Hokej

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

jimmypop

Re: RE: Re: Hokej

Příspěvekod jimmypop » 16 kvě 2019 21:02

frysta píše:Jak má Vrána puk na holi v útočném pásmu, Zaruba hned hlásí, že Vrána bude chtít vystřelit. Už mu to čárkuju. Na to by se dalo hrát s panákama slivovice. :)
Chce hrat s pukem, strilet branky

subris

Re: Hokej

Příspěvekod subris » 16 kvě 2019 21:04

jimmypop píše:Zaruba si muze odskrtnout dalsi hlasku

... o tom chytrým nebo šikovným Honzovi, nebo jak to říkal??.. To myslel toho našeho Svačinaře dovolenkáře?? :)
... jsme otevřeným klubem, komunikace s fanoušky je velmi důležitá. Názor fanoušků je pro Dynamo velmi důležitý. Ať žije Brand

Propulse

Příspěvekod Propulse » 16 kvě 2019 21:06

Kakko si dela na MS co chce a Zadina shani listky na Majales. :-)

tomaso25

Příspěvekod tomaso25 » 16 kvě 2019 21:09

Kuba Voráček dává gól a Záruba řve: Díky, táto!!!

Mně to přijde takový trochu trapný...

Jinak po dost hrozný první třetině dobrý vzchopení.

Trest do konce pro Lotyše ale podle mě až nesmyslnej. Řepík tu hlavu nechtěně sklonil sám.

jimmypop

Příspěvekod jimmypop » 16 kvě 2019 21:24

subris píše:

... o tom chytrým nebo šikovným Honzovi, nebo jak to říkal??.. To myslel toho našeho Svačinaře dovolenkáře?? :)
Díky, táto! Po Vorasove golu.

frysta

Příspěvekod frysta » 16 kvě 2019 21:44

jimmypop píše:
subris píše:

Díky, táto! Po Vorasove golu.

Tak tady bych se Roberta zastal. Ono mu to zřejmě ulitlo, protože o jejich vztahu nikdo nevěděl. :)

frysta

Příspěvekod frysta » 16 kvě 2019 21:49

Jinak k dnešnímu zapasu. Na nepřízeň rozhodčích si stěžovat nemůžeme. Už proti Švédsku pár zákroků prošlo a i dneska důležitý okamžik byl jaksi malý zářez. Ale holt občas se takové náhody stávají. Mnohem větší obavy mám ohledně těch emocí, namířených mimo. Říha po faulech a 6 hráčích na ledě mává klepety místo rozdávání pokynů. Voráček je nedotknutelný. Až do něj budou zajizdet amici nebo kanadští, tak je po zápase. Hronka taky vidím furt něco řešit. Snad se to změní, ale letošnímu týmu nevěřím.

Sweník

Příspěvekod Sweník » 17 kvě 2019 02:49

Já jsem v klidu, bude finále. Myslím s našima samozřejmě.. :-)
Pytlák s outsidery vždy uměl.. ;-)

FOGLIK

Příspěvekod FOGLIK » 17 kvě 2019 07:11

Pro mě je nejslabší článek na MS Záruba. Ten se fakt už nedá poslouchat.
Kdyby to celé odkomentoval Hubáček tak to mohlo mít jiný nádech.

tau

Příspěvekod tau » 17 kvě 2019 07:27

FOGLIK píše:Pro mě je nejslabší článek na MS Záruba. Ten se fakt už nedá poslouchat.

Hlavně, a to už je několikáté MS po sobě, jak vyžírá pro sebe jen zápasy Čechů.... On jako šéfkomentátor určuje, kdo který zápasy bude komentovat a sám sobě přihodí ty nejsledovanější....

subris

Příspěvekod subris » 17 kvě 2019 08:34

tau píše:
FOGLIK píše:Pro mě je nejslabší článek na MS Záruba. Ten se fakt už nedá poslouchat.

Hlavně, a to už je několikáté MS po sobě, jak vyžírá pro sebe jen zápasy Čechů.... On jako šéfkomentátor určuje, kdo který zápasy bude komentovat a sám sobě přihodí ty nejsledovanější....

... A co takový Vašek Titelbach?? Až do finále srm nevěděl, že máme smrtelný útok Ujcik, Hlaváč a Backhand :D
... jsme otevřeným klubem, komunikace s fanoušky je velmi důležitá. Názor fanoušků je pro Dynamo velmi důležitý. Ať žije Brand

frysta

Příspěvekod frysta » 17 kvě 2019 08:44

Sweník píše:Já jsem v klidu, bude finále. Myslím s našima samozřejmě.. :-)
Pytlák s outsidery vždy uměl.. ;-)

To ano a taky uměl týmy rozbrečet. :) Letos mi jako plačky fakt přijdou a Říha na tom má lví podíl.

