Hokej

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Stars

Re: RE: Re: Hokej

Příspěvekod Stars » 15 úno 2020 15:07

hans68 píše:
jimmypop píše:
hans68 píše:
Jednou je porazit snad musíme :think:
Jednou urcite. Beda Tatranka hetrik

Stepan ho srovná, to chce klid.

Musim říct pro mě velké překvapení, fakt profík, žádné klouzání....a ta radost po vstřelené brance...

Stars

Příspěvekod Stars » 15 úno 2020 15:57

denyip

Příspěvekod denyip » 15 úno 2020 17:45

Stars píše:
hans68 píše:
jimmypop píše:Jednou urcite. Beda Tatranka hetrik

Stepan ho srovná, to chce klid.

Musim říct pro mě velké překvapení, fakt profík, žádné klouzání....a ta radost po vstřelené brance...

To je skvely tah s nim ...Vetsinou u tehlech obrancu se bere on je velkej silnej a pak ten zbytek nejak jakz takz ( Nedomel) ale Stepan je hlavne skvely obrance dopredu I dozadu a k tomu velkej silnej ...

car

Re: Hokej

Příspěvekod car » 15 úno 2020 19:42

Kde myslíte, že příští rok Zacharčuka uvidíme? Je možný, že tu těch pár zápasů vzal, aby se tu ukázal a příští rok bude v extralize, byť ne třeba u nás? Taky má už nějaký věk, navíc ten škraloup, a extraliga by pro něj třeba nemusela být tak špatná. Peníze pořád slušný, oproti cestování v KHL tady max pár hodin v buse, tlak na hráče taky asi nebude jak v Rusu, a když budu lacinej, tak když vidí, jaký výkony u nás kolikrát stačí, aby byly love na účtu …

Sweník

Příspěvekod Sweník » 15 úno 2020 19:56

Můj tip je, že kdybychom nakonec nespadli, podepíše u nás. I když nevím, jak to má s rodinou a tak.

V každém případě podpisy Vondrky, Svačiny a dalších mnohé naznačují.. Na konec hokeje to v Pardubicích snad nevypadá. ;-)

Mišel

Příspěvekod Mišel » 15 úno 2020 20:00

Jak tu mnozí psali tak Zacharčuk je pro mě též top obránce.....
Zitra to bude těžké na Zlín neumíme ale s Vítkama jsme měli taky bilanci možná 2 roky prohry...
Hansi....jestli opravdu jedeš tak pevné nervy se Zlínem to bývá humus
užijeme si to :pivko:

mach

Příspěvekod mach » 15 úno 2020 20:02

subris

Příspěvekod subris » 15 úno 2020 20:18

... Ještě by mě zajímal podpis Hollanda, to je poctivák a profík. Někdo tu psal, jak se učí s manželkou česky podle nějakého statusu na instagramu.. Tak doufám, že když od další sezony nebude cizinec, že ho nepripravime někomu jinému...
... jsme otevřeným klubem, komunikace s fanoušky je velmi důležitá. Názor fanoušků je pro Dynamo velmi důležitý. Ať žije Brand

Sweník

Příspěvekod Sweník » 15 úno 2020 20:19

mach píše:https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1297720087226994&id=1053718631627142

Za tohle palec nahoru, mohl se na odpovědi klidně vykašlat jako ostatní. Tady je vidět, kdo je skutečný zájemce o klub. Doufám, že na zastupitelstvu lidi udělají pořádný kravál a tlak na radní.

Sweník

Příspěvekod Sweník » 15 úno 2020 20:23

Je to zvláštní, ale já bych z tohoto kádru bral příští rok většinu. Letos to tak asi nevypadá, ale cítím tam obrovský potenciál. Máme spoustu mladých hráčů, co se budou ještě zlepšovat. Klouček, Ivan, Hrádek, Oliva, Mandát, Kusý, Machala, Blümel, i Poula dle mne ještě nedosáhl na strop.. Ten tým udržet a za pár let můžeme hrát o medaile.. Pokud se vrátí Kuba Nakládal a s ním časem i další..

