Archiv

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

petr22

Re: Hokej

Příspěvekod petr22 » 19 kvě 2019 11:54

Cavalera

Příspěvekod Cavalera » 19 kvě 2019 16:37

Konklave Kverka,Lubina furt nic žádném bíleh dým z kanclu na počest výrazných posil :rock:

woe

Příspěvekod woe » 19 kvě 2019 16:59

Ten Jílek :grr:

Jako samozřejmě našim tu produktivitu přeju, ale srovnávat kanadské bodování s dobou před deseti lety, kdy hrálo MS méně týmů a nebyly takové rozdíly mi už fakt přijde ujetý.

Co se týče týmů, které na MS dostávají nálože...jen je tam nechte, hokeji to pomůže...však vzpomeňme, jaké nálože dostávali Němci, Norové, Dáni....biti bývali Švýcaři...jen ať to tak zůstane, no problém
Stále poslední...

Stars

Příspěvekod Stars » 19 kvě 2019 17:10

jsem zvědav na zítřek....nová struktura klubu + posily, radši nic neočekávám

Jarmil

Re: RE: Re: Hokej

Příspěvekod Jarmil » 19 kvě 2019 17:45

Stars píše:jsem zvědav na zítřek....nová struktura klubu + posily, radši nic neočekávám
Obávám se minimálně Hrabal a Šebek zůstávají, Salfický toho prý už nechtějí vůbec.....

Odesláno z mého SM-G390F pomocí Tapatalk

tomaso25

Re: RE: Re: Hokej

Příspěvekod tomaso25 » 19 kvě 2019 18:10

Jarmil píše:
Stars píše:jsem zvědav na zítřek....nová struktura klubu + posily, radši nic neočekávám
Obávám se minimálně Hrabal a Šebek zůstávají, Salfický toho prý už nechtějí vůbec.....

Vypadá to tak. Salfický je pátý kolo u vozu. Jenže pořád z toho může být (a asi i bude) trafika, protože lapač hlasů se nevyhazuje pro neschopnost na dlažbu.

Marketingovej rakeťák jeden čas sice spojoval svůj osud s osudem svýho miláčka Salfy, jenže jak se víceméně dalo čekat, když šlo do tuhýho, tak hodně rychle překvaltoval do jiných řití. Jsem spíš zvědav, jestli mu ponechají všechny dosavadní funkce a jestli se jeho práce pod "novým" šéfem nějak zlepší.

Jarmil

Re: RE: Re: RE: Re: Hokej

Příspěvekod Jarmil » 19 kvě 2019 18:14

tomaso25 píše:
Jarmil píše:

Vypadá to tak. Salfický je pátý kolo u vozu. Jenže pořád z toho může být (a asi i bude) trafika, protože lapač hlasů se nevyhazuje pro neschopnost na dlažbu.

Marketingovej rakeťák jeden čas sice spojoval svůj osud s osudem svýho miláčka Salfy, jenže jak se víceméně dalo čekat, když šlo do tuhýho, tak hodně rychle překvaltoval do jiných řití. Jsem spíš zvědav, jestli mu ponechají všechny dosavadní funkce a jestli se jeho práce pod "novým" šéfem nějak zlepší.

Hele já osobně se nespokojim jestli tam zůstane i jeden z našeho tria.
Je potřeba sledovat a podporovat
www.vedeniven.cz

Štenkovan

Příspěvekod Štenkovan » 19 kvě 2019 18:15

petr22 píše:https://www.hokej.cz/dotaznik-filip-koffer-hc-dynamo-pardubice/5039731?t=948

Tak kdy a kam nám uteče......

