Archiv

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

PCE.MAN

Re: Hokej

Příspěvekod PCE.MAN » 17 kvě 2019 18:57

frysta píše:
Vyky píše:
frysta píše:
Hm, takže tady standardně protočí 5 pruměrňáků, protože ušetříme. :)

Za mě nesmyslný peníze za 33 letyho beka.
Radši dva super utocniky

Hele, s tím naprosto souhlas. Má to je jeden háček. Žádný super útočník na obzoru není. :)

Vydrž do pondělí. Třeba nebudeš až tak zklamaný :)))

frysta

Příspěvekod frysta » 17 kvě 2019 19:02

PCE.MAN píše:
frysta píše:
Vyky píše:Za mě nesmyslný peníze za 33 letyho beka.
Radši dva super utocniky

Hele, s tím naprosto souhlas. Má to je jeden háček. Žádný super útočník na obzoru není. :)

Vydrž do pondělí. Třeba nebudeš až tak zklamaný :)))

Zklamaný? Nemyslím,že mě Dušan a spol. můžou zklamat, laťka je na zemi. :)

subris

Příspěvekod subris » 17 kvě 2019 19:07

Teslička píše:Máte náký info jestli v v průběhu příštího týden můžeme očekávat posily?

... Jo to se nám vrátí Brazílec z Copa cabany...
... jsme otevřeným klubem, komunikace s fanoušky je velmi důležitá. Názor fanoušků je pro Dynamo velmi důležitý. Ať žije Brand

tomaso25

Příspěvekod tomaso25 » 17 kvě 2019 19:26

subris píše:
Teslička píše:Máte náký info jestli v v průběhu příštího týden můžeme očekávat posily?

Aby tam nezůstal a nestal se z něj plážovej gigolo...

Mimochodem, Chomutov shání sportovního manažera... Dušane, nechceš to zkusit?

Stars

Příspěvekod Stars » 17 kvě 2019 19:50

800 je dost, ale pokud na něj máme, dal bych mu je, než čekat na nějaký zázrak

Smil Flaška z Pce

Příspěvekod Smil Flaška z Pce » 17 kvě 2019 19:54

Těch 800 neberte vážně, jen jsem nastřelil na cenu dvou dobrejch útočníků

torrent

Příspěvekod torrent » 17 kvě 2019 19:57

Smil Flaška z Pce píše:Těch 800 neberte vážně, jen jsem nastřelil na cenu dvou dobrejch útočníků

No ono aby nakonec nebylo třeba 400 i nad naše možnosti, protože si myslím, že kasa je prázdná

Smil Flaška z Pce

Příspěvekod Smil Flaška z Pce » 17 kvě 2019 20:03

torrent píše:
Smil Flaška z Pce píše:Těch 800 neberte vážně, jen jsem nastřelil na cenu dvou dobrejch útočníků

No ono aby nakonec nebylo třeba 400 i nad naše možnosti, protože si myslím, že kasa je prázdná

Za mě lepší jedem Gulaš než pět Dušků

Sweník

Příspěvekod Sweník » 17 kvě 2019 20:21

Snad už jen čtyři, dle mne mu končí smlouva a rázem by mohlo být cca 80k volných..

Talíř k talíři a bude třeba někdy i těch 500k na hvězdu, pokud to nesežere město.. :nene:

J14

Příspěvekod J14 » 17 kvě 2019 20:48

fansDKnL píše:
tau píše:
Valda píše:
Jinak ...ten mladej Costa v juniorech, fakt ho nekdo videl hrat? Me to prijde jako zajimavej experiment.

Já ho viděl... Drobnější kluk, ale dobrej bruslař a s pukem mu to taky celkem šlo. Ani bych ho nebral jako experiment, ale jako plnohodnotnýho a myslím že i nadějnýho hráče juniorky...... Tu postavu ještě určitě vyladí, je mu teprve 16 let, takže je předpoklad, že ještě nějaký ty cenťáky a určitě kila nabere.... Ale to ti přece nebudu psát, přes tělesný míry jsi odborník ;-)

Já ho viděl asi v 5 zápasech a můžu potvrdit to co tady psal kolega.

