Hokej

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Propulse

Re: Hokej

Příspěvekod Propulse » 15 srp 2019 21:30

hans68 píše:Ahoj kolegové, nevíte někdo jak je to se Sejkovou rozlučkou?? Půjde dres pod strop už v této sezóně, nebo až ukončí kariéru definitivně?? Jde mi o to abych to neprosvihnul, to by mě sakra štvalo..

Tuhle sezonu by mel jit dres pod strop. Mozna se to zmenilo, je to par tydnu stara informace. Muf asi bude vedet :-)

PCE.MAN

Příspěvekod PCE.MAN » 15 srp 2019 22:47

Propulse píše:
hans68 píše:Ahoj kolegové, nevíte někdo jak je to se Sejkovou rozlučkou?? Půjde dres pod strop už v této sezóně, nebo až ukončí kariéru definitivně?? Jde mi o to abych to neprosvihnul, to by mě sakra štvalo..

Tuhle sezonu by mel jit dres pod strop. Mozna se to zmenilo, je to par tydnu stara informace. Muf asi bude vedet :-)

Vyvěšení Sejka pod strop bude hned v prvním derby, což je myslím 4.kolo.

misterx889

Příspěvekod misterx889 » 15 srp 2019 22:57

PCE.MAN píše:
Propulse píše:

IMO to neni moc dobrej napad zrovna pri derby, mechovska zver tu nostalgickou atmosferu urcite zkazi svejma odusevnelejma vylevama
70 sezon a dost?

PCE.MAN

Příspěvekod PCE.MAN » 15 srp 2019 23:04

misterx889 píše:
PCE.MAN píše:
Propulse píše:Tuhle sezonu by mel jit dres pod strop. Mozna se to zmenilo, je to par tydnu stara informace. Muf asi bude vedet :-)

IMO to neni moc dobrej napad zrovna pri derby, mechovska zver tu nostalgickou atmosferu urcite zkazi svejma odusevnelejma vylevama

Myslím si to samé. Já bych zvolil třeba zápas se Spartou. Ty Mechovský dementi to tutově poserou. Tady se zase určitě najdou jejich zastánci, kteří je začnou omlouvat, ale pakáž zůstane pakáží a z mého pohledu by zasloužili od policajtů pořádnou nakládačku. Stačilo se podívat na tu partičku debilů, co dorazila na zápas teď o memoriálu. Jak se týhle pakáže může někdo zastávat to nepochopím. Stejně tak nechápu, jak je možný, že tahle banda ubožáků nemá zakázaný vstup kamkoli na jakýkoli stadion. Akorát se zase čeká na pořádný průser. Potom opět budou všichni chytrý, jak se to mělo řešit dávno.
Třeba to ještě přehodnotí a dají to k jinému zápasu. Myslím si, že by to stálo za zvážení.

Adam

Příspěvekod Adam » 15 srp 2019 23:35

PCE.MAN píše:
misterx889 píše:
PCE.MAN píše:

Myslím si to samé. Já bych zvolil třeba zápas se Spartou. Ty Mechovský dementi to tutově poserou. Tady se zase určitě najdou jejich zastánci, kteří je začnou omlouvat, ale pakáž zůstane pakáží a z mého pohledu by zasloužili od policajtů pořádnou nakládačku. Stačilo se podívat na tu partičku debilů, co dorazila na zápas teď o memoriálu. Jak se týhle pakáže může někdo zastávat to nepochopím. Stejně tak nechápu, jak je možný, že tahle banda ubožáků nemá zakázaný vstup kamkoli na jakýkoli stadion. Akorát se zase čeká na pořádný průser. Potom opět budou všichni chytrý, jak se to mělo řešit dávno.
Třeba to ještě přehodnotí a dají to k jinému zápasu. Myslím si, že by to stálo za zvážení.

Já bych mu udělal speciální rozlučku, jako kdysi Otovi. Sejk si to nezaslouží "jen" před normálním zápasem.

woe

Příspěvekod woe » 16 srp 2019 05:26

PCE.MANe - se Spartou? To jsi možná zapomněl na prosinec 2013...vyvěšení #9

Toto vše je obrazem naší společnosti, nikdy to prostě neproběhne na 100%. Klub potřebuje, aby při té akci byl plný zimák. A to se prostě proti Olomouci nebo třeba KV nepovede...

Ad Sejk -bude pomáhat Vrchlabí k postupu, Sejk je teď pro Mechauské přítel. Navíc co vím, Sejk byl u Mechu respektován. Jasně, debilové, kteří strhnou dav, se vždy najdou, ale to asi tak nějak všude. Já z toho nadšený nejsem. I s ohledem k tomu, že znám pár dlouholetých fand DKnL, co jezdí desítky roků do Pardubic na Teslu. Tak pro ně to je vcelku óbrprůser...

