Hokej

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Stars

Re: Hokej

Příspěvekod Stars » 14 úno 2020 20:48

hans68 píše:
Zíbrdý píše:
Autobusák píše:Jnad jste dnes nedoufali a nedej bože věřili v body. :-) Realita je jasná - chance liga. Děkujeme ANO sektě.

To je fakt prdel, číst to tady zpětně :pivko:

Autobusak je na plech :pivko: :pivko:

Neni to náhodou řidič autobusu Dynamofans?

speedmetal
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod speedmetal » 14 úno 2020 20:50

Na tom teletextu Čt dnes také chlastají. Vary po třetinách 3:0, 3:0, 2:1 vyhrály 9:1 a náš Mandát hrál ve dvou útocích. Ostatní chyby hledat nebudu.
Naposledy upravil(a) speedmetal dne 14 úno 2020 20:51, celkem upraveno 1 x.

Dynamík Jistič

Příspěvekod Dynamík Jistič » 14 úno 2020 20:51

Stars píše:
hans68 píše:
Zíbrdý píše:

Autobusak je na plech :pivko: :pivko:

Neni to náhodou řidič autobusu Dynamofans?

Jestli jo, tak to bude zajímavá cesta z Ostravy :thumbup:
A teď všichni najednou! Ať vypuknou ovace! Zakřičíme na ty sráče! Zakřičíme na ty sráče! Pardubice v extralize, Pardubice v extralize, Pardubice v extralize!! :wave:

Itchy

Příspěvekod Itchy » 14 úno 2020 20:51

tomaso25

Příspěvekod tomaso25 » 14 úno 2020 21:06

Takže tři body na Jágrtým.

Jen tak dál. Žijeme.

jimmypop

Re: RE: Re: Hokej

Příspěvekod jimmypop » 14 úno 2020 21:07

Zíbrdý píše:
Autobusák píše:Jnad jste dnes nedoufali a nedej bože věřili v body. :-) Realita je jasná - chance liga. Děkujeme ANO sektě.

Zejo? Lepsi nez onlajny s livesportem dohromady :)))

tomaso25

Příspěvekod tomaso25 » 14 úno 2020 21:10

Každopádně Mižu Vondrka a Stěpan Z. jsou skutečně posily.

hans68

Příspěvekod hans68 » 14 úno 2020 21:12

No a když jsme tedy zpět ve hře tak jsem na neděli koupil lupeny, i když jsme v TV :pivko:

Jakub82

Příspěvekod Jakub82 » 14 úno 2020 21:37

Někteří fanoušci Brna jsou vážně totální debilové. Oni to jsou vážně vidláci.

Rokytnice

Příspěvekod Rokytnice » 14 úno 2020 21:53

FrantaKocourek píše:No sláva

Ehm, Franto, sorry za ten vcerejsi vypad, jsem nejakej nerves z toho hokeje. Nemusel jsem.

Dizzy

Příspěvekod Dizzy » 14 úno 2020 22:01

tomaso25 píše:Každopádně Mižu Vondrka a Stěpan Z. jsou skutečně posily.

Však on i Sváča si to dneska hodne dobre ťukal s Poulou.
Konečně máme i druhou lajnu, která muže přehrát kohokoliv.... věc nevídaná za posledních 8-10 let...

tomaso25

Příspěvekod tomaso25 » 14 úno 2020 22:08

Dizzy píše:

Konečně máme i druhou lajnu, která muže přehrát kohokoliv.... věc nevídaná za posledních 8-10 let...

Jo, jo je dobře, že se bodově zase chytil. S Johanem to absolutně nefungovalo, s Poulou šel nahoru. Johanovu pomalost přece jen dokážou vyvážit Kusý s Látošem.

Za sebe jsem měl z těch nových hráčů nejvíc obavu z Rusa, jak k tomu přistoupí. Ale ukázal se jako profík. I Količovi se s ním přece jen líp dýchá.

Itchy

Příspěvekod Itchy » 14 úno 2020 22:15

Dizzy píše:

je to tak. Máme i čtvrtou.... . Vondrka to každopádně hodně zvedá....

Jsem ale rád, že hrajeme i Blumela.

No a buďme rádi za Kantora....

