Hokej

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Muf

Re: Hokej

Příspěvekod Muf » 13 zář 2019 20:25

Zapojení mladých hráčů při zápase venku za mne OK, byť Kratochvíl nebo Kusý by byla asi sázka na jistotu.

Nasazení nebylo špatné, ale soupeř byl o parník jinde. Bolka nehrála skvěle, ale hrála zkušeně a sebevědomě.

Kacetl dobrý výkon.

Výkon jsem tedy čekal lepší, nasazení mi chybělo v posledních 4 zápasech letní přípravy - to není náhoda.

V neděli tedy musí hráči přidat, Vary do toho půjdou bez ostychu.

vh9913

Příspěvekod vh9913 » 13 zář 2019 20:28

Za mě velké zklamání z výkonu Koláře....na MS se mi taky dvakrát nezdál, ale tam to je přece jenom jiný level. Přijde mi, že je fyzicky nepřipravený + strašně pomalý a nedůrazný. Ani pozičně to není ,,ono". Samozřejmě je brzy na soudy po jednom ostrém zápase, ale i tak jsem z něho trošku zklamaný, naopak Kousal a Tybor na jedničku. Co si myslíte o tom vy?

Jakub82

Příspěvekod Jakub82 » 13 zář 2019 20:39

Nedají se dělat závěry po prvním kole, ale nevím jestli to bude stačit. První lajna bude výborná, druhá průměr (záleží s kým a jak bude hrát Harju), třetí bruslivá a nadějná, ale od nich čekám max okolo 15 gólů za sezónu a o čtvrté se nemá cenu bavit. Kolář půjde nahoru, toho bych se nebál.
Prostě by to chtělo ještě jednoho dost kvalitního centra, jedno kvalitní křídlo a jednoho obránce, abychom byli konkurenceschopní těm lepším týmům. A pozor Boleslav není top tým. Četl jsem diskuzi na idnes a tam nám tedy moc nevěří, což mě dost štve, ale jestli nemají pravdu. No, bude to zajímavý.

hans68

Příspěvekod hans68 » 13 zář 2019 20:45

A co mě štve možná víc, než samotný zápas, máme plný kotel, kam jsme se už nevešli a tam naprosto komorní atmosféra, kdyby ten jeden fanoušek že spodu občas něco nezarval, tak tam ty fanoušci jenom stojí a čumí..... Sorry, ale já když byl mladej, tak jsem v kotli nechal všechno, tohle prostě katastrofa.....
Salficky, Hrabal, Šebek, to je banda jebek..... :sadd:

frysta

Příspěvekod frysta » 13 zář 2019 20:57

No, tak první zápas bychom měli. Neviděl bych to extra černě, ale nasazení a pohyb, to mě teda zklamalo. Přípravu tady všichni vychvalovali a ona se Bolka asi taky chystala v létě. :) Nechám tak měsíc hájení a pak uvidíme. Kritizovat Koláře nebo i další po jednom kole není na místě. Ovšem to nasazení, důraz, takhle ne. Prohra po odježdenem zápase nevadí, ale to nebyl dnešní případ.

Patin

Příspěvekod Patin » 13 zář 2019 20:59

Tak jsem si udělal výlet do Bolky, abych viděl posily naživo...
Myslím, že po dnešku všichi spadneme z hrušky..hráči a i 80 % fans. Očekávání bylo veliké, optimismu taky, ale realita je jiná. Zápas to byl upracovaný, plný nepřesností a boje o střední pásmo. U nás bylo bohužel vidět, že máme celkem slušný 2 lajny + 3-4 beky..zbytek prales. Pokud neposílíme, opět to bude horor a 13-14 místo.
Po zápase jdu ze stadáku k autu, předemnou banda domácích fans důchodců a slyším " twl hráli jsme úplný hovno, Pardubice, ale větší...všude vychvalujou jak posílily a podle mě jsou horší než vloni"...no snad dědek nemě pravdu :think:
Je to 1. kolo, musí se věřit..

