Hokej

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Gonzales277

Re: Hokej

Příspěvekod Gonzales277 » 18 dub 2019 06:16

car píše:DF hlavně nemusej přeci sepisovat petice, ale můžou říct přímo v hale z jižní tribuny, co je štve. A já jsem tuhle sezonu žádnej výkřik nespokojenosti vůči vedení či radnici, z jejich sektoru neslyšel.

Sice je to bez chyb, ale ten kostrbatej jazyk přeci jen ukazuje na jéňu, akorát si to po sobě výjimečně párkrát přečet.

Teď jsi trefil hřebíček na hlavičku! V hale si tahle pubertální skupinka nedovolí vyjádřit ank sebemenší nespokojenost..., a proč? No aby se neznelíbili, neboť by nemuseli třeba dostat tu svou permici. Za tu rádoby petici bych se styděl, forma, obsah, co tím chtěl autor vlastně sdělit? a) Město má více sypat? Vždyť i samohul přiznal, že rozpočet je stejný jako na loňskou sezónu.
b) Minoritní akcionáři mají být aktivnější a navýšit jmění společnosti. Takže i Časlava a samohul. To si můžou říct mezi sebou.

Na fc budou machrovat, ale aby veřejně vystoupili při zápase (nejlépe TV utkáním), na to koule nemají, jediný jejich protest za celou tragickou sezónu, opuštění jihu na jednu třetinu, hrdinové fakt! Hanba blut :snooty:
NO LOGO
NO MONEY
NO ELH

Smil Flaška z Pce

Příspěvekod Smil Flaška z Pce » 18 dub 2019 06:41

Vůbec bych se nedivil, kdyby tahle jakoby petice byla v režii vedení, aby rostříštila případný protest vycházející z tohoto fóra.
Holt jsou to zkušení politici a intrikáni.

tau

Příspěvekod tau » 18 dub 2019 07:45

Já abych se teda přiznal, se v tom vůbec nevyznám.....

Kdo jsou tihle fans:

http://www.fanclubhcpce.cz/
https://www.facebook.com/Fanclub-HC-Par ... 230805454/

a kdo tihle fans:

https://www.facebook.com/dynamofanscz/

tomaso25

Příspěvekod tomaso25 » 18 dub 2019 08:11

Smil Flaška z Pce píše:Vůbec bych se nedivil, kdyby tahle jakoby petice byla v režii vedení, aby rostříštila případný protest vycházející z tohoto fóra.

Vůbec bych se nedivil. Tyhle ovčáčkovský a prchalovský praktiky by Hrabalovi šly.

Něco ve stylu, baráž dopadla výborně, tak sepíšeme něco, co připomíná petici, ale vlastně nebudete chtít nic konkrétního a rozhodně nepůjdete do mě, Dušana a Ondry.

Ale taky je možný, že za tím žádná konspirace není a je to fakt jen výplod DF a ukázka jejich inteligence.

Sweník

Příspěvekod Sweník » 18 dub 2019 08:53

A nakonec tu "petici" smetou ze stolu, že ji podepsalo jen pár lidí..

Ne, já v tom taky vidím práci klubu, ti lidé se neštítí ničeho. Už za panování Šebka řešili případné projevy nevole kotle domluvou s Pittrem a ten jim poslal na pomoc "ultras"..

Jirka.

Příspěvekod Jirka. » 18 dub 2019 08:54

Smil Flaška z Pce píše:Vůbec bych se nedivil, kdyby tahle jakoby petice byla v režii vedení, aby rostříštila případný protest vycházející z tohoto fóra.

Tohle uz je hodně tenkej led...

Jinak taky se v tom uz ztrácím jako tau. Však Grimley včera správně poznamenal - Bulshit a na hovno to je...
Energie fanoušků nás hnala dopředu a byla rozdílovým hráčem...PAVEL MAREK

Dizzy

Příspěvekod Dizzy » 18 dub 2019 09:06

tomaso25 píše:

Vůbec bych se nedivil. Tyhle ovčáčkovský a prchalovský praktiky by Hrabalovi šly.

Něco ve stylu, baráž dopadla výborně, tak sepíšeme něco, co připomíná petici, ale vlastně nebudete chtít nic konkrétního a rozhodně nepůjdete do mě, Dušana a Ondry.

Ale taky je možný, že za tím žádná konspirace není a je to fakt jen výplod DF a ukázka jejich inteligence.

Ať je to tak či onak pánové, ve finále je to úplně jedno. Tuhle slataninu nikdo nemůže brát vážně, resp. Neměl by....

Itchy

Příspěvekod Itchy » 18 dub 2019 10:58

Tak jsem mrknul na to petici. Je to jak když si děti zkouší hrát na dospělý. Není to hodno dalšího komentáře.A dá se jenom spekulovat, jak moc na tom spolupracují s klubem.

Je jasný, že žebrákům v klubu narostl hřebínek. Nelze ale zapomenout, že jsme byli většinu sezony ostuda ligy jak na poli sportovním, tak morálním a společenským.

