Hokej

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Sweník

Re: Hokej

Příspěvekod Sweník » dnes, 12:20

frysta píše:Podle hokej.cz má 86,5 a rozhodně není poslední. Po těch přestřelkách Sparty a Liberce by to bylo divný. :)

To máš vlastně pravdu. Ještěže ho máme.. :-))

PL8

Příspěvekod PL8 » dnes, 12:25

kedar píše:No nevím jestli Lubina zvládne trénování v ELH,baráž se mu povedla to se musí nechat,před baráží to byla tragédie.Jeho trenérské zkušenosti taky nejsou nic moc,HC Slavia Praha,HK Nové Zámky,Ertis Pavlodar a HC Dvůr Králové,nejsou zrovna TOP štace.
Přál bych si aby to zvládnul,ale myslím si že na trénování v ELH zatím prostě nemá.

"Trenérské zkušenosti" je velmi ošemetný výraz. Láďa Lubina má ohromné zkušenosti jako hráč. Trenér, který nemá tohle herní zázemí, musí velmi dlouho tuto zkušenost nahrazovat vědomostmi a svým "citem" (asi to není přesný výraz, ale nevím, jak ho jinak popsat). Naopak trenér "bez zkušeností" - jak si je asi vy představujete - se relativně snadno spoustu věcí naučí. A Láďa Lubina je opravdu inteligentní člověk, který se dovede učit. Řekl bych - jako Lubinovo mínus - že zbytečně pochybuje před veřejností a nahrává na golfáky proti sobě. Ale to, že hráči v prvních dvou utkáních nehrají naplno, je úděsná představa - já dnes za sebe říkám, že bych polovinu mančaftu odstřelil. Doufám, že to mají ve smlouvách a vystrašit je, je asi jediná možnost, jak něčeho dosáhnout. Ale je to smutné. Nechápu, proč takováhle "práce" nemůže jít s úsměvem. Nemusí se pořád vyhrávat, ale aby nějaká kopyta (třeba ze Švédska nebo ze Slovenska nebo já nevím odkud) dělal dusna, to musí být pro manažera nepřijatelné. Když to přeženu, je to stejné, jako kdyby se pracovník elektrárny vykvajz "na přikládání pod kotel". Snad mi rozumíte. Myslím, že menežment musí podržet jeden druhého.

frysta

Příspěvekod frysta » dnes, 12:32

Sweník píše:
frysta píše:Podle hokej.cz má 86,5 a rozhodně není poslední. Po těch přestřelkách Sparty a Liberce by to bylo divný. :)

To máš vlastně pravdu. Ještěže ho máme.. :-))

On by jako dvojka s rozumnym platem byl zlatej. Jestli máme letos vyrovnanou dvojici, tak od Štěpánka čekám alespoň 87. :)
V těch dvou zápasech byla ale tragická především obranná činnost a nepohyb a nedůraz. Pokud se to nezlepší, ani 96% nepomůže k bodům.

Jakub82

Příspěvekod Jakub82 » před 48 minutami

Dnes prohra. Já tomu týmu nějak přestal věřit a to jsem nás před sezónou viděl do osmého místa. Tak snad se pletu.

Propulse

Příspěvekod Propulse » před 42 minutami

Maji co napravovat po odflaknutych dvou zapasech doufam v uplne jiny vykon. Verim ve vyhru.

FOGLIK

Příspěvekod FOGLIK » před 16 minutami

Statistika je svině. Ale jak v Bolce tak doma s Vary to dlouhodobě nejde. Zato z Litvinova jsme body uměli vozit.
Tak snad v tomto případě to bude pokračovat. Můj typ 2:6

Sweník

Příspěvekod Sweník » před 8 minutami

frysta píše:On by jako dvojka s rozumnym platem byl zlatej. Jestli máme letos vyrovnanou dvojici, tak od Štěpánka čekám alespoň 87. :)
V těch dvou zápasech byla ale tragická především obranná činnost a nepohyb a nedůraz. Pokud se to nezlepší, ani 96% nepomůže k bodům.

Tak jasné je, že Štěpánek ty góly za kluky nenastřílí. Ale větší jistotu vzadu snad přinese. Jinak souhlas, Káca za 100-150k měsíčně ideální dvojka. I když osobně bych dával větší prostor Vlkovi, aby nám neutekl. Hlavně aby se nám Kloudy vrátil z Motoru jako hotová jednička. Zatím mu to tam snad jde. Ale má před sebou na Chance ligu hodně kvalitní obranu a je otázka, jak moc ho soupeři prověří. Snad jim vychytá postup a nebude to na úkor nás. To by byla pro Kloudyho celkem zajímavá situace.. :-)

Adam

Příspěvekod Adam » před 6 minutami

https://www.hokej.cz/vnuk-pardubicke-le ... ek/5042185
Můžete mi někdo vysvětlit, proč takovej rozhovor nevyjde na našem webu?

Propulse

Příspěvekod Propulse » před 1 minutou

Adam píše:https://www.hokej.cz/vnuk-pardubicke-legendy-snazim-se-nepospinit-to-jmeno-rika-palecek/5042185
Můžete mi někdo vysvětlit, proč takovej rozhovor nevyjde na našem webu?

Spis by chtelo takove hrace udrzet, nez aby zdrhali za more.
Treba mlady Palecek bude prislib do budoucna.

Zpět na “Diskuzní forum”