Hokej

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

subris

Re: Hokej

Příspěvekod subris » dnes, 09:56

sune2009 píše:L.Diepold spolupracuje na sportovním parku hned od jeho první sezóny, tak spíš jen dodal materiály, které tam HoH vložil :-)

... aha, já myslel, že dostal pomocníka, když dělá za 5 lidi :).. Tak ale asi to byla těžká práce ctrl c a ctrl v...
... jsme otevřeným klubem, komunikace s fanoušky je velmi důležitá. Názor fanoušků je pro Dynamo velmi důležitý. Ať žije Brand

sune2009

Příspěvekod sune2009 » dnes, 09:45

L.Diepold spolupracuje na sportovním parku hned od jeho první sezóny, tak spíš jen dodal materiály, které tam HoH vložil :-)
Sejk a nic jiného než Sejk.:-)

subris

Příspěvekod subris » dnes, 08:28

... Na webu je u článku u pozvánky na srpnové sportování uvedeno u článku i jméno L. Diepold,nějaká posíla do marketingu??
... jsme otevřeným klubem, komunikace s fanoušky je velmi důležitá. Názor fanoušků je pro Dynamo velmi důležitý. Ať žije Brand

car

Příspěvekod car » dnes, 07:29

Reálně snad Rewai, ani jeho agent, o návratu do extraligy nemůžou vůbec uvažovat. Kdyby si to srovnal v hlavě, jestli je tam teda co rovnat a dal se zdravotně do pořádku, tak podle mě jediná jeho šance návrat pod Tatry a tam udělat sezonu s bodem na zápas a bez průserů, další v jeho případě velkej problém.
Zajímali by mě ty nabídky ze Švédska jestli to byly hokejový nabídky, nebo na práci v lese.

snorry

Příspěvekod snorry » dnes, 06:32

Tak Réwaie bych tu určitě nechtěl těch záporů je tolik, že se to nevyplatí ani zkusit a co se týče Salfickýho naprostý souhlas se Sweníkem
Naposledy upravil(a) snorry dne 16 čer 2019 07:34, celkem upraveno 1 x.
Dobrý šermíř na hovno když nepřátel je nerovno

Klaun Salfický, Šebek šestý a Alpinistický autista Hrabal VEN!!!

Sweník

Příspěvekod Sweník » dnes, 03:33

Jeho přístup je nula.. Ale jaký přístup je třeba od Salfického? Dle všeho prý mínus cca 90k měsíčně.. Takže z rozpočtu ukousne skoro mega, což by dalo na solidního hráče, pokud Kverka umí..

A co ten "borec Salfický" pro klub udělal? A co teď dělá? S Časym mají stejný podíl akcií.. A?
Časy pro klub dýchá i bez funkcí.. A Dušan? Jen sosá a doufá v kamarády na radnici, co tutlají dluhy, jaké se Šebkem nasekali.. :silent:

Mně je z nich zle.. Tfuj, takový hnus v klubu nebyl nikdy, to až teď za Charváta.. :sick: :thumbdown:

Propulse

Příspěvekod Propulse » včera, 20:29

Georgre píše:
Dynamík Jistič píše:Tak kdo se ho ujme?
https://www.sport.cz/hokej/extraliga/cl ... tml#hp-sez

Asi budu jedinej, ale já bych ho bral, možná je to hajzl, ale hokej hrát umí...a Láda by ho ukočíroval myslím...

Rewaye bys bral? Hokej umi? Maximalne ma talent ale tim to koncil, jinak je uz uplne mimo a doslova silenej. A jeho pristup to je zbytecny mluvit

Nesna93

Příspěvekod Nesna93 » včera, 20:29

Adze píše:https://isport.blesk.cz/clanek/hokej-khl/364938/kouc-hynek-o-khl-kvalita-treninku-i-brankaru-problemy-s-mladymi.html
Mohl bych poprosit nekoho s premium uctem.. diky

Taky prosím své spolehlivé a tajné zdroje :dance: :pivko:

Vyky

Příspěvekod Vyky » včera, 20:21

Georgre píše:

Asi budu jedinej, ale já bych ho bral, možná je to hajzl, ale hokej hrát umí...a Láda by ho ukočíroval myslím...

Za první 4 dny v Hradci přišel dvakrát pozdě na trénink. Takže asi tak....

Adze

Příspěvekod Adze » včera, 19:56

https://isport.blesk.cz/clanek/hokej-kh ... adymi.html
Mohl bych poprosit nekoho s premium uctem.. diky

Georgre

Příspěvekod Georgre » včera, 19:48

Bobek píše:
Dynamík Jistič píše:

Zajímavé jsou i ty komentáře od některých hokejek. Např. Davo Skokan: výstižne napísané mne dlzia 3 vyplaty

Reway nikdy....i kdyby měl náhodou nějakou kvalitu, tak to roz.rdá manšaft ještě víc než třeba Tronča a jemu podobný...

Ok, je to pravda...asi je potřeba jít jinou cestou, než gaunery tahat
A my tu ligu stejně zachráníme :-) já to vímmmmmmmmmmmmmmmmmmm :-D

Bobek

Příspěvekod Bobek » včera, 18:52

Dynamík Jistič píše:

Zajímavé jsou i ty komentáře od některých hokejek. Např. Davo Skokan: výstižne napísané mne dlzia 3 vyplaty

Reway nikdy....i kdyby měl náhodou nějakou kvalitu, tak to roz.rdá manšaft ještě víc než třeba Tronča a jemu podobný...