Určitě nelze zapomenout, že sliby po takzvaném kotli byly z kategorie "slibem neurazíš" a stalo se úplný ...nic.

smartin

Příspěvekod smartin » 18 dub 2019 11:26

Každopádně bude zajímavé sledovat kam se Hrouzkové posunou.
Děkuji hráčům a LL za záchranu extraligy.
Neděkuji a doufám že budou odejití p Salfický, Šebek a Hrabal!
Dynamo a Flyers srdeční záležitost!

Stars

Příspěvekod Stars » 18 dub 2019 12:10

když jsem byl v Chomutově, tak mi místní fans, říkali Růža junior do Sparty

Propulse

Příspěvekod Propulse » 18 dub 2019 12:26

Stars píše:když jsem byl v Chomutově, tak mi místní fans, říkali Růža junior do Sparty

Vim o nabidkach z Mechova a Sparty..

PCE.MAN

Příspěvekod PCE.MAN » 18 dub 2019 12:36

Propulse píše:
Stars píše:když jsem byl v Chomutově, tak mi místní fans, říkali Růža junior do Sparty

Chomutov se pěkně rychle rozsypal. Jak je to dlouho, co tam hráli Červenka, Vondrka … a teď budou mít honičku se plácat aspoň v Chance lize.

Cavalera

Příspěvekod Cavalera » 18 dub 2019 12:45

Propulse píše:

celou karieru mu fotr utíral prdel ,tak jsem zvědavej jak mu to půjde bez fotra :whistle: :whistle:

Cavalera

Příspěvekod Cavalera » 18 dub 2019 12:58

Bude houno Samohul vystoupí ze strany a jedeme dál do pekla zmrd jeden.Ty vole to nevymyslíš.

Valda

Příspěvekod Valda » 18 dub 2019 13:38

Petici jsem necetl, neni na to zatim cas ...ale dle reakci snad ani neni nutne :) Fakt se mi nechce verit, ze ji sepsali s klubem, to uz bych fakt zacal byt paranoidni. Tohle kdyby se dostalo napovrch, tak se musej pakovat hned prece.

Jinak Salfa tu bude tema, dokud se neco nezmeni, bohuzel. A bohuzel to tu budu i z casovych duvodu spis take cyklit ...coz me nekdy mrzi. Salfa pritom - treba na rozdil od Sebka - muze v klubu na jiny pozici dle myho normalne pusobit, bohuzel momentalni flek co zastava je proste vsechno spatne, nema cenu se opakovat.

A jeste ...at si fakt pise kazdej kdo chce, pokud neurazi. A to myslim i o tech hracich. Ja treba vnimam jednu vec - pokud klub a hlavne my tady nebudeme mit ani ambice snit o navratu kluku z "dvanacteho" roku, tak to tu muzeme hned zabalit :) Jak realny jsou nase sny dnes, je otazka druha. Nicmene meli bychom o tom mluvit. Uz dost kluku konciva v jinych klubech, budiz to varovanim. My spis nevime jestli penize jsou nebo ne, tedy soude dle vyjadreni nase soucasneho GM.

Štenkovan

Příspěvekod Štenkovan » 18 dub 2019 13:45

Cavalera píše:

Bude houno Samohul vystoupí ze strany a jedeme dál do pekla zmrd jeden.Ty vole to nevymyslíš.

Myslím, že ten chlap je tak blbej, že blbější nemůže nikdo být. On si snad myslí, že ho tam držej z důvodu jeho manažerských schopností. Jakmile přestane mít politický krytí tak je mrtvej. To by napadlo snad i obecního blba. Nebo né?

Valda

Příspěvekod Valda » 18 dub 2019 13:55

Nicmene Karlos Klodner Salfu popsal velmi vystizne a ferove, to mu nelze uprit.

Jinak ja sam, kdyz uz jsem k tomu vyzval :) ...Co se tyce kadru, tak se zminovalo - od ruznych diskutujicich - toto:
Brankari: Pri nejistote u Kacy a mame koukat treba i do Hradce.
Beci: Odchod Budik ...na druhou stranu je moznost dvou extraligovych beku. Pada tu jmeno Kolice.
Utok: Padaji tu jmena Pacovsky, Kveton, Spacek, Kousal a Zohorna. Zohy podepsal na dalsi rok, Kousy nabira "trinecky" zpusob zivota. Hovorka ma mit jeste rok opci.
Nejistota u Horkeho, smlouvu ma stale Vondracek, stejne tak zrejme Hrabal, Troncinsky, Marosz.
Takze zadny zasadni zpravy smerem k nam zatim nic.

tau

Příspěvekod tau » 18 dub 2019 14:09

Valda píše:Petici jsem necetl, neni na to zatim cas ...