Rony60

Příspěvekod Rony60 » 13 zář 2019 21:05

Fandění v našem sektoru bylo opravdu hrozný!! Nikdo to tam neorganizoval, takže vždycky jeden pokřik a pak pět minut ticho, a stejně to řvalo tak pět lidí. Nejvíc mě dostal typek pode mnou, kterej si pustil na tipsportu jinej zápas a koukal na něj místo na led.

Propulse

Příspěvekod Propulse » 13 zář 2019 21:14

Vic nez prohra mrzi predvedeny vykon. Bolka nam toho moc nedovolila. Ono to je slozity, kdyz celou pripravu jsme nehrali snad komplet a porad se s tom tocilo.
Dnesni prohra neni pruser. Ten bude, jestli prohrajem v nedeli.

FOGLIK

Příspěvekod FOGLIK » 13 zář 2019 21:34

Vůbec jsem to nestihl sledovat. Ale poslední zápasy v přípravě mi přišlo jestli nejsou zatavený.

snorry

Příspěvekod snorry » 13 zář 2019 21:38

Propulse píše:Vic nez prohra mrzi predvedeny vykon. Bolka nam toho moc nedovolila. Ono to je slozity, kdyz celou pripravu jsme nehrali snad komplet a porad se s tom tocilo.

mno hele nechci rýpat, ale zápasu jsem přípravných měli dost kdyby se neodjebal turnaj v mechově tak si mohli taky zkusit zahrát naši + kdo je zodpovědný zato kdo bude a nebude hrát trenér to je snad jasné tak proč s prominutím kurva od začátku přípravy neudělal 3lajny ale točil s tím jak jitrnice nehráli jsme komplet snad ani dva zápasy tohle jde na vrub Lubinovi
Dobrý šermíř na hovno když nepřátel je nerovno

Klaun Salfický, Šebek šestý VEN!!!

Itchy

Příspěvekod Itchy » 13 zář 2019 21:40

Taky jsem dnes zapas nevidel. Statistiky ukazujou bidu.

Moje obavy jsou dlouhodobe o obrane a o tom, zdali je Lubina trener s vizi a se schopnosti tym rozvijet a koucovat.

Taky se mne dlouhodobe nelibi vsechny ty vyjimky z treningu pro hrace s vyssi smlouvou a cizince.

Chce to klid, nicmene je varujici, ze pokracujeme s formou z pripravy, ktera byla nepovedena.

Radegast index -2 spis ukazuje, ze se dresy pred nedeli prat nemusi....

Nedele napovi....

PCE.MAN

Příspěvekod PCE.MAN » 13 zář 2019 21:58

Tip, že venku dáme tři góly vzal za svý. Dneska výkon nic moc. Na jeden gól to neuhrajeme. Škoda, že jsme první gól nedali my. Prvních 5minut ve druhé třetině jsme měli tři dobré šance, ale nic. Dát první gól my, asi by to vypadalo jinak - ale to je kdyby.
Výkon mi přišel takový zbytečně ustrašený, je potřeba hrát s větším nasazením a s větší odvahou. Takto bych si představoval, že budeme hrát s týmy z první čtyřky. Ale třeba se ukáže, že Bolka bude hodně vysoko.
Uvidíme v neděli. Vary doma prostě musíme porážet, jestli chceme do předkola. Takže jak v neděli, tak potom v Litvínově čekám lepší výkon.
Je vidět, že nám tam bude ten druhý centr chybět. Tento příchod bych přivítal, aby byla lajna Hovorka-centr-Harju taky pořádně nebezpečná. Dneska hrála první lajna solidně, ale jestli jsem na notebooku viděl dobře, tak dostala dva góly. To si nesmějí dovolit.

frysta

Příspěvekod frysta » 13 zář 2019 23:42

První fík Količ (Rolasova lajna), druhý Kousalova lajna, třetí jde za Machalou za nevhodně zvolené střídání a vyklizení středního pásma.