Valda

Příspěvekod Valda » 17 kvě 2019 08:45

Vcerejsi hokej jsem nevidel, ale Pytlak je obcas zbytecne teatralni, o tom zadna ...no nakonec 6-3 :) Ja jsem se Lotysu obaval nejvic, ale treba nas vyklepnou Taliani.

Jinak ...ten mladej Costa v juniorech, fakt ho nekdo videl hrat? Me to prijde jako zajimavej experiment.

Nejaky zmeny co se kadru tyce? Dozvime se v pondeli spolu s tim, ze Salficky nikdy neodstoupi a proc taky? :) A nepojedem vsichni taky nekam na "zaslouzenou" dovolenou? Kam by me asi poslal sef po takovyhle sezone dumam ...a na jak dloho :)

Valda

Příspěvekod Valda » 17 kvě 2019 08:55

No trosku vazne, jestli mame nejaky plany s Vitkama a v nasich financnich a casovych moznostech, ktere po nejhorsi sezone v historii klubu, a to myslim zdaleka nejen sportovne protoze ve sportu je vzdycky nekdo prvni a nekdo posledni, mame, by mi lajna Tybor-Ihnacak-Szturc/Kveton tak nejak nevadila.
Nicmene my potrebujeme to, co udelal Liberec po barazi (myslim tim prichody): Repik, Birner na goly, Krenzelok, Jelinek pred branku, do obrany Smid, Mojzis ...Pak v dalsi vlne treba Kvapil. A pak samozrejme zmenit spoustu veci, ale to uz je ten druhy pribeh.

Taky jsem trosku ztratil prehled jak si vede v zamori duo Vala - Trejbal ...ale ten prvni tusim nehraje spatne, ten druhy to dokonce spojil s univerzitou, neni to tak?

Itchy

Příspěvekod Itchy » 17 kvě 2019 09:04

Krásaná fotečka jak z pohádky o Dlouhým Širokým a Šedovlasým... https://www.hcdynamo.cz/clanek.asp?id=J ... cuje-10269

Kdo ví co se děje kolem hokeje.....

Od dříče svazáka nicméně víme kdy bude majáles, jak Podmol skočil Taxise, že bude letní příprava pestrá (otázkou ale zůstává pro koho), kde šumí les, vysouší se mez, kde v dáli hárá pes, kvete bílý bez....

Co ten Kolář? Je na tom šprochu pravdy trochu? Nebo zase jen blouznění...?

tomaso25

Příspěvekod tomaso25 » 17 kvě 2019 09:08

Valda píše:Vcerejsi hokej jsem nevidel, ale Pytlak je obcas zbytecne teatralni, o tom zadna ...no nakonec 6-3 :) Ja jsem se Lotysu obaval nejvic, ale treba nas vyklepnou Taliani.

Nejaky zmeny co se kadru tyce? Dozvime se v pondeli spolu s tim, ze Salficky nikdy neodstoupi a proc taky? :) A nepojedem vsichni taky nekam na "zaslouzenou" dovolenou? Kam by me asi poslal sef po takovyhle sezone dumam ...a na jak dloho :)

Zrovna včera si neměli Miloš a Hartley moc co vyčítat... :-) Beru, že emotivnost a teatrálnost k Říhovi patří. Včera po první třetině tam dělal dobrou šou. Změnila se barva vlasů, ale brunátnej obličej je stejnej jako před 20 lety... :-) Má to svoje klady a zápory. Já jen doufám, že na ten jeho věčnej konflikt s rozhodčími nedojedeme v klíčových zápasech turnaje.

Změny v Dynamu budou ohlášeny, až se vrátí Šuspik z Brazílie. :wave:

FOGLIK

Příspěvekod FOGLIK » 17 kvě 2019 09:13

tomaso25 píše:
Valda píše:Vcerejsi hokej jsem nevidel, ale Pytlak je obcas zbytecne teatralni, o tom zadna ...no nakonec 6-3 :) Ja jsem se Lotysu obaval nejvic, ale treba nas vyklepnou Taliani.