Jasně, možná jsem se až moc zasnil, ale já v těch hráčích budoucnost vidím. Jen musí dostat pořádného trenéra, který s nimi bude umět pracovat.

Propulse

Příspěvekod Propulse » 15 úno 2020 20:30

Sweník píše:Je to zvláštní, ale já bych z tohoto kádru bral příští rok většinu. Letos to tak asi nevypadá, ale cítím tam obrovský potenciál. Máme spoustu mladých hráčů, co se budou ještě zlepšovat. Klouček, Ivan, Hrádek, Oliva, Mandát, Kusý, Machala, Blümel, i Poula dle mne ještě nedosáhl na strop.. Ten tým udržet a za pár let můžeme hrát o medaile.. Pokud se vrátí Kuba Nakládal a s ním časem i další..

Jasně, možná jsem se až moc zasnil, ale já v těch hráčích budoucnost vidím. Jen musí dostat pořádného trenéra, který s nimi bude umět pracovat.

Tak treba Machala tuhle sezonu mel ukazat, ze je stabilni a dulezity clanek tymu. Mit sezonu jako treba Dufek ze Zlina. Za me velke zklamani. Potencial ma...

Stars

Příspěvekod Stars » 15 úno 2020 20:31

mach píše:https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1297720087226994&id=1053718631627142

já jsem zvědavý, kdo další odpoví

Sweník

Příspěvekod Sweník » 15 úno 2020 20:44

Propulse píše:Tak treba Machala tuhle sezonu mel ukazat, ze je stabilni a dulezity clanek tymu. Mit sezonu jako treba Dufek ze Zlina. Za me velke zklamani. Potencial ma...

Máš pravdu, 3 góly jsou skutečně žalostně málo. Čekal jsem od něj letos 10-12 gólů.. Ale o tom jsem právě psal, typický hráč, co potřebuje trenéra, který to s ním bude umět. On není jako Blümel, že sám zajde za Harjuem nebo někým, aby s ním po tréninku piloval střelbu. Ten zápal v něm musí někdo najít a bude to hráč možná i pro repre..

Stars

Příspěvekod Stars » 15 úno 2020 20:51

Sweník píše:
Propulse píše:Tak treba Machala tuhle sezonu mel ukazat, ze je stabilni a dulezity clanek tymu. Mit sezonu jako treba Dufek ze Zlina. Za me velke zklamani. Potencial ma...

Máš pravdu, 3 góly jsou skutečně žalostně málo. Čekal jsem od něj letos 10-12 gólů.. Ale o tom jsem právě psal, typický hráč, co potřebuje trenéra, který to s ním bude umět. On není jako Blümel, že sám zajde za Harjuem nebo někým, aby s ním po tréninku piloval střelbu. Ten zápal v něm musí někdo najít a bude to hráč možná i pro repre..

s tímhle nesouhlasím, proč potřebuje trenéra na co, proč si nepřidává, někdy se chová jako blázen, mě už jako nějaké omlouvání hráčů nebere, jedu na hokej, a pak vidím, jak na to serou, už ne opravdu ne, pokud se podaří záchrana, jde to vyloženě za panem Dědkem, mě by zajímalo, jak tady někdo psal o Machaloví a spojení s Třincem asi před rokem...co by na něho řekl Varaďa...., plno hráčů může být rádo, že hrají u nás, jinde by je kopli do prdele, za laxnost, lenost....že se to honí na poslední chvíli, to je ostuda hráčů, těch odfláknutých zápasů nemá ani cenu počítat..profesionální sportovec se sakra nějak chovat, a pracovat na sobě

Sweník

Příspěvekod Sweník » 15 úno 2020 20:59

Stars píše:
Sweník píše:

s tímhle nesouhlasím, proč potřebuje trenéra na co, proč si nepřidává, někdy se chová jako blázen, mě už jako nějaké omlouvání hráčů nebere, jedu na hokej, a pak vidím, jak na to serou, už ne opravdu ne, pokud se podaří záchrana, jde to vyloženě za panem Dědkem, mě by zajímalo, jak tady někdo psal o Machaloví a spojení s Třincem asi před rokem...co by na něho řekl Varaďa...., plno hráčů může být rádo, že hrají u nás, jinde by je kopli do prdele, za laxnost, lenost....že se to honí na poslední chvíli, to je ostuda hráčů, těch odfláknutých zápasů nemá ani cenu počítat..profesionální sportovec se sakra nějak chovat, a pracovat na sobě

To máš jednoduché. Ať sem angažují někoho jako Varaďa či Prospal a Machala bude muset makat víc.. Nehledal bych v tom nic složitého. Někdo bič potřebuje, někdo ne, každý jsme jiný..

