Hokej

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

pepa

Re: Hokej

Příspěvekod pepa » 10 lis 2019 19:27

A co ten Knotek? S reprezentací není, tak by snad mohl podepsat? Nebo nemá čas, protože ukazuje důchodkyni Jechove sklep nebo půdu? :)

snorry

Příspěvekod snorry » 10 lis 2019 19:29

Sweník píše:Tak za pár dnů končí Beranovi zkouška. To jsem zvědavý, jak mu dopadne.. :-)))

Jinak nároďáky dnes končí, takže bek bude zítra nebo v úterý? Čím dřív, tím lépe..

tak jedni tvrdí ,že nejsou peníze a druzí , že jsou já už jsem skeptický podle mě nedojde nikdo , ale je možné , že se pletu
Dobrý šermíř na hovno když nepřátel je nerovno

Klaun Salfický VEN!!!

Sweník

Příspěvekod Sweník » 10 lis 2019 19:33

pepa píše:A co ten Knotek? S reprezentací není, tak by snad mohl podepsat? Nebo nemá čas, protože ukazuje důchodkyni Jechove sklep nebo půdu? :)

Ale tak zase bude potřebovat koupit novou pračku, tož měl by někde vydělávat, pokud by ho Vary vyhodily.. :-)

kedar

Příspěvekod kedar » 10 lis 2019 19:49

snorry píše:
Sweník píše:Tak za pár dnů končí Beranovi zkouška. To jsem zvědavý, jak mu dopadne.. :-)))

Jinak nároďáky dnes končí, takže bek bude zítra nebo v úterý? Čím dřív, tím lépe..

tak jedni tvrdí ,že nejsou peníze a druzí , že jsou já už jsem skeptický podle mě nedojde nikdo , ale je možné , že se pletu

Tak 5.11. Kverka prohlásil,že se během repre pauzy posílí o útočníka a obránce a že jsou posily na cestě.Mysliš si že SM lhal?
Beran žádná posila není, tak se ještě na posily můžeme těšit :pivko:

subris

Příspěvekod subris » 10 lis 2019 20:01

[quote="Sweník"]Tak za pár dnů končí Beranovi zkouška. To jsem zvědavý, jak mu dopadne.. :-)))

... Slovy jednoho našeho zachránce bych to viděl asi takto: Jsem rád, že se Matěj rozhodl vrátit. I po jeho odchodu zůstal v našem hledáčku. Během týdne jsme si ho dostatečně otestovali, měli jsme na něj dobré reference a výhodou je to, že zná dobře naší organizací, a tak rychle zapadne. Počítáme s ním na pozici prvního nebo druhého centra, měl by nám pomoci i v presilovych hrách. Mělo by se jednat o dostatečne doplnění našeho kádru :)
... jsme otevřeným klubem, komunikace s fanoušky je velmi důležitá. Názor fanoušků je pro Dynamo velmi důležitý. Ať žije Brand

JirkaPCE

Příspěvekod JirkaPCE » 10 lis 2019 20:06

Tak pokud je Knotek náhrada za zraněného Poulíčka, když se Kloz vrátil do Budějovic a počítá se s ním do třetí lajny, tak dejme tomu, že to smysl dává. Rozhodně to není žádný rozdílový hráč, i když lepší než Beran, ale letos má tedy ty statistiky oproti předchozím sezónám zoufalé.

Gumid

Příspěvekod Gumid » 10 lis 2019 20:15

Slova budou stále stejná.

„Jsem rád, že jsme se s Matějem (Tondou - můžeš dosadit kteréhokoliv pralesáka) domluvili. Slibujeme si od něj, že nám pomůže v roli tvořivého centra, který zvedne naši ofenzivu. Počítáme s ním do první nebo druhé pětky,“ prohlásil generální manažer Dušan Salfický