Bylo tam několik šancí, ale celkově MB jednoznačně lepší. Tybor s Kousalem jsou o třídu lepší než ostatní útočníci, takže se nesmí nikdy zranit. :) Druhá lajna hodně mimo, ale Rolas se snažil, Hovorku jsem vyloženě hledal. Třetí lajna je hitparáda ztracených puků. Machala má všechno před sebou a ruce ještě sladí s nohama a u Látala uvidíme, zda bodově nahradí aspoň Perreta. :)
Jinak teda MB hráče a jejich čísla neznám, ale Flynna s Najmanem člověk poznal i bez toho. Vždycky skočili na led, posadili velmi nešetrně naše na kolotoč a pořádně jim zamotali hlavy. Obzvlášť velký kontrast byl při nasazování proti Mikušovi, toho mi bylo až líto, jak kolem něj mlaďoši lítali.
Přijde mi, že zatím neexistuje žádný přechod do útoku. Kousal a Tybor to umí i sami, ale jinak souhra nula a hlavně tam není krouživý pohyb a la KKP. Machala, Látal, Mandát i Poula toho nabruslí hodně, ale nějak to nedává žádný smysl a napadání je ustrašené. Sem tam je vidět vzorec zavezení puku z dob Blažka s Lubinou, ale to udělají 2x a pak je to přečtené. Vlítnout do pásma a dostat jejich beky pod tlak i po ztraceném puku se nepodařilo snad ani jednou. Spíš čekali rádoby ve středním pásmu, jako kdyby chtěli jen nedostat moc branek.

Ondra

Příspěvekod Ondra » 14 zář 2019 06:40

Hm hm Salfický si u politiků stěžuje, že s penězi, který dostal Sýkora by takový tým postavil taky.

Odesláno z mého SM-A705FN pomocí Tapatalk

fansDKnL

Příspěvekod fansDKnL » 14 zář 2019 06:58

snorry píše:
Propulse píše:Vic nez prohra mrzi predvedeny vykon. Bolka nam toho moc nedovolila. Ono to je slozity, kdyz celou pripravu jsme nehrali snad komplet a porad se s tom tocilo.

mno hele nechci rýpat, ale zápasu jsem přípravných měli dost kdyby se neodjebal turnaj v mechově tak si mohli taky zkusit zahrát naši + kdo je zodpovědný zato kdo bude a nebude hrát trenér to je snad jasné tak proč s prominutím kurva od začátku přípravy neudělal 3lajny ale točil s tím jak jitrnice nehráli jsme komplet snad ani dva zápasy tohle jde na vrub Lubinovi

Tak ono Lubinovi nic jiného nezbylo. První zápasy chyběl Machala s Kindlem, pak zase byl zraněný Tybor, Co je větší průšvih to je Kolář.Absolutně mimo, jak v přípravě, tak včera, tak na tréninku. A to samé Kindl.

in-spyder

Příspěvekod in-spyder » 14 zář 2019 07:21

Ke včerejšku asi jen to, ze mám strach, ze přijde socialka, pze tam mají registrovaného gamblera, který již druhým rokem pravidelně sází měsíčně 30Kc a nic nevyhrává.

Sent from my iPhone using Tapatalk
Mise jedna: splněno, mise dvě: 1/3 33% (#SŠHVEN)

FOGLIK

Příspěvekod FOGLIK » 14 zář 2019 07:29

in-spyder píše:Ke včerejšku asi jen to, ze mám strach, ze přijde socialka, pze tam mají registrovaného gamblera, který již druhým rokem pravidelně sází měsíčně 30Kc a nic nevyhrává.

Sent from my iPhone using Tapatalk

:goodpost:

subris

Příspěvekod subris » 14 zář 2019 07:47

.. Ten Marcinko má podobný rozjezd jako loni ne?
... jsme otevřeným klubem, komunikace s fanoušky je velmi důležitá. Názor fanoušků je pro Dynamo velmi důležitý. Ať žije Brand

Smil Flaška z Pce

Příspěvekod Smil Flaška z Pce » 14 zář 2019 09:23

https://isport.blesk.cz/clanek/hokej-ti ... apasu.html

V podstatě jako jediný (Kousal) z kádru Dynama dokázal pořádně zavézt puk do útočného pásma či přejít protihráče jeden na jednoho.
Smutný postřeh.