Jako pod strop ano, ale mohlo to malinko počkat, do zimy.
Nespokojen

Stars

Příspěvekod Stars » 16 srp 2019 06:35

Já bych s tím dresem pod strop nepospichal, není ani důvod, žádný tým mě nenapadá v extralize, kde by to fanoušci mentálně dali, nebylo by lepší výběr legend Pardubic vs legendy českého hokeje? Výběr Davosu? Vše má pro a proti, ale když si vzpomenu na Haška a sparťany, kteří se chovali, jak kokoti, tak nevím....

Sweník

Příspěvekod Sweník » 16 srp 2019 06:50

Já bych s rozlučkou také počkal, dostaneme se náhodou do nějakých potíží a ještě se nám bude hodit, že Sejk hokej úplně nezabalil (viz Hlinka vloni ve Spartě, jinak by nehrála ani to předkolo).. Minimálně rok by to vydržet mohlo..

Jinak Sejk mi vždy přišel spíše jako takový introvert, nechal bych to na něm. Ale nejsem si jistý, že jeho přání by byla velkolepá rozlučka, jakou měl třeba Ota. I když jasné, těch možností by bylo hodně a vidět tu v zápase zase jednou kluky jako Pisec, Kočí, Havíř, Somík, Blažek, Cecek, Bednář, Marha.. Ale třeba i jeho bráchu Michala by bylo super..

frysta

Příspěvekod frysta » 16 srp 2019 07:24

Sweník píše:Já bych s rozlučkou také počkal, dostaneme se náhodou do nějakých potíží a ještě se nám bude hodit, že Sejk hokej úplně nezabalil (viz Hlinka vloni ve Spartě, jinak by nehrála ani to předkolo).. Minimálně rok by to vydržet mohlo..

Jinak Sejk mi vždy přišel spíše jako takový introvert, nechal bych to na něm. Ale nejsem si jistý, že jeho přání by byla velkolepá rozlučka, jakou měl třeba Ota. I když jasné, těch možností by bylo hodně a vidět tu v zápase zase jednou kluky jako Pisec, Kočí, Havíř, Somík, Blažek, Cecek, Bednář, Marha.. Ale třeba i jeho bráchu Michala by bylo super..

Souhlas. Vždyť ještě bude hrát, tak jakepak loučení. :) Kdyby se dařilo, tak by mohl nějaký ten zápas oživit. Viděl bych to na bonusovy zápas se Sejkem a k tomu vyrobit nějaké upominkove předměty a predzapasovy program a výtěžek na charitu. Za ZK by byla open air na Labi. :)
Ale možná o žádnou akci moc nestojí, to si musí vyříkat s šéfy.

fansDKnL

Příspěvekod fansDKnL » 16 srp 2019 07:49

PCE.MAN píše:
misterx889 píše:
PCE.MAN píše:

Souhlas se Spartou

Orosená_desítka

Příspěvekod Orosená_desítka » 16 srp 2019 08:13

Hezky to vyšlo : Večer finále s Košicemi a odpoledne zajímavé "derby" o třetí místo... Krásný hokejový den přeje Orosená desítka. TIP : Chabarovsk - Vladivostok 3:5 a Dynamo - Košice 6:3. :pivko:

rozk39

Příspěvekod rozk39 » 16 srp 2019 08:14

Já už jsem o tom dříve přemýšlel, klidně bych to nedělal v ligovém zápase. Uspořádal bych jakési “Rozluckové utkání, Utkání za zásluhy” - například s Davosem. (Ten by byl nejlepší) - Nebojím se o to, ze by si diváci nechali ujít rozloučení se Sejkem. Fanoušci ho miluji.
"Děkuji všem fanouškům, kteří nám přišli poděkovat" - Táhni doprdele.. #VedeniVen :grr:

Muf

Příspěvekod Muf » 16 srp 2019 08:31

Propulse píše:

Nic zatím nevím, ale v září jsem pozvaný na golf, tak tam se to dozvím určitě. Já bych s tím počkal klidně na období kolem Vánoc, v té době má hokej úplně jinou atmosféru.

Sólo zápas by si to určitě také zasloužilo, ale na to si Sejk moc nepotrpí.

Mimochodem v podobné souvislosti, všimli jste si jak byl Mikeš při úvodu turnaje při proslovu dojatý? :thumbup: Srdce na pravém místě :clap:

Valda

Příspěvekod Valda » 16 srp 2019 08:41

Moc nestiham ted sledovat, ale dva zapsy v "plny sestave" a 7-2 a 3-6, dve vyhrana prodlouzeni, neni to spatny, ale ...co jsem prolit komentare, Kaja Nedbalu asi lepsi Trebic, prave Bucko uz musi zacit hrat, Ivan by mel taky. Oba 187-188 cm, kila nazenou (Kautik ted hlasi, ze ma o 8kg vic, takze uz je na 90kg, ono to jde :) ). Jen bych tu uvital zkusenyho beka, dal skautoval mladyho Cecha (Scotky i Budika skoda je), ale porad mi chybi utok ...dohodnout se s Jihlavou, jestli mame co nabidnout.