A to je teda syn od toho sparťanského fotbalového obránce, jo? Taky má zákroky jako táta?

Propulse

Příspěvekod Propulse » 17 kvě 2019 20:51

800k to neni ale zas o moc min taky ne a rozhodne by patril k tem nejlepe placenym hracum extraligy.

Sweník

Příspěvekod Sweník » 17 kvě 2019 20:54

Propulse píše:

800k to neni ale zas o moc min taky ne a rozhodne by patril k tem nejlepe placenym hracum extraligy.

Na druhou stranu i takového hráče tady musíme časem mít. Letos tomu nevěřím, ale kdyby přišel nový majitel, měli bychom mít hráče, co bude tváří extraligy, i za plat přes 500k měsíčně.. Aby nás konečně zase brali vážně..
Pro smích jsme už dost dlouho a nebaví mne se za nás všude stydět.. :-(

Nebo jste snad někdo na klub ještě pyšní? Mně se smějí i fanoušci Sparty.. :thumbdown:
Naposledy upravil(a) Sweník dne 17 kvě 2019 20:58, celkem upraveno 1 x.

J14

Příspěvekod J14 » 17 kvě 2019 20:58

tomaso25 píše:
subris píše:

Aby tam nezůstal a nestal se z něj plážovej gigolo...

Mimochodem, Chomutov shání sportovního manažera... Dušane, nechceš to zkusit?

Kdybych pro to mohl něco udělat, tak stačí dát vědět co. Od peněz přes dobrou pověst až po jakoukoliv porci volného času - ve dne, v noci, jsem připraven!!!!

JirkaPCE

Příspěvekod JirkaPCE » 17 kvě 2019 21:01

Tak úplně nevím, jak se pohybují platy v extralize, ale Koláře bych viděl tak na 400 tisíc, to by ještě šlo. Abych použil nějaký příklad pro srovnání, tak pokud by se vracel v budoucnu Nakládal, tak tam by se třeba dalo uvažovat i o půl miliónu měsíčně, to je pro mě ještě lepší obránce opravdu top kvalita.

Sweník

Příspěvekod Sweník » 17 kvě 2019 21:05

JirkaPCE píše:Tak úplně nevím, jak se pohybují platy v extralize, ale Koláře bych viděl tak na 400 tisíc, to by ještě šlo. Abych použil nějaký příklad pro srovnání, tak pokud by se vracel v budoucnu Nakládal, tak tam by se třeba dalo uvažovat i o půl miliónu měsíčně, to je pro mě ještě lepší obránce opravdu top kvalita.

Vidím to podobně, případně pak nasypat Ráďovi nebo Nosymu..

Caesar

Příspěvekod Caesar » 17 kvě 2019 21:09

Sweník píše:
JirkaPCE píše:Tak úplně nevím, jak se pohybují platy v extralize, ale Koláře bych viděl tak na 400 tisíc, to by ještě šlo. Abych použil nějaký příklad pro srovnání, tak pokud by se vracel v budoucnu Nakládal, tak tam by se třeba dalo uvažovat i o půl miliónu měsíčně, to je pro mě ještě lepší obránce opravdu top kvalita.

Moje řeč
Pardubická banda plná čuráků.

Propulse

Příspěvekod Propulse » 17 kvě 2019 21:13

Vic nez 400..
Za ty prachy co chce, by jsi privedl dva hodne kvalitni playery :-)

Stars

Příspěvekod Stars » 17 kvě 2019 21:23

Caesar píše:
Sweník píše:

Moje řeč

to by nesměl shánět peníze pan arogantní, na ně mít pod ním nebudem, a skončí v Hradci

Caesar

Příspěvekod Caesar » 17 kvě 2019 21:28

Propulse píše:

Vic nez 400..