Četl jsi třeba o Kubalíkovi nebo Kovářovi v Plzni? Taky problémy, ti kluci byli pohodlní, ale Straka se jim uměl dostat do hlavy a v kariéře je neskutečně posunul, možná jim ji i zachránil..

Edit: Mimochodem mrkněte na statistiky Kusého. Odvržený, údajně kvůli přístupu, zpětně se ukázalo, že šlo spíše o vydírání. Tady se do něj lidé trefují, že nemaká, že se nevrací, že není týmový, když se poslal někam s Látalem. Ale já v tom naopak cítím zápal pro hru, nic mu není jedno, často na sebe bere zodpovědnost při zakončení, nebojí se puku, nebojí se hrát. A statistiky má parádní, pátý v klubovém bodování, první lajnu moc často nehrál, o cca deset zápasů méně než zbytek hráčů, navíc dokonce tři plusové body.. Jak píše PL8, takový hráč si zaslouží důvěru, měl by dostat na starost ofenzivu celé druhé lajny a trochu volnosti. A těch bodů by měl určitě ještě víc.. Vše je o přístupu. Dát důvěru správnému hráči a on ji vrátí.. ;-)

hans68

Příspěvekod hans68 » 15 úno 2020 21:29

Mišel píše:Jak tu mnozí psali tak Zacharčuk je pro mě též top obránce.....
Zitra to bude těžké na Zlín neumíme ale s Vítkama jsme měli taky bilanci možná 2 roky prohry...
Hansi....jestli opravdu jedeš tak pevné nervy se Zlínem to bývá humus

To víš že jedu, jak se zde píše tak podpořím zemědělce a žádný nervy nebudou:D :pivko: je mi jasný ze to nic krásného pro oko diváka nebude, ale když vyhrajeme 1:0 tak budu spokojený....

Propulse

Příspěvekod Propulse » 15 úno 2020 21:51

Obavam se, aby Machala nebyl druhy Latal. Bruslar, ale tim to konci. Pritom jeho prvni tri kroky, to je neskutecny.
Kusý podle me udela lepsi karieru. Z nej by mohl byt zajimavy hrac...

car

Příspěvekod car » 15 úno 2020 21:55

Sweník
S tím Kusým absolutní souhlas, kolikrát se člověk na tribuně rozčiluje, co toho zkazí i nějaký námazy soupeři na gól tam letos asi bude mít, ale rozhodně nehraje alibisticky a vidíš, že se o něco snaží a není mu to jedno. Řek bych, že ho tu zas tolik lidí nekritizuje. Taky nezapomínej, že tu jsou i takový diskutéři, co třeba neviděli náš zápas i několik let (fór).

Rony60

Příspěvekod Rony60 » 15 úno 2020 22:10

car píše:Sweník
S tím Kusým absolutní souhlas, kolikrát se člověk na tribuně rozčiluje, co toho zkazí i nějaký námazy soupeři na gól tam letos asi bude mít, ale rozhodně nehraje alibisticky a vidíš, že se o něco snaží a není mu to jedno. Řek bych, že ho tu zas tolik lidí nekritizuje. Taky nezapomínej, že tu jsou i takový diskutéři, co třeba neviděli náš zápas i několik let (fór).

ObrázekA jeho radost po včerejším čtvrtým gólu byla skvělá!

Sweník

Příspěvekod Sweník » 15 úno 2020 22:47

Ten skok a radost, no já bych tam zápal pro hru viděl. Ten kluk je mi zápas od zápasu sympatičtější.. :thumbup:

Edit: Navíc hlavně jeho akce, geniální nahrávka..