FrantaKocourek

Příspěvekod FrantaKocourek » 14 úno 2020 22:32

Rokytnice

Já vím moc dobře jak fanoušek, kterej je srdcar se dokáže trápit když klub kterýmu fandí se zmítá tolik let ve sračkách, a jak hodně dokáže být frustrovaný a tím pádem mu tečou nervy...přesto jsem včera asi ani já nedokázal úplně udržet nadhled...dneska se to povedlo a nálada výhry logicky pročistila i vzduch...i já se ti omlouvám a jedeme dál jo, nakonec nám jde všem o stejnou věc

Itchy

Příspěvekod Itchy » 14 úno 2020 22:35

FrantaKocourek píše:Rokytnice

Já vím moc dobře jak fanoušek, kterej je srdcar se dokáže trápit když klub kterýmu fandí se zmítá tolik let ve sračkách, a jak hodně dokáže být frustrovaný a tím pádem mu tečou nervy...přesto jsem včera asi ani já nedokázal úplně udržet nadhled...dneska se to povedlo a nálada výhry logicky pročistila i vzduch...i já se ti omlouvám a jedeme dál jo, nakonec nám jde všem o stejnou věc

Kurňa hoši, takhle se zachvilku sblíží Plestina s Izralelem..... :thumbup:

FrantaKocourek

Příspěvekod FrantaKocourek » 14 úno 2020 22:38

Itchy

Jestli tam hrajou hokej :-)))))

dreamingfish
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod dreamingfish » 14 úno 2020 22:45

Dynamík Jistič píše:Jak minule Antoš tvrdil, že jsou Vítkovice už celkem v klidu, tak po dnešku bych to zrovna netvrdil. Mají o zápas víc než my a dokonce o tři zápasy víc než Litvínov. Bude to ještě zajímavé :-) Jinak za mě je to pěknej bordel s těma počtama zápasů. Už se "těším" až si Litvínov začne ty zápasy dohrávat. To budou určitě zajímavé výsledky.
Nešvar několika posledních let a přijde mi, že ne to jen a jen horší. Osobně bych to celkem radikální omezil. OK, prohodit pořadatelství, ale ne odehrát hromadu zápasů v úplně jiné termíny.

Odesláno z mého PAR-LX1 pomocí Tapatalk

Itchy

Příspěvekod Itchy » 14 úno 2020 22:46

FrantaKocourek píše:Itchy

Jestli tam hrajou hokej :-)))))

no není to velký....

https://www.eliteprospects.com/search/p ... ace=Israel

tomaso25

Příspěvekod tomaso25 » 14 úno 2020 22:54

dreamingfish píše:
Dynamík Jistič píše:Jak minule Antoš tvrdil, že jsou Vítkovice už celkem v klidu, tak po dnešku bych to zrovna netvrdil. Mají o zápas víc než my a dokonce o tři zápasy víc než Litvínov. Bude to ještě zajímavé :-) Jinak za mě je to pěknej bordel s těma počtama zápasů. Už se "těším" až si Litvínov začne ty zápasy dohrávat. To budou určitě zajímavé výsledky.
Nešvar několika posledních let a přijde mi, že ne to jen a jen horší. Osobně bych to celkem radikální omezil. OK, prohodit pořadatelství, ale ne odehrát hromadu zápasů v úplně jiné termíny.

Do poslední čtvrtiny nebo aspoň do posledních 10 kol by měly mančafty vstupovat s stejným počtem zápasů. Když už se hraje o ten přímej sestup.

Je to komedie, když má kdokoli dohrávku v posledních týdnech ligy a kvůli sračce ti neodloží zápas někdy v říjnu.

Furt dokola. Něco se vymyslí a přitom nedomyslí.

in-spyder

Příspěvekod in-spyder » 14 úno 2020 23:08

tomaso25 píše:
dreamingfish píše:

Do poslední čtvrtiny nebo aspoň do posledních 10 kol by měly mančafty vstupovat s stejným počtem zápasů. Když už se hraje o ten přímej sestup.

Je to komedie, když má kdokoli dohrávku v posledních týdnech ligy a kvůli sračce ti neodloží zápas někdy v říjnu.

Furt dokola. Něco se vymyslí a přitom nedomyslí.