Sejcek - modelovy utkani, je spousta kluku, kteri tu odvedli spoustu prace a nemeli rozlucku. Ano, on je nej, ale jak pisete Pisec, Koci, bracha, Kolic, Prucha, ale i Kudrnka, Divoch, Pivko, Somik ...Pospec, ja bych na takovou taskarici, treba kolem vanoc prisel a zaplatil. Rodinne vstupny, at deti vidi a maji inspiraci. Treba to udelat za rok, to by se mohl pripojit i Casy a Rolas. Kdyz by to nebylo jen o Sejkovi, tak by snad i ten introvert byl vic v pohode :)

Propulse

Příspěvekod Propulse » 16 srp 2019 08:46

Muf píše:
Propulse píše:

Nic zatím nevím, ale v září jsem pozvaný na golf, tak tam se to dozvím určitě. Já bych s tím počkal klidně na období kolem Vánoc, v té době má hokej úplně jinou atmosféru.

Sólo zápas by si to určitě také zasloužilo, ale na to si Sejk moc nepotrpí.

Mimochodem v podobné souvislosti, všimli jste si jak byl Mikeš při úvodu turnaje při proslovu dojatý? :thumbup: Srdce na pravém místě :clap:

Presne, nervozni a dojaty, ze nemohl temer mluvit. Hezky mluvil, Mikeš je borec.

Itchy

Příspěvekod Itchy » 16 srp 2019 08:51

Docela šance že by mohli nastoupit Machala a Kindl, ne?

Stars

Příspěvekod Stars » 16 srp 2019 09:41

Na facebooku je zase veselo Koukal 37 let dnes....proč to tam ten magor dává, je fakt, že hodně fans to nedokáže zkousnout

Nemáte někdo video z ceremoniálu Zbyňka a toho Mikese dik

Adze

Příspěvekod Adze » 16 srp 2019 09:41

Itchy píše:Docela šance že by mohli nastoupit Machala a Kindl, ne?

Taky si rikam.. dopoledne asi jeste potrenuji a po obede by mohli jet vsichni domu.. daleko to kluci nemaji a chut si zahrat urcite je.

Propulse

Příspěvekod Propulse » 16 srp 2019 10:04

Adze píše:

Taky si rikam.. dopoledne asi jeste potrenuji a po obede by mohli jet vsichni domu.. daleko to kluci nemaji a chut si zahrat urcite je.

Uz me to napadlo vcera. Jsem myslel ze kemp konci tim zapasem. Ale i tak. V pul 12 maj odtrenovano a v 19h muzou nastoupit. Vcera hrali 2x20min. Asi zalezet bude na nich nebo i na Lubinovi, jestli je tam chce davat, kdyz od pondeli nebyli s tymem. Ja bych je oba rad videl uz dneska. Oba maji urcite chut.. Nechame se prekvapit.

Itchy

Příspěvekod Itchy » 16 srp 2019 10:08

Propulse píše:
Adze píše:

Uz me to napadlo vcera. Jsem myslel ze kemp konci tim zapasem. Ale i tak. V pul 12 maj odtrenovano a v 19h muzou nastoupit. Vcera hrali 2x20min. Asi zalezet bude na nich nebo i na Lubinovi, jestli je tam chce davat, kdyz od pondeli nebyli s tymem. Ja bych je oba rad videl uz dneska. Oba maji urcite chut.. Nechame se prekvapit.

já myslel, že kemp skončil včera. Takto to moc reálně nevidím. Ale třeba překvapí...

Caesar

Příspěvekod Caesar » 16 srp 2019 10:51

GŘ povídal,že bude rozlučka zkraje této sezony. POkud to má být v záapse s Mechem, tak budu velmizklamán. Tydle držky pokazí atmosféru. Sparta je lepší volba.
Pardubická banda plná čuráků.

Gumid

Příspěvekod Gumid » 16 srp 2019 11:25

Stars píše:Na facebooku je zase veselo Koukal 37 let dnes....proč to tam ten magor dává, je fakt, že hodně fans to nedokáže zkousnout

Tady jej najdeš:

https://www.facebook.com/VychodoceskaTelevize/

Stars

Příspěvekod Stars » 16 srp 2019 11:27

Gumid píše:
Stars píše:Na facebooku je zase veselo Koukal 37 let dnes....proč to tam ten magor dává, je fakt, že hodně fans to nedokáže zkousnout

Tady jej najdeš:

https://www.facebook.com/VychodoceskaTelevize/

Děkuji

Propulse

Příspěvekod Propulse » 16 srp 2019 11:36

tomaso25

Příspěvekod tomaso25 » 16 srp 2019 11:44

Propulse píše:https://www.hokej.cz/ceci-celi-zalobe-obet-zada-vysoke-odskodneni-penez-se-domaha-i-cardwell/5041399

Smutná záležitost (kombinace nepozornosti, neodbornosti a ještě k tomu blbý náhody) spojená s trvalými následky a taky i konec přátelství.

Zpět na “Diskuzní forum”