Machala by nemusel být Látal, jen by měl makat na koncovce, je to ještě mladý kluk. Pamatujete Sejka za mlada? Kolik nájezdů dokázal zazdít.. Ale našel svou přednost, ten krátký švih do víka v plné rychlosti. Zkrátka našel si svůj styl. Věděl, že nemá ruce na blafáky, tak piloval jiné zakončení. A dal takhle desítky možná i dvě stovky gólů..

Machala je vyloženě brejkový hráč, on v sobě tu schopnost najde a bude ji vymazlovat. Tomu věřím, jen nad ním trenér nesmí zlomit hůl. A jsme zase u toho, pokud dostane důvěru, měl by se snažit ji vrátit.. ;-)

Sweník

Příspěvekod Sweník » 15 úno 2020 23:41

No nic, zítra od kluků čekám naprosto soustředěný výkon s maximálním nasazením. Klidně antihokej a vyčkávanou.. Zvládnou to? Bude Planeta Hieronyma Bosche II nebo špatná dechovka? :-))

Vnitřně mám pocit, že začínají všichni věřit "Opa" Dědkovi, Heřman se také konečně neschovává a dělá dobře Táborského (Novotný?) z Kolji. Salfa (Přibil - Pokorný) taky dobře hraje svou roli..
Tak uvidíme, co vymyslí trenéři, protože na Zlín venku se hraje těžce přetěžce.. Chtělo by to dva rychlé kousky a snad odpadnou. V každém případě potřebujeme potvrdit výhru z Vítek.. ;-)

Pak asi letos poprvé bych uvěřil ve sportovní záchranu..

Itchy

Příspěvekod Itchy » 15 úno 2020 23:49

Kolem Dynama v bleskosportu klidecek?

Propulse

Příspěvekod Propulse » 15 úno 2020 23:51

Ja si myslim, ze mit takovy kadr na zacatku sezony, hrajem urcite do 10tky.
Vondrka a Zacharcuk bez debaty posily. I Svacina, ktery pusobi nekdy az nenapadne ale zkuseny hokejista to je.
Zacatek sezony jsme hrali defakto na tri lajny a to proste nejde. Je potreba mit kvalitu i ve ctvrte lajne a slozeni Paulovic - Rolinek - Blümel je za me naprosto ok.
Samozrejme nejlepsi by bylo, udelat ted ze dvou zapasu 6 bodu ale se Zlinem ocekavam nudny hokej a od nas opet posrany hokej a vysledek 1:2 nebo neco takoveho.
Daleko dulezitejsi bude vyuzit problemu Kladna a vyhrat tam za 3 body. Ale naucil jsem se, ze je lepsi nic necekat a vcera se to vyplatilo

Sweník

Příspěvekod Sweník » 16 úno 2020 00:00

Propulse píše:Daleko dulezitejsi bude vyuzit problemu Kladna a vyhrat tam za 3 body. Ale naucil jsem se, ze je lepsi nic necekat a vcera se to vyplatilo

Mám to stejně.. I když kluci budou soustředění, nic nepodcení, taky mám v hlavě, že své šance nedáme, nám tam padne do brány nějaká haluz žblabuňka a Zlejni udělají takovou zeď, že víc než jeden gól nedáme.. Typické zápasy poslední doby..

Na druhou stranu ta energie od Dědka začíná být nakažlivá.. Uvidíme..

Propulse

Příspěvekod Propulse » 16 úno 2020 00:15

Sweník píše:
Propulse píše:Daleko dulezitejsi bude vyuzit problemu Kladna a vyhrat tam za 3 body. Ale naucil jsem se, ze je lepsi nic necekat a vcera se to vyplatilo

Mám to stejně.. I když kluci budou soustředění, nic nepodcení, taky mám v hlavě, že své šance nedáme, nám tam padne do brány nějaká haluz žblabuňka a Zlejni udělají takovou zeď, že víc než jeden gól nedáme.. Typické zápasy poslední doby..

Na druhou stranu ta energie od Dědka začíná být nakažlivá.. Uvidíme..

Dost mozna mu ta energie bude k nicemu bohuzel...

Zpět na “Diskuzní forum”