Zdroj: https://www.idnes.cz/hokej/extraliga/pa ... _hokej_rou

subris

Příspěvekod subris » 10 lis 2019 21:17

... Koukám na fb stránku Dynamo fans a mají tam fotky z bowlingu. Mezi hosty Mikeš, a dále i tweety s Dusou. To se divím, že nepozvali i Šestáka... No jo vlastně, on shání sponzora...
... jsme otevřeným klubem, komunikace s fanoušky je velmi důležitá. Názor fanoušků je pro Dynamo velmi důležitý. Ať žije Brand

jimmypop

Re: RE: Re: Hokej

Příspěvekod jimmypop » 10 lis 2019 21:38

subris píše:... Koukám na fb stránku Dynamo fans a mají tam fotky z bowlingu. Mezi hosty Mikeš, a dále i tweety s Dusou. To se divím, že nepozvali i Šestáka... No jo vlastně, on shání sponzora...
Ten mozna uz tak leda pro univerzitni ligu

Sweník

Příspěvekod Sweník » 10 lis 2019 21:46

Nebo pro sebe.. Ten největší zrušil spolupráci.. ;-)

Dynamík Jistič

Re: RE: Re: Hokej

Příspěvekod Dynamík Jistič » 10 lis 2019 21:56

jimmypop píše:
subris píše:... Koukám na fb stránku Dynamo fans a mají tam fotky z bowlingu. Mezi hosty Mikeš, a dále i tweety s Dusou. To se divím, že nepozvali i Šestáka... No jo vlastně, on shání sponzora...
Ten mozna uz tak leda pro univerzitni ligu

Šesták jim vždycky nahlásil, že má sponzory těsně před podpisem. Akorát nezmínil, že to nejsou sponzoři pro Dynamo.
Děkuji rozvojovém fondu za to, že koupil ty nejzkurvenější mantinely na světě.

Kula

Příspěvekod Kula » 10 lis 2019 22:02

Koukám, že v Dynamu fans je i Ivanmik ze starýho fóra...

in-spyder

Příspěvekod in-spyder » 10 lis 2019 22:35

Vím, že přímo nepíšete, že se Vám to nelíbí, ale proti těmhle setkání nic nemám. To opravdu beru jako takové plus pro fanouškovskou skupinu, ač si o ní myslím svoje. Jen spíše nerozumím tomu, proč takovéto události se neinterpretují na stránkách klubu, vždyť co jiného by mohlo marketingově zaujmout i ty potenciální sponzory než je "práce" s fanoušky.
#TR60 #zakapitána

Jarmil

Příspěvekod Jarmil » 11 lis 2019 06:21

https://navi.rajce.idnes.cz/Bowling_s_Dynamofans/

Odesláno z mého Lenovo P1a42 pomocí Tapatalk

Itchy

Příspěvekod Itchy » 11 lis 2019 06:30

Repre dala prijemnej vikend.

A Dynamo? Spise neco jako chctete mne. Zase jsme dali strechu par odlozenym....

Beran nejspise dal par golu Vlkovi a dostane angazma.

Kde je ten repre bek?

Takze jsme asi oslabili...

Muf

Příspěvekod Muf » 11 lis 2019 06:40

in-spyder píše:Vím, že přímo nepíšete, že se Vám to nelíbí, ale proti těmhle setkání nic nemám. To opravdu beru jako takové plus pro fanouškovskou skupinu, ač si o ní myslím svoje. Jen spíše nerozumím tomu, proč takovéto události se neinterpretují na stránkách klubu, vždyť co jiného by mohlo marketingově zaujmout i ty potenciální sponzory než je "práce" s fanoušky.

Souhlasím, z takovou akcí fans nemám vůbec žádný problém a naopak ji kvituji. Ano z tohoto by se marketingově dalo trochu vytěžit. V podstatě mohl o víkendu vyjít fajn článek o fajn akci - nenásilně a na pohodu a v podstatě zadarmo.

pepa

Příspěvekod pepa » 11 lis 2019 06:50

No, je pravda, že Matěj není top posila, na druhou stranu se mu předloni celkem líbil poctivim přístupem a nebál se k brance. A tam se ze současného kádru, snad kromě Harjua, nikomu moc nechce, ani mladejm. Tak kdyby tohle přinesl a někdo přinutil beky vystřelit od modrý, když on tam zrovna bude na brankovišti zaclanet a dělat zmatky, tak proč by to nemohlo fungovat?
Ale souhlas, tohle by měli trenéři naučit a přinutit dělat Pochobradskyho nebo Kratochvila.

tau

Příspěvekod tau » 11 lis 2019 07:32

Tak podle fotek byl na tý koulící merendě i Poulíček. Toho teď, když je zraněnej, protahujou na kdejaký promoakci. Odběr krve, koulení.....

pepa

Příspěvekod pepa » 11 lis 2019 08:08

Koukám, že si byl zakoulet i Mikeš s Količem a ten model v mikině GUESS je Matýs, ne? Co vůbec dělá Količ? Hraje ještě někde?

