Archiv

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

76marek

Re: Hokej

Příspěvekod 76marek » 29 led 2016 11:55

Kely píše:Tak trenérů máme už dost ,ted ještě ,aby měli koho trénovat.Hokejistů tu moc nemáme no tak uvidíme.

Podle me to mel dotrenovat letos Draslik s Kralem a penize meli pouzit na hrace. Potajcuk sem jiste nejde za malo penez.

jimmypop

Příspěvekod jimmypop » 29 led 2016 12:00

76marek píše:
Kely píše:Tak trenérů máme už dost ,ted ještě ,aby měli koho trénovat.Hokejistů tu moc nemáme no tak uvidíme.

Podle me to mel dotrenovat letos Draslik s Kralem a penize meli pouzit na hrace. Potajcuk sem jiste nejde za malo penez.

Za parek a pivo. Sem se jinak nechodi, bo to nenese Romanovi do strozoku

Kely

Příspěvekod Kely » 29 led 2016 12:31

tau píše:Tak von má na tabuli 13 jmen... Z toho bude tak 8 pralesáků nebo hráčů ze Slovenska a tři nereálný vzdušný zámky. Takže zbývají dva hráči....

Všichni brečí, že na trhu je to složitý a kvalitní hráči nejsou volní... A pochybuju, že by ten náš koumes spolu s kámošem hochštaplerem měli na tabuli 13 jmen kvalitních hokejistů.... Podle mě nám zase mažou med kolem huby, jako už nesčetněkrát....

Mě ještě napadlo jestli GM+SM se nepopletli jako ,,onehdá s MojžíšxKindl" a nemyslí ,že končí 31.1.16 termín na posílení vedení a proto jedeme do Plzně s takovou sestavou jakou jedeme.

hans68

Příspěvekod hans68 » 29 led 2016 12:34

tau píše:Tak von má na tabuli 13 jmen... Z toho bude tak 8 pralesáků nebo hráčů ze Slovenska a tři nereálný vzdušný zámky. Takže zbývají dva hráči....

Všichni brečí, že na trhu je to složitý a kvalitní hráči nejsou volní... A pochybuju, že by ten náš koumes spolu s kámošem hochštaplerem měli na tabuli 13 jmen kvalitních hokejistů.... Podle mě nám zase mažou med kolem huby, jako už nesčetněkrát....

Zase jen samé lži, lži, a koho by tam asi tak měli??? Kdo se požene zahrát si za Dynamo playout. Opravdu jen nějakej slováček, za párek a pivko po zápase, sem žádnou posilu nepřivedou, bude to jen doplnění týmu,aby se neřeklo a hlavně aby to moc nestálo.Nechápu, jak někdo může očekávat zvučné jméno, to by ten dotyčný musel být blázen :crazy:

jimmypop

Příspěvekod jimmypop » 29 led 2016 12:42

Ja bych tu tabuli chtel fakt videt, to by byl for jak z Dikobrazu nebo Trnek Brnek

Čufa

Příspěvekod Čufa » 29 led 2016 12:55

Kdy myslíte, že nám představí nového asistenta oficiální web? Když už jsou toho "plné" noviny.

Tuhle prodlevu oproti médiím nějak nechápu. Doufám, že s tím čekají, protože chtějí zároveň oznámit nějakou posilu alespoň z toho Německa.

Jedním z těch obránců z DEL, kteří už nemají šanci na play-off je např. Hunkes :shifty:

Kely

Příspěvekod Kely » 29 led 2016 13:04

Můj názor na tuto situaci je:
Pokud by do týmu nepřišel trenér Draisaitl tak by jsme tu měli jako posily jenom pralesáky, jak již bylo zmíněno p.Rohlíkem jednání s odchovanci uvadli na financích.(jaké překvapení asi jako při odchodu Zohorny a Radila :crazy: )
No a ted se skutečně věří ,že něco vymyslí(přitáhne hokejisty) Draisaitl jinak budeme v pr..li.Protože přehled o hráčích má GM+SM asi jako Maková panenka.