Otázkou zůstává jestli nějaký jiný kvalitní hráč má o Pardubice zájem. Což si myslím,že nemá.
Pardubická banda plná čuráků.

Sweník

Příspěvekod Sweník » 17 kvě 2019 21:33

Stars píše:to by nesměl shánět peníze pan arogantní, na ně mít pod ním nebudem, a skončí v Hradci

Šebek? No toho bych jim přál.. :-))
A Salfu místo Kmoníčka, kterého stejně Bednář brzy přes myslivečka vyhodí.. :-)))

Nakonec i ten Hrabal k nim nemá daleko..

Aneb hlavně ať už jdou všichni tři co nejdřív do hajzlu i přes "mezifunkce", které jim asi Charvát přes Sýkoru umožní zatím dělat..

Stars

Příspěvekod Stars » 17 kvě 2019 21:37

Sweník píše:
Stars píše:to by nesměl shánět peníze pan arogantní, na ně mít pod ním nebudem, a skončí v Hradci

Šebek? No toho bych jim přál.. :-))
A Salfu místo Kmoníčka, kterého stejně Bednář brzy přes myslivečka vyhodí.. :-)))

Nakonec i ten Hrabal k nim nemá daleko..

Aneb hlavně ať už jdou do hajzlu i přes "mezifunkce", které jim asi Charvát přes Sýkoru umožní zatím dělat..

ne šebek v hradci, já myslel hráče , že tam půjdou....

Dizzy

Příspěvekod Dizzy » 17 kvě 2019 22:01

Propulse píše:

Vic nez 400..

A nebo taky 2,5 Dušků. A až se Ráďa a Nosy budou chtít vracet, tak Količ nebude za pul mega. Chce mu to dát smlouvu s klesající tendencí...

Ono taky dost záleží na tom esli podepíše Sejkorovec...

Sweník

Příspěvekod Sweník » 17 kvě 2019 22:13

Sejčkovi základ a za 20 fíků prémii minimálně mega.. :-) Fakt jinak netuším, kdo najednou začne dávat góly.

Tohle snad viděli všichni ti manažeři i Láďa, na maximálně dva vstřelené góly moc bodů nezískáme, to je jasný sestup. Takhle šaškovat už si v extralize dovolit nesmíme!!!

Valda

Příspěvekod Valda » 17 kvě 2019 22:28

Je to porad stejny, ambice mit se zajimat o kluky, kteri se budou vracet tu musi byt ...Mam pochybnosti, ze toho dosahneme se Sebkem.
Souhlas s tim, ze prave treba Nakladal se proste zaplatit musi.

Jsem zvedav na to pondeli, kdo tedy prijde, vypada to na Vitkovice ...Stejne tak porad neni vic informaci o Kratochvilovi, Kofferovi ...

MS jde dobre na IIHF, kdyz uz je Zaruby moc :)

Jinak jak pise Swenik, 100% uz pristi rok nekdo extraligu opusti ...jakmile nekdo zacne ztracet, ostatni se na nej sesypou. To se mi nezda jako klid na praci, koncepcni pristup atd ...

Dizzy

Příspěvekod Dizzy » 17 kvě 2019 22:36

Valda píše:
Jinak jak pise Swenik, 100% uz pristi rok nekdo extraligu opusti ...jakmile nekdo zacne ztracet, ostatni se na nej sesypou. To se mi nezda jako klid na praci, koncepcni pristup atd ...[/color]

Na sto péro to není Valdo. Tahle úlitba Jagrové (zadní vrátka, kdyby nepostoupil) možná padne co nevidět. O tom se rozepisu někdy jindy a budu hanit píčuse Krále a nečekaného klaďse v této cause, a to je, prosím pěkné, jeden prasopes z Mechu...

Zpět na “Diskuzní forum”