Propulse

Příspěvekod Propulse » 14 zář 2019 09:55

Nevim jaka je dohoda mezi kluby co se tyce Kratochvila a Kusyho. Ale jelikoz maji u nas smlouvy, tak my si je muzem stahnout kdykoliv, nebo aspon myslim.
Vcera byl velky rozdil ve ctvrty lajne. Co se jim ale muze vycitat? Kdyz se povolaji zpet Kusy a Kratochvil, tak se muze hrat klasicky na 4 lajny.
Tybor - Kousal - Harju
Hovorka - Mandat - Kindl
Machala - Poulicek - Latal
Kusy - Rolinek - Kratochvil

Propulse

Příspěvekod Propulse » 14 zář 2019 10:07

Kdo mi prisel jeste vcera bidnej tak Eklund. Taky jako by byl nepripravenej. Pomalej, tezkopadne bruslil..
Je videt kdo jel pripravu pod Lubinou a kdo individualne

Adze

Příspěvekod Adze » 14 zář 2019 10:11

Harju uz dorazil? Ten web je hrozny.. zlaty Hoh.. drive normalni vec ze se objevila fotka hrace po prijezdu.
Ted se na to sere z vysky.. jen se to udrzuje aby se nereklo ze na webu neni vubec nic.

edit. Tak na fb je fotka sorry sorry :-) Harju se Sykorou tam jsou trochu jako dvouplosnici :party: partaci pro zivot.

hcpcefan

Příspěvekod hcpcefan » 14 zář 2019 10:50

Adze píše:Harju uz dorazil? Ten web je hrozny.. zlaty Hoh.. drive normalni vec ze se objevila fotka hrace po prijezdu.
Ted se na to sere z vysky.. jen se to udrzuje aby se nereklo ze na webu neni vubec nic.

edit. Tak na fb je fotka sorry sorry :-) Harju se Sykorou tam jsou trochu jako dvouplosnici :party: partaci pro zivot.

Grafiky jsou ted mozna hezci, i kdyz mne prijdou preumelkovany, ale budiz. Ale celkovy servis horsi. Z Bolky jen video z tiskovky, jinak nic, na isportu rozhovor s Kousalem, na webu nic, skoda. Na nedelni zapas jeste ani nemaji udalost, statistik po zapase jsem si taky nevsiml, ani nemaji na webu fotku z Bolky. Pane Sykoro, zatim promarnena prilezitost. Na Hoha muzeme mit jakykoliv nazor, dost toho posral, ale pracovity byl a ted se to ukazuje.

jimmypop

Příspěvekod jimmypop » 14 zář 2019 10:53

Tak ze by se mu nakonec postavila socha pred zimakem

subris

Příspěvekod subris » 14 zář 2019 11:21

hcpcefan píše:
Adze píše:Harju uz dorazil? Ten web je hrozny.. zlaty Hoh.. drive normalni vec ze se objevila fotka hrace po prijezdu.

Grafiky jsou ted mozna hezci, i kdyz mne prijdou preumelkovany, ale budiz. Ale celkovy servis horsi. Z Bolky jen video z tiskovky, jinak nic, na isportu rozhovor s Kousalem, na webu nic, skoda. Na nedelni zapas jeste ani nemaji udalost, statistik po zapase jsem si taky nevsiml, ani nemaji na webu fotku z Bolky. Pane Sykoro, zatim promarnena prilezitost. Na Hoha muzeme mit jakykoliv nazor, dost toho posral, ale pracovity byl a ted se to ukazuje.

.. nemyslím si, že by byl tak pracovitý, spíš za ty roky si uměl poradit s těma vecma, co se týče zapasu, připravit si to atd. Prewiew, reporty, ohlasy, fotky atd. Určitě mu s tím někdo pomáhal, ale když to dobře zkoordinoval, tak z toho byla dobrá práce,. To se paní nebo slečna Řezníčkova a její tým musí naučit.. Ono dříve v té době nebyl takovy přístup k netu jako dnes, takže ikdyz člověk nebyl u netu tak o nic nepřišel, v dnešní době každý vyžaduje info hned a tyhle sociální sítě, které dříve nebyly tomu nahrávají. Aspoň můj nazor
... jsme otevřeným klubem, komunikace s fanoušky je velmi důležitá. Názor fanoušků je pro Dynamo velmi důležitý. Ať žije Brand

Zpět na “Diskuzní forum”