Dynamík Jistič

Příspěvekod Dynamík Jistič » včera, 18:51

#72# Velí nám kripl a nikdo neví, jak se ho zbavit #72#

JirkaPCE

Příspěvekod JirkaPCE » včera, 18:51

Georgre píše:

Loni ve druhé švédské lize za 10 zápasů jenom dvě asistence, před pár lety byla extraliga pod jeho úroveň a teď bude rád, jestli ho vůbec někdo vezme na zkoušku.

tomaso25

Příspěvekod tomaso25 » včera, 18:45

Georgre píše:

Není rok 2015...

Za poslední tři roky odehrál snad 30 zápasů, dal jeden gól... Plácal se, kdo ví, kde. Loni v Mechu hodně rychle zjistili, co je to za dárečka.

Lubina nemá zázračný schopnosti. Ani léčitelský.

Reway je nespolehlivá dutá hlava, rozesrávač a jako bonus je zdravotně úplně v prdeli.

Horko těžko se zbavujeme problémových hráčů, takže asi nemáme zájem přivádět nový. Přivést Rewaye by snad nenapadlo ani Samohula.

Gumid

Příspěvekod Gumid » včera, 18:44

Georgre

Příspěvekod Georgre » včera, 18:23

A my tu ligu stejně zachráníme :-) já to vímmmmmmmmmmmmmmmmmmm :-D

Dynamík Jistič

Příspěvekod Dynamík Jistič » včera, 17:21

#72# Velí nám kripl a nikdo neví, jak se ho zbavit #72#

Itchy

Příspěvekod Itchy » včera, 10:08

Gonzales277 píše:
Grimley píše:Nevyhral jste nekdo ten eurojackpot? :D kupte to konecne a vyhazejte ty srace :)

Bohužel ne, jinak mě to taky napadlo :thumbup:

Hezka predstava, ale uplne vidim ty nase politicky eskamotéry jak se privazali ke stridackam a sosaji, sosaji a sosaji...

Gonzales277

Příspěvekod Gonzales277 » včera, 07:22

Grimley píše:Nevyhral jste nekdo ten eurojackpot? :D kupte to konecne a vyhazejte ty srace :)

Bohužel ne, jinak mě to taky napadlo :thumbup:
NO LOGO
NO MONEY
NO ELH

Grimley
Administrátor

Příspěvekod Grimley » včera, 06:35

Nevyhral jste nekdo ten eurojackpot? :D kupte to konecne a vyhazejte ty srace :)
Pardubice ole

zdendap

Příspěvekod zdendap » 14 čer 2019 23:45

Mohu Vas ujistit, ze Maxwell zde pristi sezonu 100% pusobit nebude :-)

frysta

Příspěvekod frysta » 14 čer 2019 23:34

lord Voldemort píše:Jak by si komunální politici mohli plácnout na něco v časovým horizontu pěti let? Vždyť se politika mění po čtyrech, to tu opravdu rozjede klasickej ano hejt takováhle lichá informace z nepodloženého zdroje(vlastně ze žádného zdroje)??

Ok, tímpádem já sem zase slyšel, že Piráti se domluvili se sdružením pro pardubice, že GM se budou krátkej/dlouhej týden střídat Rohlík a Šebek a nebudou to prodávat deset roků.

Je to spekulace a podle toho je potřeba k tomu přistupovat, ale vzhledem k tvé vytrvalé obhajobě Ano, ačkoli nejsi jejich volič, si shrňme pouze fakta. :)
Už necelé tři sezóny neprodali, že? Kdyby se dohodli, to jen teoreticky, tak až do podzimu 2022 neprodaj. To jsou další 3 sezóny. Volby budou na podzim, takže už v rozjeté 4. sezoně. Pokud by náhodou Ano a Ods neměly většinu, tak nová koalice bude vznikat komplikovaně a na hokej přijde řada v roce 2023. Než domluví podmínky a kupce, i kdyby to šlo po másle, tak máš 5. sezónu. Dohromady tedy 7-8 sezón.
A jen tak mimochodem, je docela jedno, zda se bavíme o Ano, Ods nebo dalších. Však Charvát je typický přeběhlík z Ods a ti zkušenější se na městě znaj už roky, tykaji si, jezdí spolu na rodinné dovolené...není důležité, která partaj, ale že se to může stát, proto se musí ti zmetci hlídat. Respektive nemusí, to je každého věc, klidně jim věřte. :)

Smil Flaška z Pce

Příspěvekod Smil Flaška z Pce » 14 čer 2019 23:17

Omlouvám se všem nepardubickej a i ostatním, ale bohužel mi situace kolem hokeje otevřela oči o celkové politice asi ne jen Pardubic. Naivně jsem si myslel, že máme politiky (alespoň některé) s vizí. Ale máme jen svině, kterým jde o koryta a prachy z akciovek, jedinej, kterej mohl něco změnit (Hass), rezignoval.
Spadla na mě bezmoc a beznaděj. Noříme se hlouběji a dno v nedohlednu.

subris

Příspěvekod subris » 14 čer 2019 19:51

... Já vím, že je okurková sezóna, ale poslední článek na webu z 10.6. to je smutný, kdyby nějaký rozhovor nebo něco.. Buď má p. Marketingovy hodně práce nebo je zas na dovolené...

Zpět na “Diskuzní forum”