Dante

Příspěvekod Dante » 29 led 2016 13:35

On si klub koupi...

Dante

Příspěvekod Dante » 29 led 2016 13:38

To byl samozrejme vtip.

Grimley
Administrátor

Příspěvekod Grimley » 29 led 2016 13:39

Kurva uz jsem ti chtel volat :D
Pardubice ole

woe

Příspěvekod woe » 29 led 2016 13:44

Kely píše:No a ted se skutečně věří ,že něco vymyslí(přitáhne hokejisty) Draisaitl jinak budeme v pr..li.Protože přehled o hráčích má GM+SM asi jako Maková panenka.

to bylo dobrý, s tou Makovou panenkou :clap:

ty vogo, v našem ústředí se asi slušně sviští na nějakejch houbičkch, nebo na čem ... jakej smysl má přibrat k Ríšoj ještě sparťana Potajčuka?
Stále poslední...

Dante

Příspěvekod Dante » 29 led 2016 13:49

No co, kamionak se stale ohanel kupcem z Ruska. A angazovani zrovna jeho mi nejak nesedi. Ale je to jen muj pocit, nic vic. A vim, ze to je blbost.

woe

Příspěvekod woe » 29 led 2016 13:57

nj, ale Kazaši jsou chudí, jak pardubický hokejový klub, ropa je nejčko za hubičku, co tu Kazach Potajčuk pořeší? K čemu tu vlastně je? Japato, že si asáka nevybírá trenér, ale že mu šoupnout zrovna tutoho exsparťana, cotomájakobejt?

btw pan Rohlík se pěkně shodil těma kecama o klucích z KHL - vůbec nevěděl, že se to nedá realizovat - po rozhovoru s panem Sivkem bylo jasno, to byl jasnej blábol ... pan GM je absolutní amatér, který se učí za pochodu, neví, jak se věcí mají ... nechte ho čmárat u tý tabule, zamkněte ho tam se Salfou a přesměrujte jim mobily do vesmíru, ať zavolaj Vesmírným lidem - můžou dát řeč ... a v dubnu je pusťte proběhnout do Tyršáků. Do tý doby izolace ...
Stále poslední...

zdendik

Příspěvekod zdendik » 29 led 2016 15:10

ty odpovědi v sekci GM to je radost :clap: :clap: :clap: :crazy:

michalrysina

Příspěvekod michalrysina » 29 led 2016 15:14

zdendik píše:ty odpovědi v sekci GM to je radost :clap: :clap: :clap: :crazy:

Hrabal to je komik :goodjob:
HC BRAND PARDUBICE

woe

Příspěvekod woe » 29 led 2016 15:29

dlouho panu Hrabalovi vydržela snaha vstřícně komunikovat s fanoušky ... ale už mu asi taky vysvětlili, že tak si věci nepředstavují a prostě se stal jen jedním z nich .. možná to vzdal i sám ... už roky píše, že v klubu vědí, že sportovní výsledky nejsou ideální a že se s tím klub snaží něco udělat ... a děje se furt to samý ouno .. maximálně po osmý change trenéra, vyhazovy v zákulisí a sedření hráči. Lumpen bande.

Pan Rohlík je úplně k smíchu, jak za pár měsíců přešatroval "z denního odpovídání" na to, co je "k dispozici" teď ... jednou šel na Jih, kde ho slyšelo dvacet lidí v okolí (mikrofon asi spadl zrovna do záchoda) ... teď odpovědi z 20.1. - z nějakého rozhovoru - plné chtěli bychom rádi bychom ...
Stále poslední...

Dante

Příspěvekod Dante » 29 led 2016 15:42

Prijde mi, ze mesto, jako tretinovy akcionar, je uplne vysachovane z teto frasky. Pusobi to dojmem : ja budu platit, vy drzte hubu a nestarejte se o svuj podil...