Prvni odstavec a hned snuska kecu a lzi. Jeho deda vozil A jako ridic a kluka k hokeji cilene privedli. Ale to by asi neznelo tak hezky pro noviny. Blby je ze to cte i nekdo kdo si pamatuje. Ale hokej hrat umi to se neda poprit.

denyip

Příspěvekod denyip » 19 kvě 2019 19:04

Dnes jsem pozorne sledoval Honzu Kolare... ja bych mu tu raketu nasypal ..Snoubi se kvalita a zkusenost, poctivy hrac, lidsky na vysi a Pardubak.. ma klubu hodne co nabidnout... ten by nemel hrat jinde....

Teslička

Příspěvekod Teslička » 19 kvě 2019 19:57

Nevím kdo vytvořil tu spekulaci ale Szturc sem nejde. Ani jednání neprobíhala :snooty:

Propulse

Příspěvekod Propulse » 19 kvě 2019 20:07

Teslička píše:Nevím kdo vytvořil tu spekulaci ale Szturc sem nejde. Ani jednání neprobíhala :snooty:

Probihala :-)

Cavalera

Příspěvekod Cavalera » 19 kvě 2019 20:34

Propulse píše:
Teslička píše:Nevím kdo vytvořil tu spekulaci ale Szturc sem nejde. Ani jednání neprobíhala :snooty:

To bude zase zitra zklamání jestli tedy z nich něco vyleze

Teslička

Příspěvekod Teslička » 19 kvě 2019 20:56

Propulse píše:

Tak on Szturc kecá? Aha :dance: se asi stydí s kým jednal jeho agent že?

Itchy

Příspěvekod Itchy » 19 kvě 2019 21:58

Tak probehl majales nebo Barth day, kde se Hrabal dostal na vrchol koncertem Marka Ztraceneho.

Tak co, bude uz pristi tyden o hokeji a prijdou nejake lepsi zpravy nebo si precteme neco zajimaveho treba o vodacke sezone?

tomaso25

Příspěvekod tomaso25 » 19 kvě 2019 22:14

Itchy píše:Tak probehl majales nebo Barth day, kde se Hrabal dostal na vrchol koncertem Marka Ztraceneho.

Tak co, bude uz pristi tyden o hokeji a prijdou nejake lepsi zpravy nebo si precteme neco zajimaveho treba o vodacke sezone?

Je to nejspíš jen další důkaz toho, že Hrabal bude pokračovat. Stačí, aby odejel na dovču, a web úplně chcípne. Pár článků tam naházel ještě před odjezdem. A ono asi ani nebylo moc co sdělovat.

Zítra lze očekávat zprávu o nástupu do letní přípravy, asi nějakou fotku z pohřbu AS. Dozorčí rada nejspíš bude zasedat v podvečerních hodinách.

Sweník

Příspěvekod Sweník » 19 kvě 2019 22:44

Podle mne zítra Šuspik něco napíše. Bude se muset zase ukázat, když ho ponechají ve funkci. Ta jeho šipka do dalšího zadku bude muset být ukázková, nekompromisní a naprosto čistá.. :-))) Tedy pokud na tu roli užitečného blbečka pro Salfu (teď už spíš Sýkoru a spol) bude mít žaludek.. ;-)

Samozřejmě normální člověk už by se styděl a snažil se klub aspoň na čas opustit. Ale pokud si ten trouba stále myslí, že je pro HC Pardubice důležitý a prospěšný, moc tomu nevěřím. Škoda, být na jeho pozici zase někdo šikovný a fakt nadšený, vypadalo by to jinak..

Asi jen setrvání Šebka na pár měsíců bych ještě chápal. Aby dotáhl ty své rozjednané sponzory a zasvětil nové vedení. I když to zasvěcení raději ne, další lemply jako on tam fakt nepotřebujeme.. :-)

smartin

Příspěvekod smartin » 20 kvě 2019 05:35

denyip píše:Dnes jsem pozorne sledoval Honzu Kolare... ja bych mu tu raketu nasypal ..Snoubi se kvalita a zkusenost, poctivy hrac, lidsky na vysi a Pardubak.. ma klubu hodne co nabidnout... ten by nemel hrat jinde....