Zíbrdý

Příspěvekod Zíbrdý » 11 lis 2019 08:25

pepa píše:Koukám, že si byl zakoulet i Mikeš s Količem a ten model v mikině GUESS je Matýs, ne? Co vůbec dělá Količ? Hraje ještě někde?

Z Koláře chce udělat Sýkora scouta. Povidal to na setkání.......

Lukas

Příspěvekod Lukas » 11 lis 2019 08:26

pepa píše:Koukám, že si byl zakoulet i Mikeš s Količem a ten model v mikině GUESS je Matýs, ne? Co vůbec dělá Količ? Hraje ještě někde?

Já slyšel že dělá nějakého skauta pro pardubice ale nevím jestli je to pravda :-D ale na zápasy chodí pravidelně :-)

pepa

Příspěvekod pepa » 11 lis 2019 08:29

Takže už nikde nehraje? Ani pro radost v podpralese?

FrantaKocourek

Příspěvekod FrantaKocourek » 11 lis 2019 08:56

Já to stejné nechápu...i kdybych neměl žádný zkušenosti s vedením sportovního klubu, tak se přinejmenším kouknu co se v tom klubu dělo poslední roky přede mnou, abych se z toho poučil a nedělal stejný chyby... A oni jedou to samy pořád dokola... přijde repre pauza a vypustí oznámení, že chtějí přivést dva hráče do prvních dvou pětek... následně klub oznámí příchod pralesaka, jinak žádný další vyjádření, a skončí přestávka a posily nikde, a vyjádření k tomu opět žádný...a to se opakuje sezónu co sezónu...letos to teda ještě vyšperkovali oznámením, že beran je na týdenní zkoušce v období kdy se v nejbližších 10 dnech od jeho příchodu nehraje žádný utkání.... Když už si tam Charvát dosazuje koho chce, proč tam nemůže aspoň jednou zkusit dát někoho s mozkem?

Jak by ještě kdysi napsali v reflexu u zeleného raula...
A co teda ten Beran? Jak dopadla zkouška? Přesvědčil je? A čím, když se nehrálo? A co na to Jan Tleskač?

kedar

Příspěvekod kedar » 11 lis 2019 09:07

FrantaKocourek píše:Já to stejné nechápu...i kdybych neměl žádný zkušenosti s vedením sportovního klubu, tak se přinejmenším kouknu co se v tom klubu dělo poslední roky přede mnou, abych se z toho poučil a nedělal stejný chyby... A oni jedou to samy pořád dokola... přijde repre pauza a vypustí oznámení, že chtějí přivést dva hráče do prvních dvou pětek... následně klub oznámí příchod pralesaka, jinak žádný další vyjádření, a skončí přestávka a posily nikde, a vyjádření k tomu opět žádný...a to se opakuje sezónu co sezónu...letos to teda ještě vyšperkovali oznámením, že beran je na týdenní zkoušce v období kdy se v nejbližších 10 dnech od jeho příchodu nehraje žádný utkání.... Když už si tam Charvát dosazuje koho chce, proč tam nemůže aspoň jednou zkusit dát někoho s mozkem?

Jak by ještě kdysi napsali v reflexu u zeleného raula...
A co teda ten Beran? Jak dopadla zkouška? Přesvědčil je? A čím, když se nehrálo? A co na to Jan Tleskač?

Přesně s tím nejde než souhlasit :clap: :thumbup:

FrantaKocourek

Příspěvekod FrantaKocourek » 11 lis 2019 09:32

Jinak to by byl pěkný námět, kterým by mohli krásně ironicky glosovat dění v klubu....primátor Pardubic před sezónou do pozice GM dosadil Zeleného Raula......

O zápletku na několik dílů komiksu by bylo postaráno...

Zpět na “Diskuzní forum”