WalkingDude

Příspěvekod WalkingDude » 29 led 2016 15:52

Ty kravo tak to sem se zasmal ty odpovedi v GM sekci. To je nejaky metahumor? Tyvole to se mi zda? Fakt to tady radeji rozpustme. Posledni at zhasne svetla a zamkne
Tak určitěéé. Jak řikám. Je to sport...

Dante

Příspěvekod Dante » 29 led 2016 16:00

Tak ta sekse GM je skutecny obraz o nasem klubu... Vysmech. Vsem!!!!

Valda

Příspěvekod Valda » 29 led 2016 16:06

tau píše:
Dante píše:Prijde mi, ze mesto, jako tretinovy akcionar, je uplne vysachovane z teto frasky. Pusobi to dojmem : ja budu platit, vy drzte hubu a nestarejte se o svuj podil...

No ono to ve skutečnosti přesně tak je. Radnice dává peníze na mládež, drží "zlatou akcii" a má dva kašpárky v představenstvu klubu. Ti ale nemají žádnou rozhodovací moc, takkže jsou tam jen za loutky.....

mesto je vlastne na rovine generalniho sponzora, rekl bych minimalne objemem penez, ale asi mu to staci. sam charvat rekl, ze jen cte zpravy a ze se letos asi bude ptat vic ...nevim pripada mi to malo. jinde se mesta zajimaji vic. ale klub asi najemne plati ...

sekce ptejte se mi taky trosku vyrazila dech ...a to jsem si rikal, co se tam dozvim, kdy je tam v kolonce "odpovezeno dnes" ...

Dante

Příspěvekod Dante » 29 led 2016 16:15

Vsak jo, i mesto bud chrape, nebo v teto frasce jede taky..

Sweník

Příspěvekod Sweník » 29 led 2016 16:35

To je zase sestavička.. Moučka v první lajně.. :sick:

Podle mě jim to dělá Draisaitl schválně, aby jim ukázal, jací jsou debilové.. :-)

Kely

Příspěvekod Kely » 29 led 2016 16:43

Sweník píše:To je zase sestavička.. Moučka v první lajně.. :sick:

Podle mě jim to dělá Draisaitl schválně, aby jim ukázal, jací jsou debilové.. :-)

To je setava opět na bůro.
On si prdel nedělá on prostě nemá hráče,tak úzký kádr snad nemají ani první 5 mančaftů ve WSM lize.
Tak slabé Pce snad nepamatuji a to už toho pamatuji.
Ptám se na co máme vyřízený střídavé starty z 1 ligy???? To jsou komedianti.........

avalance

Příspěvekod avalance » 29 led 2016 16:50

Sweník píše:To je zase sestavička.. Moučka v první lajně.. :sick:

Peter Draslík to nemá fakt jednoduché...má 5 schopných utočniku a musi z toho sestavit aspon 3lajny,,,to nedá nikdo...podle meho názoru minule lajna Kaut-Moučka-Voženilek (Vožuch je možná perspektivni, ale musí hrát s hráčem co umi neco s pukem a ne s nýmandy) to byla nejslabší 3.lajna za tech 30let co sleduju pardubický hokej, tomu se mohla vyrovnat leda tak kdysi za komanču lajna synku bafunaru Lupomestský a spol. ale ty tam byli spíš jako komparz...jako neříkám, že je jednoduche sehnat repre hráče typu Zohorna, Kousal, Radil, Kolář II, Koukal....ale nahradit v základní sestave nymandy typu Moučka a spol. to musí umet uplne prumernej vocas...Muda ten me mrzí, my se známe, pred sezonou me říkal že to nevypadá dobře, že nejsou finance...az ho potkám, zeptám se ho co v tom bylo opravdu za čachry machry a zkusim dát info...

Sweník

Příspěvekod Sweník » 29 led 2016 16:52

Ale je vtipné, jak je ten set up rok od roku horší. Dřív bychom se divili, že je v první lajně Nahodil, teď už to bereme jako samozřejmost..

Zpět na “Diskuzní forum”