Zrovna včera si neměli Miloš a Hartley moc co vyčítat... :-) Beru, že emotivnost a teatrálnost k Říhovi patří. Včera po první třetině tam dělal dobrou šou. Změnila se barva vlasů, ale brunátnej obličej je stejnej jako před 20 lety... :-) Má to svoje klady a zápory. Já jen doufám, že na ten jeho věčnej konflikt s rozhodčími nedojedeme v klíčových zápasech turnaje.

Změny v Dynamu budou ohlášeny, až se vrátí Šuspik z Brazílie. :wave:

Nemá sebou podklady?
Jinak na zápas Česko-Švýcarsko je na výhru švýcarů lepší kurz.

tau

Příspěvekod tau » 17 kvě 2019 09:26

Valda píše:
Jinak ...ten mladej Costa v juniorech, fakt ho nekdo videl hrat? Me to prijde jako zajimavej experiment.

Já ho viděl... Drobnější kluk, ale dobrej bruslař a s pukem mu to taky celkem šlo. Ani bych ho nebral jako experiment, ale jako plnohodnotnýho a myslím že i nadějnýho hráče juniorky...... Tu postavu ještě určitě vyladí, je mu teprve 16 let, takže je předpoklad, že ještě nějaký ty cenťáky a určitě kila nabere.... Ale to ti přece nebudu psát, přes tělesný míry jsi odborník ;-)

Valda

Příspěvekod Valda » 17 kvě 2019 09:30

tau píše:
Valda píše:

Já ho viděl... Drobnější kluk, ale dobrej bruslař a s pukem mu to taky celkem šlo. Ani bych ho nebral jako experiment, ale jako plnohodnotnýho a myslím že i nadějnýho hráče juniorky...... Tu postavu ještě určitě vyladí, je mu teprve 16 let, takže je předpoklad, že ještě nějaký ty cenťáky a určitě kila nabere.... Ale to ti přece nebudu psát, přes tělesný míry jsi odborník ;-)

Haha, zasah potopena! :))
Jako v tomto smeru jsem to slovo experiment ani nebral az tak experimentalne ...tak treba nam ho tu Honza Caloun necha i na dalsi rok (nevim uplne jak jsme s Ustim domluveny).

fansDKnL

Příspěvekod fansDKnL » 17 kvě 2019 09:53

tau píše:
Valda píše:

Já ho viděl asi v 5 zápasech a můžu potvrdit to co tady psal kolega.

Dizzy

Příspěvekod Dizzy » 17 kvě 2019 10:02

Hlavně Prostejov vybral vsechno potencionáni z Chomutova, tady se zaspalo, nejenom u nas, ale skoro v cele extralize..
Škoda těch dvou, co by “hráli” za párek

Dizzy

Příspěvekod Dizzy » 17 kvě 2019 10:53

Na stránkách Vítkovic hodně dobrý rozhovor s Petrem. Tomu říkám perfektní vyjadřování k nedostatku financí.

Za to na Sraltě je to k popukání:
https://www.hokej.cz/zvrat-stach-za-spa ... vu/5039744

tomaso25

Příspěvekod tomaso25 » 17 kvě 2019 11:00

Dizzy píše:Na stránkách Vítkovic hodně dobrý rozhovor s Petrem. Tomu říkám perfektní vyjadřování k nedostatku financí.

A když se k nim člověk mrkne na fb (jinou diskuzi asi nemají), tak tam jde velká většina proti němu. Zpochybňujou jeho trenérský kvality, označují ho jako strůjce "hnusnýho hokeje" nebo "žábu na prameni", ani tady se snad nikdy tak nevyhrožovalo nekupováním permic jako tam...

Jo, velká očekávání jsou matkou velkých zklamání. Petr s majitelem Pavlíkem před třemi lety nastínili velký plány a ony nevyšly, navíc teď do toho problémy s prachama a nutný odchody hráčů, který by jinak nejspíš chtěli udržet.

jimmypop

Příspěvekod jimmypop » 17 kvě 2019 11:32

Dizzy píše:Na stránkách Vítkovic hodně dobrý rozhovor s Petrem. Tomu říkám perfektní vyjadřování k nedostatku financí.

Asi to tandem Ton Snopkova rozjel ve velkem

tau

Příspěvekod tau » 17 kvě 2019 11:41

jimmypop píše:

Asi to tandem Ton Snopkova rozjel ve velkem

Tak ale píšou , že smlouvu ukončil z osobních důvodů. Takže asi ne kvůli Toňákovi se Snopínovou....

Zpět na “Diskuzní forum”