Naprosto souhlasím, raději Honzu pořádně zaplatit, než vyhazovat prachy za tři průměrní až podprůměrní hráči.
Dynamo a Flyers srdeční záležitost!

subris

Příspěvekod subris » 20 kvě 2019 06:40

tomaso25 píše:
Itchy píše:Tak probehl majales nebo Barth day, kde se Hrabal dostal na vrchol koncertem Marka Ztraceneho.

Je to nejspíš jen další důkaz toho, že Hrabal bude pokračovat. Stačí, aby odejel na dovču, a web úplně chcípne. Pár článků tam naházel ještě před odjezdem. A ono asi ani nebylo moc co sdělovat.

Zítra lze očekávat zprávu o nástupu do letní přípravy, asi nějakou fotku z pohřbu AS. Dozorčí rada nejspíš bude zasedat v podvečerních hodinách.

... Však pracuje za 5 lidi, proto tam ostatní nejsou potřeba.
... jsme otevřeným klubem, komunikace s fanoušky je velmi důležitá. Názor fanoušků je pro Dynamo velmi důležitý. Ať žije Brand

Vyky

Příspěvekod Vyky » 20 kvě 2019 07:45

Sweník píše:Podle mne zítra Šuspik něco napíše. Bude se muset zase ukázat, když ho ponechají ve funkci. Ta jeho šipka do dalšího zadku bude muset být ukázková, nekompromisní a naprosto čistá.. :-))) Tedy pokud na tu roli užitečného blbečka pro Salfu (teď už spíš Sýkoru a spol) bude mít žaludek.. ;-)

Samozřejmě normální člověk už by se styděl a snažil se klub aspoň na čas opustit. Ale pokud si ten trouba stále myslí, že je pro HC Pardubice důležitý a prospěšný, moc tomu nevěřím. Škoda, být na jeho pozici zase někdo šikovný a fakt nadšený, vypadalo by to jinak..

Asi jen setrvání Šebka na pár měsíců bych ještě chápal. Aby dotáhl ty své rozjednané sponzory a zasvětil nové vedení. I když to zasvěcení raději ne, další lemply jako on tam fakt nepotřebujeme.. :-)

Obávám se, že on už neskáče šipky, ale rovnou kufry

kedar

Příspěvekod kedar » 20 kvě 2019 08:24

Jsem zvědavej,jestli se dneska něco pozitivního dozvíme.

LibaStocek

Příspěvekod LibaStocek » 20 kvě 2019 08:34

kedar píše:Jsem zvědavej,jestli se dneska něco pozitivního dozvíme.

Jasně že dozvíme začla příprava .........a??

Georgre

Příspěvekod Georgre » 20 kvě 2019 08:47

LibaStocek píše:

A Jendo stále v Brazílii :-) emigroval :-D
A my tu ligu stejně zachráníme :-) já to vímmmmmmmmmmmmmmmmmmm :-D

Itchy

Příspěvekod Itchy » 20 kvě 2019 09:02

LibaStocek píše:

Na který bude osm hráčů a junci. Hned jsem zase klidnější....

PARDUBICKEJ.MANIAK

Příspěvekod PARDUBICKEJ.MANIAK » 20 kvě 2019 09:05

Všude jinde sestavy skoro komplet.. Letní tréninky v plném proudu.

Kam to spěje?
Lubina v ZČ
35 zápasů - 18 bodů - 64:121
Bělohlav v ZČ
10 zápasů - 13 bodů - 25:34

tomaso25

Příspěvekod tomaso25 » 20 kvě 2019 09:07

Itchy píše:
LibaStocek píše:

Na který bude osm hráčů a junci. Hned jsem zase klidnější....

Z naší současný soupisky by tam mimo Hollanda a Eklunda měli být snad všichni. Rolinek si asi přípravu bude dělat sám.

Zpět na “Diskuzní forum”