornost se prevedla k zcela nepodstatne kauze s sms, na kterou naskakala rada frustratu, zatimco si ten kripl salficky mne ruce a vyhlizi dalsi ztraceny rok, protoze nema soudnost. Ja nevim, tohle uz je nepoucitelnost, ktera by mela bejt trestna. Ted zacnou padat velky jmena, ktery jako vejicky vypusti par typu jako propulse a v srpnu nastoupi perly ze slovenska. Welcome to the brand new day.

Odesláno z mého PRA-LX1 pomocí Tapatalk

Ty soumene plno veci ktere jsem zde “pustil” ses o par dni dozvedel oficialne. A pisu to sem aby treba jiny vedeli, co se resi a kdo pripada v uvahu. Je logicke, ze se pak neco muze zmenit a byt jinak. Tak abys pak tady nebyl ty ten prvni kdo bude prichoziho hrace vynase do nebes. Radsi jsem si ted rozmyslel neco psat, aby jsi mi nevynadal :-)))
Heh :)))

Odesláno z mého PRA-LX1 pomocí Tapatalk

Zpět na “Diskuzní forum”