To zabere tak minutu, max. dvě... :-)

mach

Příspěvekod mach » 18 dub 2019 14:13

tomaso25

Příspěvekod tomaso25 » 18 dub 2019 14:21

Štenkovan píše:
Myslím, že ten chlap je tak blbej, že blbější nemůže nikdo být. On si snad myslí, že ho tam držej z důvodu jeho manažerských schopností. Jakmile přestane mít politický krytí tak je mrtvej. To by napadlo snad i obecního blba. Nebo né?

Salfa je hloupej, no. Vůbec si neumí dát 1+1 dohromady. Charvátova reakce asi dokazuje, že to "řešení" vymyslel sám.

Kdo však aspoň jednou viděl Salfickýho o něčem vážným jednat, tak ví, odkud vítr fouká. Těžko se jedná s borcem, kterej se jako cvičená opička naučí pět "byznysových" frází a když přemýšlí, tak je to v místnosti skoro slyšet.

Valda

Příspěvekod Valda » 18 dub 2019 14:32

tau píše:
Valda píše:Petici jsem necetl, neni na to zatim cas ...

To zabere tak minutu, max. dvě... :-)

Tak jsem si tu "praci" dal ...:-) Velice adresne, konkretni a ctive!

Smil Flaška z Pce

Příspěvekod Smil Flaška z Pce » 18 dub 2019 14:35

Byl by tady někdo schopný sesumírovat kyksy Salfického, které by se mohly poslat jednotlivým radním. Spousta radních se o hokej mimo hlasování nezajímá, aby měli přehled.
Například my v základní části 45 hráčů v poli + 3 brankáři

Zlín 38 + 3
Liberec 27 + 2
MB 33 + 4
KV 28 + 4
Brno 34 + 5
Třinec 37 + 5
Olomouc 30 + 2
Sparta 35 + 3
Plzeň 28 + 2
Litvínov 37 + 4
Vítkovice 33+ 2
Mechov 33+ 2
Chomutov 36 + 5

Průměr bez nás 33 + 3,31
To je o 12 hráčů víc než průměr, určo tu nebyli za Salfického úsměv a párek.

PCE.MAN

Příspěvekod PCE.MAN » 18 dub 2019 14:40

Cavalera píše:

Na mě to spíš působí tak, že vystoupí nejen z klubu, ale i z politiky. Jeho samotného musí štvát, že se z velmi oblíbeného člověka stal psancem, kterému všichni nadávají. Musí toho mít plný kecky. Obměna v managementu musí nastat, to je evidentní. Salfovi se to rozjelo pod rukama. On prostě není typem rázného managera. To se nedá naučit. To v sobě buď člověk má nebo nemá. Aby lidi neseděli jedním zadkem na několika židlích, to by určitě pomohlo. Nejde se věnovat hokeji jen tak na vedlejšák. Nebo jde, ale to by museli fungovat s úplně jiným rozpočtem. Pokud by měli na to zaplatit si špičkového trenéra a nakoupit hráče, tak by hráli klidný střed tabulky a přešlapy by se jaksi promíjely.
Měl by hlavně konečně někdo nalít čistého vína. Podle všech indicií, finančně na tom určitě nejsme katastrofálně. Otázka ale je, kolik aktuálně z toho rozpočtu jde na áčko, kolik na mládež a kolik městu atd. Jestli jde na áčko skutečně jen 36mil.Kč, tak to v rámci ligy asi není žádná velká olympiáda. Další otázka je, kolik je plánovaný a kolik reálný rozpočet. Ono je hezké si říct, že máme rozpočet 120mil.Kč, ale jak je naplněný? Je těch 120 mega realita nebo toužebné přání? Tohle by měl GM prostě říct jasně. Následně se musí s financemi zacházet hospodárně. Tři výměny trenérů za sezónu a protočení asi 50ti hráčů nejsou zadarmo.
Kromě nového managementu bychom si měli přát, aby město kapitalizovalo kumulovaný dluh, který vzniknul kdovíkdy a táhne se s klubem pořád, tím vyčistil stůl, konečně ať klubu pošlou tu slíbenou dotaci, která měla jít na posily, ale spíš ji sežerou provozní náklady spojené s baráží, tím snad bude definitivně vyčištěný stůl a musí se začít nanovo.
Město by taky mělo přestat říkat, že pořád hokeji posílají nějaké dotace. Tím klubu jenom ubližují. Nejde říkat, že klub pořád něco chce a my mu musíme poslat 10mega a zároveň neříct, že obratem klub vrací 20 mega za halu. Tohle už musí taky rozseknout. Tak ať si naúčtují 500tis.Kč měsíčně za halu a nemusí klubu posílat žádné jiné dotace. Bude to čistý a průhledný. Pokud dají nějaké prachy navíc, protože hokej jako jedna z mála věcí může dělat městu dobrou reklamu, tak paráda.
Každému je jasné, že nikdo jiný kromě hokeje jim tam platit nájem nebude. Tak ať dostanou aspoň něco. Když hokej spadne, tak druholigový klub jim za halu nedá ani floka.
Na příští rok si ještě přeji komplet novou první pětku jak v obraně, tak v útoku a kloudného brankáře místo Kácy.

Zpět na “Diskuzní forum”