Jestli si dobře pamatuji, tak tohle právě tady v minulosti tuším i bylo, ale možná se mne to jen zdá :). Pochopím nějaké drobné odložení zápasů v poslední čtvrtině, ale tohle tahání zápasů, navíc všechny domácí, je paskvil, u cca 47 kola budou hrát 30 kolo a u 47 kola 34 kolo a jestli to chápu dobře, tak to vše jen proto, že hráli v Drážďanech.
#TR60 #zakapitána

FrantaKocourek

Příspěvekod FrantaKocourek » 15 úno 2020 00:20

Stejně to jsou takhle zpětně zajímavý paradoxy....napadl mě M.Sykora....radoby generální ředitel co se snažil být od začátku strašně pozitivní, komunikativní a největší fanoušek v klubu...přitom jediný čím se zapíše do historie klubu bude to jak po druhém kole popravil Rolinka a pokud se neudrží tak dost možná tohle bude rozhodující událost pádu, protože kdyby tam zůstal tak jsem absolutně přesvědčený, že by teď měli o pár bodů víc... třeba 5-8... největší fanoušek co to myslel dobře a na kterýho se bude vzpomínat jen přes tuhle událost, užitečný idiot... vlastně neužitečný

frysta

Příspěvekod frysta » 15 úno 2020 01:08

FrantaKocourek píše:Stejně to jsou takhle zpětně zajímavý paradoxy....napadl mě M.Sykora....radoby generální ředitel co se snažil být od začátku strašně pozitivní, komunikativní a největší fanoušek v klubu...přitom jediný čím se zapíše do historie klubu bude to jak po druhém kole popravil Rolinka a pokud se neudrží tak dost možná tohle bude rozhodující událost pádu, protože kdyby tam zůstal tak jsem absolutně přesvědčený, že by teď měli o pár bodů víc... třeba 5-8... největší fanoušek co to myslel dobře a na kterýho se bude zpomínat jen přes tuhle událost, užitečný idiot... vlastně neužitečný

Ty seš fakt nevděčný Tracyho tygr. :) A plexi zařizovat kdo? Vždyť by na to lidí doteď nemohli koukat! Furt jen Rolas, Rolas. Neměl fyzičku, neměl bojovnost, byl drahej a zpochybňoval přínos Lubiny. 100x to tady Vyky vypisoval a stejně jsi to nepobral. :)

Itchy

Příspěvekod Itchy » 15 úno 2020 01:31

Kdovi, jak se tomu nasemu nevdecnikovi letos dari...

Na to ze mu chybi pracovitost....pro nekoho zrejmne slusnej oddil.

http://www.nhl.cz/hrac/10082472

PL8

Příspěvekod PL8 » 15 úno 2020 07:00

K těm "odloženým" zápasům: A to se budou všichni zaklínat sportovní podstatou sestupové soutěže... Je pravda to, co se píše nade mnou - kvůli sračce v říjnu zápas neodloží a teď mají skoro dvouměsíční "bodový úvěr" k dispozici v posledních kolech...
Jsme kašpaři.
Když budou co k čemu, tak ohlásí uzavření soutěže a rozšíření na 18 týmů. A uvidíte během dvou sezón pozitivní přínos hokeji. Zbytečnosti se strachem ze sestupu a všechny sračky zmizí v propadlišti dějin. Co je fakt, tak by to ztížilo prodej klubu, protože by panáčci přišli na to, že jeho hodnota rázem ze dne na den vyskočí jak teplota při malárii. Kdo ví, jestli opravdu něco nevědí a snaží se jen získat čas - proto tak blbé časové podmínky pro prodej...
P.S. Jsem zvědavý na Kladno. Zaslechl jsem, že problémy se střechou jsou víc než akutní. Není to JPP. Ještě že není sníh.

woe

Příspěvekod woe » 15 úno 2020 07:27

PL8 píše:Když budou co k čemu, tak ohlásí uzavření soutěže a rozšíření na 18 týmů. A uvidíte během dvou sezón pozitivní přínos hokeji. Zbytečnosti se strachem ze sestupu a všechny sračky zmizí v propadlišti dějin

Souhlasím. I si pamatuji, kolik lidí, i zde na DF, považovalo snížení počtu klubů na 12 jako nejlepší variantu k tzv. zkvalitnění ligy.
Nemůžeme to samozřejmě vědět, ale tenhle pokus se udělat musí.

Včerejším výjezdnikům závidím (v dobrém), párkrát jsem na tom vítkovickém zimáku byl a skoro pokaždé tam byla prohra. Svačina měl asi včera extra motivaci :] Samozřejmě, že pochvala patří celému týmu. Nejvíc mě asi překvapuje Kantor. Vůbec jsem nečekal, jakou roli v týmu dostane a jak se jí zhostí
71

Zpět na “Diskuzní forum”